Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů

PIRES s.r.o.

Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů

Kompletní dodávky plynových zařízení a regulačních stanic a jejich opravy a servis, rekonstrukce regulačních stanic a technologických plynových zařízení včetně rozvodu technických a ropných plynů, prodej náhradních dílů pro plynová zařízení a regulační stanice tvoří další z hlavních činností společnosti PIRES s.r.o., držitele certifikátu jakosti ISO9001:2000.

Bazén s vlnobitím

Bazén s vlnobitím

Predmetom zákazky je výber zhotoviteľa diela na realizáciu stavebných prác pre projekt - Bazén s vlnobitím, RO Kurinec - Zelená voda, Rimavská Sobota

Bližšia špecifikácia k realizácii zákazky je podľa projektovej dokumentácie a výkazu výmer, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou súťažných.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2023 07:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Rimavská Sobota

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Rimavská Sobota

Zadavatel IČ:
00319031

Zadavatel ulice:
Svätoplukova 9

Zadavatel PSČ:
979 01

Zadavatel obec:
Rimavská Sobota

Kontaktní osoba:
Ing. Eva MURÁRIKOVÁ

Zadavatel telefon:
+421 475 621 225


Zadavatel web:
http://www.rimavskasobota.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dovoz čisté vody cisternou pro váš bazén od Agentury Hřivna Barrandov - křišťálově čistá voda přímo k vám

Dovoz čisté vody cisternou pro váš bazén od Agentury Hřivna Barrandov - křišťálově čistá voda přímo k vám

Mít doma bazén je skvělé, ale jeho správné napouštění čistou a kvalitní vodou může být výzvou. Jestliže čelíte nedostatku vody nebo omezením v jejím využití, máme pro vás řešení. Agentura Hřivna Barrandov, s dlouholetými zkušenostmi v dovozu pitné vody, vám přináší ideální službu: dovoz vody do bazénů cisternou. Naše služby jsou určeny všem, kteří chtějí mít bazén naplněný rychle, efektivně a bez zbytečných komplikací. S moderními cisternami o objemu 8 m^3 jsme schopni dopravit čistou vodu přímo k vašemu domovu, ať už se nacházíte v Praze nebo v jejím okolí. Naše voda je připravena pro bezproblémové použití ve vašem bazénu, studni, nádrži či na jiné účely, jako je mytí vozovek či zajištění požární ochrany. Objednávka služby je jednoduchá. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 603 415 930 nebo nám napsat na e-mail agentura.hrivna@seznam.cz. Náš profesionální tým se postará o vše ostatní a zajistí, aby byl váš bazén naplněn čerstvou a kvalitní vodou během několika hodin. Nabízíme konkurenční ceny a záruku spokojenosti. Nenechte se omezovat nedostatkem vody nebo přísnými regulacemi. S Agenturou Hřivna Barrandov bude napouštění vašeho bazénu snadné, rychlé a především bezpečné. Užijte si léto naplno s čistým a osvěžujícím bazénem, do kterého vám rádi dodáme vodu kdykoliv to budete potřebovat.


Zastřešte svůj bazén s profesionálním řešením od Bazény Kostelec - kontaktujte nás ještě dnes!

Zastřešte svůj bazén s profesionálním řešením od Bazény Kostelec - kontaktujte nás ještě dnes!

Bazénové zastřešení od firmy Bazény Kostelec vám přináší skvělé výhody. Díky našemu zastřešení můžete využívat bazén od dubna do října bez nutnosti vytápění. Užijte si koupání i při nepříznivém počasí a nechte se omezovat. Náš systém zastřešení bazénu vám také pomůže výrazně snížit náklady na údržbu kvality vody. Chrání vodu před nečistotami a udržuje ji čistou déle. Zároveň poskytuje bezpečnostní opatření pro vaše děti a domácí mazlíčky, chrání je před možnými úrazy. Díky zastřešení efektivně využijete sluneční energii pro ohřev vody, což přispívá k úsporám energie a šetří vaši peněženku. Zabraňuje také mechanickému znečištění bazénu, jako jsou listí, prach a hmyz. Naše bazénová zastřešení jsou navržena s kvalitními hliníkovými profily a vyplněna dutinkovým polykarbonátem v odstínu čirý nebo transparentní s úpravou No drop. Konstrukce je pevná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Nenechte si ujít příležitost vylepšit váš bazén a prodloužit jeho sezónu.


Venkovní plastové bazény včetně doplňků za akční ceny od Bazény Kostelec

Venkovní plastové bazény včetně doplňků za akční ceny od Bazény Kostelec

Snili jste vždy o tom, že budete mít na zahradě vlastní bazén? Tak už o tom přestaňte snít a pořiďte si venkovní bazén za akční cenu od Bazény Kostelec z Kostelce nad Labem. Společnost Bazény Kostelec s dlouholetou zkušeností na trhu pro Vás nabízí akční ceny na bazénové sety. Za kvalitu bazénu ručí sedmi letou zárukou na skelet bazénu. Bazény nabízí v různých velikostech a několika barevných provedení a samozřejmostí je i instalace bazénu. K akčním bazénům společnost nabízí i veškeré potřebné doplňky pro bezproblémový a klidný chod bazénu. A to: - ruční vysavač - bazénová chemie - testry - síťka Podívejte se na akční nabídku bazénových setů od společnosti Bazény Kostelec a vyberte si ten pravý pro Vás. Celkovou nabídku najdete na webových stránkách společnosti. -


Bazénové přípravky do všech typů bazénů - navštivte náš eshop

Bazénové přípravky do všech typů bazénů - navštivte náš eshop

Společnost POLYMPT CZ s.r.o. prodává na eshopu přípravky polymerové dezinfekce do bazénů sloužící k hygienickému zabezpečení vody a předcházení tvorby řas. Neobsahují chlór a jiné agresivní látky. Doporučujeme je do všech typů bazénů, venkovních, krytých, s filtrací i bez. Přípravky nemají negativní vliv na pokožku, oči, sliznici ani nepoškozují plavky. Chemie je tedy vhodná i pro zákazníky s citlivou pokožkou, alergiky, ekzematiky a astmatiky. Ideální pro rodiny s malými dětmi. Navštivte náš eshop.


Kvalitní bazénová chemie na naší prodejně pro vaši čistou vodu v bazénu

Kvalitní bazénová chemie na naší prodejně pro vaši čistou vodu v bazénu

Představte si bazén s vodou tak čistou, že se v ní odráží každý sluneční paprsek. Pokud vlastníte bazén, určitě vám záleží na tom, aby voda byla nejen lákavě čistá, ale také bezpečná. Proto je tady naše bazénová chemie, která je klíčem k dokonalému bazénovému zážitku. Nejenže udržuje vodu křišťálově čistou, ale také zajišťuje bezpečnost a pohodu vaší rodiny při každém skoku do vody. S naší špičkovou bazénovou chemií získáte jistotu, že vaše koupání bude vždy příjemné a bez starostí. Vyberte si z naší nabídky a proměňte každé koupání v nezapomenutelný zážitek. Nechte starosti o kvalitu vody na nás a užijte si vodní radovánky naplno. Bazénovou chemii nakoupíte jak v tekutém složení, tak v tabletách.


Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Bazény Kostelec, tradiční český výrobce plastových bazénů, přichází s novinkou! Nově si můžete objednat plastový bazén s hloubkou až 2 metry. Takto hluboký bazén na našem trhu dosud chyběl. Ocení ho každý, kdo rád do bazénu bezpečně skáče nebo si užívá potápění… Pro výrobu bazénů je navíc využíván vylepšený plast Polystone PG a kvalitní evropská technologie, a proto Vás velmi mile překvapí jeho životnost. Pokud tedy máte zájem o kvalitní hluboký plastový bazén, obraťte se na společnost Bazény Kostelec. Bazén můžete mít vyrobený už do 14 dnů po Vaší objednávce…