Sanačné malty

Sanačné malty

Predmetom zákazky je dodanie sanačných mált pre potreby oblastí verejného obstarávateľa, Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 10:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Ing. František Červenický

Zadavatel telefon:
+421 517 563 713


Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44111800-9
Malta (stavebná)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Škrábaný i stříkaný břízolit  - suchá směs - probarvení na přání zákazníka

Škrábaný i stříkaný břízolit - suchá směs - probarvení na přání zákazníka

Firma PREMIX servis, spol. s.r.o. dodává břízolit jako suchou směs v pytlích po 25 kg. Na zakázku je možná úprava barevnosti, množství slídy i výsledná hrubost materiálu. Vyrábí břízolit v zrnitosti do 2 mm (FASO 120 B) a v zrnitosti do 4 mm (FAS0 140 B). Břízolit je vápno-cementový materiál, který je vhodný pro konečnou úpravu fasád budov. Název „břízolit“ pochází z továrny na porcelán v Horní Bříze, kde se tento materiál začal r. 1912 vyrábět. Dnes zlidověly i ostatní verze názvu břízolit, jako jsou břizolit, brizolit či březolit, ale jedná se o stejný materiál. Historie a počátek výroby břízolitu Břízolit se začal používat ve 30. letech 20. století. Jednalo se o škrábanou verzi břízolitu v přírodních odstínech. Po druhé světové válce nastal rozmach probarvených břízolitů, které lze nalézt na městských vilách a venkovských domech. Obvykle byly použity dva odstíny břízolitu, přičemž jeden se použil na celou plochu fasády a druhým – většinou v kontrastní barvě – byly udělány špalety, šambrány nebo sokly. Kromě barevnosti se experimentovalo také s přidávaným množstvím slídy a také s velikostí jejích zrn. Některé objekty se po škrábání omítky decentně třpytí, zatímco jiné hned upoutají velkými kusy vystupující slídy (velice časté na Hodonínsku). Velký rozmach zažil břízolit v normalizační době 70. a 80. let 20. století.Tehdy se používal na novostavby i na starší objekty během jejich rekonstrukce. Během těchto let se objevil nový typ břízolitu, tzv. stříkaný břízolit. Materiál se na fasádu nanese omítačkou a po zaschnutí se už neškrábe. V tomto případě není potřeba do směsi přidávat slídu, protože pokud nedojde k razantní degradaci fasády, nedostane se na povrch a nebude vidět.Při opravě starých břízolitových fasád se doporučuje ruční nanášení materiálu kvůli preciznosti provedení. Složení a vlastnosti břízolitu Směs břízolitu obsahuje písek (obvykle do zrnitosti 2 mm), cement, vápenný hydrát a slídu. Má výborné mechanické vlastnosti (vysokou pevnost), je prodyšný a dále dává fasádě zajímavější vzhled. Jedná se tedy o materiál s dlouhou životností. Barva břízolitu se odvíjí od pojiva – klasický šedý nebo bílý cement. V dnešní době je s barevností možné experimentovat díky kvalitním práškovým pigmentům na anorganické bázi. Břízolit se dnes používá, kromě opravy a doplnění starých břízolitových omítek, také na novostavby a stává se oblíbeným řešením fasád.


ERGELIT - zaručené řešení pro sanaci a opravy kanalizačních systémů

ERGELIT - zaručené řešení pro sanaci a opravy kanalizačních systémů

ERGELIT představuje špičku v oblasti zálivkových a sanačních malt, speciálně navržených pro komplexní sanaci a opravy kanalizačních systémů. Naše produkty jsou výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje, čímž zajišťujeme nejvyšší standardy kvality a efektivity pro každý projekt. Nabízíme tyto typy malt: Zálivkové a sanační malty: Pro hloubkovou sanaci a obnovu. Injektážní malty: Pro pevné a trvanlivé utěsnění. Zdící malty a malty pro spárování: Zajišťují pevnost a odolnost spojů. Olejotěsné malty: Speciálně formulované pro odolnost proti olejům. Stěrkové malty a stěrkové malty pro vodojemy: Pro dokonalou ochranu a estetický vzhled. Rychletuhnoucí malty: Pro rychlé opravy a minimální výlukové časy. Malty pro pokládku keramických a čedičových tvarovek: Zajišťují dlouhodobou odolnost. Malty pro obnovu výstelky vodovodního potrubí: Zajišťují bezpečnost a čistotu pitné vody. Vlastnosti našich maltových směsí: Objemová stálost a vysoká pevnost Odolnost proti korozi a chemickému prostředí Vysoká přídržnost a lepivost Vodonepropustnost a odolnost proti oděru Připravené směsi jsou snadno aplikovatelné a zajišťují dlouhodobou ochranu Závazek kvality a spolehlivosti: Uznáváme důležitost precizní přípravy a aplikace našich produktů. Proto klíčem k úspěchu je nejen kvalita materiálů ERGELIT, ale i dodržení technologických postupů a následné ošetření sanovaných ploch. Kontakt: Medium International I. s.r.o. Adresa: Gorkého 1249/5, Most 43401 Telefon: +420 608 362 035, +420 775 968 489 E-mail: medium@centrum.cz Zvolte ERGELIT pro vaše sanace a opravy a zaručte si výsledky, které překonají očekávání. Naše malty jsou řešením pro udržitelné, bezpečné a dlouhotrvající opravy. Kontaktujte nás pro více informací nebo konzultaci ohledně vašeho projektu.


Speciální malta pro zpevněné plochy CONFALT – odolnost vůči otěru, ubrusu i vyjetí kolejí

Speciální malta pro zpevněné plochy CONFALT – odolnost vůči otěru, ubrusu i vyjetí kolejí

Hledáte vhodný typ podlahy pro Váš sklad nebo dílnu? Potřebujete speciální povrch, který je odolný vůči mrazu mrazu, posypové soli a odolá vysokému namáhání? Kontaktujte firmu PETR´S stavební, inženýrská s.r.o., která dodává speciální zpevněné plochy. Malta CONFALT v sobě kombinuje pevnost malty a flexibilitu asfaltu. Je vhodný jako aplikace na podlahu ve skladech, dílnách, vozovky, letištní plochy a povrchy znečišťované oleji a tuky. Další výhody, které poskytuje zpevněný povrch z malty CONFALT: - bezspárový povrch vhodný pro vysoké namáhání - vhodný do prostředí s teplotními výkyvy - pevný, stabilní - odolný vůči mrazu, posypové soli - vysoká odolnost vůči otěru, obrusu a vyjetí kolejí


Materiály pro sanaci a opravu betonu Praha - sortiment lazur, nátěrů a dalších směsí pro beton

Materiály pro sanaci a opravu betonu Praha - sortiment lazur, nátěrů a dalších směsí pro beton

Nátěry, lazury, stěrky, malty a další hmoty vyráběné společností PREMIX servis, spol. s r.o. se sídlem v Praze a pobočkou v Neratovicích jsou pro sanaci beton správnou volbou. V široké nabídce naleznete malty pro ruční nanášení i pro aplikace technikami mokrého a suchého torkretu. Dále pak jemnozrnné stěrky pro tzv. kosmetiku betonu a nátěry a lazury, které při sanaci betonu plní kromě ochranné funkce také funkci estetickou. Pro bližší informace o nabízených materiálech pro sanaci a opravu betonu klikněte na odkaz níže. Naleznete zde kompletní sortiment nátěrů, lazur, stěrek a malt vč. technického listu ke každému výrobku.


Krystalická technologie XYPEX, sanace a hydroizolace konstrukcí z betonu

Krystalická technologie XYPEX, sanace a hydroizolace konstrukcí z betonu

Unikátní a vysoce efektivní hydroizolace pro betonové a železobetonové konstrukce. To je Xypex – materiál a technologie krystalizace, která činí betonové konstrukce nepropustnými pro kapaliny. Jedinečnou a vysoce efektivní krystalickou technologii XYPEX Vám nabízí naše společnost NEKAP spol. s r.o. z Prahy. Jsme výhradním prodejcem v České republice, proto nás v případě zájmu kontaktujte. Rádi Vám poskytneme všechny informace k zajištění spolehlivé aplikace materiálů XYPEX. Více se o technologii XYPEX dočtete na našich www stránkách, kde najdete i certifikaci materiálů včetně technické dokumentace. Vyřešte sanaci starých betonových konstrukcí nebo využijte tuto unikátní krystalickou technologii izolace při stavbě nových betonových konstrukcí. XYPEX – to je záruka kvality ve více než 90 zemích světa.


Nové ekologické deoxidanty - tavidla ECOSMART® pro tvrdé pájení, bez obsahu boraxu

Nové ekologické deoxidanty - tavidla ECOSMART® pro tvrdé pájení, bez obsahu boraxu

Poptáváte ekologické deoxidanty pro tvrdé pájení a chcete zároveň chránit své zdraví? Pak vyzkoušejte tavidla ECOSMART® od firmy A.V.D. pájení s.r.o. z Kravař na Opavsku. Hlavní složkou běžně dostupných deoxidantů bývají nejčastěji látky, jako jsou sloučeniny kyseliny borité a borax, které mohou mít pro člověka při nesprávném používání neblahé následky. To však neplatí u nových tavidel ECOSMART® bez obsahu boraxu, jež chrání pájený materiál a stejně tak Vaše zdraví. Dostupné jsou ve formě prášku nebo pasty. Mezi další výhody patří zelené a černé zabarvení měnící se v závislosti na teplotě a snadná eliminace nečistot z povrchu materiálu vodou při ochlazování nebo mechanicky. Tento produkt byl ohodnocen Zlatou medailí v roce 2014 za nejlepší inovační exponát a zakoupit jej můžete ve variantách ECOSMART® GREEN - Color Change Brazing Flux nebo ECOSMART® HIGH HEAT Brazing Flux.