Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Rozměry oken a vrat:
3 ks 1650 x 1235 mm ( dvoukřídlá okna s ventilací, rozměr šířka x výška)
1ks 1510 x 1315 mm ( dvoukřídlé okno s ventilací, rozměr šířka x výška)
1ks 570 x 560 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
1ks 840 x 550 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
4 ks 375 x 450 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
Prosím o cenovou nabídku dvojskla i trojskla.

Dvoukřídlá vchodová vrata se světlíkem nahoře
2ks 3000 x 2600 mm (šířka x výška).
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2023 07:30

Platnost poptávky:
07.07.2023 07:02

Kontaktní osoba:
Ilona Doubravská

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 140 981

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Potřebujete vyměnit stará okna za nová? Sháníte spolehlivou firmu, která Vám zajistí bezproblémovou výměnu oken i balkonových dveří? Pak vsaďte na firmu BARAN z Opavy, kde si vyberete ze širokého sortimentu balkonových dveří i oken, které se skvělé hodí na novostavby i do panelových bytů. Nabízíme bezpečná okna i balkonové dveře s tepelnou i zvukovou izolaci. Navíc Vám nabízíme i precizně namontované masivní kování, které Vám kromě bezpečností zajistí také bezproblémovou funkčnost a ovládání. K dispozici jsou také kovové okenní kliky v mnoha barevných variantách, samozřejmě vždy sladěné s krytkami kování. Přijďte si k nám vybrat, nabízíme tyto druhy: - Midea Technic - rovný a technický design v nadčasovém provedení s vysokou životností - Midea Rondo - elegantní kombinace předsazeného zaobleného křídla a klasického rámu s dorazovým těsněním - Midea Reno a Perfekra Reno - pro renovaci starších domů, krátká doba montáže, štíhle profily zamezující ztrátám světla - Midea monoblok - monoblokové rámy pro stavby se zateplením z interiérové strany s moderním designem a výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi - Perfecta energeto - výborné termoizolační vlastnosti za příznivou cenu - Supra - vhodné pro nízkoenergetické a pasivní stavby, navrženy podle nejnovějších trendů.


Kvalitní posuvná a pantová stájová vrata a okna s možností zateplení vyráběná na zakázku

Kvalitní posuvná a pantová stájová vrata a okna s možností zateplení vyráběná na zakázku

Potřebujete nová stájová vrata? Máte stáj atypických rozměrů a hledáte firmu, která na míru zhotoví stájová vrata nebo okna se zateplením? Stájová okna a vrata objednávejte u firmy Equicov z Okříšek u Třebíče. Dodáváme na míru vyrobená stájová okna a vrata. Okna a vrata vyrábíme nejen do nových, ale stávajících stájí pro koně. Vybrat si můžete variantu posuvnou nebo pantovou. Vyrábíme i variantu stájových oken a vrat se zateplením, kdy horní část vyplníme polykarbonátem, plexisklem nebo tvrzeným sklem.


Interiérové dveře Náchod - nejlepší kvalita za příjemnou cenu

Interiérové dveře Náchod - nejlepší kvalita za příjemnou cenu

Jsme s vámi na trhu více než 20 let, a proto se řadíme mezi přední výrobce stavebního materiálu. Z našimi výrobky máme vlastní zkušenosti, protože je využíváme při mnoha realizacích a proto víme, že vám nabízíme opravdovou kvalitu. Naše výrobky mají rozsáhle využití v rekonstrukci a modernizaci vašich domovů nebo třeba průmyslových objektů a kancelářských prostor. Interiérové dveře nabízíme za příznivou cenu, a dokonce je vám dodáme po cele ČR. Také vyrábíme sádrokartony, izolace a fasádní systémy. Neváhejte a navštivte nás, sídlíme na adrese Běloveská 391, Náchod. Těšíme se na vaši návštěvu.


Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Veškeré řemeslné práce v souvislosti s rekonstrukcí interiéru pro Vás zajistí Mikan Miroslav ze Zlína. Pokud hledáte spolehlivou firmu na dodávku a montáž interiérových dveří nebo kuchyňské linky, neváhejte se na nás obrátit. Dáme Vám vybrat z katalogů výrobce či dodavatelů kuchyní a dveří a zajistíme odbornou montáž. Zakázky pro truhlářské práce přijímáme pro celou ČR, nejen ve Zlínském kraji. Montujeme kuchyňské linky od dodavatele sektorových kuchyní i výrobců kuchyní na míru. Dle domluvy zajistíme i odvoz starého nábytku na skládku. Instalujeme do Vaší domácnosti či kanceláře klasické interiérové dveře do původní ocelových zárubní nebo nových obložkových. Také posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.


Posuvné a interiérové dveře do bytů a rodinných domů – realizace prováděná na míru

Posuvné a interiérové dveře do bytů a rodinných domů – realizace prováděná na míru

Chcete si zkrášlit a zútulnit svůj byt nebo rodinný dům? Hledáte posuvné a interiérové dveře, které jsou vyrobeny na míru z kvalitních materiálů? V tom případě se obraťte na společnost Š+N MIRADE s.r.o. Společnost Š+N MIRADE s.r.o. vyrábí různé druhy dveří včetně posuvných, které jsou v provedení jednokřídlé, dvoukřídle a do pouzdra. Dveře mají dlouhou životnost, snadnou manipulaci a estetický vzhled. Vybírat je možné z různých barev, stylů, dekorů a doplňků. Buďte spokojeni s cenou i dveřmi a objednejte nové dveře ještě dnes!


Okenice, žaluzie, výkladce - mistrovské historické repase od DALEX TRADE

Okenice, žaluzie, výkladce - mistrovské historické repase od DALEX TRADE

DALEX TRADE s.r.o. představuje předního specialistu na výrobu replik oken, dveří a špaletových oken, které dokonale ladí s historickým charakterem památkově chráněných staveb a bytů. Naše zakázkové truhlářství v Praze nabízí širokou paletu služeb od oprav a restaurování po výrobu nových prvků, které respektují původní vzhled a techniky. Naší hlavní činností je výroba replik špaletových oken, vstupních dveří, obložení a nábytku na míru, přičemž klademe důraz na detail a kvalitu. Provádíme opravy a restaurování oken a dveří na historických budovách, hradech a zámcích, stejně jako opravy a výrobu lodních interiérů a nábytku. Dále se specializujeme na výrobu atypického nábytku a kuchyní, profilových lišt, říms, ohýbaných dílců a dalších dřevěných výrobků na míru. Vyrábíme také repliky špaletových oken s vyřezávanými ozdobami a provádíme restaurování zámeckých a hradních oken a dveří. Spolupracujeme s odborníky ze státních památkových ústavů na projektech, které zahrnují okenice, žaluzie, výkladce a historické repase. Naše práce je naší vášní a zárukou kvality jsou desítky spokojených zákazníků po celé České republice. Pokud hledáte odborníka, který dokáže vaši představu o historickém vzhledu vašeho domova přetvořit v realitu, DALEX TRADE s.r.o. je tu pro vás. Kontaktujte nás a společně najdeme řešení přesně pro váš projekt.