Servis a opravy služobných motorových vozidiel

Servis a opravy služobných motorových vozidiel

Predmetom zákazky je zabezpečenie servisných a opravárenských prác na služobných motorových vozidlách verejného obstarávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Zadavatel IČ:
30807484

Zadavatel ulice:
29. augusta 8 a 10

Zadavatel PSČ:
813 63

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Palárik

Zadavatel telefon:
+421 906 179 845

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.socpist.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50112000-3
Oprava a údržba osobných motorových vozidiel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoservis – opravy a servis brzdového a výfukového systému, elektroniky, diagnostika vozidel

Autoservis – opravy a servis brzdového a výfukového systému, elektroniky, diagnostika vozidel

Potřebujete seřídit brzdy nebo vyměnit brzdové destičky, případně výfuk na vašem vozidle? Chcete si před létem nechat vyčistit a zkontrolovat klimatizaci? Veškeré jednoduché i složitější autoservisní práce provádí v okolí Veselí nad Moravou autoservis společnosti Autosklo PEMI, s.r.o. Poradíme si s opravami výfukového systému – výfukových potrubí, tlumičů, katalyzátoru nebo filtru pevných částic. Zajistíme seřízení brzd, vyměníme brzdové hadice, kotouče, destičky i trubky. Autoservis je vybaven moderními technologiemi, díky kterých objevíme i skryté příčiny poruchovosti vašeho auta. Provádíme také opravy, čištění a plnění autoklimatizací.


Profesionální opravy osobních vozů všech značek – kompletní služby autoservisu

Profesionální opravy osobních vozů všech značek – kompletní služby autoservisu

Chcete mít auto v perfektním stavu a dbáte na pravidelnou údržbu Vašeho vozidla? Potřebujete někoho, kdo si poradí s opravami a kompletním servisem? V tom případě se obraťte na společnost AV AUTOSERVIS Veselý z Telče. Společnost AV AUTOSERVIS Veselý provádí servisní prohlídky, které jsou základem dlouhé životnosti, a opravy a údržbu u osobních vozidel všech typů a značek – od výměny autoskel po karosářské práce. Zajištěna je také kompletní diagnostika, příprava vozu na STK a emise a dodání kvalitních náhradních dílů. Mějte své auto v dokonalém stavu a využijte služeb našeho autoservisu co nejdříve!


Autoservis - oprava brzd, seřízení, výměna brzdových destiček a kotoučů

Autoservis - oprava brzd, seřízení, výměna brzdových destiček a kotoučů

Nabourali jste vůz nebo na něm potřebujete něco opravit? Náš autoservis RM Alt, s.r.o. v Ostravě, který má kvalifikované a profesionální pracovníky se vám o to postará a to ještě v co nejkratším časovém intervalu, aby jste nemuseli dlouho čekat. Provádíme tyto služby: - servis osobních, dodávkových a užitkových vozů - servis, seřízení a opravy brzd - test tlumičů - výměna brzdových destiček a kotoučů - výměna čelního skla - diagnostika naftových a benzínových motorů - diagnostika elektronických systémů - příprava vozů na STK - oprava a plnění klimatizace - opravy převodovek a motorů. Využijte naše kvalitní služby a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem. Těšíme se na vás!


Opravy automatických převodovek v krátkém čase

Opravy automatických převodovek v krátkém čase

Již se opravou převodovek nezabýváme ! --- Pokud se objevil problém u automatické převodovky Vašeho vozidla, firma Autoservis Dolina Kudlovice řeší opravy automatických převodovek ve velmi krátkém čase. Klientelu máme především v okrese Uherské Hradiště a regionu Zlínský kraj. Máme dlouholeté zkušenosti - servisujeme automatické převodovky osobních motorových vozidel všech značek: - CHRYSLER, NEON, VISION, VOYAGER, JEEP, STRATUS, FORD, OPEL, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VW. Automatická převodovka nabízí pohodlnou jízdu bez řazení, jízda je mnohem více komfortní. Převodovka šetří Váš motor, tím že jej udržuje v optimálních otáčkách, tím je i spotřeba paliva nižší. Automobily bývají v lepším technickém stavu než vozy s manuální převodovkou, protože jejich motory mívají méně časté závady. Važte si tedy Vašeho miláčka na čtyřech kolech a dopřejte mu péči a údržbu v našem Autoservisu Dolina pravidelně.


Autorizovaný servis vozů ŠKODA - záruční i pozáruční opravy aut

Autorizovaný servis vozů ŠKODA - záruční i pozáruční opravy aut

Pokud hledáte spolehlivý autorizovaný servis pro váš vůz ŠKODA v Ostravě, AUTO DUBINA a.s. je ideální volbou. Jako autorizovaný servisní partner poskytují kompletní spektrum služeb včetně záručních i pozáručních oprav, servisu karoserie a laku. Technici jsou pravidelně školeni. V servisním středisku se můžete spolehnout na kvalitní záruční i pozáruční servis, mechanické, karosářské a lakýrnické práce. V případě potřeby je možný i odvoz Vašeho vozu. Pracovníci používají originální díly ŠKODA, což zaručuje nejvyšší kvalitu provedených prací. Kvalifikovaní lakýrníci mají v autolakovně nejlepší barvy a vybavení, výsledný lak je v kvalitě jako při koupi nového vozu. Navštivte salón na adrese Horní 3023/122 v Ostravě Dubině, a dopřejte svému vozu péči, jakou si zaslouží.


Výměna brzdových destiček a kotoučů, oleje v motoru včetně filtru - profesionální  servis

Výměna brzdových destiček a kotoučů, oleje v motoru včetně filtru - profesionální servis

Nepodceňujte kontrolu brzd. Výměna brzdových destiček i výměna oleje se nesmí zanedbat. O vaše auto se postará profesionální autoservis Opravny Telč. Zajistíme odbornou výměnu brzdových destiček a kotoučů i výměnu oleje v motoru včetně filtru. Servis brzdových systémů pro osobní auta - výměna brzdových destiček, třmenů, kotoučů, bubnů, brzdového vedení, kapaliny, kontrola ABS, ESP, opravy brzdových systémů. Pravidelná výměna olejů a filtrů prodlužuje životnost motoru. Výměna oleje – motorový včetně filtru, převodový, do seřizování. Poskytujeme kompletní servis osobních a nákladních vozidel do 3,5t. kompletní opravy, seřizování, diagnostiku... Svěřte své auto profesionálům. Navštivte společnost Opravny Telč na Radkovské 507 v Telči.