STK a EK II  - cestmajsterstvo Považská Bystrica, Ilava, Púchov

STK a EK II - cestmajsterstvo Považská Bystrica, Ilava, Púchov

Predmetom zákazky bude záväzok dodávateľa počas trvania 1 roka (od vysúťaženia zákazky) poskytovať služby technickej a emisnej kontroly pre vozidlá na cestmajsterstve Považská Bystrica, Ilava, Púchov.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Zadavatel IČ:
37915568

Zadavatel ulice:
Brnianska 3

Zadavatel PSČ:
911 01

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Miriam Orechovská

Zadavatel telefon:
+421 326 509 311

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71356100-9
Technická kontrola

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diagnostika vozů a STK Kladno – kompletní služby pro všechny značky automobilů

Diagnostika vozů a STK Kladno – kompletní služby pro všechny značky automobilů

Naše společnost poskytuje diagnostiku různých značek automobilů, díky které zjistíte plno informací o vašem voze. Diagnostika detekuje chybová hlášení, testuje baterie, provádí emisní diagnostiku a vrátí automobil do továrního nastavení. Umí toho, ale mnohem více. Kompletní informace by vám sdělili pracovníci naší společnosti, mimo jiné zajistí i technickou kontrolu vašeho automobilu. Zastavte se u nás v Kladně, nabízíme také prodej náhradních dílů na nákladní a užitkové vozy.


Měření emisí, STK a revize vozů s pohonem LPG a CNG – vše na jednom místě!

Měření emisí, STK a revize vozů s pohonem LPG a CNG – vše na jednom místě!

Hledáte spolehlivou firmu, která se postará o technickou kontrolu, přípravu na STK a měření emisí? Chcete vše vyřešit v rámci jednoho areálu bez nutnosti větších přejezdů? V tom případě se obraťte na společnost OP KONTROL spol. s r.o. Společnost OP KONTROL spol. s r.o. provozuje stanici technické kontroly a zaměřuje se společně se svým kooperujícím partnerem společností TQM - holding s.r.o. na měření emisí a revizi vozů s pohonem LPG a CNG. Mějte svůj vůz v perfektním stavu a využijte těchto služeb na jednom místě!


Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré technické prohlídky i měření emisí

Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré technické prohlídky i měření emisí

Je čas provést technickou kontrolu u Vašeho vozu? Hledáte spolehlivou stanici, kde rychle zvládnou prohlídku Vašeho vozu? Pokud jste z okolí města Ostravy, navštivte stanici technické kontroly, kterou provozuje společnost Team MAAT, spol. s.r.o. Ostravě i v Rychvaldu. Provedeme pravidelnou technickou kontrolu, kterou stanovuje zákon. Následně Vám bude vyhotoven doklad o technickém stavu Vašeho vozu, také do kdy platí technická způsobilost vozidla. Dále Vám bude vylepena kontrolní nálepka na RZ vozidla. K prohlídce je nutné si přinést potřebné doklady, jako je originální technický průkaz, osvědčení o registraci vozu, doklad o provedení měření emisí, který není potřeba u motocyklů, protokol o měření emisí. Provádíme technické kontroly a měření emisí i u vozů, které jsou dovezeny ze zahraničí, či přestavěny na LPG a CNG pohony. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv dotazů.


Prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny – stanice technické kontroly (STK)

Prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny – stanice technické kontroly (STK)

Potřebujete zkontrolovat technické stav Vašeho vozidla, traktoru nebo přívěsu a hledáte profesionální společnost s moderními technologii a zkušenými pracovníky? V tom případě se obraťte na Autoservis, pneuservis a STK v Telči od společnosti Opravny Telč, a.s. Autoservis, pneuservis a STK poskytuje služby stanice technické kontroly vozidel pro osobní a užitková vozidla do 3,5 tuny a provádí měření emisí pro benzinové a dieselové motory. Objednání je možné na technickou prohlídku pravidelnou, opakovanou, na vlastní žádost nebo pro vozidla z dovozu nebo evidenční kontroly. Nechte si zajistit rychlou a kvalitní prohlídku Vašeho vozidla a rezervujte se u nás ještě dnes!


Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních vozidel

Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních vozidel

Vlastníte luxusní vůz Lamborghini a potřebujete provést měření emisí? Chcete svůj drahý vůz svěřit jen profesionálům, na které je spolehnutí? Pak se obraťte na společnost Team MAAT, spol. s.r.o., která provozuje stanici technické kontroly v Ostravě a v Rychvaldu. Zaměřujeme se na provádění STK a měření emisí u vozů dovezených ze zahraničí a na vozidla luxusních značek. Přivést k nám na technickou kontrolu či na měření emisí můžete vozy Ferrari, Aston Martin, Bentley, Bugatti, Hummer, Morgan, Rolls-Royce, Lamborghini, Lotus, Maserati či Bertone. Svěřte svůj vůz týmu, který se skládá ze spolehlivých profesionálů a můžete mít jistotu rychle a kvalitně odvedené práce. U nás bude Váš vůz v bezpečí. Platný ceník za naše služby naleznete na naších webových stránkách, máte-li však nějaké dotazy neváhejte nás kontaktovat.


Proč je LK Autoservis s moderními diagnostickými přístroji vaší nejlepší volbou v České Skalici a přilehlém okolí?

Proč je LK Autoservis s moderními diagnostickými přístroji vaší nejlepší volbou v České Skalici a přilehlém okolí?

Působíme na trhu již od roku 1994 a nabízíme široké spektrum služeb. Máme otevřeno pondělí až čtvrtek od 7:00 do 16:00 a v pátek od 7:00 do 15:30. Moderní diagnostické přístroje: Jsme vybaveni moderními diagnostickými přístroji od firmy BOSCH, včetně dvou stanic pro měření emisí a servisních stanic pro opravy a údržbu automobilových klimatizací. Specializace na LPG: Jednou z našich hlavních specializací je pohon vozidel na LPG. Máme mnoho zkušeností a odborných znalostí v této oblasti. Rychloservis: Díky širokému sortimentu skladových zásob autodílů a materiálu pro opravy automobilů je možné poskytovat službu tzv. "rychloservisu". Náhradní vozidlo: Nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozidla, které je nutné vrátit dotankované a v čistém stavu. Děkujeme, že jste si našli čas seznámit se s našimi službami. Věříme, že jsme vaší nejlepší volbou pro péči o vaše vozidlo. Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost ukázat, co všechno umíme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naší provozovnu. Kontakt: LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o., Lidická 317, 552 03 Česká Skalice Telefon: +420 604 247 115 (autoservis), +420 603 441 417 (sklad) Těšíme se na Vás!