Výroba, distribúcia a inštalácia nosičov RÝCHLA STÁVKA

Výroba, distribúcia a inštalácia nosičov RÝCHLA STÁVKA

Predmetom zákazky je výroba podlahových, pultových a závesných stojanov a iných formátov - nosičov podľa uvedenej technickej špecifikácie a počtu kusov vrátane súvisiacich služieb, ktorými sa rozumie distribúcia a inštalácia nosičov, podlahových, pultových a závesných stojanov - nosičov na predajných miestach spoločnosti TIPOS v rámci Slovenskej republiky podľa zadania. Vizuálne stvárnenie, ako aj technické parametre jednotlivých typov stojanov a nosičov sú uvedené vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2023 09:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
31340822

Zadavatel ulice:
Brečtanová 1

Zadavatel PSČ:
830 07

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Patrícia Svrčková, PROCESS MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 949 885 855


Zadavatel web:
http://www.tipos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39294100-0
Informačné a propagačné výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Špičková váhová řešení pro přední prodejny potravin

Špičková váhová řešení pro přední prodejny potravin

Nakupujte u nás, ve společnosti Mettler -Toledo, s.r.o. Jsme dodavatelem všech váhových řešení a jedním z nabízených typů jsou právě váhy pro prodejny potravin. V sortimentu se nachází váhy samoobslužné, pultové nebo ty, které jsou součástí pokladen. Dodáváme jak základní řady s klasickou výbavou, tak i pokročilejší produkty s více funkcemi. Zvolit si lze i vnitřní software, který poskytne aplikaci, pomocí které bude zákazník váhu ovládat. Nabízíme dotykové, i ruční váhy. Je na vás, jakou formu si zvolíte. Poskytujeme i konzultace, při kterých zvážíme společně, které zařízení pro vás bude to nejlepší. Pošlete svou poptávku a přesné specifikace a my navrhneme správné řešení. Společně s koupí vám garantujeme i servisní služby, ve kterých jsou zahrnuty opravy, pravidelné kalibrace, údržby nebo i zaškolení. Jsme z Prahy a sídlíme na ulici Třebohostická 2283/2. Těšíme se na následnou spolupráci.


Chladící vitríny, prosklený mrazák pro Vaši prodejnu - dodání, montáž, individuální přístup

Chladící vitríny, prosklený mrazák pro Vaši prodejnu - dodání, montáž, individuální přístup

Dodávku chladícího zařízení zajišťujeme do všech gastronomických provozů – od restaurací, přes hotely, prodejny potravin. Jsme flexibilní, každý provoz vyžaduje vlastní požadavky a investice. Zajišťujeme dodávku a servis malých chladících zařízení do restaurací, velkých chladících boxů do skladů, mrazáky a další zařízení nutný pro Váš provoz.


Nářezové stroje a vybavení prodejen České Budějovice, servis a prodej nářezových strojů

Nářezové stroje a vybavení prodejen České Budějovice, servis a prodej nářezových strojů

Představujeme Vám firmu Michal Kovár z Českých Budějovic, která svoji činnost zaměřila na prodej a servis profesionálních nářezových strojů. Opravy a repase provádíme na provozovně nebo také přímo na místě u zákazníka. Působíme po celém Jihočeském kraji. Prodej, opravy a repase: - masomlýnky - konvektomaty Rational - pánve Frima - pece Wiesheu - kráječe chleba - nářezové stroje ruční - nářezové stroje automatické - ocelové kotoučové nože - teflonové kotoučové nože Pokud Vás náš servis profesionálních nářezových strojů zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Koroseky 21, Vrábče, České Budějovice.


Váhy Ariva v pokladní zóně – integrovaná řešení pro vážení a pokladny v pokladní zóně

Váhy Ariva v pokladní zóně – integrovaná řešení pro vážení a pokladny v pokladní zóně

Hledáte nejlepší řešení pokladního vážícího zařízení do obchodního sektoru? Potřebujete chytrý systém, který zkombinuje pokladnu, váhu a štítkování do jednoho zařízení a tím ulehčí finální proces nákupu? Vyberte si takové zařízení Ariva u nás v Mettler – Toledo, s.r.o. Dodáváme potřebné pokladní a vážící zařízení do obchodů a prodejen. Tyto váhy Ariva jsou nejlepší volbou díky své přesnosti vážení, citlivosti, rychlosti a energetické náročnosti, toho určitě ocení, pokud máte ve svém podniku těchto vah hned několik. Pro takovou váhu můžeme instalovat software dle přání zákazníka. Pokud si zakoupíte produkt u nás, máte zaručen kompletní servis a nemusíte se o nic starat. Provádíme také školení na obsluhu, servis na místě, kalibraci zařízení a pravidelné servisní prohlídky, dodáváme také náhradní díly. Zvolte si nás a neuděláte chybu! Navštivte internetové stránky a dozvíte se mnohem více. Můžete se registrovat a stát se věrným zákazníkem. Naše profesionální služby poskytujeme v Praze 10, na adrese Třebohostická 2283/2.


Prodej, servis a dodávka vážicích a etiketovacích systémů do všech provozů

Prodej, servis a dodávka vážicích a etiketovacích systémů do všech provozů

Hledáte dodavatele vážících a etiketovacích systémů v Brně? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma LESAK s.r.o. je z Brna a zaměřuje se na prodej vážících a etiketovacích systémů. Pokud potřebujete specifické provedení, i to pro nás není problém, dodáme Vám vážící systém dle Vašeho požadavku. Doporučujeme LESAK expediční stanoviště pro tisk etiket a expedici výrobků – vhodné pro ruční etiketování s tiskem balíčkových, kartonových a paletových etiket s EAN kódem. Tento systém je používám hlavně ve výrobnách masa a uzenin, zpracovnách ryb, velkoobchodech s ovocem a zeleninou, a všude tam, kde je potřeba značit zboží etiketami dle požadavků odběratele. K této sestavě si můžete dokoupit také tiskárnu, válečkovou dráhu, program a záložní zdroj v nerezovém provedení a v krytí IP65. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Terminály Zebra - řešení pro čtení DotCode - identifikace tabákových výrobků

Terminály Zebra - řešení pro čtení DotCode - identifikace tabákových výrobků

Podle nové směrnice Evropské unie zabývající se sledováním tabákových výrobků z důvodu snížení množství produktů, které nejsou s tímto nařízením a dalšími právními předpisy pro kontrolu tabáku v souladu, dojde k novému označování tabákových výrobků. Každá cigaretová krabička nebo každé balení tabáku bude muset nést svůj vlastní identifikační kód. Tato směrnice nařizuje zavedení identifikace do systému od 20. května 2019 pro cigarety a tabák pro ruční balení cigaret a od 20. května 2024 také pro všechny ostatní tabákové výrobky. Na území České republiky bude jako nosič informace použit buď 2D kód nebo DotCode, který nemusí být nutně čtvercového tvaru, nabízí prakticky neomezený počet znaků a podporuje standardy GS1. Pro čtení těchto bodových kódů najdete mezi skenery a terminály pro průmyslové využití v sortimentu společnosti TFP universal a.s. přístroje, které najdou uplatnění právě v tabákovém průmyslu. Jedním z ideálních řešení je dotykový terminál Zebra TC52, který je vybaven pětipalcovým displejem s HD rozlišením a chráněný sklem Gorilla Glass, výkonným osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon s operačním systémem Android 8.1 (Oreo). Dotykový displej je navíc možno ovládat i v rukavicích a za mokra. Velikost paměti je 4GB RAM/32GB Flash a k dispozici je i micro SD slot s podporou karet až do 32GB SDHC a až 256GB SDXC. Podpora bezdrátových sítí 802.11ac. Další možností je mobilní terminál Zebra MC3300. Řada MC33x je novou generací lehkého robustního mobilního terminálu střední třídy, umožňující dotykové a klávesové použití. Nabízí pokročilé možnosti dálkového skenování čárových kódů od vzdálenosti 7,62 cm až do 21,4 m. Nový displej s HD rozlišením zajišťuje dobrou čitelnost při různých světelných podmínkách a terminál je částečně kompatibilní s příslušenstvím starší řady MC3x. Výkon MC3300 zajišťuje operační systém Android 7 (Nougat). V nabídce najdete modely s pistolí, rotující věží a přímým snímáním se třemi typy klávesnic (numerická, FUNC numerická, Alfa numerická) a s kamerou s rozlišením 13 MP (Premium Plus) vhodným právě pro čtení DotCode. Chcete-li kvalitního dodavatele terminálů Zebra s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP universal a.s.