Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

CENTROPLAST, s.r.o.

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Výrobou a dodáním plastových obalových materiálů vysoké kvality se zabývá společnost Centroplast, s.r.o., která se specializuje na plastové fólie a hadice, hydroizolační fólie a agrofólie svařitelné teplem, které jsou využívány především v zemědělství.

Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva

Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva

Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva, 1, 4 ; 16 V ; 134 cm ; 66kw, rok výroby: 11/2008.
VIN: WOLOXCE 7584442931
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2023 09:02

Platnost poptávky:
23.06.2023 09:00

Kontaktní osoba:
Ivan Tihelka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 702 358 423

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Potřebujete vyměnit autosklo? Máte na čelním skle prasklinu, kterou je nutné co nejrychleji opravit? Kontaktujte společnost Autosklo Pemi, která se postará o výměnu nebo opravu čelního skla. Postaráme se o opravu nebo výměnu autoskla v co nejkratší době. Pokud potřebujete Vaše autosklo ihned vyměnit, zavolejte nám . Díky naší službě mobilní výměna autoskla Vám přijede sklo vyměnit na jakékoliv místo, které si určíte. Odbornou výměnu autoskel provedeme na počkání a vyřídíme veškeré jednání s pojišťovnou za Vás. Drobné praskliny na autoskle, které nevyžadují výměna skla, jsme schopni opravit během jedné hodiny – námi používaná metoda opravy je taktéž uznávaná všemi pojišťovnami.


AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. - profesionální kalibrace kamer systémů ADAS u čelních skel

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. - profesionální kalibrace kamer systémů ADAS u čelních skel

Kalibrace kamer systémů ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) je nezbytná pro optimální fungování moderních vozidel. Tyto systémy přímo zasahují do řízení vozidla a pomáhají řidiči v různých situacích, jako je například parkování, sledování mrtvého úhlu nebo udržování bezpečné vzdálenosti od ostatních vozidel. Kalibrace je proces, při kterém se nastavují parametry kamery tak, aby byly co nejpřesnější. To je zásadní pro správnou funkci ADAS a celkovou bezpečnost na silnici. Naše služby kalibrace kamer u čelních skel jsou prováděny odborníky s použitím nejmodernější technologie. Je důležité si uvědomit, že kalibrace by měla být prováděna pravidelně nebo po každé výměně čelního skla, opravě po nehodě nebo aktualizaci softwaru. Nedbalost v této oblasti může vést k vážným dopravním nehodám. Kontakt a Lokace: Firma: AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. VOLEJTE BEZPLATNĚ: 800 117 556 Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! Pobočky máme rozmístěny po celé Praze. Níže si vyberte tu, která je vám nejblíže. AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. centrála společnosti Praha 10 Zajistěte si profesionální kalibraci kamer systémů ADAS a jeďte s klidem v duši. Kontaktujte nás ještě dnes a dohodněte si termín.


Výměna autoskla, opravy autoskel, ochranné značení, tónování, autosklářství

Výměna autoskla, opravy autoskel, ochranné značení, tónování, autosklářství

Objevila se prasklina na předním skle Vašeho vozidla, a nevíte co s tím? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost Autoskla Vacek, s.r.o. je rodinná firma, která poskytuje služby v autosklářství již více než 10 let. Pokud máte problém s autosklem, pak jsme tu pro Vás. Pro naše zákazníky poskytujeme výměnu autoskel bezplatně při splnění pojistných podmínek, provádíme výměnu autoskla EXPRESS (do 2 hodin), umíme opravit praskliny bez nutnosti výměny autoskla metodou Glass Repair, provádíme také ochranné značení autoskel, značení bezpečnostním kódem, pískování. Tónujeme všechny typů a rozměry autoskel, děláme také demontáže fólií a další. Máme zajímavé ceny a práci provádíme kvalitně. Více informací najdete na webových stránkách.


Výměna autoskla na pojišťovnu – bezplatně a bez starostí

Výměna autoskla na pojišťovnu – bezplatně a bez starostí

Způsobil Vám jiný účastník silničního provozu poškození skla Vašeho vozidla? Máte na sklo pojistku? Nechcete ztrácet čas a nervy vyřizováním dokladů s pojišťovnou? Navštivte společnost TRIO AUTOSKLO s pobočkou v Brandýse nad Labem – Stará Boleslav, kde se postarají o vyřízení dokladů a o výměnu autoskla bez jakýchkoliv poplatků. Tyto služby navíc poskytuje společnost TRIO AUTOSKLO během jednoho dne s možností přistavení Vašeho vozidla s vyměněným sklem na pojišťovnu na Vámi zvolenou adresu. Pokud máte k nabídce jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte AUTOSKLO TRIO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav!


Kódování autoskel – vyleptání VIN kódu na skla automobilů, snížení rizika odcizení vozu

Kódování autoskel – vyleptání VIN kódu na skla automobilů, snížení rizika odcizení vozu

Hledáte v okolí Veselí nad Moravou firmu, která provádí kódování autoskel? Navštivte firmu Autosklo PEMI, která zajistí aplikaci VIN kódu na všechna skla Vašeho automobilu na počkání. Díky používá technologie VINPRINT jsme schopni šablonu pro aplikaci VIN kódu zhotovit v našem servisu a skla okódovat na počkání – instalace je hotová zhruba do 30 minut. Označené vozidlo je následně zařazeno do databáze VINPRINT. VIN kód sníží riziko odcizení Vašeho automobilu – vozidla s kódovanými autoskly je velice těžké zlegalizovat.


Mobilní zasklívání autoskel Praha - výměna skla přímo u vás - servis bez nutnosti cestování

Mobilní zasklívání autoskel Praha - výměna skla přímo u vás - servis bez nutnosti cestování

Mobilní zasklívání je revoluční služba, která zákazníkům v Praze a okolí umožňuje opravu nebo výměnu autoskla přímo na místě, kde se nacházejí. Tato flexibilní služba je ideální pro ty, kteří nemají čas nebo možnost navštívit naši pobočku, nebo pro situace, kdy je vozidlo nezpůsobilé k bezpečné jízdě. Jak mobilní zasklívání funguje? Po kontaktování naší bezplatné infolinky 800 117 556 a domluvě vhodných podmínek zrealizujeme výměnu nebo opravu autoskla přímo u vás. Naše vysoce kvalifikované technické týmy jsou vybaveny veškerým potřebným nářadím a materiálem, aby zajistily rychlou a efektivní službu. Proč využít mobilní zasklívání? Pohodlí: Oprava nebo výměna autoskla přímo u vašeho domova nebo pracoviště. Flexibilita: Službu zrealizujeme v čase, který vám nejvíce vyhovuje. Bezpečnost: Nemusíte řídit vozidlo s poškozeným sklem do servisu. Efektivita: Ve většině případů je oprava nebo výměna dokončena během několika hodin. Pokud podmínky na místě nebudou umožňovat bezpečnou opravu nebo výměnu, vaše vozidlo bezpečně převezeme do jedné z našich poboček v Praze a opravu provedeme v nejkratším možném termínu. Kdy využít mobilní zasklívání? Mobilní zasklívání je ideální pro situace, kdy: Nemáte možnost nebo čas navštívit servis. Vozidlo není v provozuschopném stavu kvůli poškozenému sklu. Potřebujete rychlou a efektivní službu bez kompromisů na kvalitě. Nečekejte, až se malé poškození stane velkým problémem. Kontaktujte nás hned dnes na bezplatné infolince 800 117 556 a domluvte si mobilní zasklívání, kdekoliv v Praze. S námi je výměna nebo oprava autoskla rychlá, bezpečná a pohodlná.