Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Specialisté na naší zubní klinice DENTAL OFFICE H33 Vám bezbolestně odstraní zuby, které již nelze zachránit, provádíme extrakce zubů moudrosti. Nenecháme Vás chodit bez zubů, navrhneme a zavedeme vhodné a estetické zubní implantáty. Jsme specialisté na protetickou stomatologii. Pracujeme s kvalitními švýcarskými zubními implantáty značky Straumann a Camlog.

Hračky a didaktické pomôcky pre MŠ - opakovaná súťaž

Hračky a didaktické pomôcky pre MŠ - opakovaná súťaž

Predmetom tejto zákazky je dodávka (kúpa) hračiek a didaktických pomôcok pre MŠ vrátane dopravy na miesto plnenia. Podrobný opis predmetu zákazky a jeho technická špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy na prekladanie ponúk. Predmet zákazky nie je rozdelený na časti.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 09:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Častá

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Častá

Zadavatel IČ:
00304701

Zadavatel ulice:
Hlavná 168

Zadavatel PSČ:
900 89

Zadavatel obec:
Častá

Kontaktní osoba:
JUDr. Ing. Jana Lapinová

Zadavatel telefon:
+421 905 748 861

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.casta.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

37520000-9
Hračky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kancelářské potřeby a hračky z chráněných dílen – poskytování náhradního plnění

Kancelářské potřeby a hračky z chráněných dílen – poskytování náhradního plnění

Hledáte kvalitní a originální kancelářské potřeby a hračky pro Vaše zaměstnance nebo zákazníky? Chcete podpořit zaměstnávání osob se zdravotním postižením a splnit zákonnou povinnost náhradního plnění? Pak je pro vás ideální volbou spolupráce s firmou MONT GROUP s.r.o. Společnost MONT GROUP s.r.o. má široký sortiment kancelářských potřeb a hraček vyrobených z recyklovaných materiálů, které jsou nejen ekologické, ale i designové a kreativní. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně osobami se zdravotním postižením, které tak získávají smysluplnou práci a možnost uplatnit se na trhu práce. Udělejte radost sobě a svému okolí a pořiďte kancelářské potřeby a hračky u nás co nejdříve!


For Model  - prodejní výstava modelů a sběratelství, expozice a prodej hraček

For Model - prodejní výstava modelů a sběratelství, expozice a prodej hraček

Na Výstavišti Flora Olomouc se blíží jedna z nejzajímavějších událostí pro všechny nadšence modelářství a technologií. For Model 2025 slibuje nejen zábavu, ale také inspiraci a nové poznatky. Na akci, která je jako stvořená pro rodiny s dětmi, dorazí desítky vystavovatelů a sběratelů nejrůznějšího zaměření. Návštěvníci se mohou těšit na letecké modely, a to od malých stíhaček po obří dopravní letadla. Na výstavě uvidíte také modely plachetnic, ponorek a dalších námořních nebo bojových plavidel. Každého zajisté zaujmou i plastikové a papírové modely automobilů i automobilových veteránů, autodráhy anebo modely stavebních strojů a kamionů. For Model 2025 je akcí, která spojuje generace. Rodiny s dětmi, studenti, sběratelé i technologičtí nadšenci – všichni zde najdou něco, co je zaujme.


Zábava pro malé i velké – interaktivní hračky, společenské hry a stavebnice na e-shopu

Zábava pro malé i velké – interaktivní hračky, společenské hry a stavebnice na e-shopu

Hledáte hračku pro svou nejmenší ratolest na hraní, ale i pro rozvoj motoriky a psychiky? Máte rádi rodinné večery strávené u deskových her? Máte doma šikovné dítko, které si rádo hraje se stavebnicí? Pak navštivte e-shop MT ELEKTRO a vybírejte z velkého množství různých hraček pro nejmenší, ze společenských karetních i deskových her nebo zajímavé stavebnice. Vyzvedávat můžete osobně na prodejně společnosti MADA servis, s.r.o. v Havířově, která slouží jako výdejní místo MT ELEKTRO. Sortiment hraček naleznete v kategorii Dětské zboží: - Interaktivní hračky - Stavebnice – stavebnice Merkur, 3D puzzle - Společenské hry – deskové (stolní) a karetní hry - Hračky pro holky - s Disney tématikou - RC modely - Auta na autodráhu - Modelovací hmoty - Pro nejmenší - Transformers a Pokémon Přejeme Vám skvělou zábavu.


Prodejna s dětským vybavením a dílničkou - ručně šité povlečení, zavinovačky, hnízdečka a mnoho dalšího

Prodejna s dětským vybavením a dílničkou - ručně šité povlečení, zavinovačky, hnízdečka a mnoho dalšího

Jste ze Znojma a hledáte originální a kvalitní výbavičku pro své miminko? Hledáte prodejnu s dobrou dostupností a možností parkování? V tom případě navštivte společnost Šitíčko pro miminka. Prodejna se skladem a dílničkou Šitíčko pro miminka má široký výběr produktů s možností platby hotově i kartou. Součástí je showroom s výrobky, poradenství, možnost vyzkoušení přímo na místě a doplňkový prodej hraček a pomůcek pro děti. Vybavte své miminko originálně ve Vašich oblíbených barevných kombinacích a navštivte naši prodejnu co nejdříve!


Prodej nejoblíbenější stavebnice LEGO a další stolní hry - E-shop

Prodej nejoblíbenější stavebnice LEGO a další stolní hry - E-shop

Sháníte dárek pro malé slečny a kluky? Navštivte E-shop MT ELEKTRO a objednejte si nejoblíbenější stavebnici LEGO. Kluci i holky jistě ocení LEGO Star Wars, díky kterému se mohou přenést do vzdálené galaxie. Holčičky si rychle oblíbí LEGO Disney Princess. Objednané produkty si můžete vyzvednout osobně na prodejně společnosti MADA servis s.r.o. v Havířově, která slouží jako výdejní místo pro MT ELEKTRO. Na našem E-shopu www.mtelektro.cz máme pro Vás velký výběr nejoblíbenějších stavebnic LEGA a dalších stolních her a hraček pro děti. Udělejte radost svým dětem a dopřejte jim možnost se dostat na místa, která jsou ukryta hluboko v jejich fantazii a zažít vzrušující příhody.


Vánoční dárky pro holky a kluky na jednom místě: RC modely, hračky KLEIN, stavebnice farem

Vánoční dárky pro holky a kluky na jednom místě: RC modely, hračky KLEIN, stavebnice farem

Přemýšlíte co dát dětem pod stromeček? Sháníte vánoční dárky pro holky a kluky? Podívejte se na E-shop společnosti AGS Ing. Beneše se sídlem v Židlochovicích. Určitě Vás překvapí velký výběr stavebnic farem, RC modelů na dálkové ovládání či kuchyněk a hraček na vaření značky KLEIN. Mezi RC modely na dálkové ovládání najdete traktory i s přívěsy, tahače, nakládače a jiné stavební a zemědělské stroje. Dále pak automobily typu Ferrari, Lamborghini, Chevrolet a Mercedes ve stylu policejní a hasičské auto. Malé kuchaře a kuchařky jistě potěší pod stromečkem kompletní kuchyňská linka. Nebo vybavení do kuchyně. Nejen nádobí, ale i mixér, toustovač, kávovar či kuchyňský robot zakoupíte na našem E-shopu. Díky farming stavebnicím si mohou děti hrát na zemědělce celé dny. U nás jsou k dostání nejen zvířata, zemědělské stroje, ale i stáje, sila pro krmné plodiny, ohrady a další. Na našem E-shopu naleznete ještě více druhů hraček různých značek.