Protipožiarny uzáver - zostava protipožiarnych dverí

Protipožiarny uzáver - zostava protipožiarnych dverí

Výmena 7 ks protipožiarnych dverí v školskom internáte.

Ďalšie požiadavky na predmet zákazky sú uvedené v prílohách tejto výzvy
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola

Zadavatel IČ:
42195446

Zadavatel ulice:
Kremnička 10

Zadavatel PSČ:
974 05

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Mgr. Dana Peniaková

Zadavatel telefon:
+421 484 162 405

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44221220-3
Protipožiarne dvere

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vchodové, balkonové, terasové dveře - plastové, hliníkové posuvné dveře HS portál

Vchodové, balkonové, terasové dveře - plastové, hliníkové posuvné dveře HS portál

Hledáte dveře, které budou vyhovovat z hlediska funkčnosti i estetiky? V lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj můžete oslovit firmu Fajn okna Morava Kroměříž. Pro zákazníky mají širokou škálu plastových dveří - vchodové, balkonové i hliníkových dveří. Vchodové dveře dodají vašemu domovu charakter, zatímco interiérové dveře zútulní každou místnost. Pro ty, kteří hledají moderní řešení, naše zdvižně-posuvné dveře HS portál představují ideální volbu. Díky různým možnostem konfigurace - jednodílné, dvoudílné, či vícedílné - si můžete vybrat přesně to, co potřebujete pro svůj prostor. Fajn okna Morava Kroměříž je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Montujeme dveře vhodné pro různé typy budov, ať už hledáte řešení pro váš domov, kancelář, nebo komerční prostor.


Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Plánujete výměnu oken či dveří nebo hledáte dodavatele kvalitních plastových či hliníkových oken pro novostavbu? Oslovte společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. Okna i dveře vyrobíme podle Vašich požadavků v široké škále materiálů, barev a velikostí včetně atypických tvarů. Garantujete jejich dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, mrazu i UV záření a nenáročnost na mytí a údržbu. Přesvědčte se o kvalitě plastových a hliníkových oken a dveří od společnosti MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. a navštivte vzorkovou prodejnu nebo využijte kontaktního formuláře na webových stránkách.


Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

MONTplast CZ s.r.o. z okresu Pardubice má bohaté zkušenosti s výrobou a montáží zimních zahrad. Zimní zahrady vylepšují domácí prostředí, poskytují prosvětlené uživatelné prostory třeba i k pěstování a vytvářejí ideální prostor k celoročnímu příjemnému posezení. Zimní zahrady vyrábíme z hliníkových profilových systémů s úpravou Komaxit, jako střešní krytina se nejčastěji používají polykarbonátové komůrkové desky. Pokud Vás naše zimní zahrady zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Veselí 11, Veselí u Přelouče, okres Pardubice.


Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, střešní okna

Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, střešní okna

Vaše okna do světa kvality Už vás unavují nekvalitní okna a dveře, které nesplňují vaše očekávání? U nás ve VIKO stavební a montážní s.r.o. víme, že kvalitní okna a dveře jsou srdcem každého domova. Jsme odborníci na prodej a montáž širokého spektra oken a dveří, které přinesou do vašeho domova pohodlí, bezpečnost a eleganci. Naše nabídka: - Plastová okna a dveře: Skvělý poměr kvality a ceny, energetická úspornost a minimální údržba. - Dřevěná okna a dveře: Přírodní krása a trvanlivost. Nabízíme i luxusní eurookna, která dodají vašemu domovu jedinečný styl. - Hliníková okna a stěny: Moderní design, pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. - Střešní okna: Více světla do vašich podkrovních prostorů, a to bez kompromisů na kvalitě. Proč si vybrat právě nás? - Kompletní servis: Od výběru správných produktů až po jejich profesionální montáž. - Zednické práce: Instalací oken a dveří naše služby nekončí. Postaráme se i o veškeré zednické práce, aby bylo vše perfektní. - Kvalita bez kompromisů: Naše produkty jsou pečlivě vybírány, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a dlouhé životnosti. Naše závazky: - Spolehlivost: Dodržujeme termíny a našim zákazníkům poskytujeme maximální péči. - Profesionalita: Náš tým odborníků je připraven pomoci s jakýmkoliv projektem, ať už je malý nebo velký. - Individuální přístup: Respektujeme jedinečné potřeby každého zákazníka a navrhujeme řešení na míru. Nečekejte déle a objevte rozdíl, který může přinést kvalitní okno nebo dveře do vašeho domova. S VIKO stavební a montážní s.r.o. máte jistotu, že každý detail bude perfektní. Kontaktujte nás ještě dnes! Navštivte naše webové stránky nebo nám zavolejte, abyste se dozvěděli více o našich produktech a službách. Společně vytvoříme domov, do kterého se budete vždy rádi vracet. VIKO stavební a montážní s.r.o. - Vaše okna do světa kvality.


Dodáváme a montujeme hliníková okna špičkové kvality od renomovaných výrobců

Dodáváme a montujeme hliníková okna špičkové kvality od renomovaných výrobců

Hliníková okna jsou moderní, elegantní a funkční řešení pro každý dům nebo byt. Společnost BT Haus s.r.o. dodává hliníková okna vysoké kvality nejen ve Znojmě, ale působíme po celé Jižní Moravě a v dolním Rakousku. Dodávaná hliníková okna jsou vyrobena z profilů renomovaných značek, jako jsou Slovaktual a Incon. Tyto profily jsou odolné proti povětrnostním vlivům, korozi a deformaci. Navíc jsou dostupné v široké škále barev a povrchových úprav, takže si můžete vybrat okna, která se hodí k Vašemu stylu a vkusu. Okna jsou také vybavena kvalitním sklem, které zajišťuje vysokou propustnost světla, tepelnou pohodu a zvukovou izolaci. Můžete si vybrat mezi různými typy skla, jako jsou bezpečnostní, tepelně izolační, antireflexní nebo solární. Na výběr máme také systém dvojskla či trojskla. V BT Haus Vám také nabízíme možnost instalace hliníkových oken s integrovanými žaluziemi, roletami nebo sítěmi proti hmyzu. Tyto doplňky Vám umožní regulovat světlo, teplotu a soukromí ve Vašich prostorách. Pokud hledáte hliníková okna, která jsou krásná, trvanlivá a úsporná, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat nejlepší řešení. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte nezávaznou cenovou nabídku. BT Haus - Vaše cesta k dokonalým oknům.


Výroba plastových, hliníkových oken, dveří  - Gealan, Heroal

Výroba plastových, hliníkových oken, dveří - Gealan, Heroal

Firma MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. dodává kvalitní okna německého profilu firmy GEALAN třídy A. Naše výroba plastových a hliníkových oken i dveří je cílena pro klientelu z regionu Zlínský, Jihomoravský a Olomoucký kraj. Vyberte si kvalitní hliníková nebo plastová okna u nás a my pro Vás navrhneme optimální řešení. Kontaktovat nás můžete na telefonu +420572635969. Plastová okna nabízíme v několika profilových řadách: - S 9000 6 KOMOR - systém s 6ti komorami v profilech rámu, se středovým i dorazovým těsněním. Díky třem těsnícím rovinám zaručují výbornou tepelnou i zvukovou izolaci - systém S 8000 IQ 6 KOMOR ELEGANT je také s 6ti komorovou konstrukcí a má vysoce izolační schopnosti. Je zde možnost sladit dekor a barvu oken nejen v dřevěném dekoru, ale i v mnoha jiných barevných variacích např. acrylcolorové barvy - S 8000 IQ 6 KOMOR tyto okenní profily nabízí systém zvýšené ochrany proti vloupání a jsou opatřeny bezpečnostním kováním - GEALAN KUBUS - je kombinovatelný se systémem S 9000. Pro velké prosklené plochy, skvělá tepelná izolace díky vypěněným profilům, méně rámů, žádné zasklívací lišty. Hliníková okna a dveře značky Heroal a Aluron: - dveře jsou kvalitní s moderním designem - jsou vybaveny inteligentní technologií zajišťující úsporu energie a dodržuje zásady udržitelného rozvoje - mají vynikající těsnící a protihlukové vlastnosti Včetně montáže těchto oken a dveří dodáváme všechny potřebné systémy: - fasádní systémy - systémy venkovních rolet - svinovací vrata - protipožární výplně - vnitřní dělící příčky.