STK a EK II  - cestmajsterstvo Považská Bystrica, Ilava, Púchov

STK a EK II - cestmajsterstvo Považská Bystrica, Ilava, Púchov

Predmetom zákazky bude záväzok dodávateľa počas trvania 1 roka (od vysúťaženia zákazky) poskytovať služby technickej a emisnej kontroly pre vozidlá na cestmajsterstve Považská Bystrica, Ilava, Púchov.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Zadavatel IČ:
37915568

Zadavatel ulice:
Brnianska 3

Zadavatel PSČ:
911 01

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Miriam Orechovská

Zadavatel telefon:
+421 326 509 311

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71356100-9
Technická kontrola

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prohlídky vozů všech značek - servisní, garanční i příprava na STK a měření emisí

Prohlídky vozů všech značek - servisní, garanční i příprava na STK a měření emisí

Chcete mít jistotu, že váš vůz projde kontrolou STK nebo potřebujete jen rutinní prohlídku vašeho automobilu? Pak je nejvyšší čas navštívit náš autoservis RM Alt s.r.o. v Ostravě, kde se o váš vůz rádi postaráme! Ať už vlastníte osobní či užitkový vůz, rádi pro vás zrealizujeme právě tyto služby: - garanční prohlídky, - servisní prohlídky, - přípravu na kontrolu STK, - měření emisí. V rámci našich služeb realizujeme také diagnostiku systémů automobilů a další autoservisní práce, které jsou potřebné. Nepodceňujte kontrolu vašeho vozu a navštivte náš autoservis, kde se o něj profesionálně a rychle postaráme!


Měření emisí, STK a revize vozů s pohonem LPG a CNG – vše na jednom místě!

Měření emisí, STK a revize vozů s pohonem LPG a CNG – vše na jednom místě!

Hledáte spolehlivou firmu, která se postará o technickou kontrolu, přípravu na STK a měření emisí? Chcete vše vyřešit v rámci jednoho areálu bez nutnosti větších přejezdů? V tom případě se obraťte na společnost OP KONTROL spol. s r.o. Společnost OP KONTROL spol. s r.o. provozuje stanici technické kontroly a zaměřuje se společně se svým kooperujícím partnerem společností TQM - holding s.r.o. na měření emisí a revizi vozů s pohonem LPG a CNG. Mějte svůj vůz v perfektním stavu a využijte těchto služeb na jednom místě!


STK Liberec - prohlídky vozidel v Liberci: měření emisí, schvalování technické způsobilosti a další služby

STK Liberec - prohlídky vozidel v Liberci: měření emisí, schvalování technické způsobilosti a další služby

V Liberci se nachází kvalitní a důkladná stanice technické kontroly, která poskytuje služby technických prohlídek, měření emisí a schvalování technické způsobilosti pro různé kategorie vozidel. Pokud potřebujete provést technickou kontrolu svého vozidla v Liberci, můžete se obrátit na spolehlivou stanici technické kontroly - STK Liberec. Naše stanice zajišťuje technické prohlídky vozidel všech kategorií, včetně traktorů a přepravy nebezpečných nákladů ADR. Schvaluje technickou způsobilost dovozů, přestaveb i staveb a provádí veškeré evidenční kontroly, a to bez nutnosti se předem objednávat. Jsme autorizovanou stanicí pro měření emisí všech motorových vozidel poháněných zážehovým, vznětovým i alternativním palivem CNG a LPG. To znamená, že můžeme provést měření emisí i technickou kontrolu "pod jednou střechou", což ocení většina motoristů. Naši zkušení pracovníci se vám budou věnovat při pravidelných i opakovaných technických prohlídkách a technických kontrolách ADR. Nabízíme také kompletní pravidelnou prohlídku STK a měření emisí na osobní vozy M1 + N1. Doporučujeme si objednat technickou prohlídku ADR vzhledem k omezenému počtu vyškolených ADR - techniků a časové náročnosti prohlídky. Můžete nás najít na adrese Tanvaldská 1106 v Liberci a na telefonním čísle +420 482 737 888. Provozní doba je od pondělí do čtvrtka od 7:00 do 17:00 a v pátek od 7:00 do 14:30. Dejte naše služby svému vozidlu a pojďte si k nám na technickou kontrolu.


Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Kompletní služby autoservisu včetně montáže, plnění i opravy a čištění autoklimatizace provádí v Kroměříži Petr Došlík - tel.: +420775299532. Při čištění klimatizace vozu provedeme proplachování chemickou látkou, čímž je zajištěna i dezinfekce systému proti plísním, bakteriím a zápachu. Nenechávejte kontrolu autoklimatizace na poslední chvíli. Běžné služby autoservisu: - opravy i diagnostika motorových vozidel všech značek - opravy motorů - provedení a příprava na STK - výměny rozvodů - prodej náhradních dílů za bezkonkurenční ceny na všechny tipy vozidel i zahraniční - zajistíme pro Váš vůz zimní i letní pneumatiky.


STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel, motocyklů

STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel, motocyklů

Pravidelné technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel a motocyklů zajistí Společnost Team MAAT, spol. s r.o. Ostrava. Zákazníci z okolí Rychvaldu, Bohumína, Orlové či Petřvaldu mohou navštívit naši provozovnu STK a ME Bohumínská 1553, Rychvald ! V Rychvaldě je nutné se objednat předem telefonicky ! Po provedení technické prohlídky Vám vystavíme doklad o technickém stavu vozu s vyznačenou dobou platnosti technické způsobilosti. Zajistíme vylepení kontrolní nálepky na registrační značku vozidla. Doklady, které si musíte vzít sebou: - originál TP vozidla - malý TP - osvědčení o registraci vozu - doklad o provedení měření emisí u auta (u motocyklu není třeba) - protokol o měření emisí. - majitelé vozidla na LPG, CNG musí předložit i platnou revizi plynového zařízení.


Měření emisí dieselových, benzínových i plynových motorů vám zajistí MOTORSERVIS Švec

Měření emisí dieselových, benzínových i plynových motorů vám zajistí MOTORSERVIS Švec

Díky kvalitnímu vybavení vám v autoservisu MOTORSERVIS Švec v Šumperku zajistíme měření emisí dieselových a benzínových motorů všech značek - po předchozí domluvě zařídíme i emise plynové. Měření emisí provádíme moderním diagnostickým přístrojem Motortester BOSCH FSA560 (stanice měření emisí benzín-diesel). Je to počítačem řízený diagnostický systém, který umožňuje po připojení na diagnostickou zásuvku vozidla vyhledávání závad, měření napětí, odporů a proudů pomocí dvoukanálového osciloskopu. Dále také umožňuje měření napěťových a proudových signálů snímačů a akčních členů. Tento systém při své funkci využívá pravidelně aktualizovaných informačních dat od výrobců automobilů. Objednejte se v našem autoservise - pomůžeme vám snížit produkci škodlivých emisí.