Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Reklamní potisk, s.r.o.

Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Spojte příjemné s užitečným - nechejte si u společnosti Reklamní potisk, s.r.o. potisknout reklamní a dárkové předměty s logem Vaší firmy, které nejenom, že budou skvěle prezentovat, ale zároveň potěší nejednoho klienta, ale i spolupracovníky či pracovní partnery.

Materiálno technické vybavenie SOŠ stavebná Žilina

Materiálno technické vybavenie SOŠ stavebná Žilina

Predmetom zákazky je dodávka vybavenia podľa špecifikácií uvedených v bode 36 Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37808427

Zadavatel ulice:
Komenského 48

Zadavatel PSČ:
011 09

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Buzek

Zadavatel telefon:
+421 415 032 111


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212310-5
Lešenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem a prodej lešení a bednění v Olomouci

Pronájem a prodej lešení a bednění v Olomouci

Bez ohledu na to, zda stavíte rodinný dům nebo komerční budovu, se společností Scaserv najdete nejlepší možné řešení v oblasti lešení a bednění. Nyní také na pobočce v Olomouci. Společnost Scaserv má v nabídce různé typy lešení, jako je fasádní rámové lešení SPRINT, modulové lešení CUPLOK, mobilní hliníkové lešení BOSS, klasické trubkové lešení, které vám umožní pracovat efektivně a bezpečně. Součástí nabízeného sortimentu jsou i schodišťové věže, nezbytné pro práci ve výškách a přechodové hliníkové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů. Vybrat si můžete také bednění pro stropy, stěny a další konstrukce. Kvalitní bednění je základem každého stavebního projektu. Potřebujete-li radu ohledně výběru lešení nebo bednění, ve Scaservu Vám rádi poradí. Navštivte pobočku v Olomouci, kde si můžete vybrat nové i použité levné lešení!


Pronájem, montáž a demontáž lešení značek PERI A HÜNNEBECK

Pronájem, montáž a demontáž lešení značek PERI A HÜNNEBECK

Pokud potřebujete vypůjčit lešení včetně jeho montáže a demontáže v okrese Teplice, neváhejte se na nás obrátit. Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a jsme schopni uspokojit vaše potřeby v oblasti lešení rychle a kvalitně. Pronajímáme lešení značek Peri a Hünnebeck, které patří ke špičkám v tomto oboru.


Půjčovna opěrného a stropního bednění PERI - zhotovení kladečského plánu na míru

Půjčovna opěrného a stropního bednění PERI - zhotovení kladečského plánu na míru

Potřebujete si pro realizaci monolitické konstrukce zapůjčit bednění? Hledáte firmu, která vám kromě zapůjčení bednění zpracuje i kladečský plán? Půjčovnu stropního i opěrného bednění provozuje firma RDQ Property s.r.o. ze Zábřehu. Půjčovna bednění Zábřeh pronajímá opěrné systémy PERI DOMINO, DUO, TRIO nebo MAXIMO. K dispozici máme také stropní bednění MULTIPLEX. Bednění pronajímáme za velice příznivé ceny. K bednění prodáváme i spotřební materiál. Nakoupíte u nás také hutní materiál. Pro bližší informace o pronájmu bednění nás neváhejte kontaktovat telefonicky.


Kompletování monolitických konstrukcí včetně dodávky železa, betonových směsí

Kompletování monolitických konstrukcí včetně dodávky železa, betonových směsí

Sháníte firmu, která zajišťuje montáž lešení a bednění pro monolitické konstrukce? Potřebujete zajistit kompletní realizaci monolitické konstrukce? Kompletování monolitických konstrukcí svěřte do rukou firmy FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. ze Zábřehu. V rámci realizace monolitických konstrukcí (stropy, opěrné stěny, betonové propustky) zajišťujeme jejích kompletaci díky kombinaci lešení a bednění. Zajistíme i dodávku železa a betonových směsí na základě dohody se zákazníkem. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Pronájem, montáž a demontáž lešení PERI a HÜNNEBECK v Teplicích - spolehlivý partner pro vaše stavební projekty

Pronájem, montáž a demontáž lešení PERI a HÜNNEBECK v Teplicích - spolehlivý partner pro vaše stavební projekty

Firma K-Stav s.r.o. sídlící v Teplicích je odborníkem na profesionální pronájem, montáž a demontáž lešení značek PERI a HÜNNEBECK. S dlouholetou zkušeností a kvalifikovaným týmem se zaměřujeme na poskytování spolehlivých a efektivních služeb pro naše klienty v Teplicích a okolí. Pronájem, montáž a demontáž lešení značek PERI a HÜNNEBECK jsou klíčovou součástí naší nabídky. S naším širokým sortimentem lešení dokážeme vyhovět potřebám různých stavebních projektů v Teplicích. Bez ohledu na jejich rozsah nebo složitost vám poskytneme lešení přesně dle vašich požadavků. Montáž lešení je prováděna našimi zkušenými techniky, kteří dodržují nejvyšší standardy bezpečnosti. Přesně víme, jaký význam má spolehlivá a pevná konstrukce lešení pro průběh vašeho projektu v Teplicích. S důrazem na kvalitu a detaily zajistíme bezpečnou a efektivní montáž, která splní vaše očekávání. Po dokončení prací zajišťujeme také demontáž lešení. Naši technici se postarají o rychlou a bezpečnou demontáž, která vám uvolní prostor a umožní pokračovat v dalších fázích vašeho projektu v Teplicích. Důvěřujte naší firmě K-Stav Teplice, která je synonymem pro profesionální a spolehlivé služby v oblasti pronájmu, montáže a demontáže lešení značek PERI a HÜNNEBECK. Naše zkušenosti, kvalifikace a použití kvalitního lešení zaručují výsledek, na který se můžete spolehnout. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací ohledně pronájmu, montáže a demontáže lešení v Teplicích. Jsme tu, abychom vám pomohli realizovat vaše stavební projekty efektivně a bezpečně. K-Stav s.r.o. - váš partner pro pronájem, montáž a demontáž lešení PERI a HÜNNEBECK v Teplicích.


Pronájem, montáž i demontáž lešení Teplice

Pronájem, montáž i demontáž lešení Teplice

Pronájem, montáž a demontáž lešení zajišťuje společnost K - STAV s.r.o. sídlící ve městě Teplice. Veškerým službám v oblasti lešení se věnuje již po mnoho let a poskytuje spolehlivé a flexibilní služby v oblasti pronájmu, montáži i demontáži lešení. Společnost K - STAV s.r.o. nabízí pronájem, montáž a následnou demontáž trubkového lešení značek PERI a HÜNNEBECK. Společnost naleznete na adrese Skupova 559/31, Teplice 415.