Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Komplexní ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé v zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Zlín je poskytována pacientům s osteoporózou i jiných onemocnění pohybového aparátu. Aplikujeme individuální i skupinovou léčebnou rehabilitaci. Kromě léčebných rehabilitačních programů se věnujeme i preventivní rehabilitaci, díky níž se dá účinně předejít poruchám pohybového systému.

Výškové práce na strediskách STaRZ

Výškové práce na strediskách STaRZ

Predmetom tejto zákazky je obstaranie hodinových sadzieb výškových prác a niektorých úkonov zabezpečovaných výškovými prácami na strediskách STaRZ, ide najmä o tieto výškové práce:
-montáž a demontáž ochranných sietí na zimných štadiónoch
-montáž a demontáž tieniacich plachiet na konštrukciách
-odstraňovanie snehu zo striech
-odstraňovanie ľadových cencúľov z konštrukcii
-demontáž a montáž tieniacej plachty na pláži nad detským ihriskom v areáli Zlaté Piesky
-iné výškové práce podľa požiadaviek ako napr. prípravy koncertov a spoločenských udalosti, servis zdvíhacích zariadení nad ľadovou plochou, výmeny výbojok a pod.
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republik

Zadavatel IČ:
00179663

Zadavatel ulice:
Junácka 4

Zadavatel PSČ:
831 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Slavomíra Višňovská

Zadavatel telefon:
+421 904 415 115


Zadavatel web:
http://www.starz.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45400000-1
Kompletizačné (dokončovacie) práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Komplexní výškové práce horolezeckou technikou provádí po celé ČR firma Čištění fasád Zlín. Specializujeme se hlavně na čištění fasády, budovy, omítání a nátěry, odstaňování starých nátěrů různých typů, impregnace střechy, čištění pomníků, památek a dalších stavebních povrchů. Práce ve výškách se týkají údržby a opravy staveb. Mezi další služby patří také výškové mytí prosklených ploch, oken, fotovoltaických panelů, čištění v průmyslových provozech. Údržby i opravy staveb a prací ve výškách provádíme nejen ve Zlíně, ale práce ve výškách provádíme po celé České republice. Nabízíme čištění a ochranné nátěry: -stavebních povrchů (obklady, omítky, hliníkové fasády, atd.) -čištění fasády, mytí oken, výškové práce - odstranění graffity -odstraňování starých nátěrů fasád -průmyslových prostorů -čištění a impregnace střešních krytin -protipožární a antikorozní nátěry -nátěry - železoberonových konstrukcí, sloupků, průvlaků -malby, nástřiky.


Čištění střech, okapů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu - i další rizikové práce ve výškách

Čištění střech, okapů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu - i další rizikové práce ve výškách

Pokud budete potřebovat v rámci údržby rodinného, bytového domu či firemního objektu spolehlivou firmu, která se specializuje na rizikové práce ve výškách, v rámci regionu Uherské Hradiště, Uherský Brod, Hodonín, Veselí nad Moravou se můžete obracet na pana Jana Brucknera. Naší specializací je čištění střech, okapů, žlabů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu řešíme jak na bytových domech tak u rodinných domů. Další aktivity: - mytí oken aj. prosklených ploch ve výškách - mytí, wapování fasád - odklízení sněhu ze střech, odstraňování rampouchů - montáž a instalace zábran proti ptactvu či sněhu - kácení, ořez stromů - nátery konstrukcí a stožárů vysokého napětí - zednické práce, otloukání zdiva, - instalace, montáž či demontáž reklam - montáž a demontáž konstrukcí, hal.


Výškové práce pomocí horolezecké techniky a montážních plošin od INEXIT s.r.o.

Výškové práce pomocí horolezecké techniky a montážních plošin od INEXIT s.r.o.

Potřebujete zrealizovat práci ve výšce a sháníte profesionály, kteří Vám s tím pomohou? Pak se obraťte na společnost INEXIT s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která již přes dvacet let provádí práce ve výškách. Jako zkušení odborníci pro Vás navrhnou optimální řešení, a to jak technického provedení tak finančního rozpočtu. Společnost realizuje práce ve výškách, kde je zapotřebí použití horolezecké techniky nebo montážních plošin. Proškolení pracovníci pro Vás zajistí: - montáže reklam a billboardů - montáže polykarbonátových světlíků - čištění a údržbu průmyslových hal - odstranění sněhu a ledu - kompletní realizaci střech Svěřte se do rukou odborníků v oblasti výškových prací a prací z montážní plošinou. Společnost INEXIT s.r.o. rovněž provádí ochranný nátěr prostředkem CREPEX, který zajistí ochranu proti korozi.


Čištění střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny

Čištění střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny

Pokud potřebujete vyčistit části budovy, které jsou vysoko, mám pro Vás dobré zprávy, ARS má zkušenosti s čištěním střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny. O povrch vaší budovy či jiného objektu je třeba pečovat nejen při jejich znečištění, ale i ve chvíli, kdy vypadá neporušeně. Preventivní péče o střechy a fasády na výškových budovách zabrání výskytu řas, mechů, plísní, lišejníků, ale také atmosférických nečistot - špíny z prachu, smogu a kyselých dešťů. Společnost ARS je schopná vyčistit špínu ze všech typů povrchů a to sice vodou, parou, chemicky anebo abrazivně. V případě zájmu o čištění střech a fasád z plošiny proto neváhejte kontaktovat tuto společnost!


Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken

Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken

Výškové práce pomocí horolezecké techniky poskytuje společnost Pro - Fasmont, s.r.o. sídlící v Praze. Pomocí horolezecké techniky jsme schopni opravit střechy, fasády, komíny, zateplit fasády, umýt okna, kácet stromy, prořezávat větve, montovat velkoplošné reklamy a mnoho dalšího. Jsme specialisté na výškové práce pomocí horolezecké techniky a každou zákázku řešíme komplexně, abychom ušetřili váš čas i peníze.


Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Společnost Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco již téměř 20 let poskytuje kompletní služby v oboru práce ve výškách - montáže i nátěry konstrukcí, čištění fasády, střechy. Při práci klademe důraz na pečlivost s použitím osvědčených materiálů šetrných i k životnímu prostředí. V oblasti výškových prací máme zkušenosti s čištěním a zvýšením ochrany různých typů fasády, u střechy, soch, pomníků a dalších stavebních povrchů. Mezi další služby patří také výškové mytí prosklených ploch, fotovoltaických panelů, čištění v průmyslových provozech. Našim cílem je vždy maximálně uspokojit přání a potřeby klientů. Zaměstnanci ST.P.Falco provedou všechny práce v dohodnutém termínu, spolehlivě, kvalitně a hlavně za přijatelné ceny. Pomocí horolezecké techniky jsou prováděny i různé stavební práce jako bourací práce, opravy omítek a betonových konstrukcí, nátěry, opravy střech, okapů, hromosvodů atd. V neposlední řadě pak také montáž ocelových konstrukcí a stříšek nad balkóny. Ve spolupráci s partnery je možnost zajistit dodatečné montáže balkónu na jakýkoli obytný dům. Sídlíme ve Zlíně, ale práce ve výškách provádíme po celé České republice.