Kvalitní zahradní technika od profesionálů za rozumné ceny

Wald & Garten s.r.o. - Šindelka

Kvalitní zahradní technika od profesionálů za rozumné ceny

Rádi zahradničíte a sháníte spolehlivou a cenově dostupnou zahradní techniku? Pak si přečtěte článek o produktech renomované značky Stihl, kterou pro oblast Olomouc a Přerov dodává autorizovaný prodejce Wald & Garten s.r.o. (Šindelka). Tato rodinná firma s dlouholetou tradicí se zabývá nejen prodejem zahradní techniky, záručním a pozáručním servisem, ale také prodejem náhradních dílů, zásilkovým prodejem a možností půjčení strojů a nářadí.

Nákup podlahy do rekonštruovaných priestorov – výstavnej a kreatívnej miestnosti

Nákup podlahy do rekonštruovaných priestorov – výstavnej a kreatívnej miestnosti

Nákup podlahovej krytiny
Veřejná zakázka vložena:
01.06.2023 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum vedecko-technických informácií SR

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum vedecko-technických informácií SR

Zadavatel IČ:
00151882

Zadavatel ulice:
Lamačská cesta 8/A

Zadavatel PSČ:
811 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
oto léka

Zadavatel telefon:
+421 269 253 158

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44112200-0
Podlahové krytiny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Prodej a instalace podlahových krytin a systémů Liberec - podlahy pro náročné prostory

Prodej a instalace podlahových krytin a systémů Liberec - podlahy pro náročné prostory

Společnost byla založena v roce 2000 a od té doby se stala jedním z hlavních dodavatelů podlahových krytin a systémů v regionu. Společnost nabízí širokou škálu podlahových krytin, jako jsou například koberce, dlažby, plovoucí podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy a dřevěné podlahy. Kromě toho nabízí širokou škálu podlahových systémů, jako jsou například podlahové vytápění, podlahové větrání a podlahové izolace. Společnost se specializuje na dodávky a instalace podlahových krytin a systémů pro komerční a průmyslové projekty, ale také pro soukromé zákazníky. Dále pak nabízí širokou škálu služeb, jako jsou například poradenství, projektování a montáž. Vyznačuje se kvalitními produkty a službami, profesionálním přístupem k zákazníkům a dlouholetými zkušenostmi v oboru.


Podlahy z dubu nejen do obchodů, restaurací, hotelů a penzionů

Podlahy z dubu nejen do obchodů, restaurací, hotelů a penzionů

Dubové podlahy přinášejí do místnosti příjemnou atmosféru a to ve Vašem obchodě, hotelu či penzionu určitě chcete! S výběrem dubových podlah Vám pomůže firma Sudolský z Olomouce. Jsou nejpoužívanější druh dřevěných podlahových krytin. Je výborný tepelný izolant, tlumí řadu zvuků a napomáhá pohlcovat pachy. Masivní dubové podlahy jsou vyfrézovány z jednoho kusu dřeva, tzv. podlahových přířezů. Jsou dodávány v několika variantách - MARKANT (RUSTIKAL), která má větší barevnou rozmanitost i suky, NATURAL s minimem malých zdravých suků nebo SELECT, která je bez suků a s minimální barevnou odlišností. Jsou ideální pro ty, kteří hledají moderní design a zároveň chtějí zachovat kvalitu a trvanlivost. Dubové podlahy jsou vždy skvělou volbou pro vaše prostory. Kontaktujte firmu Sudolský z Olomouce, působící v Praze i v Brně.


Podlahové krytiny do domu, bytu, kanceláře - levně vinyl, marmoleum, PVC, dřevěné a laminátové podlahy i koberce

Podlahové krytiny do domu, bytu, kanceláře - levně vinyl, marmoleum, PVC, dřevěné a laminátové podlahy i koberce

Nechejte si doporučit u firmy Podlahy Haloda vhodné podlahové krytiny do domu, bytu nebo kanceláře. V našem podlahovém studiu pořídíte podlahové krytiny levně. Zakázky přijímáme převážně v lokalitě Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín a okolí. V dnešní době jsou nejžádanější vinylové podlahy a přírodní marmoleum. Máme velký výběr podlahovin všeho druhu, také PVC i dřevěné, laminátové podlahy a koberce v metráži i kusové. Položíme masivní dřevěnou podlahu ve zvoleném dekoru, lamparkety i klasické kazetové či mozaikové parkety. Sledujeme nové trendy a jsme seznámeni s moderními postupy práce.


Ekologické a zdravotně nezávadné přírodní dřevěné podlahy z masivního dřeva

Ekologické a zdravotně nezávadné přírodní dřevěné podlahy z masivního dřeva

Pokud si chcete do své kanceláře nebo bytu nechat položit dřevěnou podlahu vysoké kvality, obraťte se na českého výrobce třívrstvých dřevěných podlah, firmu ŠTIPČÁK, spol. s r.o. z Javorníku. Tato firma vyrábí širokou škálu dřevěných podlah různých barev, povrchových úprav a rozměrů, které budou každý interiér zdobit dlouhá léta. Masivní podlahy jsou vyráběny z kvalitní výběrové kulatiny, která pochází z lesů České republiky nebo ze Slovenska. Splňují také požadavky na ekologičnost a zdravotní nezávadnost, jelikož jsou vyrobeny z obnovitelného zdroje – dřeva. Díky toho, že jsou podlahy vyráběny z přírodního dřeva a jsou správně ošetřené, jsou vhodné pro alergiky a astmatiky, protože nezadržují prach a roztoče. Dřevěné podlahy Štipčák - to je investice do zdraví a pohody.


Výběrové dubové třívrstvé podlahy z přírodního dřeva

Výběrové dubové třívrstvé podlahy z přírodního dřeva

Dubová podlaha je krásná, kvalitní a trvanlivá. Navíc dodá dodá vašemu interiéru přírodní a nadčasový vzhled. Pokud chcete mít jistotu, že si vyberete tu nejlepší dubovou podlahu pro vaše potřeby, doporučujeme vám obrátit se na odborníky z firmy Štipčák, spol s.r.o. z Javorníku. Tato firma se zabývá prodejem a montáží dubových podlah již více než 20 let Štipčák, spol s.r.o. je výrobcem a dodavatelem výběrových třívrstvých dřevěných podlah vyráběných z přírodního masivu. Zákazníci si mohou zvolit různé barevné tóny od světlých po tmavé, nebo z různých vzorů, jako je rybí kost, rošáda nebo selské prkno. Každá varianta má své specifické vlastnosti a výhody, které je třeba zvážit při výběru podlahy. Nečekejte a kontaktujte firmu Štipčák, spol s.r.o. ještě dnes a splňte si svůj sen o dokonalé dubové podlaze. Budete spokojeni s výsledkem i s cenou. Dubová podlaha je investice, která se vám vrátí v podobě krásy, pohodlí a dlouhé životnosti.