Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

BOŠ spol. s r.o.

Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Zima je za dveřmi a je potřeba se na ni řádně připravit! S tím Vám pomůže společnost BOŠ spol. s r. o., která dodává tuhá paliva. Objednejte si palivové dříví - listnaté i jehličnaté, nebo černé a hnědé uhlí, koks a brikety. Využívání pevných paliv je cenově výhodné a navíc velice efektivní.

Výškové práce na strediskách STaRZ

Výškové práce na strediskách STaRZ

Predmetom tejto zákazky je obstaranie hodinových sadzieb výškových prác a niektorých úkonov zabezpečovaných výškovými prácami na strediskách STaRZ, ide najmä o tieto výškové práce:
-montáž a demontáž ochranných sietí na zimných štadiónoch
-montáž a demontáž tieniacich plachiet na konštrukciách
-odstraňovanie snehu zo striech
-odstraňovanie ľadových cencúľov z konštrukcii
-demontáž a montáž tieniacej plachty na pláži nad detským ihriskom v areáli Zlaté Piesky
-iné výškové práce podľa požiadaviek ako napr. prípravy koncertov a spoločenských udalosti, servis zdvíhacích zariadení nad ľadovou plochou, výmeny výbojok a pod.
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republik

Zadavatel IČ:
00179663

Zadavatel ulice:
Junácka 4

Zadavatel PSČ:
831 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Slavomíra Višňovská

Zadavatel telefon:
+421 904 415 115


Zadavatel web:
http://www.starz.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45400000-1
Kompletizačné (dokončovacie) práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Společnost Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco již téměř 20 let poskytuje kompletní služby v oboru práce ve výškách - montáže i nátěry konstrukcí, čištění fasády, střechy. Při práci klademe důraz na pečlivost s použitím osvědčených materiálů šetrných i k životnímu prostředí. V oblasti výškových prací máme zkušenosti s čištěním a zvýšením ochrany různých typů fasády, u střechy, soch, pomníků a dalších stavebních povrchů. Mezi další služby patří také výškové mytí prosklených ploch, fotovoltaických panelů, čištění v průmyslových provozech. Našim cílem je vždy maximálně uspokojit přání a potřeby klientů. Zaměstnanci ST.P.Falco provedou všechny práce v dohodnutém termínu, spolehlivě, kvalitně a hlavně za přijatelné ceny. Pomocí horolezecké techniky jsou prováděny i různé stavební práce jako bourací práce, opravy omítek a betonových konstrukcí, nátěry, opravy střech, okapů, hromosvodů atd. V neposlední řadě pak také montáž ocelových konstrukcí a stříšek nad balkóny. Ve spolupráci s partnery je možnost zajistit dodatečné montáže balkónu na jakýkoli obytný dům. Sídlíme ve Zlíně, ale práce ve výškách provádíme po celé České republice.


Výškové práce pomocí horolezecké techniky

Výškové práce pomocí horolezecké techniky

Společnost Milan Průša - ALPSTAV se zabývá výškovými pracemi pomocí horolezecké techniky. Výškové práce jsou specifický druh stavebních prací, které se provádějí ve velké výšce nad zemí a vyžadují speciální vybavení a dovednosti. Zahrnují širokou škálu činností od čištění fasád, přes montáž reklamních bannerů, až po složité opravy a rekonstrukce na těžko dostupných místech. Výškové práce pomocí horolezecké techniky jsou moderním a efektivním řešením pro stavební a údržbové práce. Naše společnost tuto metodu využívá k poskytování špičkových služeb svým zákazníkům. Ať už potřebujete opravit fasádu nebo provést inspekci na těžko dostupném místě, můžete se spolehnout na naši odbornost a zkušenosti.


Čištění, ochrana omítek, fasád, střech, pomníků, náhrobků po celé Moravě

Čištění, ochrana omítek, fasád, střech, pomníků, náhrobků po celé Moravě

Firma Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco, s.r.o. provádí po celé Moravě a v Praze čištění omítek, úpravy a ochrana fasády, ochranné nátěry pro střechy ve výškách, pomníky, náhrobky a sochy. Zabýváme se především údržbou a opravami staveb a děláme výškové práce všeho druhu. Práce až do 12m výšky provádíme bez plošin, žebříků a lešení. Provedeme čištění a ochranu povrchů: -stavebních povrchů všech typů (obklady, omítky, hliníkové fasády) -omítky, obklady, hliníkové fasády -čištění, nátěry a impregnace střešních krytin -památek, soch, plastik, uměleckých děl, pomníků, hrobek -čištění fasády, mytí oken a výloh, výškové práce -odstranění graffity -odstraňování starých nátěrů fasád -průmyslových prostorů -čištění a impregnace střešních krytin -protipožární a antikorozní nátěry -nátěry fasád, ocelových a betonových konstrukcí -ochrana střech, okapů a svodů před sněhem a zamrzáním. Pro bližší informace prosím volejte na tel.:607213555.


Výškové práce, mytí oken, čištění fasád, lanová technika, stavební práce, rekonstrukce, výstavba

Výškové práce, mytí oken, čištění fasád, lanová technika, stavební práce, rekonstrukce, výstavba

Hledáte spolehlivého partnera pro výškové práce, který zvládne i ty nejnáročnější úkoly? Tudos Solution s.r.o. je přesně tím, koho potřebujete. Naše firma se specializuje na širokou škálu stavebních a výškových prací, které provádíme s maximální pečlivostí a důrazem na bezpečnost. Výškové práce: S moderní lanovou technikou jsme schopni efektivně a bezpečně provádět mytí oken a čištění fasád i v těch nejtěžších podmínkách. Ať už potřebujete opravit okapové svody nebo instalovat zařízení na těžko dostupných místech, naše týmy jsou připraveny splnit vaše požadavky s nejvyšší profesionalitou. Stavební práce: Od drobných oprav až po rozsáhlé rekonstrukce a novou výstavbu, Tudos Solution s.r.o. zaručuje kvalitu a spolehlivost. Naše projekty jsou realizovány rychle a efektivně, přičemž vždy dbáme na nejvyšší standardy práce. Naše firma klade důraz na kvalitu, bezpečnost a spokojenost zákazníků. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout služby, které nejen splňují, ale často překračují očekávání našich klientů. Pro více informací o našich službách a projektech nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Tudos Solution s.r.o. - Vaše bezpečí a spokojenost jsou naší prioritou


Komplexní řešení zemních, výškových a projektových prací - Vaše projekty v rukou expertů VAMA s.r.o.

Komplexní řešení zemních, výškových a projektových prací - Vaše projekty v rukou expertů VAMA s.r.o.

VAMA s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem v oblasti zemních, výkopových a stavebních prací. Naše týmy jsou vybaveny moderní technikou a mají bohaté zkušenosti s realizací projektů různého rozsahu a složitosti. Nabízíme komplexní služby od malých zemních prací až po velké stavební projekty. Kromě zemních prací se specializujeme na výškové práce s použitím hydraulických plošin až do výšky 20 metrů. Tato služba je ideální pro práce na obtížně přístupných místech, jako jsou výškové budovy, mosty nebo elektrické stožáry. V oblasti projektování a přípravy cenových nabídek poskytujeme komplexní služby od počátečního návrhu až po finální realizaci projektu. Naše týmy pracují s nejnovějšími technologiemi a softwarem, aby zajistily přesnost a efektivitu ve všech fázích projektu. VAMA s.r.o. je synonymem pro kvalitu, efektivitu a bezpečnost. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobené individuálním potřebám každého klienta. Ať už jde o malý zemní projekt nebo komplexní stavební práce, jsme zde, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů s maximální spokojeností. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost přispět k úspěchu vašeho projektu.


Ondřej Suško přináší bezpečí vašemu domovu - profesionální výškové práce od čištění po montáže.

Ondřej Suško přináší bezpečí vašemu domovu - profesionální výškové práce od čištění po montáže.

Firma Ondřej Suško poskytuje komplexní služby v oblasti výškových prací pro soukromé i komerční objekty. Naše služby zahrnují čištění střech, fasád, oken a plášťů budov, včetně odstranění graffiti a nečistot. Provádíme kvalitní nátěry a renovace střech a fasád, které prodlužují životnost vašich budov a zvyšují jejich estetickou i materiální hodnotu. Naše práce zahrnují i speciální činnosti jako odstraňování sněhu a ledu, rizikové kácení stromů, montáž ochranných sítí proti ptactvu a mnoho dalších služeb. Díky pokrytí oblastí Prahy, Středočeského a Ústeckého kraje jsme vždy blízko a připraveni rychle reagovat na vaše potřeby. Přenechte starosti o těžko dostupná místa odborníkům a užijte si pohodlí a bezpečí domova bez kompromisů. Naše služby detailně: Nátěry a opravy: Střechy, okapy, fasády, složitější konstrukce, stožáry a další Mytí a montáže: Fasády, skleněné plochy, okapy, haly, sila a další. Speciální práce: Sezónní práce jako odstraňování sněhu a ledu, rizikové kácení stromů, dohled na jištění pracovníků ve výškách, montáž zpevněných ploch na těžko dostupných místech, práce s dýchacími přístroji. Firma Ondřej Suško klade důraz na bezpečnost, kvalitu a spokojenost zákazníků. Všechny práce provádíme s maximální péčí a zodpovědností, aby byly splněny vaše požadavky na vysokou úroveň provedení a estetiku. Pro další informace o našich službách nebo pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Věříme, že spokojenost zákazníka a kvalita odvedené práce jsou klíčem k úspěchu a dlouhodobé spolupráci.