Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

AMIGO

Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

Když se řekne slovo perfektní akce, je za tím často pečlivá příprava a dokonalé detaily. S AMIGO Catering z Telče máte jistotu, že každý tento detail bude dotažený k dokonalosti. Ať už chystáte firemní setkání, oslavu narozenin, svatbu nebo velkolepou kulturní událost, jejich tým vám zaručí gastronomický zážitek, který uchvátí vaše hosty a posune vaši akci na novou úroveň.

STK a EK II  - cestmajsterstvo Považská Bystrica, Ilava, Púchov

STK a EK II - cestmajsterstvo Považská Bystrica, Ilava, Púchov

Predmetom zákazky bude záväzok dodávateľa počas trvania 1 roka (od vysúťaženia zákazky) poskytovať služby technickej a emisnej kontroly pre vozidlá na cestmajsterstve Považská Bystrica, Ilava, Púchov.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Zadavatel IČ:
37915568

Zadavatel ulice:
Brnianska 3

Zadavatel PSČ:
911 01

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Miriam Orechovská

Zadavatel telefon:
+421 326 509 311

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71356100-9
Technická kontrola

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


STK (stanice technické kontroly)  Jablonec nad Nisou - povinnost pro všechny silniční vozidla v České republice

STK (stanice technické kontroly) Jablonec nad Nisou - povinnost pro všechny silniční vozidla v České republice

Naším úkolem je provádět pravidelné technické prohlídky vozidel a ověřovat, zda splňují stanovené technické požadavky a bezpečnostní normy. Tyto prohlídky jsou povinné pro všechny silniční vozidla v České republice, a jsou konány pravidelně v intervalech stanovených zákonem. STK v Jablonci nad Nisou poskytujeme širokou škálu služeb, včetně technických prohlídek vozidel, emisních kontrol, a kontrol tlumičů a brzd. Nabízíme služby jako jsou například kontroly tachometrů, kontroly světel nebo i kontroly bezpečnostních prvků vozidla. Snažíme se poskytnout svým zákazníkům co nejlepší služby. Poskytujeme kvalitní a rychlou obsluhu a jsme vybaveni nejmodernějšími technologiemi pro výkon své činnosti. Tuto STK mohou využít jak osoby fyzické tak i firmy. PRACOVNÍ DOBA Pondělí 7:00 - 17:00 Úterý 7:00 - 15:30 Středa 7:00 - 17:00 Čtvrtek 7:00 - 15:30 Pátek 7:00 - 12:00


Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré technické prohlídky i měření emisí

Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré technické prohlídky i měření emisí

Je čas provést technickou kontrolu u Vašeho vozu? Hledáte spolehlivou stanici, kde rychle zvládnou prohlídku Vašeho vozu? Pokud jste z okolí města Ostravy, navštivte stanici technické kontroly, kterou provozuje společnost Team MAAT, spol. s.r.o. Ostravě i v Rychvaldu. Provedeme pravidelnou technickou kontrolu, kterou stanovuje zákon. Následně Vám bude vyhotoven doklad o technickém stavu Vašeho vozu, také do kdy platí technická způsobilost vozidla. Dále Vám bude vylepena kontrolní nálepka na RZ vozidla. K prohlídce je nutné si přinést potřebné doklady, jako je originální technický průkaz, osvědčení o registraci vozu, doklad o provedení měření emisí, který není potřeba u motocyklů, protokol o měření emisí. Provádíme technické kontroly a měření emisí i u vozů, které jsou dovezeny ze zahraničí, či přestavěny na LPG a CNG pohony. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv dotazů.


Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Kompletní služby autoservisu včetně montáže, plnění i opravy a čištění autoklimatizace provádí v Kroměříži Petr Došlík - tel.: +420775299532. Při čištění klimatizace vozu provedeme proplachování chemickou látkou, čímž je zajištěna i dezinfekce systému proti plísním, bakteriím a zápachu. Nenechávejte kontrolu autoklimatizace na poslední chvíli. Běžné služby autoservisu: - opravy i diagnostika motorových vozidel všech značek - opravy motorů - provedení a příprava na STK - výměny rozvodů - prodej náhradních dílů za bezkonkurenční ceny na všechny tipy vozidel i zahraniční - zajistíme pro Váš vůz zimní i letní pneumatiky.


Prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny – stanice technické kontroly (STK)

Prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny – stanice technické kontroly (STK)

Potřebujete zkontrolovat technické stav Vašeho vozidla, traktoru nebo přívěsu a hledáte profesionální společnost s moderními technologii a zkušenými pracovníky? V tom případě se obraťte na Autoservis, pneuservis a STK v Telči od společnosti Opravny Telč, a.s. Autoservis, pneuservis a STK poskytuje služby stanice technické kontroly vozidel pro osobní a užitková vozidla do 3,5 tuny a provádí měření emisí pro benzinové a dieselové motory. Objednání je možné na technickou prohlídku pravidelnou, opakovanou, na vlastní žádost nebo pro vozidla z dovozu nebo evidenční kontroly. Nechte si zajistit rychlou a kvalitní prohlídku Vašeho vozidla a rezervujte se u nás ještě dnes!


Technická kontrola silničního vozidla Jablonec nad Nisou – spolehlivé služby bez objednání

Technická kontrola silničního vozidla Jablonec nad Nisou – spolehlivé služby bez objednání

V našem areálu provádíme technické kontroly, evidenční kontroly a také měření emisí. Kontroly provádíme bez objednání a přijet k nám můžete s osobním automobilem, nákladním a dodávkovým automobilem nebo motocyklem. Asi se ptáte, kde nás najdete? Sídlíme v Jablonci nad Nisou a jsme vám k dispozici od pondělí do pátku po celý rok kromě svátků, které máme většinou zavřeno. Pokud si ovšem nejste jisti, podívejte se na naše webové stránky, kde najdete kompletní informace včetně potřebných dokladů k prohlídce, nabídku služeb a nechybí zde ani ceník. Těšíme se na vás.


Měření emisí, STK a revize vozů s pohonem LPG a CNG – vše na jednom místě!

Měření emisí, STK a revize vozů s pohonem LPG a CNG – vše na jednom místě!

Hledáte spolehlivou firmu, která se postará o technickou kontrolu, přípravu na STK a měření emisí? Chcete vše vyřešit v rámci jednoho areálu bez nutnosti větších přejezdů? V tom případě se obraťte na společnost OP KONTROL spol. s r.o. Společnost OP KONTROL spol. s r.o. provozuje stanici technické kontroly a zaměřuje se společně se svým kooperujícím partnerem společností TQM - holding s.r.o. na měření emisí a revizi vozů s pohonem LPG a CNG. Mějte svůj vůz v perfektním stavu a využijte těchto služeb na jednom místě!