Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Nově otevřená ortopedická ambulance nestátního zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně se specializuje na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu fokusovanou rázovou vlnou. Ortopedie s moderním lékařským vybavením poskytuje zejména profesionálním sportovcům účinné řešení při bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, bolestivém kloubním onemocnění.

Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Rozměry oken a vrat:
3 ks 1650 x 1235 mm ( dvoukřídlá okna s ventilací, rozměr šířka x výška)
1ks 1510 x 1315 mm ( dvoukřídlé okno s ventilací, rozměr šířka x výška)
1ks 570 x 560 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
1ks 840 x 550 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
4 ks 375 x 450 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
Prosím o cenovou nabídku dvojskla i trojskla.

Dvoukřídlá vchodová vrata se světlíkem nahoře
2ks 3000 x 2600 mm (šířka x výška).
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2023 07:30

Platnost poptávky:
07.07.2023 07:02

Kontaktní osoba:
Ilona Doubravská

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 140 981

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dveře zabudované, posuvné, skryté bez zárubní - návrh, dodávka včetně montáže

Dveře zabudované, posuvné, skryté bez zárubní - návrh, dodávka včetně montáže

Hledáte profesionální firmu, která by Vám navrhla dveře do interiéru? Obraťte se na společnost BODINGER s.r.o., která působí na trhu již 20 let a pracuje s novými materiály, jejichž neotřelost dává vyniknout jedinečnosti a originalitě. Dveře v prostoru hrají důležitou roli, jejich vzhled ovlivní styl interiéru, proto by měly být v souladu a tvořit celek. Při výběru dveří je důležité si uvědomit, jaký preferujeme způsob otevírání a jaké máme celkové nároky na dveře. My Vám poskytneme návrh a dodávku včetně montáže těchto druhů dveří: - zabudované - dveře se skrytými zárubněmi ve zdi, jedná se o nejnovější trend italské firmy RES - posuvné - vhodné do prostoru, kde není příliš místa, ale také pokud potřebujeme vytvořit předěl mezi místnostmi - skryté bez zárubní - obložkové. Neváhejte nás kontaktovat, ujišťujeme Vás, že s našimi dveřmi budete maximálně spokojeni!


Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, dřevěná okna a dveře, zimní zahrady

Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, dřevěná okna a dveře, zimní zahrady

Hledáte kvalitní a cenově dostupná plastová okna, plastové dveře, euro okna, dřevěné vstupní dveře či zimní zahrady? Pak jste na správném místě! A+BX OKNA, s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti výroby a montáže oken a dveří. Nabízíme Vám široký sortiment produktů z kvalitních materiálů a s moderním designem. Naše okna a dveře jsou energeticky úsporné, bezpečné, odolné a snadno ovladatelné. Ať už potřebujete nová okna do bytu, domu nebo kanceláře, u nás najdete to pravé pro Vás. Můžete si vybrat z různých typů a barev oken - plastových, hliníkových nebo dřevěných. Pro dokonalý vzhled a komfort Vašeho domova nabízíme také doplňky jako rolety, parapety - vnitřní i venkovní, žaluzie nebo sítě proti hmyzu. Pokud chcete rozšířit svůj obytný prostor o zimní zahradu, máme pro Vás řešení na míru. Zajistíme Vám kompletní servis od návrhu po realizaci. Naše společnost A+BX OKNA je ryze česká firma, která se pyšní více než 30 letou historií na trhu. Spolupracujeme s renomovanými dodavateli a používáme osvědčené technologie. Na naše práce poskytujeme záruku až 10 let. Jsme si jisti, že budete spokojeni s naší nabídkou i službami. Neváhejte nás kontaktovat a požádat o nezávaznou cenovou nabídku. Rádi Vám poradíme a pomůžeme Vám vybrat nejlepší řešení pro Váš domov. A+BX OKNA - Vaše cesta k lepšímu bydlení!


Plotovky, saunové palubky a sedáky z dřevin lípa, topol a olše – hoblované řezivo na zakázku

Plotovky, saunové palubky a sedáky z dřevin lípa, topol a olše – hoblované řezivo na zakázku

Přejete si postavit saunu z kvalitního řeziva a chcete současně objednávat i sedáky? Máte zájem o dřeviny lípa, topol nebo olše? V tom případě si pořiďte saunové palubky od společnosti Sudolský dřevovýroba. Sudolský dřevovýroba vyrábí saunové palubky z kvalitně vysušeného masivního řeziva v profilech 15 x 100 x 125 mm. Palubky jsou vhodné nejen do saun, ale také pro podlahové krytí interiérů, altánů a teras. Plotovky se využívají zejména při stavbě oplocení v profilech o rozsahu 80 - 160 mm. Postavte si saunu z kvalitních palubek a kontaktujte nás!


Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Veškeré řemeslné práce v souvislosti s rekonstrukcí interiéru pro Vás zajistí Mikan Miroslav ze Zlína. Pokud hledáte spolehlivou firmu na dodávku a montáž interiérových dveří nebo kuchyňské linky, neváhejte se na nás obrátit. Dáme Vám vybrat z katalogů výrobce či dodavatelů kuchyní a dveří a zajistíme odbornou montáž. Zakázky pro truhlářské práce přijímáme pro celou ČR, nejen ve Zlínském kraji. Montujeme kuchyňské linky od dodavatele sektorových kuchyní i výrobců kuchyní na míru. Dle domluvy zajistíme i odvoz starého nábytku na skládku. Instalujeme do Vaší domácnosti či kanceláře klasické interiérové dveře do původní ocelových zárubní nebo nových obložkových. Také posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.


Eurookna s okenní klikou SecuForte jsou nejlepší volbou pro ochranu proti vloupání

Eurookna s okenní klikou SecuForte jsou nejlepší volbou pro ochranu proti vloupání

Pokud hledáte pro váš dům eurookna, která jsou vyrobena z kvalitního materiálu, mají perfektní izolačních parametry a také ochrání váš dům proti zlodějům, pak jsme zde pro vás. Výroba eurooken a vchodových dveří je naší rodinnou tradicí, kterou dodržujeme jíž více než 93 let - snažíme se jít s dobou, a proto své výrobky stále zdokonalujeme a přizpůsobujeme ke spokojenosti našich zákazníků. Eurookna s okenní klikou SecuForte - nejlepší ochrana proti vloupání - použití kliky je jiné než u běžných okenních klik, avšak zcela jednoduché (klika se nejprve zatlačí ve směru rozety a teprve poté s ní lze otočit jako obvykle, zabezpečovací princip „nejprve stisknout – potom otočit“) - okenní kliky se vyrábějí ve dvou sériích – Hamburg se zaoblenými hranami a Toulon s ostřejšími hranami. Obě série s variantou bez zámku nebo zamykatelnou, na výběr je 5 nejpoužívanějších odstínů. Tyto inovativní kliky nedovolují zloději žádnou manipulaci, dokud je klika odpojená od čtyřhranu, je otevření zvenčí takřka nemožné. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kyvná střešní okna s integrovaným tepelným límcem a zavedenou ventilací

Kyvná střešní okna s integrovaným tepelným límcem a zavedenou ventilací

Hledáte v okolí Znojma a Moravského Krumlova firmu, která zajišťuje montáž a dodávku kyvných střešních oken? Potřebujete namontovat okno s integrovaným tepelným límcem? Společnost EVOokna se postará jak o dodávku, tak i montáž střešních oken. Dodáváme okna s integrovaným tepelným límcem a zabudovanou ventilací značky Keylite. Okno je vyrobeno z kvalitního borovicového impregnovaného a lakovaného profilu a je zaskleno dvojsklem. Okno je vybaveno ergonomickým madlem s funkcí mikro-ventilace.