Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

CENTROPLAST, s.r.o.

Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

Přes tisíc druhů plastových výrobků, plastové pytle, sáčky, hadice, fólie LDPE, HDPE, smrštitelné, hydroizolační, stretch, tvoří stěžejní výrobní program specializované společnosti CENTROPLAST, s.r.o. ze Zlínského kraje.

Protipožiarny uzáver - zostava protipožiarnych dverí

Protipožiarny uzáver - zostava protipožiarnych dverí

Výmena 7 ks protipožiarnych dverí v školskom internáte.

Ďalšie požiadavky na predmet zákazky sú uvedené v prílohách tejto výzvy
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola

Zadavatel IČ:
42195446

Zadavatel ulice:
Kremnička 10

Zadavatel PSČ:
974 05

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Mgr. Dana Peniaková

Zadavatel telefon:
+421 484 162 405

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44221220-3
Protipožiarne dvere

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastová, hliníková nebo dřevěná okna, venkovní dveře a garážová vrata od DOMO OKNA s.r.o.

Plastová, hliníková nebo dřevěná okna, venkovní dveře a garážová vrata od DOMO OKNA s.r.o.

Stavíte a hledáte spolehlivého dodavatele, který pro Vás zajistí kvalitní okna, dveře nebo i garážová vrata? Jste z Prahy nebo blízkého okolí? Pak se podívejte na nabídku produktů společnosti DOMO OKNA s.r.o. z Prahy. Společnost DOMO OKNA s.r.o. je výrobce a prodejce kvalitních platových, hliníkových nebo dřevěných oken. Záleží pouze na Vás, které si vyberete. Okna jsou dělány z 2 nebo 3 těsnícími vrstvami a v různých dekorech. Nevíte si rady s výběrem kvalifikovaný a ochotný personál společnosti DOMO OKNA s.r.o. Vám s výběrem rád pomůže. Kromě oken si u společnosti můžete vchodové dveře, které budou splňovat jak designovou stránku, tak především tu bezpečnostní. Stejně tak jako garážová vrata. Společnost DOMO OKNA s.r.o. kromě prodeje nabízí i montáž produktů v Praze a okolí a při nákupu nad 25 000,- rovněž dopravu po celé ČR zdarma.


Zakázková výroba hliníkových oken, dveří a fasád včetně montáže

Zakázková výroba hliníkových oken, dveří a fasád včetně montáže

Potřebujete vyrobit skleněnou fasádu? Hledáte v okolí Uničova firmu, která se zabývá dodoávkou hliníkových oken a dveří? Pak kontaktujte sklenářství Josef Müller. Zabýváme se výrobou hliníkových oken, dveří a fasád za použití německého profilu HEROAL Systems a profilu belgické firmy ALIPLAST aluminium systems. V rámci dodávky hliníkových oken, dveří a fasád zajistíme: - zaměření a zpracování cenové nabídky zdarma - technické poradenství - demontáž, odvoz a likvidace starých oken a dveří - montáž nových oken, dveří a fasád Postaráme se také o záruční a pozáruční servis.


Hliníkové vchodové dveře s automatickým zamykáním – široká škála barevných dekorů

Hliníkové vchodové dveře s automatickým zamykáním – široká škála barevných dekorů

Potřebujete nové hliníkové dveře pro novostavbu? Nebo uvažujete o výměně starých vchodových dveří do vašeho domu? Objednejte si nové hliníkové dveře od firmy Garážová vrata a žaluzie z Telče – tyto dveře nejenže sladíte se zbytkem vašeho domu, ale také disponují automatickým zamykáním a je také možné je vybavit bezpečnostním otevíráním. Hliníkové vchodové dveře AKTIV 77 dokonale sladíte se zbytkem domu pomocí široké škály barevných dekorů, nerezových doplňků a prosklení. O zabezpečení se Vám postará 3bodový zámek GU-SECURITY Automatic s automatickým zamykáním - pokud zapomenete zamknout dveře, systém učiní automaticky za vás. Dalším významným bezpečnostním prvkem jsou způsoby otevírání – dveře je možné osadit čtečkou otisků prstů s pamětí až 150 otisků, kódovací klávesnicí nebo čtečkou RFID čipů. Dveře tak můžete otevřít i klíčky od automobilu.


Vchodové, balkonové, terasové dveře - plastové, hliníkové posuvné dveře HS portál

Vchodové, balkonové, terasové dveře - plastové, hliníkové posuvné dveře HS portál

Hledáte dveře, které budou vyhovovat z hlediska funkčnosti i estetiky? V lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj můžete oslovit firmu Fajn okna Morava Kroměříž. Pro zákazníky mají širokou škálu plastových dveří - vchodové, balkonové i hliníkových dveří. Vchodové dveře dodají vašemu domovu charakter, zatímco interiérové dveře zútulní každou místnost. Pro ty, kteří hledají moderní řešení, naše zdvižně-posuvné dveře HS portál představují ideální volbu. Díky různým možnostem konfigurace - jednodílné, dvoudílné, či vícedílné - si můžete vybrat přesně to, co potřebujete pro svůj prostor. Fajn okna Morava Kroměříž je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Montujeme dveře vhodné pro různé typy budov, ať už hledáte řešení pro váš domov, kancelář, nebo komerční prostor.


Interiérová a exteriérová industriální okna – dlouhá životnost a možnost individualizace

Interiérová a exteriérová industriální okna – dlouhá životnost a možnost individualizace

Hledáte spolehlivou společnost s designovými industriálními okny s použitím v interiéru i exteriéru? Přejete si, ať jsou odolné a tlumí hluk? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. Společnost Activity promotion s.r.o. má ve svém sortimentu interiérová industriální okna z neizolovaných nebo izolovaných ocelových profilů s jednokomorovým nebo bezpečnostním sklem. Na přání je možné realizovat i mléčné sklo, ornamentní sklo, dvojsklo a další. Exteriérová okna zaručují úsporu energie, vodotěsnost, trvanlivost a estetické vlastnosti. Pořiďte si industriální okna ještě dnes a kontaktujte nás!


Střešní světlíky pro průmyslové stavby - kvalitní prosvětlení objektů

Střešní světlíky pro průmyslové stavby - kvalitní prosvětlení objektů

Sháníte firmu, která sama vyrábí a zajišťuje montáž světlíků na střechy objektů? V tom případě kontaktujte stavební společnost Brozire z Ostravy. Zajišťujeme samostatnou výrobu světlíků i montáž. Střešní světlíky slouží hlavně k prosvětlení průmyslových objektů. Konstrukce hliníkových profilů je kvalitní a odolná, přesto je lehká. Pyšníme se střešní okapnicí, která zamezuje zatékání deště do světlíku. Zákazníci si mohou také dokoupit ventilační křídla nebo turbíny, které slouží pro odvětrání prostoru. Na naše produkty máme dlouholetou záruku. Kontaktujte nás!