Dřevěná a plastová okna české výroby včetně veškerého příslušenství

Baran - FMB, spol. s r.o.

Dřevěná a plastová okna české výroby včetně veškerého příslušenství

Společnost Baran-FMB, spol. s r.o., tradiční výrobce a dodavatel vysoce kvalitních plastových a dřevěných oken f&m pro rodinné domy, bytové domy a paneláky. Pro okenní systémy Midea, Supra, Supra energeto vyrábíme hliníkové opláštění Aluskin s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Okna dodáváme a montujeme včetně okenního příslušenství, žaluzií, parapetů, rolet i sítí proti hmyzu.

Zákazka K041 Náhradne diely na POZ074,PO079EC,PO363AH,PO184CT,PO237BE pre SÚC PSK, oblasť Prešov

Zákazka K041 Náhradne diely na POZ074,PO079EC,PO363AH,PO184CT,PO237BE pre SÚC PSK, oblasť Prešov

K041 Náhradne diely na POZ074, PO079EC, PO363AH, PO184CT, PO237BE pre SÚC PSK, oblasť Prešov
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Klobušický Peter

Zadavatel telefon:
+421 915 963 370


Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34330000-9
Náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové, textilní sněhové řetězy Michelin, Pewag - prodej a poradenství

Ocelové, textilní sněhové řetězy Michelin, Pewag - prodej a poradenství

Jezdíváte autem během zimního období? Pak neopomeňte pořízení správné výbavy, která Vám může pomoci v nepříjemné situaci. U firmy ASN HAKR Brno s.r.o. pořídíte odolné sněhové řetězy Michelin, Pewag, jež Vám mohou přijít vhod při uvíznutí na zledovatělém nebo zasněženém povrchu. Sněhové řetězy snáze udrží Váš automobil na vozovce a účinně krátí brzdnou dráhu. Oceníte je také při jízdě na horách a v hůře přístupných terénech. Dodáváme dva typy: - textilní - nízká hlučnost, skladnost - ocelové - náročnější terén, dlouhá životnost Navštivte speciální sekci na webových stránkách, zvolte správnou velikost řetězů podle parametrů kol (výška, šířka, průměr), a pak už jen stačí odeslat objednávku. Nevíte si rady? Se vším Vám ochotně poradíme.


AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. - profesionální kalibrace kamer systémů ADAS u čelních skel

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. - profesionální kalibrace kamer systémů ADAS u čelních skel

Kalibrace kamer systémů ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) je nezbytná pro optimální fungování moderních vozidel. Tyto systémy přímo zasahují do řízení vozidla a pomáhají řidiči v různých situacích, jako je například parkování, sledování mrtvého úhlu nebo udržování bezpečné vzdálenosti od ostatních vozidel. Kalibrace je proces, při kterém se nastavují parametry kamery tak, aby byly co nejpřesnější. To je zásadní pro správnou funkci ADAS a celkovou bezpečnost na silnici. Naše služby kalibrace kamer u čelních skel jsou prováděny odborníky s použitím nejmodernější technologie. Je důležité si uvědomit, že kalibrace by měla být prováděna pravidelně nebo po každé výměně čelního skla, opravě po nehodě nebo aktualizaci softwaru. Nedbalost v této oblasti může vést k vážným dopravním nehodám. Kontakt a Lokace: Firma: AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. VOLEJTE BEZPLATNĚ: 800 117 556 Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! Pobočky máme rozmístěny po celé Praze. Níže si vyberte tu, která je vám nejblíže. AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. centrála společnosti Praha 10 Zajistěte si profesionální kalibraci kamer systémů ADAS a jeďte s klidem v duši. Kontaktujte nás ještě dnes a dohodněte si termín.


Profesionální CNC výroba dílů a komponentů pro motorsport - turbo racing

Profesionální CNC výroba dílů a komponentů pro motorsport - turbo racing

CNC výrobou dílů pro turbo racing se zabývá strojírenská firma KOVO Uličný sídlící v Hulíně u Kroměříže. Dodáváme speciální automobilové a motocyklové komponenty, jež nachází své využití i v oblasti závodního motorsportu. Díly realizujeme podle požadavků zákazníka z oceli, kovu i plastu. Vyhotovíme nejrůznější příruby, klouby, hřídele, klapky, západky, zarážky, madla a jiné prvky. Pro přesnou výrobu prototypů využíváme moderní technologie. Máte zájem o malý či velký odběr? Na přání Vám zajistíme dostupnost požadovaných kusů.


Nabíječky autobaterií a startovací zdroje – kvalitní autonabíječky Booster a Jump Starter

Nabíječky autobaterií a startovací zdroje – kvalitní autonabíječky Booster a Jump Starter

Chcete se vyhnout nepříjemné situaci, kdy by Vám nenastartovalo vozidlo kvůli vybité baterii, a ušetřit čas i starosti? V tom případě se obraťte na společnost Autobaterie Zdeněk Vrána a e-shop s autobateriemi a startovacími boostry. Autobaterie Zdeněk Vrána prodává na svém e-shopu baterié různých typů podle napětí, nabíjecího proudu, velikosti baterie a dalších parametrů. Nejoblíbenějšími jsou autonabíječky s pomocným startem (booster) a startovacím zdrojem (jump starter). Pomocný start umožňuje nastartovat auto i při slabé baterii. Buďte na cestách připraveni a pořiďte si u nás nabíječku autobaterií ještě dnes!


Chemikálie, elektronika nebo softwary od Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Chemikálie, elektronika nebo softwary od Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Japonská společnost Toyota Tsusho Europe SA má zastoupení rovněž i v České Republice. Společnost se zabývá mnoha výrobními faktory, mezi něž patří i dodávka komponentů pro chemický průmysl a elektroniku. V oblasti chemického průmyslu se orientuje na dodávku chemikálií pro automobilový průmysl, nebo farmacii nebo plastikářský průmysl. Patří mezi ně například dodávka: - jód - uhličitan lithný - sférický oxid křemičitý V oblasti elektroniky pro Evropský trh pak dodává elektronické komponenty a softwary pro automobilový průmysl, ale také pro průmyslové stroje. Nechybí rovněž menší spotřební zboží. Rádi byste se o činnosti a dodávce veškerého zboží dozvěděli více? Pak se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch.


Kovoobrábění, CNC obrábění, výroba obráběných dílů, díly pro automobilový průmysl a stavební stroje

Kovoobrábění, CNC obrábění, výroba obráběných dílů, díly pro automobilový průmysl a stavební stroje

Hledáte spolehlivého dodavatele obráběných dílů pro motory, převodovky a šasi? Chcete spolupracovat s firmou, která má dlouholeté zkušenosti a vysoký standard kvality? Pak je pro vás správnou volbou firma DETAIL CZ s.r.o. Firma DETAIL CZ s.r.o. je česká firma, která byla založena před 25 lety na Vysočině. Zabývá se výrobou obráběných dílů hlavně pro automobilový průmysl a stavební stroje. Mezi její hlavní zákazníky patří americká skupina Paccar – DAF Trucks, Leyland, Scania a Doosan Bobcat. Firma DETAIL CZ s.r.o. má dva výrobní závody v Žirovnici a Jemnici, kde pracuje asi 250 zaměstnanců. Firma disponuje moderním strojním parkem a používá nejnovější technologie a postupy. Firma je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001. Firma DETAIL CZ s.r.o. je součástí skupiny Wikov, která je předním výrobcem mechanických průmyslových převodovek. Tím získává přístup k širokému portfoliu produktů a služeb, které může nabídnout svým zákazníkům. Firma DETAIL CZ s.r.o. dbá na spokojenost svých zákazníků i zaměstnanců. Nabízí stabilní a kvalitní pracovní podmínky, férové jednání a etické chování. Společnost také podporuje rozvoj regionu a zapojuje se do společensky odpovědných aktivit. Pokud hledáte firmu, která vám dodá kvalitní obráběné díly za rozumnou cenu, neváhejte a kontaktujte firmu DETAIL CZ s.r.o. Budete mile překvapeni jejich profesionalitou, flexibilitou a ochotou. Firma DETAIL CZ s.r.o. je vaším ideálním partnerem pro úspěšné podnikání.