Poptávám skleněné zábradlí

Poptávám skleněné zábradlí

Poptávám skleněné zábradlí uchyceného pouze v liště. Zábradlí ve tvaru L 105x120 cm uchycené ve vodící liště na podlaze. Skleněné dveře zásuvné s pojezdem vedle zdi, s tichým dojezdem na obě strany, otvor 100x205 cm, mléčné sklo.
Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
06.06.2023 12:49

Platnost poptávky:
06.07.2023 12:43

Kontaktní osoba:
Olga Sikorová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 736 468 694

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální rámování i paspartování Vašich obrazů, fotografií, diplomů či dětských kreseb

Profesionální rámování i paspartování Vašich obrazů, fotografií, diplomů či dětských kreseb

Máte rádi stěny pokryté fotografiemi či obrázky v krásných rámečcích? Máte obraz, který je atypické velikosti a chcete jej nechat zarámovat na mírtu? Líbí se Vám, když mají obrazy krom rámu i paspartu? Rámování i paspartování na míru Vám zajistí společnost Sklenářství Josef Müller se sídlem v Šumvaldu u Uničova, kde mají i pobočku. K dispozici máme velký výběr rámů v různých barevných provedení. Stačí si vybrat dle svého vkusu a přání. Máme jednoduché rámy, které se hodí i do moderních domácností, i ozdobné do klasického či retro interiéru. V případě zájmu Vám zhotovíme paspartu na míru tak, aby se hodila k danému obrazu a k rámu. Pasparta může být bílá, barevná i tmavá. Dále se zaměřujeme na veškeré sklenářské práce, jako je broušení, řezání a výroba izolačních dvojskel či montáž oken, dveří i skleněných fasád.


Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Provádíme různé typy skleněných střech a zároveň pro ně zajišťujeme dodávky skel a samotnou montáž. Skleněných střech a stěn je možné využít na vlakových, autobusových zastávkách, při nadstřešení podchodů či realizaci prosklených koridorů. Díky naší technice, která je speciálně vybavena přísavkou pro nás není problém dostat sklo i do míst, které jsou hůře přístupné. Navíc vytváříme i kvalitní protihlukové stěny. Stačí nás pouze kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a zároveň společně najdeme řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům!


Zasklení okna, výlohy, zasklívání - profesionální sklenářství s tradicí

Zasklení okna, výlohy, zasklívání - profesionální sklenářství s tradicí

Díky praktickým znalostem a dlouholetým zkušenostem je firma Sklenářství Kohoutek s.r.o. připravena všem větším i drobnějším odběratelům pomoci při - řezání čirých i ornamentních skel - sámování, broušení, lepení - lepení UV lampou - rámování - výrobě zrcadel, obrázkových klipů - montáži zrcadel, barevných skel, grafoskel - zasklívání oken, výloh - prosklívání zábradlí Kromě sklenářských prací Vám společnost Sklenářství Kohoutek s.r.o. ochotně poskytne konzultační a poradenskou činnost a pomůže Vám tak splnit jakékoli přání!


Montáž - prosklené vlakové a autobusové terminály, skleněné koridory

Montáž - prosklené vlakové a autobusové terminály, skleněné koridory

Jednou z nejvýznamnějších firem v oboru sklenářství je společnost Sklenářství Kohoutek v Ostravě. Působí na trhu již dlouhá léta a za dobu své činnosti rozšířila svou nabídku sklenářských prací o montáž a dodávku skleněných střech a stěn: - prosklené autobusové či vlakové terminály, zastávky - skleněné, prosklené koridory - nadstřešní podchody. Při těchto montážích využíváme speciální techniku, která je vybavena přísavkou, díky které jsme schopni skleněné tabule umístit i do hůře přístupných míst. Realizujeme všechny architektonické požadavky!


Systémy prosklení lodžií a balkónů ALUMISTR

Systémy prosklení lodžií a balkónů ALUMISTR

Se zasklívacími systémy ALUMISTR získáte nejen více světla a prostoru, ale také jistotu, že každý detail je promyšlený a slouží vašemu pohodlí. Obraťte se na společnost CABAL Moravia s.r.o., která provádí montáž rámových i bezrámových systémů ALUMISTR. Prosklené stěny přinášejí do vašich prostor světlo a pocit otevřenosti. ALUMISTR představují systémy, které jsou synonymem pro snadnou ovladatelnost a minimální požadavky na údržbu. Ať už se rozhodnete pro rámové nebo bezrámové řešení, můžete očekávat, že vaše prostory budou chráněny proti hluku, prachu a nepřízni počasí. Tyto systémy jsou také velice variabilní. Můžete být jisti, že najdete přesně to, co potřebujete. Pokud hledáte řešení pro balkón, lodžii, nebo zimní zahradu, široká škála konstrukčních řešení a provedení vám umožní najít ideální variantu


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.