Držáky a redukce na světla i pouliční lampy veřejného osvětlení – profesionální výroba

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Držáky a redukce na světla i pouliční lampy veřejného osvětlení – profesionální výroba

Hledáte spolehlivého dodavatele a výrobce držáků a redukcí na svítidla a pouličních lamp? Přejete si kvalitní a cenově dostupné produkty splňující veškeré standardy? V tom případě se obraťte na společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. vyrábí držáky na světla, které slouží k dodatečné montáži jako příslušenství a při výměně lamp. Výrobky jsou certifikovány a vhodné nejen pro města a technické služby. Mějte kvalitně osvětlen park, náměstí i parkoviště a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou a řešením na míru ještě dnes!

Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva

Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva

Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva, 1, 4 ; 16 V ; 134 cm ; 66kw, rok výroby: 11/2008.
VIN: WOLOXCE 7584442931
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2023 09:02

Platnost poptávky:
23.06.2023 09:00

Kontaktní osoba:
Ivan Tihelka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 702 358 423

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální renovace a rozleštění plastových krytů světel automobilů

Profesionální renovace a rozleštění plastových krytů světel automobilů

Máte poškrábané či jinak poškozené světlomety? Potřebujete obnovit svítivost? Pak svěřte svůj automobil firmě Autoskla VACEK s.r.o. z Brna. Ta provádí profesionální renovace poškozených, matných plastových předních i zadních světel na motocykly i automobily. Profesionální renovace světlometů: - kompletní renovace zašlých světlometů - navrácení původní čirosti a lesku - rozleštění plastových krytů světel automobilů - zlepšení optické kvality světel - mnohem levnější než výměna světlometů - po vyleštění ošetření ochranným prostředkem. Svěřte světlomety svého vozu do rukou profesionálů!


Servis vozidel Dacia a Renault – zkušený autoservis se o Vaše auto postará

Servis vozidel Dacia a Renault – zkušený autoservis se o Vaše auto postará

Potřebujete servis vozů Dacia a Renault? Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o. ze Znojma se specializuje na opravy a servis vozů, plnění klimatizace, výměnu skel u osobních i nákladních automobilů. Naší náplní jsou karosářské a lakýrnické práce včetně nástřiku dutin a podvozků. Postaráme se Vám o přezutí pneumatik, vyvážení a geometrii kol pomocí laserového měřiče. Provádíme také elektroinstalační práce vč. seřízení světel regloskopem, montáž centrálního zamykání a hands free sad další servisní práce. Kontaktujte nás a my se o Vaše auto s precizností postaráme!


Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Potřebujete vyměnit autosklo? Máte na čelním skle prasklinu, kterou je nutné co nejrychleji opravit? Kontaktujte společnost Autosklo Pemi, která se postará o výměnu nebo opravu čelního skla. Postaráme se o opravu nebo výměnu autoskla v co nejkratší době. Pokud potřebujete Vaše autosklo ihned vyměnit, zavolejte nám . Díky naší službě mobilní výměna autoskla Vám přijede sklo vyměnit na jakékoliv místo, které si určíte. Odbornou výměnu autoskel provedeme na počkání a vyřídíme veškeré jednání s pojišťovnou za Vás. Drobné praskliny na autoskle, které nevyžadují výměna skla, jsme schopni opravit během jedné hodiny – námi používaná metoda opravy je taktéž uznávaná všemi pojišťovnami.


Kvalitní a rychlá výměna, oprava autoskla ze zákonného pojištění zdarma

Kvalitní a rychlá výměna, oprava autoskla ze zákonného pojištění zdarma

Způsobil Vám kamínek prasklinu na čelním skle nebo jste se stali účastníkem dopravní nehody a potřebujete autosklo vyměnit? Dovezte ho k nám a už se nemusíte o nic starat. Vyřídíme Vám bezplatnou opravu autoskla ze zákonného pojištění. Postaráme se o nafocení vozidla, autosklo vyměníme a vyřídíme veškeré formality. Spolupracujeme s mnoha pojišťovnami, takže vše bude probíhat rychle. Výměna autoskla zdarma se provádí: - ze zákonného pojištění odpovědnosti viníka - z havarijního pojištění - z připojištění čelního skla. Opravujeme autoskla u osobních a nákladních vozů i autobusů. Navštivte nás na našich provozovnách a staňte se dalšími spokojenými zákazníky!


Čelní, boční autosklo pro Vaše osobní i nákladní vozy na našem eshopu

Čelní, boční autosklo pro Vaše osobní i nákladní vozy na našem eshopu

Firma AUTOLA se nezabývá pouze prodejem autoskel, ale také jejich montáží, opravou a údržbou. Pokud potřebujete vyměnit poškozené nebo staré autosklo, můžete se obrátit na náš profesionální servis, který zajistí rychlou a kvalitní službu. Na eshopu máme široký sortiment autoskel pro osobní i nákladní automobily všech značek. Autoskla jsou důležitou součástí každého automobilu. Chrání řidiče a cestující před povětrnostními vlivy, nečistotami, hmyzem a hlukem. Zajišťují také dobrý výhled na silnici a okolí. Proto je nutné dbát na jejich kvalitu, čistotu a bezpečnost. S našimi produkty Vám garantujeme spokojenost a bezpečnost při jízdě. Kontaktujte nás.


AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. - profesionální kalibrace kamer systémů ADAS u čelních skel

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. - profesionální kalibrace kamer systémů ADAS u čelních skel

Kalibrace kamer systémů ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) je nezbytná pro optimální fungování moderních vozidel. Tyto systémy přímo zasahují do řízení vozidla a pomáhají řidiči v různých situacích, jako je například parkování, sledování mrtvého úhlu nebo udržování bezpečné vzdálenosti od ostatních vozidel. Kalibrace je proces, při kterém se nastavují parametry kamery tak, aby byly co nejpřesnější. To je zásadní pro správnou funkci ADAS a celkovou bezpečnost na silnici. Naše služby kalibrace kamer u čelních skel jsou prováděny odborníky s použitím nejmodernější technologie. Je důležité si uvědomit, že kalibrace by měla být prováděna pravidelně nebo po každé výměně čelního skla, opravě po nehodě nebo aktualizaci softwaru. Nedbalost v této oblasti může vést k vážným dopravním nehodám. Kontakt a Lokace: Firma: AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. VOLEJTE BEZPLATNĚ: 800 117 556 Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! Pobočky máme rozmístěny po celé Praze. Níže si vyberte tu, která je vám nejblíže. AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. centrála společnosti Praha 10 Zajistěte si profesionální kalibraci kamer systémů ADAS a jeďte s klidem v duši. Kontaktujte nás ještě dnes a dohodněte si termín.