Bazén s vlnobitím

Bazén s vlnobitím

Predmetom zákazky je výber zhotoviteľa diela na realizáciu stavebných prác pre projekt - Bazén s vlnobitím, RO Kurinec - Zelená voda, Rimavská Sobota

Bližšia špecifikácia k realizácii zákazky je podľa projektovej dokumentácie a výkazu výmer, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou súťažných.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2023 07:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Rimavská Sobota

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Rimavská Sobota

Zadavatel IČ:
00319031

Zadavatel ulice:
Svätoplukova 9

Zadavatel PSČ:
979 01

Zadavatel obec:
Rimavská Sobota

Kontaktní osoba:
Ing. Eva MURÁRIKOVÁ

Zadavatel telefon:
+421 475 621 225


Zadavatel web:
http://www.rimavskasobota.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bazénové přípravky do všech typů bazénů - navštivte náš eshop

Bazénové přípravky do všech typů bazénů - navštivte náš eshop

Společnost POLYMPT CZ s.r.o. prodává na eshopu přípravky polymerové dezinfekce do bazénů sloužící k hygienickému zabezpečení vody a předcházení tvorby řas. Neobsahují chlór a jiné agresivní látky. Doporučujeme je do všech typů bazénů, venkovních, krytých, s filtrací i bez. Přípravky nemají negativní vliv na pokožku, oči, sliznici ani nepoškozují plavky. Chemie je tedy vhodná i pro zákazníky s citlivou pokožkou, alergiky, ekzematiky a astmatiky. Ideální pro rodiny s malými dětmi. Navštivte náš eshop.


Moderní, designové a kvalitní rodinné bazény od Bazény Desjoyaux s.r.o.

Moderní, designové a kvalitní rodinné bazény od Bazény Desjoyaux s.r.o.

Léto je v plném proudu a Vás to táhne k vodě? Pokud Vás neláká návštěva veřejného koupaliště nebo přírodní koupání, pak je jistou volbou vlastní venkovní bazén. Kvalitní bazény dle Vaši požadavků pro Vás postaví pražská společnost Bazény Desjoyaux s.r.o., která staví moderní rodinné bazény z železobetonové konstrukce. V široké nabídce najdete bazény různých velikostí a stylů, které si můžete nechat umístit jak do venkovních prostorů, tak do vnitřních. Společnost při výstavbě bazénů používá kvalitní materiál a moderní technologie, které pro Vás usnadní veškeré práce ohledně bazénu. Mezi tyto technologie patří především bezpotrubní filtrace, která rychle a efektivně čistí bazén a přitom je rovněž šetrná k životnímu prostředí. Dále pak ztracené bednění, které zajistí vysokou rychlost instalace. Tak už na nic nečekejte a nechte si Vy postavit kvalitní bazén od společnosti Bazény Desjoyaux s.r.o., a schlaďte se v parných dnech.


Bazénové příslušenství za akční ceny – chemie, čerpadla a písek do filtrací

Bazénové příslušenství za akční ceny – chemie, čerpadla a písek do filtrací

Letní sezóna je tady a Vám stále chybí písek do filtrace nebo hadice a nechcete za to utrácet mnoho peněz? V tom případě se obraťte na společnost KOVER, spol. s r.o., která má bazénové příslušenství za akční ceny. Za akční ceny zakoupíte bazénovou chemii, čerpadla, písek do filtrace, hadice různých průměrů, bazénové PVC-U trubky a mnoho dalšího. Neváhejte a nakupte u nás za bezkonkurenční ceny ještě dnes!


Kvalitní bazény Desjoyaux - koupání pro vaše potěšení

Kvalitní bazény Desjoyaux - koupání pro vaše potěšení

Firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej bazénů, které jsou navrženy s ohledem na inovativní design a trvanlivost. Naše bazény jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, aby vám poskytly dlouhodobou zábavu a relaxaci. V nabídce najdete bazény různých tvarů a velikostí, ať už hledáte bazén do zahrady nebo na terasu, máme pro vás správnou volbu. Naše bazény jsou navrženy tak, aby se hodily do každého prostoru a splňovaly všechny vaše požadavky. Kromě kvalitního designu a trvanlivosti našich bazénů nabízíme i širokou škálu příslušenství, jako jsou filtry, čerpadla, ohřívače, osvětlení a mnoho dalšího. Naši odborníci vám poradí, jak správně pečovat o váš bazén, aby vám vydržel co nejdéle a vy mohli užívat si krásné chvíle plné odpočinku. Vyberte si z naší široké nabídky kvalitních bazénů a objevte, jak může být koupání zábavné a pohodlné.


Venkovní plastové bazény včetně doplňků za akční ceny od Bazény Kostelec

Venkovní plastové bazény včetně doplňků za akční ceny od Bazény Kostelec

Snili jste vždy o tom, že budete mít na zahradě vlastní bazén? Tak už o tom přestaňte snít a pořiďte si venkovní bazén za akční cenu od Bazény Kostelec z Kostelce nad Labem. Společnost Bazény Kostelec s dlouholetou zkušeností na trhu pro Vás nabízí akční ceny na bazénové sety. Za kvalitu bazénu ručí sedmi letou zárukou na skelet bazénu. Bazény nabízí v různých velikostech a několika barevných provedení a samozřejmostí je i instalace bazénu. K akčním bazénům společnost nabízí i veškeré potřebné doplňky pro bezproblémový a klidný chod bazénu. A to: - ruční vysavač - bazénová chemie - testry - síťka Podívejte se na akční nabídku bazénových setů od společnosti Bazény Kostelec a vyberte si ten pravý pro Vás. Celkovou nabídku najdete na webových stránkách společnosti. -


Zastřešte svůj bazén s profesionálním řešením od Bazény Kostelec - kontaktujte nás ještě dnes!

Zastřešte svůj bazén s profesionálním řešením od Bazény Kostelec - kontaktujte nás ještě dnes!

Bazénové zastřešení od firmy Bazény Kostelec vám přináší skvělé výhody. Díky našemu zastřešení můžete využívat bazén od dubna do října bez nutnosti vytápění. Užijte si koupání i při nepříznivém počasí a nechte se omezovat. Náš systém zastřešení bazénu vám také pomůže výrazně snížit náklady na údržbu kvality vody. Chrání vodu před nečistotami a udržuje ji čistou déle. Zároveň poskytuje bezpečnostní opatření pro vaše děti a domácí mazlíčky, chrání je před možnými úrazy. Díky zastřešení efektivně využijete sluneční energii pro ohřev vody, což přispívá k úsporám energie a šetří vaši peněženku. Zabraňuje také mechanickému znečištění bazénu, jako jsou listí, prach a hmyz. Naše bazénová zastřešení jsou navržena s kvalitními hliníkovými profily a vyplněna dutinkovým polykarbonátem v odstínu čirý nebo transparentní s úpravou No drop. Konstrukce je pevná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Nenechte si ujít příležitost vylepšit váš bazén a prodloužit jeho sezónu.