Oprava kúpeľne a podláh

Oprava kúpeľne a podláh

Oprava - rekonštrukcia kúpeľne a podláh pre klientov CSS Park adca.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 09:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum sociálnych služieb PARK

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum sociálnych služieb PARK

Zadavatel IČ:
00632520

Zadavatel ulice:
Hviezdoslavova 918

Zadavatel PSČ:
022 01

Zadavatel obec:
Čadca

Kontaktní osoba:
Mgr. Anna Linhartová

Zadavatel telefon:
+421 414 327 346


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211310-5
Stavebné práce na kúpeľniach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Společnost REIN BAU s.r.o. může Vaše bydlení v Praze přetvořit od základu bez ohledu na to, zda se jedná o částečnou modernizaci například vaší koupelny, či kuchyně nebo celkovou proměnu dispozice celého bytu. Kromě náročných instalatérských a elektrických prací včetně revizí se postaráme i o vymalování, nové podlahy, topení, rozvody vody a odpadu a další drobné úpravy, které jsou nezbytné pro dokonalou renovaci. Můžete využít také možnost nezávazného poradenství, abyste byli plně informováni o všech krocích během celého procesu. Vaše bydlení bude po naší práci zcela nové a přizpůsobené vašim potřebám a přání, a vy se budete cítit ještě více doma ve svém prostředí. Buďte připraveni na úžasnou proměnu a vylepšení vašeho domova.


Rekonstrukce  bytového jádra, koupelny - úpravy, přestavba bytu dle Vašich představ

Rekonstrukce bytového jádra, koupelny - úpravy, přestavba bytu dle Vašich představ

Ať už plánujete proměnit svůj nový byt v dokonalý domov, nebo jen toužíte po moderní nové koupelně, Petr Maňásek RekoArt Polešovice je zde, aby vaše představy o dokonalém bydlení proměnil ve skutečnost. Přijímáme zakázky pro rekonstrukci bytu, bytového jádra či koupelny v lokalitě Uherské Hradiště, Hodonín, Zlín. S námi získáte realizátora, který rozumí vašim potřebám a přáním, máme dlouholeté zkušenosti s renovacemi a modernizacemi interiérů. Rekonstrukce bytů a bytových jader: Provádíme zednické, obkladačské, malířské a podlahářské práce, zajistíme instalatérské, elektrikářské práce. Rekonstrukce koupelen: Pomáháme s designem a plánováním koupelen. Provádíme demontáž a montáž, pokládku keramických obkladů a dlažeb. Montujeme sanitární techniku. Výroba kuchyní: Navrhujeme a vyrábíme kuchyně na míru. Používáme kvalitní materiály a zajistíme kompletní montáž. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.


Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na realizaci či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.


Rekonstrukce koupelny v luxusním provedení s použitím designové dekorační stěrky, velkoformátových obkladů

Rekonstrukce koupelny v luxusním provedení s použitím designové dekorační stěrky, velkoformátových obkladů

Pokud očekáváte špičkové služby při rekonstrukci koupelny, firma TOPSTR s.r.o. z Hostišové u Zlína dokáže proměnit každou koupelnu v dokonalý prostor, díky aplikaci dekorační stěrky, velkoformátových obkladů a důrazu na detail docílíme luxusního provedení. Působí také v okolí Brna, Vyškova, klienti velmi oceňují precizní provedení a také použití kvalitních materiálů. Při rekonstrukci zahrnujeme použití dekorační stěrky a velkoformátových obkladů, protože ovlivní celkových vzhled a atmosféru. Pokud se minimalizuje množství spár, docílíme elegantního dojmu a čistého vzhledu koupelny. Dekorační stěrka nabízí širokou škálu designových možností, snadno se přiblížíme vašim představám a požadavkům. S TOPSTR s.r.o. získáte profesionální přístup a individuální řešení na míru. S námi rekonstrukce koupelen proběhne tak, aby byly splněny nejvyšší standardy kvality a bylo docíleno maximálního komfortu. Kontaktujte nás a my vytvoříme koupelnu vašich snů - tel.: 737043586.


Koupelna na klíč - rekonstrukce koupelny, přestavba bytového jádra od A do Z

Koupelna na klíč - rekonstrukce koupelny, přestavba bytového jádra od A do Z

Stará koupelna v novém kabátě, rychle a podle Vašich představ s firmou Radek Kostrůnek Kroměříž. Děláme rekonstrukce koupelny, přestavby bytového jádra na klíč, zajistíme kompletní práce od A do Z. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj. Jsme připraveni Vám poradit s rozvržením koupelny i při výběru obkladů, dlažby, sanitární keramiky i dalšího koupelného vybavení. Koupelna, bytové jádro na klíč: - vybourání umakartového jádra / odstranění starých obkladů, dlažby - odvvoz stavební suti - vystavění nových stěn z tvárnic - instalace rozvodů vody - obložení stěn a položení dlažby. Zajistíme i další práce, které s rekonstrukcí souvisejí: - instalace topení - rozvody elektriky. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo přes kontaktní formulář na webových stránkách firmy.


Kompletní rekonstrukce Vašeho domu - vše od jedné firmy

Kompletní rekonstrukce Vašeho domu - vše od jedné firmy

Stavební firma Zednictví Jeneš, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti, které jim umožňují volit optimální konstrukce a materiály, což vede k dlouhé životnosti stavby a spokojenosti zákazníků. Firma realizuje rekonstrukce koupelen, lité podlahy. Strojní sádrové omítky jsou moderní technologií, které pomáhají udržovat stabilní vzdušné vlhkosti v místnosti. Zamezuje se suchému prostředí a potenciálních dýchacích potíží. Váš interiér oživí betonová stěrka. Pro snížení nákladů na energie provádí firma tepelná izolace rodinných domů. Kompletní stavební práce zajišťují nejen v Brně a Blansku, ale také ve Vyškově a Prostějově.