Overovanie tachografu s obmedzovačom rýchlosti nákladných vozidiel - oblasť Poprad

Overovanie tachografu s obmedzovačom rýchlosti nákladných vozidiel - oblasť Poprad

Riadne overenie tachografu vozidla s platným obmedzovačom rýchlosti pre účely STK
na nákladné vozidlá oblasti Poprad zoznam vozidiel príloha č.1
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 09:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Marián Kikta

Zadavatel telefon:
+421 517 563 700

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoplyn, LPG, CNG - nejpoužívanější alternativní palivo pro automobily

Autoplyn, LPG, CNG - nejpoužívanější alternativní palivo pro automobily

HVgas je jednou z prvních firem v České republice, která se začala specializovat přestavbou vozů na alternativní pohon. Co vše vám můžeme nabídnout: - přestavba vozů na autoplyn, LPG, CNG, E85 - přestavba motoru přímého vstřiku paliva FSI, TFSI - záruční i pozáruční servis - servis holandských, italských a polských zařízení LPG/CNG - poradenství a zaškolení montážních firem - přestavby na splátky. Přestavbu na autoplyn provádíme pro zákazníky nejen ze Vsetína a Nového Jičína, ale také se soustředíme na celý Moravskoslezský kraj.


Montáž, revize, opravy, servis plynového pohonu LPG, autoservis

Montáž, revize, opravy, servis plynového pohonu LPG, autoservis

Potřebujete revizi LPG zařízení? V tom případě neváhejte a kontaktujte naši firmu Aleš Lengál, která sídlí v Únanově v okrese Znojmo. Provádíme revize, opravy a montáže LPG. Tato revize je požadování před STK, a výrobce ji doporučuje 1x v roce. Revize obnáší kontrolu komponentů zapsaných v příloze i s kontrolou platnosti tlakové zkoušky - tlakové nádoby. Samozřejmostí je i kontrola těsnosti soustavy. Montáž zařízení LPG - spotřeba oproti benzínu naroste asi o 10-15 %. Montujeme zařízení Magic ( lovtec ) české zařízení, nebo polské LPTECH, STAG. Co se týče oprav, máme připojovací kabely i na další systémy jako např. Tartarini, Lovato, Elpigas. Neváhejte a navštivte nás.


Prohlídky vozů všech značek - servisní, garanční i příprava na STK a měření emisí

Prohlídky vozů všech značek - servisní, garanční i příprava na STK a měření emisí

Chcete mít jistotu, že váš vůz projde kontrolou STK nebo potřebujete jen rutinní prohlídku vašeho automobilu? Pak je nejvyšší čas navštívit náš autoservis RM Alt s.r.o. v Ostravě, kde se o váš vůz rádi postaráme! Ať už vlastníte osobní či užitkový vůz, rádi pro vás zrealizujeme právě tyto služby: - garanční prohlídky, - servisní prohlídky, - přípravu na kontrolu STK, - měření emisí. V rámci našich služeb realizujeme také diagnostiku systémů automobilů a další autoservisní práce, které jsou potřebné. Nepodceňujte kontrolu vašeho vozu a navštivte náš autoservis, kde se o něj profesionálně a rychle postaráme!


Fleet management od pneuservisu a autoservisu pro náročné

Fleet management od pneuservisu a autoservisu pro náročné

Jste majitelem firmy a vlastníte vozový park? Chcete mít kompletní autoservisní i pneuservisní služby? Zajistíme veškeré služby pro vaši firmu a vy nebudete muset nic řešit. Mezi společnosti, které už využily a na dále využívají naší nabídky fleet managementu, patří několik významných regionálních firem i leasingových společností . Do vašich automobilů můžeme navíc naistalovat GPS monitoring, a tak budete mít o pohybu vašich zaměstnanců neustálý přehled. GPS monitoring vám pomůže snížit a zároveň zprůhlednit výdaje, jeho instalace je navíc velmi snadná. Auto potřebuje pravidelnou péči, nestačí do něj jen tankovat palivo. Své o tom ví Hampl a spol., pneuservis a autoservis, kde se autům věnuje maximální péče. Potřebujete vyměnit letní pneumatiky za zimní nebo udělat kompletní servisní prohlídku? Hampl a spol. servis zajistí vše. Kromě osobních automobilů se specializujeme i na pneuservisní služby nákladních a zemědělských strojů. Zajišťujeme výměnu pneumatik,vyvážení, opravy defektů včetně opravy termopresem. S blížící se zimou navíc prodáváme zimní pneumatiky za internetové cenu. Nabízíme také možnost uschování letních i zimních pneumatik v našem skladu. V rámci našeho autoservisu nabízíme následující služby: - výměny olejů, filtrů, výfukových systémů a tlumičů pérování - servis brzdového systému, ABS,ESP -výměny rozvodů motorů, výměna spojek -opravy turbodmychadel, oprava a čištění DPF(filtr pevných částic) filtrů -prodej a montáž tažných zařízení -seřízení geometrie osobních i dodávkových vozidel -čištění a servis klimatizací - montáž zabezpečovacího zařízení, GPS monitoring - prodej náhradních dílů a příslušenství Ať už byste rádi sjednotili servis pro váš vozový park nebo jen potřebujete opravit chlazení u auta, vše vyřeší Hampl a spol. Najdete nás v Ostravě – Svinov.


Čištění a plnění autoklimatizace v Praze 9 - profesionální péče o vaše vozidlo

Čištění a plnění autoklimatizace v Praze 9 - profesionální péče o vaše vozidlo

Naše firma TRIOAUTOSKLO s.r.o. se specializuje na čištění a plnění klimatizací vozidel v Praze 9. Poskytujeme vám odborné služby, které zajišťují optimální funkčnost a čistotu vaší autoklimatizace. S využitím nejmodernějšího automatického zařízení SPX ROBINAIR zajistíme důkladnou údržbu a správné plnění chladivem. Čištění a dezinfekce klimatizace vozidla jsou klíčové pro udržení zdravého prostředí uvnitř auta. Nevyčištěná klimatizace může sebou nést různé bakterie a plísně, které mohou ohrozit vaše zdraví i zdraví vašich spolucestujících. Proto doporučujeme pravidelně nechat čistit a dezinfikovat klimatizaci alespoň jednou ročně. Navštivte naši pobočku v Praze 9 a dovolte nám, abychom se postarali o vaši autoklimatizaci. Kontaktujte nás ještě dnes a rezervujte si svůj termín pro čištění a plnění klimatizace. Vaše spokojenost je naším cílem.


Kompletní servis kamionů, návěsů, přívěsů - truckservis, který dostane váš nákladní vůz do kondice

Kompletní servis kamionů, návěsů, přívěsů - truckservis, který dostane váš nákladní vůz do kondice

Potřebuje Váš nákladní vůz běžnou údržbu, generální opravu nebo vyměnit čelní sklo? Náš TRUCKSERVIS Vám zajistí kompletní servis kamionů, návěsů i přívěsů všech značek. Jsme společnost AGRODÍLNY, spol. s.r.o. sídlící Hrušovanech nad Jevišovkou na Znojemsku nedaleko Moravského Krumlova. Pracujeme rychle, opravy plánujeme tak, aby jste si svůj nákladní vůz co nejdříve odvezli. Co vše vám náš truckservis poskytne: - svářečské i zámečnické práce (svařování hliníkových i nerezových dílů), příprava na STK, měření emisí, montáže a opravy hydraulických systémů, kontroly účinností brzd, klimatizace, diagnostika, opravy posuvných podlah návěsů, údržba kompresorů a další. Také jsme smluvním partnerem pojišťoven Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna - zajistíme výměnu čelních skel nejen nákladních automobilů, ale také zemědělské a stavební techniky.