Poptávám montáž střešního okna na automobil

Poptávám montáž střešního okna na automobil

Poptávám montáž střešního okna na automobil.
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2023 08:21

Platnost poptávky:
09.06.2023 07:16

Kontaktní osoba:
Dobišar

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 336 596

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Využijte možnost ušetřit při nákupu autodílů - z vrakoviště zakoupíte použité autodíly mnohem levněji. Autovrakoviště Kunovice - Uherské Hradiště se specializuje na značky Fiat, Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, VW, ale zakoupíte u nás plně funkční náhradní díly na všechny značky vozidel. Použité autodíly: - motory, převodovky - díly pro turba benzinové či dieslové - vstřikovací čerpadla, palivová čerpadla - elektroinstalace, řídící jednotky, kabelové svazky - světla, blinkry - interiérové díly vozidel - litá kola, ocelové disky i šrouby - díly podvozku - karosářské díly - pneumatiky - další autodíly.


Fleet management od pneuservisu a autoservisu pro náročné

Fleet management od pneuservisu a autoservisu pro náročné

Jste majitelem firmy a vlastníte vozový park? Chcete mít kompletní autoservisní i pneuservisní služby? Zajistíme veškeré služby pro vaši firmu a vy nebudete muset nic řešit. Mezi společnosti, které už využily a na dále využívají naší nabídky fleet managementu, patří několik významných regionálních firem i leasingových společností . Do vašich automobilů můžeme navíc naistalovat GPS monitoring, a tak budete mít o pohybu vašich zaměstnanců neustálý přehled. GPS monitoring vám pomůže snížit a zároveň zprůhlednit výdaje, jeho instalace je navíc velmi snadná. Auto potřebuje pravidelnou péči, nestačí do něj jen tankovat palivo. Své o tom ví Hampl a spol., pneuservis a autoservis, kde se autům věnuje maximální péče. Potřebujete vyměnit letní pneumatiky za zimní nebo udělat kompletní servisní prohlídku? Hampl a spol. servis zajistí vše. Kromě osobních automobilů se specializujeme i na pneuservisní služby nákladních a zemědělských strojů. Zajišťujeme výměnu pneumatik,vyvážení, opravy defektů včetně opravy termopresem. S blížící se zimou navíc prodáváme zimní pneumatiky za internetové cenu. Nabízíme také možnost uschování letních i zimních pneumatik v našem skladu. V rámci našeho autoservisu nabízíme následující služby: - výměny olejů, filtrů, výfukových systémů a tlumičů pérování - servis brzdového systému, ABS,ESP -výměny rozvodů motorů, výměna spojek -opravy turbodmychadel, oprava a čištění DPF(filtr pevných částic) filtrů -prodej a montáž tažných zařízení -seřízení geometrie osobních i dodávkových vozidel -čištění a servis klimatizací - montáž zabezpečovacího zařízení, GPS monitoring - prodej náhradních dílů a příslušenství Ať už byste rádi sjednotili servis pro váš vozový park nebo jen potřebujete opravit chlazení u auta, vše vyřeší Hampl a spol. Najdete nás v Ostravě – Svinov.


Čištění a plnění autoklimatizace v Praze 9 - profesionální péče o vaše vozidlo

Čištění a plnění autoklimatizace v Praze 9 - profesionální péče o vaše vozidlo

Naše firma TRIOAUTOSKLO s.r.o. se specializuje na čištění a plnění klimatizací vozidel v Praze 9. Poskytujeme vám odborné služby, které zajišťují optimální funkčnost a čistotu vaší autoklimatizace. S využitím nejmodernějšího automatického zařízení SPX ROBINAIR zajistíme důkladnou údržbu a správné plnění chladivem. Čištění a dezinfekce klimatizace vozidla jsou klíčové pro udržení zdravého prostředí uvnitř auta. Nevyčištěná klimatizace může sebou nést různé bakterie a plísně, které mohou ohrozit vaše zdraví i zdraví vašich spolucestujících. Proto doporučujeme pravidelně nechat čistit a dezinfikovat klimatizaci alespoň jednou ročně. Navštivte naši pobočku v Praze 9 a dovolte nám, abychom se postarali o vaši autoklimatizaci. Kontaktujte nás ještě dnes a rezervujte si svůj termín pro čištění a plnění klimatizace. Vaše spokojenost je naším cílem.


Autoplyn, LPG, CNG - nejpoužívanější alternativní palivo pro automobily

Autoplyn, LPG, CNG - nejpoužívanější alternativní palivo pro automobily

HVgas je jednou z prvních firem v České republice, která se začala specializovat přestavbou vozů na alternativní pohon. Co vše vám můžeme nabídnout: - přestavba vozů na autoplyn, LPG, CNG, E85 - přestavba motoru přímého vstřiku paliva FSI, TFSI - záruční i pozáruční servis - servis holandských, italských a polských zařízení LPG/CNG - poradenství a zaškolení montážních firem - přestavby na splátky. Přestavbu na autoplyn provádíme pro zákazníky nejen ze Vsetína a Nového Jičína, ale také se soustředíme na celý Moravskoslezský kraj.


Montáž, revize, opravy, servis plynového pohonu LPG, autoservis

Montáž, revize, opravy, servis plynového pohonu LPG, autoservis

Potřebujete revizi LPG zařízení? V tom případě neváhejte a kontaktujte naši firmu Aleš Lengál, která sídlí v Únanově v okrese Znojmo. Provádíme revize, opravy a montáže LPG. Tato revize je požadování před STK, a výrobce ji doporučuje 1x v roce. Revize obnáší kontrolu komponentů zapsaných v příloze i s kontrolou platnosti tlakové zkoušky - tlakové nádoby. Samozřejmostí je i kontrola těsnosti soustavy. Montáž zařízení LPG - spotřeba oproti benzínu naroste asi o 10-15 %. Montujeme zařízení Magic ( lovtec ) české zařízení, nebo polské LPTECH, STAG. Co se týče oprav, máme připojovací kabely i na další systémy jako např. Tartarini, Lovato, Elpigas. Neváhejte a navštivte nás.


Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Autoservis Došlík patří mezi certifikovaná pracoviště pro montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy. Zájemci z regionu Kroměříž, Přerov se mohou objednat telefonicky - 775299532. Veškerá tažná zařízení, která jsou u nás na prodej, jsou homologovaná, nepřijdete tedy o záruku na Váš vůz. Současně s montáží za Vás vyřídíme i zapsání do technického průkazu. V našem autoservisu opravujeme vozy všech značek, stálým zákazníkům poskytujeme slevy. Zakoupit u nás můžete náhradní díly na veškeré vozy za bezkonkurenční cenu.