Materiálno technické vybavenie SOŠ stavebná Žilina

Materiálno technické vybavenie SOŠ stavebná Žilina

Predmetom zákazky je dodávka vybavenia podľa špecifikácií uvedených v bode 36 Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37808427

Zadavatel ulice:
Komenského 48

Zadavatel PSČ:
011 09

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Buzek

Zadavatel telefon:
+421 415 032 111


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212310-5
Lešenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Vyzkoušejte firmu s dlouholetou tradicí Autojeřáby a plošiny Velčovský, sídlící v Brně na ulici Vídeňská. Můžete si u nás pronajmout pracovní a montážní plošiny. Zabýváme se pronájmem teleskopických pracovních plošin na automobilovém podvozku. S pracovní plošinou se stojníkem můžete provádět práce ve výškách až do 30 m. Nabídka plošin k pronájmu: Plošina 30 m, Bison TKA 30 (30 m) Plošina 25 m, Ruthmann T230 (25 m). Samozřejmostí je také poskytnutí poradenství ohledně technické stránky pronájmu plošiny. Detaily o jednotlivých pracovních plošinách naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Svou pracovní dobu přizpůsobíme Vašim požadavkům!


Půjčovna opěrného a stropního bednění PERI - zhotovení kladečského plánu na míru

Půjčovna opěrného a stropního bednění PERI - zhotovení kladečského plánu na míru

Potřebujete si pro realizaci monolitické konstrukce zapůjčit bednění? Hledáte firmu, která vám kromě zapůjčení bednění zpracuje i kladečský plán? Půjčovnu stropního i opěrného bednění provozuje firma RDQ Property s.r.o. ze Zábřehu. Půjčovna bednění Zábřeh pronajímá opěrné systémy PERI DOMINO, DUO, TRIO nebo MAXIMO. K dispozici máme také stropní bednění MULTIPLEX. Bednění pronajímáme za velice příznivé ceny. K bednění prodáváme i spotřební materiál. Nakoupíte u nás také hutní materiál. Pro bližší informace o pronájmu bednění nás neváhejte kontaktovat telefonicky.


Bednící panelový systém, stěnové bednění zajišťující dokonalý povrch betonu

Bednící panelový systém, stěnové bednění zajišťující dokonalý povrch betonu

Sháníte stěnové bednění, které byste si mohli pronajmout? Obraťte se na společnost SCASERV a.s, která se v rámci českého, polského i slovenského trhu specializuje na pronájem i prodej stěnového bednění, umožňující vytvářet aplikace pro kruhové konstrukce, šachty, opěrné zdi, jímky nebo sloupy. Bednící systém lze použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění a je navržen pro malé až středně velké projekty. Hmotnost největšího dílce je maximálně 82,43 kg, což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Vzájemné propojování panelů se provádí za pomocí klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Velké dílce můžete přemisťovat za pomoci jeřábu. Tento bednící panelový systém si u nás můžete pronajmout nebo zakoupit!


Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Různé činnosti spojené s prodejem lešení a žebříků provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Mezi naše služby patří odborné revize žebříků a lešení s cenou od 150 Kč/ks, přičemž za dopravu účtujeme 5 Kč/km. Zajišťujeme různé kurzy pro lešenáře, které probíhají ve firemní školící místnosti a lze je vzájemně kombinovat. Nejčastěji se jedná o komplexní školení na bezpečnost práce, práce ve výškách, požární ochranu, vysokozdvižné vozíky, tahače, vazače, jeřáby a další zařízení. V případě zájmu o kurz je nutné sdělit, zda jej absolvujete poprvé nebo již opakovaně. Školíme také kurzy, které je nutno zakončit zkouškou podle platného zákona. Na základě složené zkoušky obdrží úspěšní absolventi platný průkaz lešenářů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Půjčovna, pronájem stavebního lešení, montáž, demontáž, doprava

Půjčovna, pronájem stavebního lešení, montáž, demontáž, doprava

Hledáte-li firmu ze Znojma a okolí, která Vám zapůjčí, pronajme stavební lešení, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma Zednictví Jiří Pokorný mimo jiné pronajímá, půjčuje kvalitní stavební lešení značky peri up. Proto jestli potřebujete lešení, obraťte se na nás. Provádíme montáže lešení, demontáže a poskytujeme i dopravu. Pro úplnou spokojenost zákazníka zajišťujeme i další řemeslné služby. Dbáme na to, aby byl zákazník spokojen. Pokud Vás zajímá více informací ohledně lešení, pak nás kontaktujte telefonicky či emailem. Těšíme se na spolupráci.


Práce v terénu s vysokozdvižnou plošinou – pronájem plošin do 14 a 22 metrů

Práce v terénu s vysokozdvižnou plošinou – pronájem plošin do 14 a 22 metrů

Potřebujete si půjčit vysokozdvižnou plošinu pro práci v terénu, která umožňuje práci i v úzkých uličkách měst? V tom případě si vyberte zdvihací plošinu u společnosti Elektroprogres Hranice, spol. s r.o. Elektroprogres Hranice, spol. s r.o. pronajímá plošiny pro práce do 14 metrů na podvozku 4x4 Gazelle a do 22 metrů na podvozku Nissan Capstar s bočním dosahem až 10 metrů. Mezi hlavní výhody se řadí kompaktní rozměry, nízká hmotnost, jednoduché ovládaní a možnost použití v úzkých prostorách. Pronajměte si kvalitní plošiny ještě dnes a kontaktujte nás!