Ubytování blízko Aqualand Moravia? Máme pro vás skvělý penzion pro rodiny s dětmi

Restaurace a penzion Praha s.r.o.

Ubytování blízko Aqualand Moravia? Máme pro vás skvělý penzion pro rodiny s dětmi

Toužíte po rodinné dovolené plné vodních radovánek a zábavy, ale zároveň hledáte klid a pohodlí? Pak už nehledejte dál! Penzion Praha v Dolních Dunajovicích Vám poskytne ideální kombinaci obojího. Nachází se jen pár kroků od Aqualandu Moravia, největšího aquaparku v České republice, kam se pohodlně dostanete i s kočárkem.

Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Poptávám výrobce dřevěných eurooken a vchodových vrat

Rozměry oken a vrat:
3 ks 1650 x 1235 mm ( dvoukřídlá okna s ventilací, rozměr šířka x výška)
1ks 1510 x 1315 mm ( dvoukřídlé okno s ventilací, rozměr šířka x výška)
1ks 570 x 560 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
1ks 840 x 550 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
4 ks 375 x 450 mm (vyklápěcí, rozměr šířka x výška)
Prosím o cenovou nabídku dvojskla i trojskla.

Dvoukřídlá vchodová vrata se světlíkem nahoře
2ks 3000 x 2600 mm (šířka x výška).
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2023 07:30

Platnost poptávky:
07.07.2023 07:02

Kontaktní osoba:
Ilona Doubravská

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 140 981

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Veškeré řemeslné práce v souvislosti s rekonstrukcí interiéru pro Vás zajistí Mikan Miroslav ze Zlína. Pokud hledáte spolehlivou firmu na dodávku a montáž interiérových dveří nebo kuchyňské linky, neváhejte se na nás obrátit. Dáme Vám vybrat z katalogů výrobce či dodavatelů kuchyní a dveří a zajistíme odbornou montáž. Zakázky pro truhlářské práce přijímáme pro celou ČR, nejen ve Zlínském kraji. Montujeme kuchyňské linky od dodavatele sektorových kuchyní i výrobců kuchyní na míru. Dle domluvy zajistíme i odvoz starého nábytku na skládku. Instalujeme do Vaší domácnosti či kanceláře klasické interiérové dveře do původní ocelových zárubní nebo nových obložkových. Také posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.


Kvalitní velkoformátová okna a HS portály s vynikající tepelnou a zvukovou izolací

Kvalitní velkoformátová okna a HS portály s vynikající tepelnou a zvukovou izolací

Hledáte kvalitní otvorové výplně? Velkoformátová okna a HS portály dodává v okolí Opavy a Ostravy společnost Baran - FMB, spol. s r.o. Náš sortiment distribuujeme v České republice i do zahraničí. HS portály jsou zdvižně-posuvné dveře, které představují komfortní a praktické řešení vstupu na balkon, nebo terasu jakékoliv moderní stavby. V našem sortimentu naleznete velkoformátová dřevěná, plastová a hliníková okna, ale také zdvižně-posuvné dveře HERMA HST85 - STANDARD a THERMA HST85 - PREMIUM s vynikající těsností, tepelnou a zvukovou izolací, vysokou nosností a odolností, bezbariérovým práhem a komfortní obsluhou. Na výběr máme širokou škálu dekoru, opláštění dle RAL vzorníku i ornamentních skel. Postaráme se o dodávku, montáž i následný servis. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše webové stránky.


Bezpečnostní, protipožární dveře HT do bytů a rodinných domů včetně montáže

Bezpečnostní, protipožární dveře HT do bytů a rodinných domů včetně montáže

Sháníte-li bezpečnostní a protipožární dveře, doporučujeme OKNA SVITAVY, které dodávají dveře HT zajišťující izolaci proti hluku, požáru. Vysoká bezpečnostní třída. Jsou navrženy tak, aby zaručily klid a pohodlí v domácnosti, a zároveň odolaly případnému vloupání nebo požáru. Naše firma OKNA SVITAVY je výhradním prodejcem těchto dveří pro Českou republiku a má 18 letou zkušenost v oboru. Nabízíme rychlou a profesionální montáž, záruční a pozáruční servis, a řadu možných slev pro své zákazníky. Firma OKNA SVITAVY má zastoupení po celé ČR, včetně Svitav, Litomyšle a Poličky.


Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, střešní okna

Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, střešní okna

Vaše okna do světa kvality Už vás unavují nekvalitní okna a dveře, které nesplňují vaše očekávání? U nás ve VIKO stavební a montážní s.r.o. víme, že kvalitní okna a dveře jsou srdcem každého domova. Jsme odborníci na prodej a montáž širokého spektra oken a dveří, které přinesou do vašeho domova pohodlí, bezpečnost a eleganci. Naše nabídka: - Plastová okna a dveře: Skvělý poměr kvality a ceny, energetická úspornost a minimální údržba. - Dřevěná okna a dveře: Přírodní krása a trvanlivost. Nabízíme i luxusní eurookna, která dodají vašemu domovu jedinečný styl. - Hliníková okna a stěny: Moderní design, pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. - Střešní okna: Více světla do vašich podkrovních prostorů, a to bez kompromisů na kvalitě. Proč si vybrat právě nás? - Kompletní servis: Od výběru správných produktů až po jejich profesionální montáž. - Zednické práce: Instalací oken a dveří naše služby nekončí. Postaráme se i o veškeré zednické práce, aby bylo vše perfektní. - Kvalita bez kompromisů: Naše produkty jsou pečlivě vybírány, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a dlouhé životnosti. Naše závazky: - Spolehlivost: Dodržujeme termíny a našim zákazníkům poskytujeme maximální péči. - Profesionalita: Náš tým odborníků je připraven pomoci s jakýmkoliv projektem, ať už je malý nebo velký. - Individuální přístup: Respektujeme jedinečné potřeby každého zákazníka a navrhujeme řešení na míru. Nečekejte déle a objevte rozdíl, který může přinést kvalitní okno nebo dveře do vašeho domova. S VIKO stavební a montážní s.r.o. máte jistotu, že každý detail bude perfektní. Kontaktujte nás ještě dnes! Navštivte naše webové stránky nebo nám zavolejte, abyste se dozvěděli více o našich produktech a službách. Společně vytvoříme domov, do kterého se budete vždy rádi vracet. VIKO stavební a montážní s.r.o. - Vaše okna do světa kvality.


Kvalitní plastová, dřevěná okna a dveře - výroba a prodej

Kvalitní plastová, dřevěná okna a dveře - výroba a prodej

Potřebujete sehnat kvalitní a spolehlivou firmu, která nabízí výrobu a prodej plastových nebo dřevěných oken i dveří?Chcete nakoupit nové plastové nebo dřevěné okna a dveře? Neváhejte a kontaktujte naši společnost 1A TRADE, s.r.o. se sídlem v Ivančicích, okr. Brno-venkov. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží oken, dveří. Nabízíme: -plastové okna -plastové dveře -dřevěné okna -dřevěné dveře -hliníkové okna -hliníkové dveře -venkovní parapety -vnitřní parapety -žaluzie -předokenní rolety -sítě proti hmyzu -ozdobné dveřní výplně -zimní zahrady -garážová vrata. Vysoce kvalitní materiály s výbornými izolačními vlastnostmi jsou pro nás samozřejmostí. Dále také zaručujeme dobré zvukové vlastnosti, dlouhodobou životnost a nenáročnou údržbu.


Kvalitní interiérové a vchodové dveře pro Váš domov

Kvalitní interiérové a vchodové dveře pro Váš domov

Sháníte interiérové nebo vchodové kvalitní dveře? Pak kontaktujte firmu TP Interier Morava z Ostravy. Firma dodává dveří renomovaných firem Gebrich a Porta Doors. Jedním z hlavních partnerů TP Interier Morava je firma Porta Doors. Porta Doors nabízí širokou škálu interiérových dveří, od klasických bílých dveří po moderní barevné a přírodní dýhované modely. Montují také vstupní bezpečnostní dveře s moderním designem. Pyšní se vysokou kvalitou, bezpečně ochrání váš domov. Firma také dodává jejich skládací a posuvné dveře, které nabízí praktické řešení pro úsporu místa. Součástí nabídky jsou také dveře do technických místností jako jsou garáže či sklepy. Je možno objednat dveře včetně zárubní a světlíků. Porta Doors je známý také díky skrytým pantům a bezpolodrážkovým interiérovým dveřím, které dodržují rovnou linii stěny a přispívají k modernímu vzhledu vašeho domova. Kromě Porta Doors nabízí firma TP Interier Morava bezpečnostní a protipožární dveře značky Gerbrich. Jedná se o bezpečnostní dveře s různými stupni odolnosti (např. RC 2 a RC 3) a také protipožární a kouřotěsné dveře. Jejich dveře jsou kvalitní, spolehlivé a esteticky povedené. TP Interier Morava vstřícně přistupuje ke všem zákazníkům. Jejich proškolení technici Vám rádi poradí s výběrem a provedou zaměření stavebních otvorů. Na základě zaměřovacího protokolu vám připraví cenovou nabídku. Kontaktujte TP interier morava s.r.o. se sídlem v Ostravě.