Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

REMIVA, s.r.o.

Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nejen plastové compoundy, ale i plastové regranuláty tvoří stěžejní výrobní činnost společnosti REMIVA s.r.o., předního českého zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby. Vyrábíme kvalitní regranuláty vhodné pro vstřikování, extruzi a vyfukování.

Učiteľský piknik 2023 – technické zabezpečenie - opakovanie

Učiteľský piknik 2023 – technické zabezpečenie - opakovanie

Predmetom zákazky je technické zabezpečenie akcie pod názvom Učiteľský piknik 2023 - technické zabezpečenie, ktorá je určená pre učiteľov stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. Termín realizácie akcie je stanovený na 14.6.2023 v priestoroch Areálu zdravia na Zlatých pieskoch v Bratislave. Maximálny počet účastníkov je stanovený na 850 osôb.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 09:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36063606

Zadavatel ulice:
Sabinovská 16

Zadavatel PSČ:
820 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Gašpár

Zadavatel telefon:
+421 255 423 206

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bratislavskykraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem výčepního zařízení Lindr včetně příslušenství

Pronájem výčepního zařízení Lindr včetně příslušenství

Ať už pořádáte grilovačku, oslavu narozenin nebo zahradní léto, žádné z těchto oslav se neobejde bez řádně vychlazeného piva. Profesionální výčepní zařízení Lindr včetně veškerého potřebného příslušenství si můžete zapůjčit v Pivním nebi v Prostějově. A pokud se něco pokazí, nebojte se – servis výčepního zařízení je samozřejmostí. Stolní výčepní zařízení Lindr PYGMY se postará o chlazení, stáčení a podávání výborně vychlazeného piva na všech společenských akcích. Pokud plánujete vyrazit s přáteli a basou piva do přírody, kde není přístup k elektřině, půjčíme Vám cestovní výčepní zařízení Párty pípa country s ruční Pípu, které slouží k čepování piva přímo z KEG sudu.


Půjčovna cateringového vybavení a dekorace na společenské akce

Půjčovna cateringového vybavení a dekorace na společenské akce

Plánujete pořádání oslavy, svatby či společenské akce? Na takových akcích je potřeba zajistit občerstvení, pro které je nutné mít kuchyňské vybavení. A to Vám poskytne naše společnost NFCP rental equipment s.r.o., sídlící v Praze 4 – Michle. Naší specializací je pronájem inventáře a mobiliáře, veškerého kuchyňského vybavení a výzdoby. Nabízíme zapůjčení cateringového sortimentu jako gastronádoby, servírovací vozíky, gril, várnice, talíře, porcelánové vybavení, sklenice, příbory dále pak párty stany, židle, stoly, ubrusy, potahy, mašle, svícny a jiné dekorace, které Vám oživí každý prostor. Neváhejte a kontaktujte nás, my Vám vše zajistíme…


Pronájem autodráhy na akce, půjčovna autodráhy pro děti a dospělé

Pronájem autodráhy na akce, půjčovna autodráhy pro děti a dospělé

Chystáte se pořádat akci, kde budou dospělí i děti a hledáte vhodnou zábavu pro zpestření dne? Pak si neváhejte pronajmou naši autodráhu, se kterou se jistě skvěle zabavíte! Autodráhu přivezeme a sestavíme v místě konání cca hodinu před začátkem Vaší akce. Autodráhu si můžete objednat bez problému i na celý víkend, je ale potřeba zajistit ubytování pro obsluhu, případně bude ubytování účtováno k ceně za pronájem. Pro vítěze můžeme zajistit i diplomy a poháry. Dětem jsme schopni regulovat rychlost. Výsledky jsou digitálně vyhodnocovány. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!


Mobilní podlahy – přenosné a skládací podlahy na výstavy, svatby, plesy a další akce

Mobilní podlahy – přenosné a skládací podlahy na výstavy, svatby, plesy a další akce

Hledáte mobilní podlahy jednoduché na složení pro indoor nebo outdoor společenské akce? Chcete si vybrat z široké škály motivů nebo si nechat navrhnout vlastní design? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. Přenosné a skládací podlahy je mimo společenských akcí možné využít v prodejnách, showroomech, obchodních centrech a dalších veřejných místech. K dispozici je 22 motivů, jedná se například o imitaci dřeva, oceli, koberce a mramorou. Čtverce mohou mít plastový zešikmený nášlap proti zakopnutí nebo hliníkové krycí lišty, dále je možné pod ochranné PVC vložit plakát nebo PVC nechat potisknout. Obměňte svou výstavu nebo showroom a podívejte se na mobilní podlahy ještě dnes!


Kontrola provozu kolotočů, skákacích hradů a dětských hřišť – inspekční zpráva

Kontrola provozu kolotočů, skákacích hradů a dětských hřišť – inspekční zpráva

Vlastníte nebo provozujete kolotoč, nafukovací skákací hrad, dětské hřiště? potřebujete k zařízení inspekční zprávu? Obraťte se na společnost TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, a.s., profesionální akreditovanou zkušební laboratoř, která funguje také jako inspekční orgán. Společnost provádí prvotní schválení, které spočívá v kontrole návrhu konstrukce a výrobního procesu, samotnou inspekci a zkoušení. V provoze uskuteční tzv. periodickou zkoušku dětských hřišť, kolotočů a skákacích nafukovacích hradů. Poté Vám vystaví potřebnou inspekční zprávu.


Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Hledáte v Brně na firemní akce a večírky zábavu? Připravíme Vám program přesně podle Vašeho přání! Při osobním setkání sestavíme firemní či večírkový program přesně tak, jak si budete přát. Autodráha je až pro šest lidí a lze jí sestavit do několik okruhů, popřípadě sestavit okruh podle Vašeho přání. Pro výherce zajistíme diplomy nebo poháry a s dráhou Vám samozřejmě pomůže vyškolená obsluha. Celková cena zapůjčení se skládá z následujícího: -vlastní pronájem autodráhy -doprava -údržba (obsluha) -účtování případných škod na autíčkách či dráze (za velkoobchodní ceny) -při několika denních akcích je třeba zajistit ubytování pro obsluhu, popřípadě bude ubytování naúčtována k celkové sumě Užijte si adrenalinovou zábavu se svými kolegy a přáteli s rychlostní autodráhou SCX. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Těšíme se na společnou spolupráci.