Rezivo, vrátane dopravy, organizačná zložka OZ Gemer r. 2023

Rezivo, vrátane dopravy, organizačná zložka OZ Gemer r. 2023

Predmetom zákazky je rezivo vrátane dopravy, pre organizačnú zložku OZ Gemer r.2023
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2023 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Fedor

Zadavatel telefon:
+421 907 916 612

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03419000-0
Stavebné drevo/rezivo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevovýroba, výroba řeziva-pořez kulatiny, impregnace, řezání dřeva

Dřevovýroba, výroba řeziva-pořez kulatiny, impregnace, řezání dřeva

Pila Lubná - Zdeněk Vavřík provádí řezání dřeva, pořez kulatiny i úpravy povrchu dřeva hoblováním či jiné úpravy jako impregnace dřeva, ochrana proti hnilobě či dřevokaznému hmyzu. Naše dřevovýroba má 20letou tradici, v regionu Kroměříž jsme známí výrobou stavebního řeziva a máme mnoho stálých zákazníků. Dle požadavků zákazníka nařežeme dřevo. Vyrábíme střešní vazby, trámy na pergoly nebo altány. Máme na prodej stavební řezivo, trámy, fošny a hranoly. Najdete nás v areálu ZD v Lubné - kontaktovat nás můžete na tel.: +420733729880.


Výroba a dodávka dřevěných střešních vazníků pro stavební firmy - na všechny typy střech

Výroba a dodávka dřevěných střešních vazníků pro stavební firmy - na všechny typy střech

Poptáváte komponenty pro realizaci střechy? Jsme společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi a vyrábíme dřevěné střešní vazníky na všechny typy střech (ploché, šikmé, sedlové). Vazníky dodáváme pro stavební firmy a jiné obchodní partnery z Brna, Ostravy, Plzně, Českých Budějovic, zkrátka z celé České republiky. Vazníky jsou přizpůsobeny řemeslníkům, a také budoucím spotřebitelům. Splňují náročné funkční požadavky, a zároveň umožňují rychlou a jednoduchou realizaci na libovolnou konstrukci. Zajistěte si střechu u nás a určitě nebudete litovat. V případě zájmu se postaráme také o montáž. Za dlouholetou dobu působení jsme získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací. Chcete-li patřit mezi ně, pak nás určitě kontaktujte!


Střešní latě, fošny, prkna –  stavební řezivo na prodej a výroba na zakázku

Střešní latě, fošny, prkna – stavební řezivo na prodej a výroba na zakázku

Věnujete se stavební činnosti a potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Naše firma Wood Rakušan Vám vyhotoví přesná prkna a fošny, dle Vašich požadavků. Pracujeme v oblastech Jihomoravského a Jihočeského kraje, v okolí měst Jemnice, Dačice, Telč, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytou a Moravské Budějovice. Vyhotovíme Vám opracované a vysušené fošny či střešní latě, které mohou mít různou tloušťku a vše Vám nařežeme na délku podle Vaší objednávky. Profesionálně Vám vyrobíme přesné prkna a fošny na míru aby Vám opracované řezivo posloužilo při stavbě či rekonstrukci domu, střechy a podobně. Druhy řeziva, které zpracováváme jsou: smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jíl, topol, ořech evropský, ořech americký, hruška, osika apod. Řezivo Vám nařežeme na zakázku, a zajistíme Vám jej ve vysušeném stavu na 8-12%, vzduchosuchém nebo i čerstvém.


Dřevěná dubová masivní podlaha do rodinných domů i bytů - český výrobce

Dřevěná dubová masivní podlaha do rodinných domů i bytů - český výrobce

Potřebujete podlahu, která je tepelným izolantem, tlumí zvuky a pohlcuje pachy? Pak je správnou volbou dřevěná dubová masivní podlaha od firmy Sudolský. Tato firma Vám zajistí podlahy v Olomouci, Přerově a Prostějově, nemusíte mít však obavy pokud jste například z Prahy, Brna či Ostravy, i toto jsou oblasti se kterými si naše firma dokáže poradit. Využijte několika předností, které tyto podlahy mají. Jedná se především o tvrdost, odolnost, dlouhou životnost a možnost barevného zpracování za příznivé ceny. Poradíme si i s mnoha dalšími činnosti týkající se dřevovýroby a prodáváme stavební i stolařské řeziva.


Hoblovaný program - plotovky, terasová prkna, fasádní obklady, pergoly a přístřešky

Hoblovaný program - plotovky, terasová prkna, fasádní obklady, pergoly a přístřešky

Hledáte dodavatele hoblovaného řeziva s velkým výběrem rozměrů a z různých druhů dřeva? Chcete si postavit na své zahradě pergolu nebo zrenovovat svou terasu? V tom případě se obraťte na společnost Sudolský dřevovýroba. Společnost Sudolský dřevovýroba prodává fasádní profily, materiál a fasády, plotovky, terasová prkna, pergoly a přístřešky. Fasádní systémy jsou v různých materiálech, barvách a tvarech a vybírat je možné například z dřevin smrk, modřín, borovice a exotické dřeviny. Mějte velký výběr a nakupujte řezivo u nás!


Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Hledáte spolehlivého výrobce dřevěných krovů a vyvýšených záhonů nebo si chcete pořídit kvalitní ošetřené řezivo? V tom případě se obraťte na společnost Sudolský dřevovýroba působící v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova. Společnost Sudolský dřevovýroba se zaměřuje na komplexní služby v oblasti zpracování dřeva. Kromě prodeje řeziva, jeho sušení a sterilizaci palet také provádí zakázkovou výrobu krovů, vazeb, vyvýšených záhonů a teras z různých dřevin. Nechte si splnit své představy a zašlete nám požadavky ještě dnes!