Zváranie na dopravnej ceste a súvisiace činnosti

Zváranie na dopravnej ceste a súvisiace činnosti

Predmetom zákazky je zváranie pri výmene koľajníc a výhybkových súčastí, regenerácia srdcoviek a jazykov, zriaďovanie a údržba bezstykovej koľaje, zhotovenie a implementácia ambulantných lepených izolovaných stykov (ALIS) a ambulantných montovaných izolovaných stykov (AMIS), odstraňovanie nedostatkov vzniknutých v prevádzke a po mimoriadnych udalostiach v lehotách stanovených predpisovými ustanoveniami a ďalšie súvisiace činnosti, vykonávané v zmysle interných predpisov obstarávateľa a vyplývajúcich z platných právnych predpisov a noriem, pričom tieto nie je možné vykonávať bez zvárania.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2023 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.06.2023 08:50

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
31364501

Zadavatel ulice:
Klemensova 8

Zadavatel PSČ:
813 61

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Juraj Hrahorčák

Zadavatel telefon:
+421 220 292 986

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45262680-1
Zváranie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace, svařování potrubí pro energetický, chemický potravinářský průmysl

Instalace, svařování potrubí pro energetický, chemický potravinářský průmysl

Společnost Schuh Industry Group se sídlem ve Znojmě má odborné zkušenosti v oboru výstavby a svařování potrubí pro různá průmyslová odvětví. Díky zkušeným a vyškoleným pracovníkům zajistíme i ty nejnáročnější zakázky po celé České republice i v zahraničí. Našimi zadavateli jsou firmy z energetického, chemického, potravinářského, zdravotnického i dřevozpracujícícho průmyslu - zajistíme tyto realizace v oblasti instalace a svařování potrubí: - předizolované potrubní rozvody, paravody a horkovody, bezkanálové rozvody z předizolovaného potrubí, kompletní kotelny, potrubní rozvody pro chlazení a klimatizaci, zásobníkové nádrže a další. Instalace a svařování potrubí zahrnuje i dodání potřebných součástí včetně potrubních systémů.


Dobře placená práce v zahraničí pro svářeče, potrubáře, přípraváře, zámečníky a instalatéry

Dobře placená práce v zahraničí pro svářeče, potrubáře, přípraváře, zámečníky a instalatéry

Staňte se členem týmu společnosti Schuh Industry Group, která poskytuje kvalitní služby v oblasti průmyslových montáží, instalaci potrubí, svařování jak v ČR, na Slovensku, ale i v zahraničí. Nabízíme lukrativní práci, která spočívá v turnusech 3 nebo 4týdny v zemích EU, převážně v Německu. Zajistíme pracovníkům ubytování v apartmánech, hodinová mzda se pohybuje od 20 do 27€ dle profese a zakázky. Zajistíme Vám zdarma ubytování. Co se od Vás očekávává? Výkon činnosti na živnostenský list, výhodou jazykové znalosti, vlastní auto a vybavení – vše se promítá do Vašeho finančního ohodnocení. V případě Vašeho zájmu se prosím obraťte emailem na post@schuhindustrygroup.cz nebo info@schuhindustrygrou.cz, případně telefonicky na 774720677 nebo 774730723. Budeme se těšit na nové posily.


Práce pro svářeče v Německu, EU s ubytováním - dlouhodobá spolupráce, finanční stabilita

Práce pro svářeče v Německu, EU s ubytováním - dlouhodobá spolupráce, finanční stabilita

Firma Schuh Industry Group hledá kolegy do týmu! Pro nadcházející zakázky v Německu hledáme zkušené svářeče. Finanční ohodnocení dle metody svařování, dle typu zakázky a Vašich zkušeností: - svářeč Co2, elektroda, autogen (20 až 25 euro) - svářeč TIG (24-30 euro). Nabízíme: - dlouhodobou spolupráci - finanční stabilitu - nadstandardní ubytování v bytech nebo apartmánech - turnusy dle domluvy - vstřícné jednání - zázemí stabilní firmy. Požadujeme: - živnostenský list, A1, ŘP + vlastní auto - němčina na komunikativní úrovni - spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat, flexibilitu.


Profesionální svařování a spojování kovových materiálů – metody MIG, MAG, TIG a MMA

Profesionální svařování a spojování kovových materiálů – metody MIG, MAG, TIG a MMA

Potřebujete spojit různé materiály a konstrukce a hledáte odborníky se speciálními znalostmi, nástroji a používající několik metod svařování? V tom případě se obraťte na Zámečnictví Jaroslav Borůvka. Zámečnictví Jaroslav Borůvka využívá metody svařování MIG, MAG, TIG a MMA. Nejvíce jsou používány metody MIG a MAG, jedná se o obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranném inertním nebo aktivním plynu. Svěřte svařování do správných rukou a kontaktujte nás ještě dnes!


Hliníkové pájky a pasty na pájení hliníkových trubek a slitin

Hliníkové pájky a pasty na pájení hliníkových trubek a slitin

Pokud hledáte produkty nebo chcete poradit v oblasti pájení, jste na správném místě! V naší firmě A.V.D. pájení s.r.o. nabízíme vše co je k pájení potřeba. V nabídce máme hliníkové pájky a pasty na pájení hliníkových trubek a slitin. Působíme v okolí Ostravy a Opavy. Použití hliníkové pasty: - pro pájení hliníkových trubek - pro pájení hliníkových slitin - vhodná pro tepelné výměníky - pro klimatizace a kondenzátory. Na výběr máte pasty bez obsahu tavidla nebo speciální tavidlo či pastu na olejové bázi, obsahující flux - tavidlo. Máme taky velký výběr hliníkových pájek s různým zpracováním: - pájení hliníku - pájení hliník-mangan - TIG svařování - nízkoteplotní pájení. V případě potřeby nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme nebo nabídneme pájku dle Vašich konkrétních potřeb. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Výroba ocelových svařenců a svařovaných konstrukcí - precizní výroba dle požadavků zákazníka

Výroba ocelových svařenců a svařovaných konstrukcí - precizní výroba dle požadavků zákazníka

Strojírenská společnost Ankra Steel zhotoví ocelové svařence a svařované konstrukce na zakázku dle dokumentace zákazníka či vlastní. Zajišťují výrobu ocelových svařenců se strojním opracováním, zakázkovou výrobu účelových zařízení, různé servisní opravy zařízení ve strojírenském průmyslu i části důlních zařízení. Produkují díly pro kolejová vozidla, rotační i nerotační části strojů, komponenty ocelových konstrukcí či celovýrobu svařovaných konstrukcí. Vyrábí i pro zahraniční odběratele, vyváží do evropských zemí jako je Polsko, Německo, Rakousko ale i Švédsko.