Seno a slama pre správu chovu koní na rok 2023

Seno a slama pre správu chovu koní na rok 2023

Predmetom zákazky sú Služby, Predmetom zákazky je nákup lúčneho sena pre chov koní v Dobšinej vrátane dopravy na miesto určenia - HD v Dobšinej. Seno má byť lisované, dobre usušené, bez plesní. Celkové predpokladané odobraté množstvo bude 3300 q
Slama, lisovaná v balíkoch, suchá bez plesní vrátane dopravy na HD chovu koní v Dobšinej.
Celkové predpokladané odobraté množstvo bude 700 q. Miesta dodávok / Dobšiná a Veľká Lúka/ a presné množstvá dodaného tovaru budú uvedené vo vystavenej objednávke.
Krmivo musí byť vysušené, bez známok poškodenia napr. plesňou lisované v balíkoch vrátane dopravy
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2023 10:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Fedor

Zadavatel telefon:
+421 907 916 612

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77000000-0
Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pěstování kořenové zeleniny s láskou a kvalitou

Pěstování kořenové zeleniny s láskou a kvalitou

Společnost VH AGROPRODUKT, spol. s r.o. se specializuje na pěstování mrkve a petržele. Roční produkce mrkve dosahuje úctyhodných 15 000 tun, a to na 250 hektarech. Petržel je druhou hlavní plodinou, pěstuje se na 50 hektarech. Naše zelenina je kvalitní a zdravotně nezávadná. Vedle kořenové zeleniny se zabýváme také pěstováním dalších tradičních plodin pro Polabí. Mezi ně patří brambory, cibule, obiloviny, kukuřice, cukrová řepa a řepka olejná. Snažíme se udržovat pestrou paletu plodin, aby byla zemědělská činnost co nejefektivnější. Jsme držiteli certifikátu HACCP, jenž certifikát potvrzuje, že naše produkce je zdravotně bezpečná a splňuje přísné standardy.


Rostlinná výroba se zaměřením na obiloviny, olejniny - ozimá pšenice, ozimá řepka

Rostlinná výroba se zaměřením na obiloviny, olejniny - ozimá pšenice, ozimá řepka

Farma Holešov s.r.o. je společnost, která se zabývá rostlinnou výrobou a hospodaří na více než 470 hektarech zemědělské půdy. Naše hlavní plodiny jsou obiloviny a olejniny - ozimá pšenice a ozimá řepka, které patří mezi nejrozšířenější a nejžádanější plodiny v České republice. Pěstujeme je s ohledem na trvale udržitelné hospodaření a dodržování zásad správné zemědělské praxe. Naše pšenice a řepka jsou kvalitní, odolné a různorodé. Ozimá pšenice je nejrozšířenější obilovinou v České republice, která se vysévá na podzim a sklízí následující rok v létě. Je bohatá na vlákninu a bílkoviny, zejména lepek. Ozimá pšenice vyžaduje dobře připravenou půdu, dostatek vláhy a živin, a pravidelnou ochranu proti chorobám a plevelem. Ozimá řepka patří mezi olejniny, která se rovněž seje na podzim a sklízí následující rok v létě. Je zdrojem rostlinného oleje, který se používá pro potravinářské i technické účely. Ozimá řepka potřebuje hlubokou a propustnou půdu, dostatek vláhy a živin, a ochranu proti chorobám, škůdcům a plevelem.


Rostlinná výroba zaměřena na pícniny - kukuřice na zrno, siláž, ječmen jarní

Rostlinná výroba zaměřena na pícniny - kukuřice na zrno, siláž, ječmen jarní

Naše společnost Farma Holešov s.r.o. se specializuje na rostlinnou výrobu, kromě obilovin a olejnin - ozimé pšenice a ozimé řepky, které patří mezi nejrozšířenější a nejžádanější plodiny v České republice, se také věnujeme pěstování pícnin - kukuřice na zrno, siláž a ječmene jarního. Pícniny využíváme pro vlastní potřebu firmy, jako krmení hospodářských zvířat, tyto plodiny jsou určeny i pro prodej. Máme k dispozici více než 470 hektarů zemědělské půdy. Kukuřice na siláž a zrno Kukuřice je univerzální plodina, která se pěstuje pro různé účely. Kukuřice na siláž je krmivo pro hospodářská zvířata, které se vyrábí z nakládané zelené hmoty celé rostliny. Kukuřice na zrno je surovina pro výrobu krmiv, biopaliv a průmyslových produktů. Kukuřice vyžaduje teplou a vlhkou půdu, dostatek živin a ochranu proti chorobám, škůdcům a plevelem. Seje se na jaře a sklízí na podzim, kdy má zrno optimální vlhkost a obsah škrobu. Ječmen jarní Tato obilovina se seje na jaře a sklízí v létě. Ječmen jarní je ceněn pro svou vysokou kvalitu sladu, který se používá pro výrobu piva nebo whisky. Ječmen jarní potřebuje dobrou úrodnou půdu, dostatek vláhy a živin, a ochranu proti chorobám a plevelem.


Pěstování olejnin, luskovin a obilnin – kvalitní suroviny pro vaši kuchyni od profesionálních zemědělců

Pěstování olejnin, luskovin a obilnin – kvalitní suroviny pro vaši kuchyni od profesionálních zemědělců

Produkty z Farma KOLÁŘ J., v.o.s. nejsou jen součástí zemědělského cyklu, ale stávají se nezbytnou součástí české kuchyně. Každý kousek obilí a každé semínko olejnaté plodiny je vypěstováno s péčí a láskou, aby nakonec našlo cestu na váš stůl ve formě tradičních českých produktů. Základem naší výroby je pšenice a proso, které se každoročně zelená na polích farmy KOLÁŘ. Tyto obilniny jsou nejen základem naší stravy, ale i pilířem činnosti farmy. Pšenice setá najde bohaté využití v potravinářství a je symbolem tradice, zatímco proso představuje adaptabilitu na měnící se klimatické podmínky. Využívejte kvalitní a poctivé produkty naší zemědělské výroby a navštivte náš web co nejdříve!


Rostlinná výroba, pěstování obilovin a olejnin, pšenice, ječmen, slunečnice, obhospodařování půdy

Rostlinná výroba, pěstování obilovin a olejnin, pšenice, ječmen, slunečnice, obhospodařování půdy

Hledáte spolehlivého partnera v zemědělství, který rozumí půdě a přírodě? Firma Václav Němeček - Agrofarma je zde pro Vás! S mnohaletou tradicí v oblasti rostlinné výroby, nabízíme širokou škálu služeb od pěstování kvalitních obilovin a olejnin až po profesionální sklizeň. Naše pole jsou naše hrdost - pečlivě obhospodařovaná a plná života. Specializujeme se na pěstování vysoce kvalitní pšenice, ječmene sladovnického a prosa, které jsou základem zdravé stravy. Naše slunečnice, symbol slunce a energie, jsou sklízeny s největší péčí, aby z nich byl vytěžen ten nejlepší olej. Naše služby zahrnují: - Rostlinná výroba: Využíváme nejmodernější metody a technologie pro zajištění bohaté úrody. - Pěstování obilovin: Pšenice, ječmen a proso jsou pěstovány s ohledem na udržitelnost a kvalitu. - Pěstování olejnin: Naše slunečnice jsou synonymem pro kvalitu a čistotu. - Obhospodařování půdy: Naše půda je naše matka. Pečujeme o ni, aby nám dávala to nejlepší. Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás, abychom poskytli nejen produkty, ale i zkušenosti a radu.


Farma Holešov, rostlinná a živočišná výroba, obiloviny

Farma Holešov, rostlinná a živočišná výroba, obiloviny

Představujeme Vám firmu Farma Holešov s.r.o., která svoji činnost zaměřila na zemědělskou prvovýrobu. Součástí naší zemědělské výroby je i výroba živočišná, kde se zaměřuje pouze na výkrm skotu. Hospodaříme na výměře zhruba 470 hektarů zemědělské půdy a rostlinná výroba je zaměřena na pěstování pšenice ozimé, řepky ozimé, ječmene jarního či kukuřice na zrno i siláž. Produkty Farmy Holešov: - pšenice - řepka - ječmen - kukuřice - siláž - jatečné krávy a jalovice - jateční býci