Seno a slama pre správu chovu koní na rok 2023

Seno a slama pre správu chovu koní na rok 2023

Predmetom zákazky sú Služby, Predmetom zákazky je nákup lúčneho sena pre chov koní v Dobšinej vrátane dopravy na miesto určenia - HD v Dobšinej. Seno má byť lisované, dobre usušené, bez plesní. Celkové predpokladané odobraté množstvo bude 3300 q
Slama, lisovaná v balíkoch, suchá bez plesní vrátane dopravy na HD chovu koní v Dobšinej.
Celkové predpokladané odobraté množstvo bude 700 q. Miesta dodávok / Dobšiná a Veľká Lúka/ a presné množstvá dodaného tovaru budú uvedené vo vystavenej objednávke.
Krmivo musí byť vysušené, bez známok poškodenia napr. plesňou lisované v balíkoch vrátane dopravy
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2023 10:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Fedor

Zadavatel telefon:
+421 907 916 612

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77000000-0
Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obiloviny, krmiva pro hospodářská zvířata-pro slepice, kuřata, králíky, koně

Obiloviny, krmiva pro hospodářská zvířata-pro slepice, kuřata, králíky, koně

ZDV Fryšták u Zlína má na prodej obiloviny a krmiva pro hospodářská zvířata. Sypké i granulované krmivo a krmné směsi - pro slepice, kuřata, králíky, koně, kachny i moráky. Ceník naleznete na webu. Prodej obilovin: - pšenice, ječmen - kukuřice - oves - šrot - ječmen, pšenice - šrot kukuřice. Prodej krmiva: - granule pro králíky - granule a sypké krmivo pro slepice - kompletní krmná směs pro odchov kuřat - K1 do 6 týdnů, K2 6-13 týdnů stáří - granulovaná krmná směs pro výkrm brojlerů od 6 týdnů stáří BR2 - granulované krmivo pro kachny, moráky - granule pro koně KWP, KWP-G - cukrovarské řízky a melasa pro koně. Různé velikosti balení.


Rostlinná výroba - pěstování pšenice, ječmenu nebo brambor - Oldřich Říbek

Rostlinná výroba - pěstování pšenice, ječmenu nebo brambor - Oldřich Říbek

Pan Oldřich Říbek z Jestřebí v okrese Šumperk je soukromý zemědělec a zaměřuje se především na rostlinnou výrobu. Pokud tedy hledáte někoho, kdo se vyzná v zemědělství a může pro Vás zajistit vypěstované obiloviny a potraviny, pak se můžete obrátit na něj. V zemědělské výrobě se zaměřuje na pěstování těch druhů potravin: - pšenice - ječmen - řepka olejka - brambory Pro více informací ohledně pěstování a případného odběru potravin jej neváhejte kontaktovat.


Rostlinná výroba se zaměřením na pěstování tržních plodin Pardubice

Rostlinná výroba se zaměřením na pěstování tržních plodin Pardubice

AGRODRUŽSTVO KLAS Křičeň, Pardubice Pěstujeme zejména tržní plodiny jako je kvalitní potravinářská pšenice, řepka, cukrovka a v neposlední řadě sladovnický ječmen. Dále se rostlinná výroba zaměřuje na dostatečné množství objemných krmiv pro živočišnou výrobu a to zejména kukuřice na siláž, vojtěšky, travin na senáž a dostatek kvalitního sena. Mimo jiné provozujeme kompostárnu, ve které zpracováváme bio odpad z okolních obcí. Naším dlouhodobým cílem je kvalitní rostlinná výroba podpořená poznatky moderních technologií. Provádíme podmítku, orbu, hloubkové kypření, podrývání.


Rostlinná výroba, pěstování pšenice, ječmene, řepky, živočišná výroba, chov skotu, chov krav, prodej mléka

Rostlinná výroba, pěstování pšenice, ječmene, řepky, živočišná výroba, chov skotu, chov krav, prodej mléka

Představujeme Výrobní a obchodní družstvo Stěbořice - VOD Stěbořice, které svoji činnost zaměřuje na rostlinnou a živočišnou výrobu v Moravskoslezském kraji, v okrese Opava. Obhospodařujeme 1 758 ha půdy, z toho 45 ha luk. Rostlinnou výrobu zaměřujeme na pěstování potravinářské pšenice, sladovnického ječmene, řepky ozimé a kukuřice. Živočišnou výrobu zaměřujeme na chov skotu. Aktuálně chováme 1 050 ks skotu z toho 411 ks produkčních dojnic. Chováme krávy plemene holštýn. Produkce se zakládá na prodeji mléka, hovězího žíru a vysokobřezích jalovic. K naší činnosti patří také produkce krmiv pro živočišnou výrobu a to pěstování Vojtěšky na seno a na senáž, pěstování hrachu a kukuřice na siláž.


Prodej jalovic holštýnského skotu Pardubice - chov vysokoužitkových dojnic

Prodej jalovic holštýnského skotu Pardubice - chov vysokoužitkových dojnic

Naše společnost AGRODRUŽSTVO KLAS z okresu Pardubice nabízí výhodný prodej vysokobřezích jalovic holštýnského skotu od vysokoužitkových dojnic. V naší rostlinné výrobě objevíte i velice kvalitní tržní plodiny, zejména obilí. Nabízíme k prodeji vysokobřezí jalovice holštýnského skotu od vysokoužitkových dojnic. Naše pastviny se nacházejí v obci Křičeň a splňují náročné podmínky pro chov jalovic určené k následnému prodeji. Ve velkokapacitním kravínu v Dolanech chováme základní stádo vysokobřezích jalovic. Pokud Vás prodej jalovic holštýnského skotu zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Křičeň 102, okres Pardubice.


Mechanizace pro sklizeň, dopravu, zemní a jeřábové práce Ústí nad Orlicí

Mechanizace pro sklizeň, dopravu, zemní a jeřábové práce Ústí nad Orlicí

Představujeme Vám firmu SILYBA a.s. z okresu Ústí nad Orlicí, která svoji činnost zaměřila na rostlinnou a zemědělskou výrobu včetně služeb v oblasti mechanizace. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme rozsáhlé mechanizaci, především pro dopravu, sklizeň obilovin, přípravu půdy a setí, sklizeň pícnin, nakládání materiálů, zemní a jeřábové práce. Pokud Vás naše rozsáhlá mechanizace zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dolní Dobrouč 110, Ústí nad Orlicí.