Rekonstrukce rodinných domů i chalup Liberec - oživujeme Vaše domovy s láskou a precizností!

Stavby Nisa, s.r.o.

Rekonstrukce rodinných domů i chalup Liberec - oživujeme Vaše domovy s láskou a precizností!

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.

Učiteľský piknik 2023 – technické zabezpečenie - opakovanie

Učiteľský piknik 2023 – technické zabezpečenie - opakovanie

Predmetom zákazky je technické zabezpečenie akcie pod názvom Učiteľský piknik 2023 - technické zabezpečenie, ktorá je určená pre učiteľov stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. Termín realizácie akcie je stanovený na 14.6.2023 v priestoroch Areálu zdravia na Zlatých pieskoch v Bratislave. Maximálny počet účastníkov je stanovený na 850 osôb.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 09:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36063606

Zadavatel ulice:
Sabinovská 16

Zadavatel PSČ:
820 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Gašpár

Zadavatel telefon:
+421 255 423 206

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bratislavskykraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mobilní podlahy – přenosné a skládací podlahy na výstavy, svatby, plesy a další akce

Mobilní podlahy – přenosné a skládací podlahy na výstavy, svatby, plesy a další akce

Hledáte mobilní podlahy jednoduché na složení pro indoor nebo outdoor společenské akce? Chcete si vybrat z široké škály motivů nebo si nechat navrhnout vlastní design? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. Přenosné a skládací podlahy je mimo společenských akcí možné využít v prodejnách, showroomech, obchodních centrech a dalších veřejných místech. K dispozici je 22 motivů, jedná se například o imitaci dřeva, oceli, koberce a mramorou. Čtverce mohou mít plastový zešikmený nášlap proti zakopnutí nebo hliníkové krycí lišty, dále je možné pod ochranné PVC vložit plakát nebo PVC nechat potisknout. Obměňte svou výstavu nebo showroom a podívejte se na mobilní podlahy ještě dnes!


Kontrola provozu kolotočů, skákacích hradů a dětských hřišť – inspekční zpráva

Kontrola provozu kolotočů, skákacích hradů a dětských hřišť – inspekční zpráva

Vlastníte nebo provozujete kolotoč, nafukovací skákací hrad, dětské hřiště? potřebujete k zařízení inspekční zprávu? Obraťte se na společnost TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, a.s., profesionální akreditovanou zkušební laboratoř, která funguje také jako inspekční orgán. Společnost provádí prvotní schválení, které spočívá v kontrole návrhu konstrukce a výrobního procesu, samotnou inspekci a zkoušení. V provoze uskuteční tzv. periodickou zkoušku dětských hřišť, kolotočů a skákacích nafukovacích hradů. Poté Vám vystaví potřebnou inspekční zprávu.


Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Hledáte v Brně na firemní akce a večírky zábavu? Připravíme Vám program přesně podle Vašeho přání! Při osobním setkání sestavíme firemní či večírkový program přesně tak, jak si budete přát. Autodráha je až pro šest lidí a lze jí sestavit do několik okruhů, popřípadě sestavit okruh podle Vašeho přání. Pro výherce zajistíme diplomy nebo poháry a s dráhou Vám samozřejmě pomůže vyškolená obsluha. Celková cena zapůjčení se skládá z následujícího: -vlastní pronájem autodráhy -doprava -údržba (obsluha) -účtování případných škod na autíčkách či dráze (za velkoobchodní ceny) -při několika denních akcích je třeba zajistit ubytování pro obsluhu, popřípadě bude ubytování naúčtována k celkové sumě Užijte si adrenalinovou zábavu se svými kolegy a přáteli s rychlostní autodráhou SCX. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Těšíme se na společnou spolupráci.


Půjčovna cateringového vybavení a dekorace na společenské akce

Půjčovna cateringového vybavení a dekorace na společenské akce

Plánujete pořádání oslavy, svatby či společenské akce? Na takových akcích je potřeba zajistit občerstvení, pro které je nutné mít kuchyňské vybavení. A to Vám poskytne naše společnost NFCP rental equipment s.r.o., sídlící v Praze 4 – Michle. Naší specializací je pronájem inventáře a mobiliáře, veškerého kuchyňského vybavení a výzdoby. Nabízíme zapůjčení cateringového sortimentu jako gastronádoby, servírovací vozíky, gril, várnice, talíře, porcelánové vybavení, sklenice, příbory dále pak párty stany, židle, stoly, ubrusy, potahy, mašle, svícny a jiné dekorace, které Vám oživí každý prostor. Neváhejte a kontaktujte nás, my Vám vše zajistíme…


Pronájem autodráhy na akce, půjčovna autodráhy pro děti a dospělé

Pronájem autodráhy na akce, půjčovna autodráhy pro děti a dospělé

Chystáte se pořádat akci, kde budou dospělí i děti a hledáte vhodnou zábavu pro zpestření dne? Pak si neváhejte pronajmou naši autodráhu, se kterou se jistě skvěle zabavíte! Autodráhu přivezeme a sestavíme v místě konání cca hodinu před začátkem Vaší akce. Autodráhu si můžete objednat bez problému i na celý víkend, je ale potřeba zajistit ubytování pro obsluhu, případně bude ubytování účtováno k ceně za pronájem. Pro vítěze můžeme zajistit i diplomy a poháry. Dětem jsme schopni regulovat rychlost. Výsledky jsou digitálně vyhodnocovány. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!


Vánoční a novoroční firemní akce, večírky, pronájem autodráhy - užijte si zábavu na autodráze SCX

Vánoční a novoroční firemní akce, večírky, pronájem autodráhy - užijte si zábavu na autodráze SCX

Přemýšlíte, co podniknout za zábavu na Vánočním nebo firemním večírku? Pak už nepřemýšlejte a pronajměte pro své přátele a kolegy autodráhu SCX od brněnské firmy SCX autodráha Brno, která poskytuje své služby v rámci celé ČR. Cena za zapůjčení autodráhy zahrnuje: - vlastní pronájem autodráhy - doprava - cena účtovaná dle běžných cen v závislosti na cenách paliv - obsluha a údržba - zahrnuje montáž a demontáž dráhy,případné opravy autíček, (výměna vodítek a kartáčků, promazání, čištění atd.) - výměna náhradních ovladačů, odborná obsluha dráhy po celou dobu provozu (dvě osoby) -zahrnutí případných škod na autíčkách či dráze (u neopravitelných a definitivně zničených kusů se účtuje velkoobchodní cena) Autodráhu lze pronajmout i na několik dní a minimální doba provozu jsou dvě hodiny. Udělejte radost sobě i svým zaměstnancům s rychlostní autodráhou SCX, která je až pro šest závodníků a lze sestavit do různých okruhů.