Hračky a didaktické pomôcky pre MŠ - opakovaná súťaž

Hračky a didaktické pomôcky pre MŠ - opakovaná súťaž

Predmetom tejto zákazky je dodávka (kúpa) hračiek a didaktických pomôcok pre MŠ vrátane dopravy na miesto plnenia. Podrobný opis predmetu zákazky a jeho technická špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy na prekladanie ponúk. Predmet zákazky nie je rozdelený na časti.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 09:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Častá

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Častá

Zadavatel IČ:
00304701

Zadavatel ulice:
Hlavná 168

Zadavatel PSČ:
900 89

Zadavatel obec:
Častá

Kontaktní osoba:
JUDr. Ing. Jana Lapinová

Zadavatel telefon:
+421 905 748 861

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.casta.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

37520000-9
Hračky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vánoční dárky pro holky a kluky na jednom místě: RC modely, hračky KLEIN, stavebnice farem

Vánoční dárky pro holky a kluky na jednom místě: RC modely, hračky KLEIN, stavebnice farem

Přemýšlíte co dát dětem pod stromeček? Sháníte vánoční dárky pro holky a kluky? Podívejte se na E-shop společnosti AGS Ing. Beneše se sídlem v Židlochovicích. Určitě Vás překvapí velký výběr stavebnic farem, RC modelů na dálkové ovládání či kuchyněk a hraček na vaření značky KLEIN. Mezi RC modely na dálkové ovládání najdete traktory i s přívěsy, tahače, nakládače a jiné stavební a zemědělské stroje. Dále pak automobily typu Ferrari, Lamborghini, Chevrolet a Mercedes ve stylu policejní a hasičské auto. Malé kuchaře a kuchařky jistě potěší pod stromečkem kompletní kuchyňská linka. Nebo vybavení do kuchyně. Nejen nádobí, ale i mixér, toustovač, kávovar či kuchyňský robot zakoupíte na našem E-shopu. Díky farming stavebnicím si mohou děti hrát na zemědělce celé dny. U nás jsou k dostání nejen zvířata, zemědělské stroje, ale i stáje, sila pro krmné plodiny, ohrady a další. Na našem E-shopu naleznete ještě více druhů hraček různých značek.


Hračky pro malé farmáře - traktory, kombajny, návěsy a další hračky s motivem farmy

Hračky pro malé farmáře - traktory, kombajny, návěsy a další hračky s motivem farmy

Přemýšlíte, co dát Vaší milované ratolesti pod stromeček? A co takhle se podívat na překrásně modely hraček od firmy AGS Ing. Beneš, která kromě zemědělské techniky poskytuje i hračky s motivem farmy pro malé farmářky a farmáře. Hraček pro děti je dneska plno. Jsou však hračky, se kterými si hráli naši prarodiče, hráli jsme si s nimi i my a budou si s nimi hrát i naše děti. Jsou to hračky s motivem farmy. Každého kluka i holku potěší traktor, který vypadá jako ten opravdový. Nebo co třeba kombajn, návěs, autojeřáb, požární auto nebo buldozer, který vypadá jako pravý? To vše a mnohé jiné můžete svým dětem pořídit pod vánoční stromeček od brněnské firmy AGS Ing. Beneš. Firma poskytuje překrásné modely aut: - traktor - kombajn - požární vůz - autojeřáb a mnoho dalších doplňků k hračkám (návěsy, přívěsy, kypřiče, pluhy, ...) Nečekejte a podívejte se na překrásné hračky od firmy AGS Ing. Beneš, které potěší nejen kluky, ale i holčičky.


Výroba dřevěných hraček a dekorací, e-shop, kvalitní dřevo, ručně malované hračky a dekorace, nábytek pro panenky

Výroba dřevěných hraček a dekorací, e-shop, kvalitní dřevo, ručně malované hračky a dekorace, nábytek pro panenky

Firma Svoboda truhlářství s.r.o. se sídlem v okrese Ústí nad Orlicí se zabývá výrobou kvalitních dřevěných hraček a dekorací. Všechny naše výrobky můžete zakoupit na našem e-shopu. Součástí našeho sortimentu jsou například dřevěná autíčka, dřevěný nábytek pro panenky, závěsné dřevěné hračky, dřevěné tahací hračky, dekorace na kolečkách, stojánky na tužky a mnoho dalšího. Veškeré naše výroby jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a ručně malované.


Globe Farming dětské stavebnice se zemědělskou tématikou - zemědělské farmy pro děti

Globe Farming dětské stavebnice se zemědělskou tématikou - zemědělské farmy pro děti

Máte doma malého zemědělce či farmáře a chcete zakoupit hru ze série Kids Globe Farming? Nevíte jakou hru zvolit pro své dítě, aby jste jej díky ní mohli vést ke vztahu k přírodě či seznámit je s životem na farmě? Pak neváhejte a zakupte dětské stavebnice, zemědělské farmy, přístřešky, garáže a další hračky ze série Kids Globe Farming u firmy AGS v Židlochovicích u Brna. Tato stavebnice je velmi kvalitní a je ze dřeva. Lze zakoupit nejen zemědělské farmy, přístřešky a garáže, ale také další nepřeberné množství příslušenství jako: - sila - stáje - krmivo - figurky kraviček, telátek a koní - dojírny - ohrady - zemědělské stroje a spousty dalších. Navštivte naše webové stránky, kde najdete široký sortiment stavebnic pro děti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Hračky ROLLY TOYS - šlapadla, odrážedla nebo šlapací traktory pro malé závodníky

Hračky ROLLY TOYS - šlapadla, odrážedla nebo šlapací traktory pro malé závodníky

Přemýšlíte, co tomu Vašemu malému nezbedovi dát pod stromeček? A co takhle zábavné, mobilní a kvalitní hračky od ROLLY TOYS, které můžete zakoupit v brněnské firmě AGS Ing. Beneš. Mezi hračky ROLLY TOYS patří zábavné a kvalitní šlapadla, odrážedla nebo šlapací traktory pro kluky i holčičky. Šlapadla, odrážedla i šlapací traktory jsou vyráběny z kvalitního a stabilního plastového materiálů a jsou v mnoha barevných kombinacích. Hračky mají kvalitní a pevná kola, která jsou zakomponována do pevné zadní konstrukce odrážedel a šlapadel. Některé modely mají navíc i úložný prostor nebo přední mechanicky poháněný čelní nakladač. Modely hraček ROLLY TOYS od firmy AGS Ing. Beneš jsou nejen pěkné a plně odrážejí podobu pravého velkého traktoru, ale také jsou stabilní, pevně zkonstruována a kvalitně složena. Odolný a pevný plastový materiál bude pro Vašeho potomka nejen stabilní, ale také jeho lehká hmotnost zaručí, že nemůže dojít k nějakému vážnému úrazu. Tak neváhejte a pořiďte Vašemu malému závodníkovi odrážedlo, šlapadlo nebo šlapací traktor, který rozsvítí oči štěstím nejen klukům, ale i holčičkám.


Truhlářská výroba z masivu, dřevěné hračky, výroba na zakázku, broušení řetězů a kotoučů, prodej vánočních stromků

Truhlářská výroba z masivu, dřevěné hračky, výroba na zakázku, broušení řetězů a kotoučů, prodej vánočních stromků

Společnost J.P., v.o.s. se zabývá truhlářskou výrobou z masivu. Při výrobě využíváme český dřevěný masiv a veškeré dřeviny zpracováváme ručně. Součástí naší nabídky jsou např. dřevěné hračky, počítadla, houpačky, kolébky a další. Dále se zabýváme truhlářskou výrobou na zakázku (pergoly, přístřešky, králikárny, skříně z masivu, lavičky, stoly, ploty a mnohem více). Současně nabízíme také broušení řetězů a kotoučů. Kotouče brousíme do průměru 50 cm. Naše společnost se zabývá také prodejem vánočních stromků. V nabídce máme např. Borovici lesní, Borovici černou, Jedli lesní a kavkazskou, Smrk ztepilý, Smrk pichlavý a další stromky.