Fľaše na víno, korkové zátky a plnenie do fliaš

Fľaše na víno, korkové zátky a plnenie do fliaš

Predmetom zákazky je dodávka fliaš a korkových zátok s následnou prípravou vína na plnenie a samotné fľaškovanie. Víno na plnenie prepraví dodávateľ na miesto plnenia na svoje náklady.
Plnenie jednotlivých odrôd vína je potrebné vykonať podľa aktuálnej potreby.
Finálnym produktom bude fľaša naplnená vínom, zazátkovaná s natavenou záklopkou a nalepenými príslušnými etiketami, ktoré dodá objednávateľ.
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2023 10:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Filip Danko

Zadavatel telefon:
+421 918 646 458

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.lesy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98390000-3
Iné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Porcelán, sklo, termosky, hodiny, pánve a příslušenství– bohatý sortiment domácích potřeb

Porcelán, sklo, termosky, hodiny, pánve a příslušenství– bohatý sortiment domácích potřeb

Chcete si vybavit domácnost kvalitními potřebami české výroby? Hledáte porcelán nebo skleněné výrobky a nádobí? V tom případě nakupte v prodejně domácích potřeb Domino v Praze Pankráci. Domácí potřeby Domino disponují obrovským výběrem nerezového nádobí, sklenic, porcelánu, keramiky, termosek, skla, pánví a dalšího kuchyňského nádobí a českého zboží. Vybavte svou domácnost a kuchyň kvalitními výrobky a navštivte naši prodejnu ještě dnes!


Balení do teplem smršťovací folie, PE smrštitelné fólie - novinka ochranných prvků

Balení do teplem smršťovací folie, PE smrštitelné fólie - novinka ochranných prvků

Balení do teplem smršťovací folie od firmy SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. splňuje jak veškeré požadavky na ochranu zboží, tak minimalizuje náklady a neovlivňuje celkovou hmotnost přepravovaného zboží. Zákazníkům nabízíme širokou řadu tepelně smrštitelných fólií různých vlastností, jsme tedy schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům na ochranu zásilek. Zakázky pro Vás realizujeme po celé České i Slovenské republice, na Moravě například ve městech Frýdek - Místek, Ostrava, Karviná, Třinec, Hranice, Olomouc, Přerov a Zlín.


Zakázková výroba skleniček na víno s potiskem pro hotely, bary, restaurace, vinařství

Zakázková výroba skleniček na víno s potiskem pro hotely, bary, restaurace, vinařství

Chcete si nechat pro svůj bar, vinárnu nebo hotel zhotovit skleničky na víno s oblíbeným ornamentem, logem nebo nadpisem? Vlastníte vinařství a chcete si pořídit originální skleničky na víno s logem vašeho vinařství? Zakázkový potisk skleniček na víno provádí reklamní agentura Stillus s.r.o. z Břeclavi. Na zakázku Vám zhotovíme potisk skleniček na víno s požadovaným motivem, ornamentem, logem nebo nadpisem. Potiskuje kvalitní sklo z českých skláren Bohemia Crystalex nebo ze slovenských skláren Rona. K ozdobení skla používáme tampónový potisk, pískování, laserové gravírování nebo sítotisk. Pro potisk si můžete vybrat různých velikostí, tvarů a menším nebo větším objemem.


Kompletace, balení výrobků zajistí chráněná dílna - náhradní plnění firmám

Kompletace, balení výrobků zajistí chráněná dílna - náhradní plnění firmám

Pokud potřebujete vyřešit kompletaci či balení výrobků a působíte v okolí Zábřehu, můžete se obrátit na společnost ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.. Tyto služby zajistí naše chráněná dílna, poskytujeme firmám i náhradní plnění. Pro firmy je spolupráce ideálním řešením např. při personálních výkyvech. V chráněné dílně provádíme jak drobnou kompletaci zboží, tak jejich balení, dále provedeme výstupní kontrolu a expedici. Odebráním služeb, které provádí naše chráněná dílna, splníte náhradní plnění v roce 2021 !


Tradiční zakázková výroba i prodej foukaného skla, skleněných dekorací i pohárů

Tradiční zakázková výroba i prodej foukaného skla, skleněných dekorací i pohárů

Zajímá Vás tradiční výroba skla? Rádi by jste se podívali na práci skláře, nebo si ji dokonce sami zkusili? Jste na Vysočině na dovolené a hledáte originální dárek pro své blízké? Pak navštivte naši Sklářskou huť u Hrocha ve Žďáře nad Sázavou, kde se můžete podívat přímo na práci naších sklářů. Zaměřujeme se na tradiční výrobu Škrdlovického hutního skla. Pod dohledem naších sklářů si můžete i vyzkoušet vyrobit skleněný předmět. Pak navštivte naší prodejnu, kde jistě vyberete vhodný dárek pro své blízké, nebo pro sebe na památku. Zakoupíte u nás skleněné dekorace i nápojové nádobí. Foukané sklo vyrábíme na zakázku. Navíc pak můžete navštívit naší restauraci a pochutnat si na dobrém jídle a pití.


Dekorace skla pískováním, gravírováním a tamponovým tiskem – sklenice, lahve, džbány, karafy, koštýře

Dekorace skla pískováním, gravírováním a tamponovým tiskem – sklenice, lahve, džbány, karafy, koštýře

Pokud potřebujete ozdobit skleničky na víno, sekt, nebo třeba skleněné karafy a džbány obrázkem, logem nebo fotografií, svěřte tuto práci do rukou reklamní agentury STILLUS s.r.o. z Břeclavi. Naše firma má dlouholeté zkušenosti s dekorováním skla metodou gravírování, pískování i tamponového tisku. Dekorujeme skleničky na víno, sekt, nealkoholické nápoje a destiláty, džbánky, karafy, lahve a koštýře. Pomocí tamponového tisku jsme schopni dekorovat tvarově různorodé předměty – umíme přenést 2D obraz na 3D předmět. Tištěný motiv se dokáže přizpůsobit zaoblenému povrchu předmětu. Exkluzivní a tradiční metodou dekorace skleněných předmětů je pak pískování - Motiv je na skleničku nebo jiný předmět „vybroušen“ tryskáním korundového písku. Dokáže na skleničku přenést nejen logo, ale také složitější motivy, jako jsou fotografie. Gravírování skla nahrazuje ruční rytí - nápis, logo nebo ornament je vytvářen odstraněním části materiálu z povrchu gravírovaného předmětu. Na první pohled se podobá pískování, avšak při pískování je odbroušen hlubší motiv.