Učiteľský piknik 2023 – technické zabezpečenie - opakovanie

Učiteľský piknik 2023 – technické zabezpečenie - opakovanie

Predmetom zákazky je technické zabezpečenie akcie pod názvom Učiteľský piknik 2023 - technické zabezpečenie, ktorá je určená pre učiteľov stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. Termín realizácie akcie je stanovený na 14.6.2023 v priestoroch Areálu zdravia na Zlatých pieskoch v Bratislave. Maximálny počet účastníkov je stanovený na 850 osôb.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 09:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36063606

Zadavatel ulice:
Sabinovská 16

Zadavatel PSČ:
820 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Gašpár

Zadavatel telefon:
+421 255 423 206

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bratislavskykraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna cateringového vybavení a dekorace na společenské akce

Půjčovna cateringového vybavení a dekorace na společenské akce

Plánujete pořádání oslavy, svatby či společenské akce? Na takových akcích je potřeba zajistit občerstvení, pro které je nutné mít kuchyňské vybavení. A to Vám poskytne naše společnost NFCP rental equipment s.r.o., sídlící v Praze 4 – Michle. Naší specializací je pronájem inventáře a mobiliáře, veškerého kuchyňského vybavení a výzdoby. Nabízíme zapůjčení cateringového sortimentu jako gastronádoby, servírovací vozíky, gril, várnice, talíře, porcelánové vybavení, sklenice, příbory dále pak párty stany, židle, stoly, ubrusy, potahy, mašle, svícny a jiné dekorace, které Vám oživí každý prostor. Neváhejte a kontaktujte nás, my Vám vše zajistíme…


Pronájem autodráhy na akce, půjčovna autodráhy pro děti a dospělé

Pronájem autodráhy na akce, půjčovna autodráhy pro děti a dospělé

Chystáte se pořádat akci, kde budou dospělí i děti a hledáte vhodnou zábavu pro zpestření dne? Pak si neváhejte pronajmou naši autodráhu, se kterou se jistě skvěle zabavíte! Autodráhu přivezeme a sestavíme v místě konání cca hodinu před začátkem Vaší akce. Autodráhu si můžete objednat bez problému i na celý víkend, je ale potřeba zajistit ubytování pro obsluhu, případně bude ubytování účtováno k ceně za pronájem. Pro vítěze můžeme zajistit i diplomy a poháry. Dětem jsme schopni regulovat rychlost. Výsledky jsou digitálně vyhodnocovány. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!


Vánoční a novoroční firemní akce, večírky, pronájem autodráhy - užijte si zábavu na autodráze SCX

Vánoční a novoroční firemní akce, večírky, pronájem autodráhy - užijte si zábavu na autodráze SCX

Přemýšlíte, co podniknout za zábavu na Vánočním nebo firemním večírku? Pak už nepřemýšlejte a pronajměte pro své přátele a kolegy autodráhu SCX od brněnské firmy SCX autodráha Brno, která poskytuje své služby v rámci celé ČR. Cena za zapůjčení autodráhy zahrnuje: - vlastní pronájem autodráhy - doprava - cena účtovaná dle běžných cen v závislosti na cenách paliv - obsluha a údržba - zahrnuje montáž a demontáž dráhy,případné opravy autíček, (výměna vodítek a kartáčků, promazání, čištění atd.) - výměna náhradních ovladačů, odborná obsluha dráhy po celou dobu provozu (dvě osoby) -zahrnutí případných škod na autíčkách či dráze (u neopravitelných a definitivně zničených kusů se účtuje velkoobchodní cena) Autodráhu lze pronajmout i na několik dní a minimální doba provozu jsou dvě hodiny. Udělejte radost sobě i svým zaměstnancům s rychlostní autodráhou SCX, která je až pro šest závodníků a lze sestavit do různých okruhů.


Kontrola provozu kolotočů, skákacích hradů a dětských hřišť – inspekční zpráva

Kontrola provozu kolotočů, skákacích hradů a dětských hřišť – inspekční zpráva

Vlastníte nebo provozujete kolotoč, nafukovací skákací hrad, dětské hřiště? potřebujete k zařízení inspekční zprávu? Obraťte se na společnost TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, a.s., profesionální akreditovanou zkušební laboratoř, která funguje také jako inspekční orgán. Společnost provádí prvotní schválení, které spočívá v kontrole návrhu konstrukce a výrobního procesu, samotnou inspekci a zkoušení. V provoze uskuteční tzv. periodickou zkoušku dětských hřišť, kolotočů a skákacích nafukovacích hradů. Poté Vám vystaví potřebnou inspekční zprávu.


Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Hledáte v Brně na firemní akce a večírky zábavu? Připravíme Vám program přesně podle Vašeho přání! Při osobním setkání sestavíme firemní či večírkový program přesně tak, jak si budete přát. Autodráha je až pro šest lidí a lze jí sestavit do několik okruhů, popřípadě sestavit okruh podle Vašeho přání. Pro výherce zajistíme diplomy nebo poháry a s dráhou Vám samozřejmě pomůže vyškolená obsluha. Celková cena zapůjčení se skládá z následujícího: -vlastní pronájem autodráhy -doprava -údržba (obsluha) -účtování případných škod na autíčkách či dráze (za velkoobchodní ceny) -při několika denních akcích je třeba zajistit ubytování pro obsluhu, popřípadě bude ubytování naúčtována k celkové sumě Užijte si adrenalinovou zábavu se svými kolegy a přáteli s rychlostní autodráhou SCX. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Těšíme se na společnou spolupráci.


Pronájem SCX autodráhy pro firemní večírky a akce Brno

Pronájem SCX autodráhy pro firemní večírky a akce Brno

Hledáte zpestření na Vaši firemní akci, a nevíte jakou formu zábavy zvolit? Pak neváhejte vyzkoušet naši skvělou SCX autodráhu! V případě několikadenních akcí či akcí přes noc je třeba zajistit ubytování pro obsluhu - případně je účtováno k celkové ceně pronájmu. Minimalní doba provozu autodráhy 2 hodiny! Na přání zákazníka postavíme bez problému různé speciální okruhy. Pro začátečníky a děti umíme regulovat rychlost. Více informací ohledně pronájmu a cen naleznete na našich www, případně nás neváhejte kontaktovat!