Sanačné malty

Sanačné malty

Predmetom zákazky je dodanie sanačných mált pre potreby oblastí verejného obstarávateľa, Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 10:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Ing. František Červenický

Zadavatel telefon:
+421 517 563 713


Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44111800-9
Malta (stavebná)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Originální fasádní omítka Paulín vhodná do interiéru i exteriéru RASAKOLL MINERALE

Originální fasádní omítka Paulín vhodná do interiéru i exteriéru RASAKOLL MINERALE

Povrchy Paulín jsou velice oblíbené a nyní naleznete v našem sortimentu fasádních omítek jedinečnou novinku RASAKOLL MINERALE - v exteriéru může být podkladem běžný kontaktní zateplovací systém nebo cihelné zdivo. V interiéru pak lze omítku aplikovat na sádrové nebo dřevovláknité desky. Fasádní omítka RASAKOLL MINERALE se aplikuje nerezovým hladítkem přímo na armovací vrstvu zateplovacích systémů. Po natažení se ihned provádí finalizace pomocí vhodného nářadí: - nerezové benátské hladítko (imitace betonu) - silonový kartáč (travertin) - manšestr, fládrovací podvalek (struktura dřeva) - plastové zubové hladítko (kůra stromu i břidlice). Originální fasádní omítka RASAKOLL MINERALE - s efektem pískovce - točeným dřevěným hladítkem - s efektem bavorské rustikální omítky. Jste-li z okolí Lipníku nad Bečvou nebo Přerova, pak nás pro více informací navštivte na naší prodejně v Hranicích nebo Drahotuších.


Kvalitní bentonitové produkty pro efektivní ochranu před průnikem vody - s důvěrou proti průniku vody

Kvalitní bentonitové produkty pro efektivní ochranu před průnikem vody - s důvěrou proti průniku vody

MEDIUM International I. s.r.o. se specializuje na poskytování kvalitních bentonitových těsnících produktů pro hydroizolaci staveb. Naše unikátní těsnící systémy založené na bentonitu poskytují optimální ochranu před průnikem vody, včetně tlakového zatížení. V naší široké nabídce najdete těsnící produkty vhodné pro různé typy staveb, včetně pozemních, inženýrských a vodních projektů. Naše produkty jsou navrženy s důrazem na kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost, aby splnily náročné požadavky stavebních projektů. Při výběru bentonitových těsnících systémů od MEDIUM International I. s.r.o. získáte profesionální a efektivní řešení pro hydroizolaci vaší stavby. Naše odborný tým vám rád poskytne podporu a poradenství při výběru nejvhodnějších produktů pro vaše konkrétní potřeby. Využijte naší široké nabídky bentonitových těsnících produktů a zajistěte si spolehlivou ochranu vašich staveb před průnikem vody.


Výroba stavebních hmot Jablonec nad Nisou - produkty pro pevné základy a snadnou instalaci

Výroba stavebních hmot Jablonec nad Nisou - produkty pro pevné základy a snadnou instalaci

Společnost byla založena v roce 2001 a od té doby se stala jedním z hlavních dodavatelů stavebních materiálů v regionu. Společnost využívá nejmodernější technologie a zařízení pro výrobu kvalitních stavebních materiálů, které splňují průmyslové normy. Používají také různé přírodní suroviny, jako je písek, štěrk a cement, pro výrobu svých produktů. Portfolio společnosti zahrnuje různé druhy betonu, jako jsou standardní beton, lehký beton a vysokovýkonný beton, stejně jako různé druhy malty, sádry a jiné speciální produkty. Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. nabízí širokou škálu služeb, včetně dodávek svých produktů na staveniště, směšování na místě a technickou podporu. Nabízejí také přizpůsobená řešení pro konkrétní stavební projekty. Mají tým zkušených inženýrů a techniků, kteří spolupracují s klienty, aby pochopili jejich potřeby a nabídli řešení, která splňují jejich požadavky. Společnost se zavazuje poskytovat svým zákazníkům kvalitní produkty. Otevírací doba firmy: Letní měsíce: Po - Pá - od 7.00 do 16.30 hodin - So - 8.00 do 11.30 hodin Zimní měsíce: Po - Pá - od 7.00 do 15.30 hodin - So - 8.00 - 11.30 hodin


Představujeme Vám - nové webové stránky předního výrobce stavebních materiálů - Tomeš VSH s.r.o.

Představujeme Vám - nové webové stránky předního výrobce stavebních materiálů - Tomeš VSH s.r.o.

Společnost Tomeš VSH je předním českým výrobcem a prodejcem stavebních směsí, mozaikových, silikonových a akrylátových omítek, standardních i speciálních lepidel, penetračních nátěrů, zdicích, omítkových malt, štuk a betonů, spárovacích hmot, sanačních systémů, fasádních i interiérových barev. S více než 30 lety zkušeností jsme si vybudovali pověst spolehlivého dodavatele vysokokvalitních stavebních materiálů, které jsou nepostradatelné ve stavebním průmyslu. Naše podniková prodejna v obci Smržovka, okres Jablonec nad Nisou, je otevřena všem zákazníkům z celého Libereckého kraje. Zde si mohou vybrat z bohatého sortimentu stavebních materiálů, stavební chemie, nářadí pro zedníky, fasádníky, malíře a také hliníkového a plastového programu pro zateplovací systém. Věříme v kvalitu našich výrobků a jsme držiteli řady certifikátů, které potvrzují jejich vysokou úroveň. Rádi poskytneme odborné poradenství při výběru z nabízeného sortimentu, abyste měli jistotu, že vaše stavba, ať už malá nebo velká, bude dokončena s našimi výrobky na výbornou. Na našich nových webových stránkách naleznete přehledný katalog našich produktů, informace o jejich vlastnostech a možnostech použití. Můžete si tak snadno vybrat tu správnou stavební směs, omítku či materiál pro váš projekt. Zajímavou službou, kterou nabízíme, je také možnost tónování barev a omítek na počkání při objednávce 2-3 kbelíků. Pro stálé i nové zákazníky připravujeme výhodné slevové akce na veškeré zboží z naší nabídky. Sledujte naše novinky a ušetřete nemalé peníze! Navštivte naše nové webové stránky a objevte široký sortiment kvalitních stavebních směsí, omítek a materiálů od společnosti Tomeš VSH. Jsme tu pro vás, abyste dosáhli nejlepších výsledků při každé stavbě.


Nové ekologické deoxidanty - tavidla ECOSMART® pro tvrdé pájení, bez obsahu boraxu

Nové ekologické deoxidanty - tavidla ECOSMART® pro tvrdé pájení, bez obsahu boraxu

Poptáváte ekologické deoxidanty pro tvrdé pájení a chcete zároveň chránit své zdraví? Pak vyzkoušejte tavidla ECOSMART® od firmy A.V.D. pájení s.r.o. z Kravař na Opavsku. Hlavní složkou běžně dostupných deoxidantů bývají nejčastěji látky, jako jsou sloučeniny kyseliny borité a borax, které mohou mít pro člověka při nesprávném používání neblahé následky. To však neplatí u nových tavidel ECOSMART® bez obsahu boraxu, jež chrání pájený materiál a stejně tak Vaše zdraví. Dostupné jsou ve formě prášku nebo pasty. Mezi další výhody patří zelené a černé zabarvení měnící se v závislosti na teplotě a snadná eliminace nečistot z povrchu materiálu vodou při ochlazování nebo mechanicky. Tento produkt byl ohodnocen Zlatou medailí v roce 2014 za nejlepší inovační exponát a zakoupit jej můžete ve variantách ECOSMART® GREEN - Color Change Brazing Flux nebo ECOSMART® HIGH HEAT Brazing Flux.


PUR pěna pro nástřik totální plošné izolace Penosil - izolace garáží, ventilace, potrubí

PUR pěna pro nástřik totální plošné izolace Penosil - izolace garáží, ventilace, potrubí

Společnost DUMAG barvy s.r.o. je Vašim spolehlivým parťákem pro jakoukoliv práci. Neustále rozšiřujeme nabídku produktů nejen od tuzemských, ale také od zahraničních výrobců - nyní Vám doporučíme pěnu na nástřik EasySpray Penosil pro nástřik totální plošné izolace. Tato ekologická izolační pěna se speciálním sprejovým aplikátorem na hrot pistole se využívá pro plošnou izolaci - použít ji můžete například pro izolaci potrubí, ventilace, půd, balkónů, garáží, sklepů, nádrží a nádob nebo také lodí a plavidel. Rozprašovací tryska umožňuje izolovat nerovné nebo těžko dostupné povrchy, kde není možné použít tradiční izolační materiály. Tloušťka izolační vrstvy je volně volitelná a počet vrstev není omezen. Umožňuje rychle a snadno izolovat geometricky obtížné povrchy a těžko dostupná místa. EasySpray PENOSIL - pěna pro nástřik - pro tepelnou i zvukovou izolaci, vzduchotěsné, voděodolné - omezuje tepelné mosty - brání kondenzaci - pro vnitřní i venkovní prostory - lze aplikovat na dřevo, beton, zdivo, většinu kovů, EPS, střešní tašky, PVC, sádrokarton - vydatnost cca 1.5 m² plochy. Doporučuje se používat maximálně ve 2 cm vrstvách a další vrstvu nanášet až po 60 minutách. Více informací Vám rádi poskytneme v naší specializované prodejně v Opavě nedaleko Krnova. Těšíme se na Vás!