Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva

Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva

Poptávám přední sklo na vůz Opel Meriva, 1, 4 ; 16 V ; 134 cm ; 66kw, rok výroby: 11/2008.
VIN: WOLOXCE 7584442931
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2023 09:02

Platnost poptávky:
23.06.2023 09:00

Kontaktní osoba:
Ivan Tihelka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 702 358 423

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autosklo servis CZ Praha - výměna, oprava a montáž autoskel s největší sítí poboček v Praze

Autosklo servis CZ Praha - výměna, oprava a montáž autoskel s největší sítí poboček v Praze

S více než 20 lety zkušeností jsme se stali jedním z největších poskytovatelů služeb v oblasti autosklo servisu v Praze. Naši zákazníci využívají nejen naši službu výměny, opravy a montáže autoskel, ale také jsme pro ně ideálním partnerem v oblasti velkoobchodu s autoskly. Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven, což znamená, že výměna autoskla na pojišťovnu je pro Vás zdarma a my se postaráme o vyřízení všech náležitostí. Kromě toho jsme vybaveni moderním technickým vybavením, abychom byli schopni poskytnout Vám nejlepší službu a to i v případě, že potřebujete službu mobilního zasklívání. Naše pobočky v Praze 2, 4, 5, 6, 8, 9 a 10 jsou vždy připraveny na Vaši návštěvu a naši odborníci Vám rádi pomohou s jakoukoli výměnou, opravou či montáží autoskla. Kromě toho se můžete spolehnout na to, že u nás vždy najdete kvalitní autoskla od prověřených dodavatelů, která máme skladem v centrálním skladu na Praze 10 v Hostivaři.


Výměna čelních skel nákladních automobilů, zemědělských, stavebních strojů

Výměna čelních skel nákladních automobilů, zemědělských, stavebních strojů

Vlastníte nákladní automobil nebo zemědělskou či stavební techniku a potřebujete vyměnit čelní sklo? Kontaktujte TRUCKSERVIS v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde Vám zajistí nejen výměnu čelního skla, ale také kvalitní a kompletní servis. Jsme společnost AGRODÍLNY, spol. s.r.o.. Výměnu čelních skel nákladních automobilů, zemědělské a stavební techniky zajistíme subdodavatelsky u spolehlivých spolupracujících firem.


Zatmavení, tónování autoskel bez demontáže skel-dokonalejší vzhled vozu za pár hodin

Zatmavení, tónování autoskel bez demontáže skel-dokonalejší vzhled vozu za pár hodin

Pokud si u svého vozu necháte provést zatmavení skel, Váš vůz získá dokonalejší vzhled. Tónování autoskel bez nutnosti demontáže skel nabízí firma Cartint Zlín, která působí i v okolních regionech - Přerov, Prostějov a dalších částech Moravy. Vše je hotové již za pár hodin - celá instalace zabere zhruba 2-4 hodiny, podle počtu zatmavovaných oken. Používáme metodu, kdy se aplikace folií provádí přímo na Vašem vozidle z vnitřní strany. Není nutná demontáž jediného dílu z vozu. U této metody nehrozí netěsnosti jako u skel lepených. Tónováním autoskel mimo lepší vzhled docílíte vyšší odolnosti proti poškrábání, mastnotě. Díky bezpečnostní fólii dochází k zpevnění skel. Vlivem zatmavení se sníží teplota ve vozidle, zamezíte prostupu UV záření. Boční skla za řidičem a zadní sklo můžete nechat natónovat libovolně. Přední boční skla se v současné době mohou tónovat jen částečně dle dané normy, většinou je jejich zatmavení dáno přímo z výroby. Na čelní sklo lze instalovat protisluneční pruh do horní části.


Výměna autoskla, opravy autoskel, ochranné značení, tónování, autosklářství

Výměna autoskla, opravy autoskel, ochranné značení, tónování, autosklářství

Objevila se prasklina na předním skle Vašeho vozidla, a nevíte co s tím? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost Autoskla Vacek, s.r.o. je rodinná firma, která poskytuje služby v autosklářství již více než 10 let. Pokud máte problém s autosklem, pak jsme tu pro Vás. Pro naše zákazníky poskytujeme výměnu autoskel bezplatně při splnění pojistných podmínek, provádíme výměnu autoskla EXPRESS (do 2 hodin), umíme opravit praskliny bez nutnosti výměny autoskla metodou Glass Repair, provádíme také ochranné značení autoskel, značení bezpečnostním kódem, pískování. Tónujeme všechny typů a rozměry autoskel, děláme také demontáže fólií a další. Máme zajímavé ceny a práci provádíme kvalitně. Více informací najdete na webových stránkách.


Autoskla levně – využijte výhodné ceny i u nepojištěných skel

Autoskla levně – využijte výhodné ceny i u nepojištěných skel

Má Váš automobil poškozené nebo úplně rozbité autosklo a Vy se děsíte velkých finančních výdajů za jeho výměnu? Využijte nabídky společnosti TRIO AUTOSKLO s pobočkou na Praze 9 a v Brandýse nad Labem, která nabízí výhodné ceny na výměny nepojištěných autoskel. Ušetřit můžete až několik tisíc. I při výhodných cenách garantujeme špičkovou kvalitu dodávaných autoskel, dodržování technologických postupů při jejich výměně a proškolené a zkušené kolegy, kteří se postarají o rychlou výměnu samotného skla. Až o několik tisíc levnější autoskla poptávejte výhradně u společnosti TRIO AUTOSKLO.


Expresní výměna autoskel v Praze - bezpečnost a pohodlí na prvním místě

Expresní výměna autoskel v Praze - bezpečnost a pohodlí na prvním místě

Expresní výměna autoskel je jednou z nadstandardních služeb, které naše společnost poskytuje obyvatelům Prahy. Využijte možnosti rychlé a efektivní výměny autoskla a kontaktujte nás na naší bezplatné infolince 800 117 556. Zázemí a zkušenosti jsou nezbytné při expresní montáži autoskel. Nikdy neklademe rychlost před bezpečností. Při výměně dodržujeme správné technologické postupy a minimální doby schnutí lepidel. Používáme pouze značkové materiály, abychom zaručili kvalitu a spolehlivost expresní výměny autoskla. Neberte na lehkou váhu bezpečnost svého vozidla. Spolehněte se na naši expresní výměnu autoskel v Praze!