Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Baran - FMB, spol. s r.o.

Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Baran-FMB, spol. s r.o. vyrábí plastové a dřevěné dveře f&m vysoké kvality. V naší nabídce najdete dveře vstupní, vchodové, interiérové i balkonové. Jejich konstrukce je přizpůsobena jak do panelových domů a bytů, tak i do rodinných domů. Sledujeme stále nové trendy, nabízíme Vám odbornou konzultaci při výběru dveří v souladu s Vašimi potřebami.

Výmena okien za eurookná v služobných bytoch

Výmena okien za eurookná v služobných bytoch

Predmetom zákazky je dodávka a montáž nových eurookien za pôvodné okna v objekte Bergerovec služobné byty. Objekt sa nachádza v pamiatkovej rezervácii chránenej UNESCOM. Podrobný opis je uvedený vo Výzve na prekladanie ponúk (Príloha č.1).
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Zadavatel IČ:
00738425

Zadavatel ulice:
Námestie Štefana Kluberta 7

Zadavatel PSČ:
054 28

Zadavatel obec:
Levoča

Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Geletková

Zadavatel telefon:
+421 532 832 803

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45421000-4
Stolárske práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Posuvné a interiérové dveře do bytů a rodinných domů – realizace prováděná na míru

Posuvné a interiérové dveře do bytů a rodinných domů – realizace prováděná na míru

Chcete si zkrášlit a zútulnit svůj byt nebo rodinný dům? Hledáte posuvné a interiérové dveře, které jsou vyrobeny na míru z kvalitních materiálů? V tom případě se obraťte na společnost Š+N MIRADE s.r.o. Společnost Š+N MIRADE s.r.o. vyrábí různé druhy dveří včetně posuvných, které jsou v provedení jednokřídlé, dvoukřídle a do pouzdra. Dveře mají dlouhou životnost, snadnou manipulaci a estetický vzhled. Vybírat je možné z různých barev, stylů, dekorů a doplňků. Buďte spokojeni s cenou i dveřmi a objednejte nové dveře ještě dnes!


Dveře zabudované, posuvné, skryté bez zárubní - návrh, dodávka včetně montáže

Dveře zabudované, posuvné, skryté bez zárubní - návrh, dodávka včetně montáže

Hledáte profesionální firmu, která by Vám navrhla dveře do interiéru? Obraťte se na společnost BODINGER s.r.o., která působí na trhu již 20 let a pracuje s novými materiály, jejichž neotřelost dává vyniknout jedinečnosti a originalitě. Dveře v prostoru hrají důležitou roli, jejich vzhled ovlivní styl interiéru, proto by měly být v souladu a tvořit celek. Při výběru dveří je důležité si uvědomit, jaký preferujeme způsob otevírání a jaké máme celkové nároky na dveře. My Vám poskytneme návrh a dodávku včetně montáže těchto druhů dveří: - zabudované - dveře se skrytými zárubněmi ve zdi, jedná se o nejnovější trend italské firmy RES - posuvné - vhodné do prostoru, kde není příliš místa, ale také pokud potřebujeme vytvořit předěl mezi místnostmi - skryté bez zárubní - obložkové. Neváhejte nás kontaktovat, ujišťujeme Vás, že s našimi dveřmi budete maximálně spokojeni!


Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, dřevěná okna a dveře, zimní zahrady

Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, dřevěná okna a dveře, zimní zahrady

Hledáte kvalitní a cenově dostupná plastová okna, plastové dveře, euro okna, dřevěné vstupní dveře či zimní zahrady? Pak jste na správném místě! A+BX OKNA, s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti výroby a montáže oken a dveří. Nabízíme Vám široký sortiment produktů z kvalitních materiálů a s moderním designem. Naše okna a dveře jsou energeticky úsporné, bezpečné, odolné a snadno ovladatelné. Ať už potřebujete nová okna do bytu, domu nebo kanceláře, u nás najdete to pravé pro Vás. Můžete si vybrat z různých typů a barev oken - plastových, hliníkových nebo dřevěných. Pro dokonalý vzhled a komfort Vašeho domova nabízíme také doplňky jako rolety, parapety - vnitřní i venkovní, žaluzie nebo sítě proti hmyzu. Pokud chcete rozšířit svůj obytný prostor o zimní zahradu, máme pro Vás řešení na míru. Zajistíme Vám kompletní servis od návrhu po realizaci. Naše společnost A+BX OKNA je ryze česká firma, která se pyšní více než 30 letou historií na trhu. Spolupracujeme s renomovanými dodavateli a používáme osvědčené technologie. Na naše práce poskytujeme záruku až 10 let. Jsme si jisti, že budete spokojeni s naší nabídkou i službami. Neváhejte nás kontaktovat a požádat o nezávaznou cenovou nabídku. Rádi Vám poradíme a pomůžeme Vám vybrat nejlepší řešení pro Váš domov. A+BX OKNA - Vaše cesta k lepšímu bydlení!


Kvalitní dřevěná okna a eurookna – profesionální realizace na zakázku

Kvalitní dřevěná okna a eurookna – profesionální realizace na zakázku

Stavíte nový dům nebo provádíte rekonstrukci a hledáte kvalitní dřevěná okna a eurookna, které by byly vytvořeny na míru? V tom případě se obraťte na společnost Lux Window působící v okolí Olomouce, Přerova a Nového Jičína. Společnost Lux Window má široký výběr oken splňující veškeré požadavky na tepelnou izolaci, bezpečnost a design. Vybírat je možné z různých barev, tvarů, typů skla a doplňků. Ona jsou snadno omyvatelná a odolná proti povětrnostním vlivům a plísním. Ušetřete energie s novými okny a kontaktujte nás ještě dnes!


Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Veškeré řemeslné práce v souvislosti s rekonstrukcí interiéru pro Vás zajistí Mikan Miroslav ze Zlína. Pokud hledáte spolehlivou firmu na dodávku a montáž interiérových dveří nebo kuchyňské linky, neváhejte se na nás obrátit. Dáme Vám vybrat z katalogů výrobce či dodavatelů kuchyní a dveří a zajistíme odbornou montáž. Zakázky pro truhlářské práce přijímáme pro celou ČR, nejen ve Zlínském kraji. Montujeme kuchyňské linky od dodavatele sektorových kuchyní i výrobců kuchyní na míru. Dle domluvy zajistíme i odvoz starého nábytku na skládku. Instalujeme do Vaší domácnosti či kanceláře klasické interiérové dveře do původní ocelových zárubní nebo nových obložkových. Také posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.


Eurookna s okenní klikou SecuForte jsou nejlepší volbou pro ochranu proti vloupání

Eurookna s okenní klikou SecuForte jsou nejlepší volbou pro ochranu proti vloupání

Pokud hledáte pro váš dům eurookna, která jsou vyrobena z kvalitního materiálu, mají perfektní izolačních parametry a také ochrání váš dům proti zlodějům, pak jsme zde pro vás. Výroba eurooken a vchodových dveří je naší rodinnou tradicí, kterou dodržujeme jíž více než 93 let - snažíme se jít s dobou, a proto své výrobky stále zdokonalujeme a přizpůsobujeme ke spokojenosti našich zákazníků. Eurookna s okenní klikou SecuForte - nejlepší ochrana proti vloupání - použití kliky je jiné než u běžných okenních klik, avšak zcela jednoduché (klika se nejprve zatlačí ve směru rozety a teprve poté s ní lze otočit jako obvykle, zabezpečovací princip „nejprve stisknout – potom otočit“) - okenní kliky se vyrábějí ve dvou sériích – Hamburg se zaoblenými hranami a Toulon s ostřejšími hranami. Obě série s variantou bez zámku nebo zamykatelnou, na výběr je 5 nejpoužívanějších odstínů. Tyto inovativní kliky nedovolují zloději žádnou manipulaci, dokud je klika odpojená od čtyřhranu, je otevření zvenčí takřka nemožné. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.