Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Protipožiarny uzáver - zostava protipožiarnych dverí

Protipožiarny uzáver - zostava protipožiarnych dverí

Výmena 7 ks protipožiarnych dverí v školskom internáte.

Ďalšie požiadavky na predmet zákazky sú uvedené v prílohách tejto výzvy
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola

Zadavatel IČ:
42195446

Zadavatel ulice:
Kremnička 10

Zadavatel PSČ:
974 05

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Mgr. Dana Peniaková

Zadavatel telefon:
+421 484 162 405

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44221220-3
Protipožiarne dvere

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

Společnost VKV-MARKET, spol. s r.o. sídlící v Opavě realizuje kompletní dodávky industriálních oken k rekonstrukci starých budov. Industriální okna mají široké využití při modernizaci či přestavbě pro průmyslové, historické nebo památkové budovy jako jsou auly škol, studijní učebny, staré továrny, průmyslové haly či loftové byty a prostory. V případě rekonstrukce či modernizace starých objektů se můžete spolehnout na komplexní služby společnosti VKV-MARKET, spol. s r.o., která vyrábí z ocelových profilů Janisol Arte okna do stavebních otvorů. Zajistíme Vám: -zaměření stavebních otvorů -technickou konzultaci -výrobu a dodávku oken na zakázku -dopravu a montáž na stavbě -revize a servis v průběhu provozu Výhody oken a dveří z profilů Janisol: -vodotěsnost -odolnost proti zatížení větrem -průvzdušnost -součinitel prostupu tepla -kovové profily s přerušením tepelného mostu Industriální okna Janisol Arte, extrémně štíhlé izolované profily s přerušeným tepelným mostem z vysoce kvalitní nerezové oceli, jsou okenní konstrukce s použitím zejména pro modernizaci a rekonstrukci industriálních a loftových objektů. Všechny naše výrobky jsou certifikovány dle zákona č. 22/1997 Sb.


Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Plánujete výměnu oken či dveří nebo hledáte dodavatele kvalitních plastových či hliníkových oken pro novostavbu? Oslovte společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. Okna i dveře vyrobíme podle Vašich požadavků v široké škále materiálů, barev a velikostí včetně atypických tvarů. Garantujete jejich dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, mrazu i UV záření a nenáročnost na mytí a údržbu. Přesvědčte se o kvalitě plastových a hliníkových oken a dveří od společnosti MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. a navštivte vzorkovou prodejnu nebo využijte kontaktního formuláře na webových stránkách.


Střešní světlíky pro průmyslové stavby - kvalitní prosvětlení objektů

Střešní světlíky pro průmyslové stavby - kvalitní prosvětlení objektů

Sháníte firmu, která sama vyrábí a zajišťuje montáž světlíků na střechy objektů? V tom případě kontaktujte stavební společnost Brozire z Ostravy. Zajišťujeme samostatnou výrobu světlíků i montáž. Střešní světlíky slouží hlavně k prosvětlení průmyslových objektů. Konstrukce hliníkových profilů je kvalitní a odolná, přesto je lehká. Pyšníme se střešní okapnicí, která zamezuje zatékání deště do světlíku. Zákazníci si mohou také dokoupit ventilační křídla nebo turbíny, které slouží pro odvětrání prostoru. Na naše produkty máme dlouholetou záruku. Kontaktujte nás!


Hledáme nové spolupracovníky pro montáže oken a dveří - práce, brigáda Znojmo

Hledáme nové spolupracovníky pro montáže oken a dveří - práce, brigáda Znojmo

Pro nadcházející zakázky hledáme spolupracovníky na ŽL - jedná se především o montáže oken, dveří, posuvných stěn, parapetů a stínící techniky. Řidičský průkaz nutný. Vše naučíme, zaškolíme. Možno nastoupit i brigádně např. 2-3 dny v týdnu. Montáže s realizací převážně na Vysočině a Jižní Moravě. Odměna dohodou. V případě zájmu volejte 604 817 844 nebo pište na info@evookna.cz.


Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Představujeme vám profilovou řadu izolovaných ocelových profilů ARTE od společnosti Jansen ceněnou hlavně projektanty a architekty, kteří tvoří své projekty výplní otvorů hlavně pro industriální architekturu a také k výrobě přesných replik památkově chráněných oken v historických budovách. Jedná se o nejštíhlejší ocelové profily s přerušeným tepelným mostem na trhu. Základ profilů tvoří izolátor ( polyuretan se skleněnými vlákny), který je na interiérové i exteriérové straně obalen plechem. Extrémní štíhlost profilů umožňuje vyrobit přesné repliky oken v historických či sakrálních budovách. Z profilů lze zhotovit různorodé sestavy oken s fixním prosklením a s variabilním členěním, případně okna doplnit sestavami otvíravých oken s otvíráním ven i dovnitř a v provedení sklopné, výklopné a otvíravé. Tyto výplně jsou plně odzkoušeny dle ČSN EN 14351-1 a jsou opatřena CE značkou. Profilová řada má své využití i v občanské výstavbě, její rozsáhlá variabilita lze využít jako ocelové prosklené či kazetové dělicí stěny s kombinací jedno- nebo dvoukřídlých dveří s nad-světlíky nebo bočníky. Výrobky lze namontovat jak do interiéru tak i do exteriéru. Variabilita stěn i dveří : -výplně jednoduchá skla čirá, matná, vzorovaná, bezpečnostní skla, kalená skla -neprůhledné kazety či kombinace kazet a prosklení -izolační dvojskla nebo trojskla -barevné provedení dle stupnice RAL -různorodost ve využití typů dveřního nebo okenního kování -realizujeme výrobu, montáž a dopravu na stavbu


Skleněné střešní světlíky pro denní světlo i v těch nejtmavších koutech

Skleněné střešní světlíky pro denní světlo i v těch nejtmavších koutech

Máte ve Vašem podkrovním bytě nebo ateliéru nedostatek přirozeného denního světla? Je interiér Vašeho skladu nebo provozních prostor tmavý? Vše vyřeší skleněné střešní světlíky, které na míru vyrobí společnost ACERA SKLO s.r.o. z Prahy. Skleněné střešní světlíky přivedou světlo do tmavých prostor průmyslových hal, chodeb hotelů, šaten sportovišť a tělocvičen nebo podzemních bazénů a samozřejmě do podkrovních místností rodinných domů. Společnost ACERA SKLO s.r.o. má zkušenosti také s rekonstrukcí historických skleněných světlíků a na přání Vám vyrobí skleněné světlíky ve Vámi požadovaném barevném provedení.