Pneumaticka AVENTICS, solenoidové ventily ASCO, armatury, příruby, trubkové oblouky

Roman Juřík

Pneumaticka AVENTICS, solenoidové ventily ASCO, armatury, příruby, trubkové oblouky

V e-shopu armaturyostrava.cz jsme pro zákazníky připravili bohatý sortiment vysoce kvalitních pneumatických válců, ventilů, jednotek AVENTICS, spolehlivých elektromagnetických ventilů ASCO pro rozsáhlé použití v automatizovaných provozech, dále průmyslové armatury, příruby, trubkové oblouky. Díky oficiálnímu prodejnímu zastoupení produktů značek AVENTICS, ASCO, můžeme využívat technickou podporu výrobců, což je nesporně obrovskou konkurenční výhodou.

Poptávám skleněné zábradlí

Poptávám skleněné zábradlí

Poptávám skleněné zábradlí uchyceného pouze v liště. Zábradlí ve tvaru L 105x120 cm uchycené ve vodící liště na podlaze. Skleněné dveře zásuvné s pojezdem vedle zdi, s tichým dojezdem na obě strany, otvor 100x205 cm, mléčné sklo.
Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
06.06.2023 12:49

Platnost poptávky:
06.07.2023 12:43

Kontaktní osoba:
Olga Sikorová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 736 468 694

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zasklení okna, výlohy, zasklívání - profesionální sklenářství s tradicí

Zasklení okna, výlohy, zasklívání - profesionální sklenářství s tradicí

Díky praktickým znalostem a dlouholetým zkušenostem je firma Sklenářství Kohoutek s.r.o. připravena všem větším i drobnějším odběratelům pomoci při - řezání čirých i ornamentních skel - sámování, broušení, lepení - lepení UV lampou - rámování - výrobě zrcadel, obrázkových klipů - montáži zrcadel, barevných skel, grafoskel - zasklívání oken, výloh - prosklívání zábradlí Kromě sklenářských prací Vám společnost Sklenářství Kohoutek s.r.o. ochotně poskytne konzultační a poradenskou činnost a pomůže Vám tak splnit jakékoli přání!


POLA Neratovice: Vaše spolehlivá volba v zakázkové výrobě sklolaminátových prvků

POLA Neratovice: Vaše spolehlivá volba v zakázkové výrobě sklolaminátových prvků

POLA Neratovice s.r.o. je firma, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu sklolaminátových stavebních prvků, včetně zastřešení ČOV, praček vzduchu, biofiltrů a atypického laminátového potrubí. Společnost nabízí širokou škálu produktů, od sklolaminátových střech ČOV, potrubních systémů, nádrží, zásobníků, jímek až po poklopy šachet a kanálů. Kromě toho společnost poskytuje doplňkový sortiment, jako jsou lehké sklolaminátové střechy, konstrukce a profily, rošty a reklamní sloupy. POLA Neratovice je známá svou flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám zákazníků. Děkujeme Vám za váš zájem o naše produkty a služby. Věříme, že POLA Neratovice s.r.o. je vaším ideálním partnerem v oblasti sklolaminátových stavebních prvků. Těšíme se na budoucí spolupráci a stojíme vám k dispozici pro jakékoliv dotazy či konzultace.


Výtahové tunely a šachty ze skla nebo s prosklenou stěnou s nadčasovou architekturou

Výtahové tunely a šachty ze skla nebo s prosklenou stěnou s nadčasovou architekturou

Pokud hledáte firmu, která Vám zhotoví výtahovou šachtu podle vašeho architektonického návrhu, obraťte se na společnost Sklenářství Kohoutek z Ostravy. Vyrábíme celoskleněné výtahové tunely a šachty, případně tunely a šachty s prosklenou stěnou. Splníme veškeré originální i atypické požadavky. Výtahové šachty celoskleněné nebo s prosklením zaujmou svou nadčasovou architekturou. Poradíme si s instalací výtahových šachet a tunelů i v hůře dostupných místech. Pokud není možné provádět z lešení, využíváme závěsné montážní lávky, teleskopické i nůžkové plošiny. Práci nám také ulehčí autojeřáb.


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Skleněné zábradlí od Lak Union - elegance, která ochrání a oživí Váš domov.

Skleněné zábradlí od Lak Union - elegance, která ochrání a oživí Váš domov.

Skleněné zábradlí je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní řešení pro svůj domov nebo kancelář. Tento materiál je nejen esteticky přitažlivý, ale také velmi funkční. Sklo je odolné vůči teplotním vlivům a rázům, což zajišťuje jeho dlouhou životnost. Navíc je sklo snadno udržovatelné a hygienické, což je důležité zejména v prostředí s vysokou frekvencí lidí. Firma Lak Union nabízí různé možnosti kotvení, ať už skryté, přes terče nebo do sloupků z ocele či nerezu. Kromě toho je možné zábradlí doplnit o madlo v různých provedeních, jako jsou dřevo, nerez nebo ocel. Skla do zábradlí jsou dodávána v různých odstínech a tvarech, včetně ohýbaných skel. Firma garantuje precizní zpracování a prvotřídní kvalitu. Při návrhu zábradlí spolupracuje firma s architektem či designerem projektu, což zaručuje jedinečný design přesně podle potřeb interiéru. Technické řešení a pečlivě vybraný materiál zaručují bezpečnost i v domě s menšími dětmi. Nechejte se inspirovat možnostmi, které nabízí skleněné zábradlí od Lak Union. Naše zkušený tým je připraven vám pomoci najít ideální řešení pro váš interiér. Navštivte nás a objevte, jak může skleněné zábradlí oživit váš domov a zvýšit jeho estetickou i funkční hodnotu. Těšíme se na spolupráci s vámi.


Oživte svůj domov s luxusními skleněnými obklady od LAK Union, s.r.o.: krása a funkčnost do koupelen, na stěny i do sprchy

Oživte svůj domov s luxusními skleněnými obklady od LAK Union, s.r.o.: krása a funkčnost do koupelen, na stěny i do sprchy

Co je sklo: - sklo je tradiční přírodní materiál, který v poslední době získává na popularitě. Je snadno udržovatelné, odolává teplotním výkyvům a má dlouhou životnost. Díky moderním technologiím se z něj stává originální šperk každého interiéru. Naše služby: - firma LAK Union, s.r.o., je vaším spolehlivým partnerem pro skleněné obklady do koupelen, na stěny i do sprchového kouta. Naše přednosti zahrnují špičkovou kvalitu, dostupné ceny, krátké dodací lhůty a možnost montáže po celé ČR. Využití v interiéru: Skleněné obklady od LAK Union, s.r.o., se často používají jako zástěna v kuchyni, ale jsou také ideální do koupelen, na stěny i do sprchového kouta. Na rozdíl od klasických dlaždiček neobsahují spáry a nabízí neomezený výběr barev a motivů. Technické specifikace: - Velké formáty skla: Z jednoho kusu bez spár a spojů. - Tepelná odolnost: Za sporákem vydrží teploty až do 300°C. - Fototisk: Možnost natisknout jakýkoli obrázek či fotografii. - Neomezený výběr barev: Včetně metalických a jiných barevných efektů. Nečekejte a objednejte si skleněné obklady do koupelen, na stěny i do sprchového kouta od LAK Union, s.r.o. dnes! Kontaktujte nás pro více informací a nechte se inspirovat možnostmi, které vám mohou tyto obklady přinést.