Zváranie na dopravnej ceste a súvisiace činnosti

Zváranie na dopravnej ceste a súvisiace činnosti

Predmetom zákazky je zváranie pri výmene koľajníc a výhybkových súčastí, regenerácia srdcoviek a jazykov, zriaďovanie a údržba bezstykovej koľaje, zhotovenie a implementácia ambulantných lepených izolovaných stykov (ALIS) a ambulantných montovaných izolovaných stykov (AMIS), odstraňovanie nedostatkov vzniknutých v prevádzke a po mimoriadnych udalostiach v lehotách stanovených predpisovými ustanoveniami a ďalšie súvisiace činnosti, vykonávané v zmysle interných predpisov obstarávateľa a vyplývajúcich z platných právnych predpisov a noriem, pričom tieto nie je možné vykonávať bez zvárania.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2023 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.06.2023 08:50

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
31364501

Zadavatel ulice:
Klemensova 8

Zadavatel PSČ:
813 61

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Juraj Hrahorčák

Zadavatel telefon:
+421 220 292 986

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45262680-1
Zváranie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace potrubí, svařování a montáže – komplexní služby pro různé průmyslové odvětví

Instalace potrubí, svařování a montáže – komplexní služby pro různé průmyslové odvětví

Hledáte společnost, která je schopna poskytovat své služby napříč průmyslem, a zaměřuje se na instalace nebo montáže? Chcete si vybrat společnost, která se neomezuje na Českou republiku, ale působí i na Slovensku a zahraničí? V tom případě se obraťte na společnost Schuh Industry Group. Společnost Schuh Industry Group se specializuje na svařování, montáž potrubí z nerezu a oceli, instalace výrobních celků a na opravy, kontroly, přezkoušení a demontáže průmyslových zařízení. Hlavními výhodami je zaměření na různá průmyslová odvětví, široký rozsah služeb a kvalita a preciznost služeb. Využijte komplexních služeb a kontaktujte nás ještě dnes!


Instalace, svařování potrubí pro energetický, chemický potravinářský průmysl

Instalace, svařování potrubí pro energetický, chemický potravinářský průmysl

Společnost Schuh Industry Group se sídlem ve Znojmě má odborné zkušenosti v oboru výstavby a svařování potrubí pro různá průmyslová odvětví. Díky zkušeným a vyškoleným pracovníkům zajistíme i ty nejnáročnější zakázky po celé České republice i v zahraničí. Našimi zadavateli jsou firmy z energetického, chemického, potravinářského, zdravotnického i dřevozpracujícícho průmyslu - zajistíme tyto realizace v oblasti instalace a svařování potrubí: - předizolované potrubní rozvody, paravody a horkovody, bezkanálové rozvody z předizolovaného potrubí, kompletní kotelny, potrubní rozvody pro chlazení a klimatizaci, zásobníkové nádrže a další. Instalace a svařování potrubí zahrnuje i dodání potřebných součástí včetně potrubních systémů.


Ruční obloukové svařování metodou MIG, TIG při zpracování kovů

Ruční obloukové svařování metodou MIG, TIG při zpracování kovů

Zakázky na zpracování kovů přijímá společnost KUMI-KOVO s.r.o. z Holešova. Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, svařování metodou MIG, TIG, broušení na plocho. Ruční obloukové svařování provádíme s využitím svařovacího stroje Migatronic. Poloautomatické svařování kovů metodou MIG. Výhodou obloukového svařování tavicí se elektrodou v inertním plynu je vysoká rychlost procesu, vysoký odtavný výkon, nízké náklady na přídavný materiál. Využití pro svařování lehkých kovů - hliníku a jeho slitin, slitin mědi, svařitelné lehké kovy. TIG svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu. Výhodou je výborná kontrola nad hořícím obloukem, dosahujeme stabilních spojů, vysoké kvality svarových a bezrostřikových švů. Využíváme při svařování tenkých materiálů, nerezových plechů, hliníkových niklových slitin, hliníku, oceli - při výrobě zásobníků, ocelových konstrukcí, potrubních rozvodů, dílců např. pro letecký průmysl.


Svařování nerezu, různých ocelí a zpracování nerezových plechů – práce prováděná odborníky

Svařování nerezu, různých ocelí a zpracování nerezových plechů – práce prováděná odborníky

Neznáte všechny vlastnosti ocelí a plechů a přesto potřebujete zajistit jejich svaření? V tom případě se obraťte na společnost GIOMETAL s.r.o. dodávající své komponenty do mnoha zemí Evropské Unie. Pod pojmem nerez se často rozumí ocel, která je odolná proti korozi, jedná se o různé druhy legovaných a nelegovaných ocelí s různými vlastnostmi jako je například potravinářská nebo chemická ocel. Svařování probíhá metodou TIG nebo MIG / MAG a nerezové plechy, které zpracováváme, mohou být leštěné, kartáčované i přírodní.


Dobře placená práce v zahraničí pro svářeče, potrubáře, přípraváře, zámečníky a instalatéry

Dobře placená práce v zahraničí pro svářeče, potrubáře, přípraváře, zámečníky a instalatéry

Staňte se členem týmu společnosti Schuh Industry Group, která poskytuje kvalitní služby v oblasti průmyslových montáží, instalaci potrubí, svařování jak v ČR, na Slovensku, ale i v zahraničí. Nabízíme lukrativní práci, která spočívá v turnusech 3 nebo 4týdny v zemích EU, převážně v Německu. Zajistíme pracovníkům ubytování v apartmánech, hodinová mzda se pohybuje od 20 do 27€ dle profese a zakázky. Zajistíme Vám zdarma ubytování. Co se od Vás očekávává? Výkon činnosti na živnostenský list, výhodou jazykové znalosti, vlastní auto a vybavení – vše se promítá do Vašeho finančního ohodnocení. V případě Vašeho zájmu se prosím obraťte emailem na post@schuhindustrygroup.cz nebo info@schuhindustrygrou.cz, případně telefonicky na 774720677 nebo 774730723. Budeme se těšit na nové posily.


NOVAPAX CZ s.r.o. - odborník na dokonalé povrchy v Praze - zrcadlové leštění, laserové navařování, mikronavařování

NOVAPAX CZ s.r.o. - odborník na dokonalé povrchy v Praze - zrcadlové leštění, laserové navařování, mikronavařování

NOVAPAX CZ s.r.o. je předním dodavatelem zařízení a nástrojů pro dokončování, opracování povrchů a oprav, nářadí a nástrojů pro leštění, pro nástrojárny a lisovny plastů. Společnost se specializuje na zrcadlové leštění, laserové navařování a mikronavařování, ale také na řezání laserem, navařování ploch, hrany i ostré rohy dílů forem a střižné hrany lisovacích nástrojů. S širokým sortimentem včetně ultrazvukových leštících přístrojů, pneumatických brusek a pilovaček a diamantových nástrojů nabízí NOVAPAX CZ s.r.o. dokonalá řešení pro leštění forem a nástrojů. Společnost také disponuje nejmodernějšími lasery vláknovými Nd:YAG pro značení a gravírování forem, razníků, razidel, reklamních předmětů a 2D a 3D motivů. Díky preciznímu mikro TIG navařování piggyWelder a zařízení SW-V01 CE je NOVAPAX CZ s.r.o. prostředkem pro rychlé opravy forem a nástrojů. S nabídkou odsávacího zařízení a filtrů a záručním i pozáručním servisem na všechny dodávané přístroje je NOVAPAX CZ s.r.o. tou nejlepší volbou pro dokonalé povrchy v Praze.