Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

MIVOTOP s.r.o.

Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

Zakázkové práce v celé České republice v oblasti montáží a servisu tepelných čerpadel De Dietrich a BAXI včetně návrhu řešení nabízí společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Rodinným domům i firmám rovněž nabízíme fotovoltaická řešení pro solární ohřevy vody a vytápění nebo ohřevu bazénu.

Oprava kúpeľne a podláh

Oprava kúpeľne a podláh

Oprava - rekonštrukcia kúpeľne a podláh pre klientov CSS Park adca.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 09:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum sociálnych služieb PARK

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum sociálnych služieb PARK

Zadavatel IČ:
00632520

Zadavatel ulice:
Hviezdoslavova 918

Zadavatel PSČ:
022 01

Zadavatel obec:
Čadca

Kontaktní osoba:
Mgr. Anna Linhartová

Zadavatel telefon:
+421 414 327 346


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211310-5
Stavebné práce na kúpeľniach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální rekonstrukce bytu, bytových jader i celých domů - komplexní stavební služby

Profesionální rekonstrukce bytu, bytových jader i celých domů - komplexní stavební služby

Rozhodli jste se pro rekonstrukci a hledáte spolehlivou firmu, na kterou byste se v okolí Ostravy mohli obrátit? Naše společnost je zde pro Vás, ať už se jedná o jakékoliv stavební práce. Realizujeme: - malířské a obkladačské práce, - montáž sádrokartonů, - zednické práce, - rekonstrukce celých interiérů, - zateplení, - podlahářské práce. Součástí naši práce je také poradenství a konzultace, takže se na nás bez obav můžete obrátit a společně pro Vás najdeme to nejlepší řešení, které Vám bude vyhovovat přesně na míru!


Vzorkovna obkladových materiálů, povrchů stěn a dlažeb – stylová koupelna

Vzorkovna obkladových materiálů, povrchů stěn a dlažeb – stylová koupelna

Chcete si zpříjemnit odpočinek ve vaně, ale Vaše koupelna není podle Vašich představ? Zajímá Vás, jaké jsou možnosti obkladového materiálu a povrchů stěn? V tom případě využijte vzorkovnu nebo vizualizaci společnosti Zednictví Jeneš, s. r. o. v Brně. Společnost Zednictví Jeneš, s. r. o. pomocí vizualizace navrhne řešení koupelny, aby odpovídala Vašim požadavkům. Konkrétní vzhled obkladů, povrchů stěn a dlažeb si můžete prohlédnout ještě před vizualizací ve vzorkovně. Neváhejte a navštivte ještě dnes naše webové stránky.


Přestavba, rekonstrukce zděné koupelny rychle a bez starostí

Přestavba, rekonstrukce zděné koupelny rychle a bez starostí

Plánujete přestavbu nebo rekonstrukci vaši zděné koupelny? Pozvěte si na to opravdové odborníky z firmy Wagner instalace s.r.o. - rekonstrukce provádí nejen v Šumperku, ale také v Olomouci. Zajistí vám odborné zaměření a navrhnou vhodné řešení pro vaši přestavbu včetně cenové kalkulace. Dále pak zajistí dodávku a montáž zařizovacích předmětů a baterií od všech značek výrobců a dodavatelů, vodoinstalaci, kanalizaci, plynoinstalaci a servis výrobků proškoleným pracovníkem. S firmou Wagner instalace bude přestavba a rekonstrukce koupelny rychlá, kvalitní a především bez starostí.


Kompletní rekonstrukce koupelen - luxusní provedení díky aplikaci dekorační stěrky, velkoformátových obkladů

Kompletní rekonstrukce koupelen - luxusní provedení díky aplikaci dekorační stěrky, velkoformátových obkladů

Pokud hledáte profesionální firmu, která je schopna provést kompletní rekonstrukci koupelny v luxusním provedení, pak je společnost TOPSTR - David Strnka z Hostišové u Zlína tou pravou volbou. Topstr se specializuje na pokládku velkoformátových obkladů a dlažby i aplikaci dekorační stěrky, což je cesta, jak vaší koupelně dodat neopakovatelný vzhled. Dekorační stěrka je moderní materiál, který má mnoho výhod. Je odolná proti vlhkosti, plísním a bakteriím, snadno se čistí a nevyžaduje žádné spáry. Velkoformátové obklady jsou zase ideální pro vytvoření jednolitého a elegantního povrchu, který působí vzdušně a prostorně. Máte možnost výběru z různých dekorů, barev a stylů. Na webu firmy si můžete prohlédnout různé reference. Naše firma se také postará o realizaci koupelny na míru, zajistíme i veškeré instalace, montáže a dokončovací práce, aby vaše koupelna byla po předání funkční a připravena k používání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky či mailem a domluvíme si nezávaznou konzultaci.


Rekonstrukce koupelny, instalace sprchového koutu i vany v rodinném domě OKAL

Rekonstrukce koupelny, instalace sprchového koutu i vany v rodinném domě OKAL

Nevíte zda si pořídit novou vanu, sprchový kout nebo obojí? Stavební firma RD KOMEX s.r.o. z Jeseníku vám pomůže - při rekonstrukci koupelny vždy dbáme na to aby byl zákazník spokojený, proto ji vždy zařídíme dle vašich přání a představ. Na rekonstrukce koupelny v rodinném domě OKAL jsme tou nejlepší volbou. Zajistíme vše od vybudování prostorného sprchového koutu včetně možnosti zabudování vany, přes dodávky vestavěného WC až po provedení keramických obkladů a dlažby včetně topného žebříku. Spolupracujeme s firmou SIKO a Koupelny Ptáček. Veškeré obklady, dlažby a doplňky do koupelen si můžete vybírat od renomovaných dodavatelů RAVAK, RAKO, Fineza, ROTH, SanSwiss, Grohe a další. Po vašem zadání rozsahu a provedení koupelny vám zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci. Naši pracovníci jsou pravidelně odborně školeni a se systémem OKAL mají dlouhodobé zkušenosti. Během let jsme realizovali již přes 800 rekonstrukcí a oprav nejen rodinných, ale také řadových i bytových domů OKAL. Působíme nejen v Jeseníku a brně, ale i po celé České republice. Přijedeme tam, kde nás budete potřebovat.


Renovace bytových jader a koupelen – kvalitní přestavby na klíč od specialistů

Renovace bytových jader a koupelen – kvalitní přestavby na klíč od specialistů

Přejete si rekonstruovat byt a hledáte spolehlivou společnost, která se postará o vybourání umakartového jádra a navrhne Vám renovaci přesně dle Vašich představ? V tom případě se obraťte na společnost Tomáš Viktorini s.r.o. Společnost Tomáš Viktorini s.r.o. provádí zaměření a vypracování kalkulace, odstraňuje původní jádro, realizuje samotnou výstavbu včetně elektroinstalace, vodoinstalace, pokládky dlažby a montáž van a sprchových koutů. Zrekonstruujte si Váš byt a kontaktujte nás pro přestavbu na klíč!