Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované  pogumované válce

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované pogumované válce

Válce pogumované černou pryží, válce pogumované světlou pryží, válce drážkované, přítlačné válce pogumované pěnovou pryží jsou jednou ze stěžejních výrobních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která se stala díky dlouholetým zkušenostem a kvalitě svých výrobků vyhledávaným dodavatelem z oblasti gumárenského průmyslu nejen na českém trhu, nýbrž i v zahraničí.

Výroba, distribúcia a inštalácia nosičov RÝCHLA STÁVKA

Výroba, distribúcia a inštalácia nosičov RÝCHLA STÁVKA

Predmetom zákazky je výroba podlahových, pultových a závesných stojanov a iných formátov - nosičov podľa uvedenej technickej špecifikácie a počtu kusov vrátane súvisiacich služieb, ktorými sa rozumie distribúcia a inštalácia nosičov, podlahových, pultových a závesných stojanov - nosičov na predajných miestach spoločnosti TIPOS v rámci Slovenskej republiky podľa zadania. Vizuálne stvárnenie, ako aj technické parametre jednotlivých typov stojanov a nosičov sú uvedené vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2023 09:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
31340822

Zadavatel ulice:
Brečtanová 1

Zadavatel PSČ:
830 07

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Patrícia Svrčková, PROCESS MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 949 885 855


Zadavatel web:
http://www.tipos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39294100-0
Informačné a propagačné výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů

Výroba, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů

Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem vah a vážících pokladních systémů. Naše brněnská společnost LESAK s.r.o. nabízí průmyslové etiketovací a systémové váhy pro výrobny a expedice masného průmyslu a dalších odvětví. V prodeji máme váhy pro obchodní, průmyslové i domácí využití. Na českém a slovenském trhu zastupujeme řadu renomovaných výrobců vah a vážících zařízení. Pro více informací neváhejte a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu v Brně na ulici Božetěchova.


Prodej, dodávka obchodních pultových vah, vážící zařízení

Prodej, dodávka obchodních pultových vah, vážící zařízení

Sháníte obchodní pultové váhy? Pak nás neváhejte kontaktovat. Naše firma LESAK s.r.o., má sídlo v Brně a zabývá se prodejem, servisem a internetovým prodejem obchodních vah. Ze sortimentu obchodních vah si můžete vybrat váhy bez tisku nízké i vysoké, váhy s tiskem účtenek a etiket nebo váhy systémové. Obchodní pultové váhy mají použití pro přímý obchodní styk. Tyto váhy jsou určené pro vážení zboží, potravin a různých druhů surovin. Váhy jsou v kompaktním nebo pultovém provedení a mají funkci nulování, tárování a výpočet ceny, kdy je cena automaticky vypočítána poté, co zadáte jednotkovou ceny za jeden kg. Více informací o vahách a vážících systémech najdete také u nás v e-shopu. Neváhejte a obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem.


Váhy Ariva v pokladní zóně – integrovaná řešení pro vážení a pokladny v pokladní zóně

Váhy Ariva v pokladní zóně – integrovaná řešení pro vážení a pokladny v pokladní zóně

Hledáte nejlepší řešení pokladního vážícího zařízení do obchodního sektoru? Potřebujete chytrý systém, který zkombinuje pokladnu, váhu a štítkování do jednoho zařízení a tím ulehčí finální proces nákupu? Vyberte si takové zařízení Ariva u nás v Mettler – Toledo, s.r.o. Dodáváme potřebné pokladní a vážící zařízení do obchodů a prodejen. Tyto váhy Ariva jsou nejlepší volbou díky své přesnosti vážení, citlivosti, rychlosti a energetické náročnosti, toho určitě ocení, pokud máte ve svém podniku těchto vah hned několik. Pro takovou váhu můžeme instalovat software dle přání zákazníka. Pokud si zakoupíte produkt u nás, máte zaručen kompletní servis a nemusíte se o nic starat. Provádíme také školení na obsluhu, servis na místě, kalibraci zařízení a pravidelné servisní prohlídky, dodáváme také náhradní díly. Zvolte si nás a neuděláte chybu! Navštivte internetové stránky a dozvíte se mnohem více. Můžete se registrovat a stát se věrným zákazníkem. Naše profesionální služby poskytujeme v Praze 10, na adrese Třebohostická 2283/2.


Chladící vitríny, prosklený mrazák pro Vaši prodejnu - dodání, montáž, individuální přístup

Chladící vitríny, prosklený mrazák pro Vaši prodejnu - dodání, montáž, individuální přístup

Dodávku chladícího zařízení zajišťujeme do všech gastronomických provozů – od restaurací, přes hotely, prodejny potravin. Jsme flexibilní, každý provoz vyžaduje vlastní požadavky a investice. Zajišťujeme dodávku a servis malých chladících zařízení do restaurací, velkých chladících boxů do skladů, mrazáky a další zařízení nutný pro Váš provoz.


Špičková váhová řešení pro přední prodejny potravin

Špičková váhová řešení pro přední prodejny potravin

Nakupujte u nás, ve společnosti Mettler -Toledo, s.r.o. Jsme dodavatelem všech váhových řešení a jedním z nabízených typů jsou právě váhy pro prodejny potravin. V sortimentu se nachází váhy samoobslužné, pultové nebo ty, které jsou součástí pokladen. Dodáváme jak základní řady s klasickou výbavou, tak i pokročilejší produkty s více funkcemi. Zvolit si lze i vnitřní software, který poskytne aplikaci, pomocí které bude zákazník váhu ovládat. Nabízíme dotykové, i ruční váhy. Je na vás, jakou formu si zvolíte. Poskytujeme i konzultace, při kterých zvážíme společně, které zařízení pro vás bude to nejlepší. Pošlete svou poptávku a přesné specifikace a my navrhneme správné řešení. Společně s koupí vám garantujeme i servisní služby, ve kterých jsou zahrnuty opravy, pravidelné kalibrace, údržby nebo i zaškolení. Jsme z Prahy a sídlíme na ulici Třebohostická 2283/2. Těšíme se na následnou spolupráci.


Prodej, servis a dodávka vážicích a etiketovacích systémů do všech provozů

Prodej, servis a dodávka vážicích a etiketovacích systémů do všech provozů

Hledáte dodavatele vážících a etiketovacích systémů v Brně? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma LESAK s.r.o. je z Brna a zaměřuje se na prodej vážících a etiketovacích systémů. Pokud potřebujete specifické provedení, i to pro nás není problém, dodáme Vám vážící systém dle Vašeho požadavku. Doporučujeme LESAK expediční stanoviště pro tisk etiket a expedici výrobků – vhodné pro ruční etiketování s tiskem balíčkových, kartonových a paletových etiket s EAN kódem. Tento systém je používám hlavně ve výrobnách masa a uzenin, zpracovnách ryb, velkoobchodech s ovocem a zeleninou, a všude tam, kde je potřeba značit zboží etiketami dle požadavků odběratele. K této sestavě si můžete dokoupit také tiskárnu, válečkovou dráhu, program a záložní zdroj v nerezovém provedení a v krytí IP65. Více informací najdete na našich webových stránkách.