Poptávám výrobu kovového okna do kotelny

Poptávám výrobu kovového okna do kotelny

Dobrý den,

chtěl bych si nechat vyrobit okno do kotelny, kovový, mechanicky odolný rám. Jedná se o výplň z polykarbonátu, rozměr 60x120cm, otvírání posuvem směrem dolů + alespoň část okna otevírání na ventilaci.

V případě možnosti a zájmu mě prosím kontaktuje, děkuji.

Obec Řetová
Poptávka byla vložena dne:
06.06.2023 08:33

Platnost poptávky:
06.07.2023 07:15

Kontaktní osoba:
Petr Zdařil

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 608 397

Okres:
Ústí nad Orlicí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodáváme a montujeme hliníková okna špičkové kvality od renomovaných výrobců

Dodáváme a montujeme hliníková okna špičkové kvality od renomovaných výrobců

Hliníková okna jsou moderní, elegantní a funkční řešení pro každý dům nebo byt. Společnost BT Haus s.r.o. dodává hliníková okna vysoké kvality nejen ve Znojmě, ale působíme po celé Jižní Moravě a v dolním Rakousku. Dodávaná hliníková okna jsou vyrobena z profilů renomovaných značek, jako jsou Slovaktual a Incon. Tyto profily jsou odolné proti povětrnostním vlivům, korozi a deformaci. Navíc jsou dostupné v široké škále barev a povrchových úprav, takže si můžete vybrat okna, která se hodí k Vašemu stylu a vkusu. Okna jsou také vybavena kvalitním sklem, které zajišťuje vysokou propustnost světla, tepelnou pohodu a zvukovou izolaci. Můžete si vybrat mezi různými typy skla, jako jsou bezpečnostní, tepelně izolační, antireflexní nebo solární. Na výběr máme také systém dvojskla či trojskla. V BT Haus Vám také nabízíme možnost instalace hliníkových oken s integrovanými žaluziemi, roletami nebo sítěmi proti hmyzu. Tyto doplňky Vám umožní regulovat světlo, teplotu a soukromí ve Vašich prostorách. Pokud hledáte hliníková okna, která jsou krásná, trvanlivá a úsporná, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat nejlepší řešení. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte nezávaznou cenovou nabídku. BT Haus - Vaše cesta k dokonalým oknům.


Výroba plastových, hliníkových oken, dveří  - Gealan, Heroal

Výroba plastových, hliníkových oken, dveří - Gealan, Heroal

Firma MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. dodává kvalitní okna německého profilu firmy GEALAN třídy A. Naše výroba plastových a hliníkových oken i dveří je cílena pro klientelu z regionu Zlínský, Jihomoravský a Olomoucký kraj. Vyberte si kvalitní hliníková nebo plastová okna u nás a my pro Vás navrhneme optimální řešení. Kontaktovat nás můžete na telefonu +420572635969. Plastová okna nabízíme v několika profilových řadách: - S 9000 6 KOMOR - systém s 6ti komorami v profilech rámu, se středovým i dorazovým těsněním. Díky třem těsnícím rovinám zaručují výbornou tepelnou i zvukovou izolaci - systém S 8000 IQ 6 KOMOR ELEGANT je také s 6ti komorovou konstrukcí a má vysoce izolační schopnosti. Je zde možnost sladit dekor a barvu oken nejen v dřevěném dekoru, ale i v mnoha jiných barevných variacích např. acrylcolorové barvy - S 8000 IQ 6 KOMOR tyto okenní profily nabízí systém zvýšené ochrany proti vloupání a jsou opatřeny bezpečnostním kováním - GEALAN KUBUS - je kombinovatelný se systémem S 9000. Pro velké prosklené plochy, skvělá tepelná izolace díky vypěněným profilům, méně rámů, žádné zasklívací lišty. Hliníková okna a dveře značky Heroal a Aluron: - dveře jsou kvalitní s moderním designem - jsou vybaveny inteligentní technologií zajišťující úsporu energie a dodržuje zásady udržitelného rozvoje - mají vynikající těsnící a protihlukové vlastnosti Včetně montáže těchto oken a dveří dodáváme všechny potřebné systémy: - fasádní systémy - systémy venkovních rolet - svinovací vrata - protipožární výplně - vnitřní dělící příčky.


Vchodové, balkonové, terasové dveře - plastové, hliníkové posuvné dveře HS portál

Vchodové, balkonové, terasové dveře - plastové, hliníkové posuvné dveře HS portál

Hledáte dveře, které budou vyhovovat z hlediska funkčnosti i estetiky? V lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj můžete oslovit firmu Fajn okna Morava Kroměříž. Pro zákazníky mají širokou škálu plastových dveří - vchodové, balkonové i hliníkových dveří. Vchodové dveře dodají vašemu domovu charakter, zatímco interiérové dveře zútulní každou místnost. Pro ty, kteří hledají moderní řešení, naše zdvižně-posuvné dveře HS portál představují ideální volbu. Díky různým možnostem konfigurace - jednodílné, dvoudílné, či vícedílné - si můžete vybrat přesně to, co potřebujete pro svůj prostor. Fajn okna Morava Kroměříž je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Montujeme dveře vhodné pro různé typy budov, ať už hledáte řešení pro váš domov, kancelář, nebo komerční prostor.


Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

MONTplast CZ s.r.o. z okresu Pardubice má bohaté zkušenosti s výrobou a montáží zimních zahrad. Zimní zahrady vylepšují domácí prostředí, poskytují prosvětlené uživatelné prostory třeba i k pěstování a vytvářejí ideální prostor k celoročnímu příjemnému posezení. Zimní zahrady vyrábíme z hliníkových profilových systémů s úpravou Komaxit, jako střešní krytina se nejčastěji používají polykarbonátové komůrkové desky. Pokud Vás naše zimní zahrady zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Veselí 11, Veselí u Přelouče, okres Pardubice.


Plastová, hliníková nebo dřevěná okna, venkovní dveře a garážová vrata od DOMO OKNA s.r.o.

Plastová, hliníková nebo dřevěná okna, venkovní dveře a garážová vrata od DOMO OKNA s.r.o.

Stavíte a hledáte spolehlivého dodavatele, který pro Vás zajistí kvalitní okna, dveře nebo i garážová vrata? Jste z Prahy nebo blízkého okolí? Pak se podívejte na nabídku produktů společnosti DOMO OKNA s.r.o. z Prahy. Společnost DOMO OKNA s.r.o. je výrobce a prodejce kvalitních platových, hliníkových nebo dřevěných oken. Záleží pouze na Vás, které si vyberete. Okna jsou dělány z 2 nebo 3 těsnícími vrstvami a v různých dekorech. Nevíte si rady s výběrem kvalifikovaný a ochotný personál společnosti DOMO OKNA s.r.o. Vám s výběrem rád pomůže. Kromě oken si u společnosti můžete vchodové dveře, které budou splňovat jak designovou stránku, tak především tu bezpečnostní. Stejně tak jako garážová vrata. Společnost DOMO OKNA s.r.o. kromě prodeje nabízí i montáž produktů v Praze a okolí a při nákupu nad 25 000,- rovněž dopravu po celé ČR zdarma.


Zakázková výroba hliníkových oken, dveří a fasád včetně montáže

Zakázková výroba hliníkových oken, dveří a fasád včetně montáže

Potřebujete vyrobit skleněnou fasádu? Hledáte v okolí Uničova firmu, která se zabývá dodoávkou hliníkových oken a dveří? Pak kontaktujte sklenářství Josef Müller. Zabýváme se výrobou hliníkových oken, dveří a fasád za použití německého profilu HEROAL Systems a profilu belgické firmy ALIPLAST aluminium systems. V rámci dodávky hliníkových oken, dveří a fasád zajistíme: - zaměření a zpracování cenové nabídky zdarma - technické poradenství - demontáž, odvoz a likvidace starých oken a dveří - montáž nových oken, dveří a fasád Postaráme se také o záruční a pozáruční servis.