Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

MIVOTOP s.r.o.

Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

Zakázkové práce v celé České republice v oblasti montáží a servisu tepelných čerpadel De Dietrich a BAXI včetně návrhu řešení nabízí společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Rodinným domům i firmám rovněž nabízíme fotovoltaická řešení pro solární ohřevy vody a vytápění nebo ohřevu bazénu.

Podvaly a mostnice

Podvaly a mostnice

Predmetom zákazky s názvom Drevené podvaly a mostnice je dodanie tovaru podvalov impregnovaných drevených priečnych a mostníc impregnovaných drevených, ktoré sa používajú pri budovaní, opravách a údržbe železničných tratí bez ohľadu na rozchod koľaje a sústavu železničného zvršku, vrátane dopravy pod-valov impregnovaných drevených priečnych a mostníc impregnovaných drevených do jednotlivých pracovísk obstarávateľa. Podrobný rozsah a predmet je súčasťou Súťažných podkladov a ostatnej dokumentácie poskytnutej obstarávateľom v lehote na predkladanie ponúk.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2023 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2023 23:59

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
31364501

Zadavatel ulice:
Klemensova 8

Zadavatel PSČ:
813 61

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ivana Kravčiková

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34946200-2
Železničný stavebný materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěný řeznický špalek - deska na krájení, sekání, zpracování masa

Dřevěný řeznický špalek - deska na krájení, sekání, zpracování masa

Součástí gastro vybavení pro restaurace, školní jídelny, prodejny masa uzenin i jiné potravinářské provozovny je i kvalitní řeznický špalek - dřevěná deska na sekání, krájení, porcování masa, zpracování ryb, zeleniny apod. Společnost BRENUS, s.r.o. je dodavatelem dřevařských materiálů, sídlí v Polešovicích u Uherského Hradiště - Zlínský kraj. Vyrábí i dřevěné řeznické špalky a řeznická prkna (desky z kantového dřeva - mix dřevin). Bytelný špalek stačí napustit stolním olejem a je připraven k použití. Po čase používání se může zdát povrch suchý, potom je vhodné napuštění olejem zopakovat. Kvůli nebezpečí odštípnutí krajních třísek při používání doporučujeme doplnit špalek i obručí. Rozměry řeznického špalku - 500x600x100 mm.


Kvalitní a levné severské palubky za skvělé ceny AKCE, doprava zdarma

Kvalitní a levné severské palubky za skvělé ceny AKCE, doprava zdarma

Kvalitní severské řezivo vám zajistíme v akci na více než 1600 m2 dřevěných palubek za 400 Kč/m2 + DPH včetně dopravy zdarma! Palubky jsou vyrobeny z kvalitního severského řeziva, které je vysušené a povrchově upravené. Jsou ideálním pro další povrchové úpravy jako je například lazurování. Výhodou severských palubek je kvalita - mají méně suků, jsou odolnější, mají světlejší barvu a hustší kresbu. Nejčastěji se využívá severský smrk, borovice a sibiřský modřín. Dřevěné severské palubky jsou vhodné do exteriéru i interiéru, dále na obložení fasád vnitřních stěn nebo stropů a pro realizaci podlah z palubek. Palubky jsou k dostání v různých tloušťkách, šířkách i délkách.


Masivní dřevěné terasy, prodej, pokládka Praha  - nejpřirozenější přechod mezi interiérem a exteriérem, příjemné na bosé nohy

Masivní dřevěné terasy, prodej, pokládka Praha - nejpřirozenější přechod mezi interiérem a exteriérem, příjemné na bosé nohy

Dřevěné terasy tvoří nejpřirozenější přechod mezi interiérem a exteriérem domu. Tyto terasy vizuálně rozšiřují obytný prostor až do venkovní zeleně, což u každého vyvolá příjemné pocity relaxace a spojení s přírodou. Navíc, podlahy na terasy ze dřeva jsou velmi příjemné na bosé nohy, jak v horkých letních dnech, tak i v chladnějším počasí. Dřevěné terasy přenášejí vždy takové množství tepla, které potřebujeme pro dobrý pocit a dokonalý komfort. V našem sortimentu masivních dřevěných teras najdete například venkovní rošty REAL DECK, DLH, BANGKIRAI, BUKIT, MERBAU, IPE, MASSARANDUBA, TEAK a další. Navštivte našeho odborníka na Praze 6 a vyberte si ten správný materiál pro vaši terasu. Firma Zahradník Parket Vám s výběrem vždy ráda poradí.


Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků pro nové střechy rodinných domů

Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků pro nové střechy rodinných domů

Potřebujete novou střechu pro váš rodinný dům? Jste z Jihomoravského kraje? Objednejte si dřevěné příhradové vazníky od společnosti BAST CZ s.r.o., se sídlem v Kuřimi u Brna. Střešní příhradové vazníky představují moderní konstrukci pro vaši střechu. Vyrábíme a montujeme příhradové vazníky pro střechy rodinných domů. Vyrábíme příhradové vazníky z kvalitního dřeva na všechny typy střech pro jednotlivce i stavební firmy. Naši profesionální tesaři, pokrývači a klempíři používají nejmodernější technologie při výrobě a montážích střech. Vazníky dodáváme přesně podle požadavků zadavatele. Máme dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou, ale i s montáží. Máme mnoho spokojených zákazníků. Dodáváme a montujeme příhradové vazníky v regionech Brno, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Vyškov, Blansko, Boskovice, Letovice.


Dřevěné produkty na přání zákazníka – rámy do dveří, lišty pro výrobu oken, profily zimních zahrad

Dřevěné produkty na přání zákazníka – rámy do dveří, lišty pro výrobu oken, profily zimních zahrad

Hledáte pro svou firmu dodavatele dřevěných komponentů? Vlastníte firmu na výrobu interiérových dveří nebo oken a sháníte výrobce dřevěných prefabrikátů, jako jsou okenní nebo dveřní rámy a lišty? Výrobcem dřevěných produktů na zakázku určených pro dalších zpracování je firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY. Na přání zákazníka vyrábíme dřevěné produkty, a to rámy do dveří v moderním provedení, profilové lišty pro výrobu oken nebo dřevěné lišty a profily k obložení hliníkových profilů zimních zahrad. Pokud chcete získat lepší představu o naší zakázkové výrobě, prohlédněte si naše webové stránky. Najdete zde produkty, které jsme vyvinuli společně s našimi tuzemskými i zahraničními zákazníky.


Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Představujeme Vám firmu IQ KONSTRUKT s.r.o. Náchod, která se zabývá projekcí a celkovou realizací široké škály dřevěných konstrukcí včetně atypických staveb. Potřebujete rychle bydlet? Chcete si nechat postavit pěknou dřevěnou roubenku, pergolu, altán či zimní zahradu? Máte obavy jak dlouho to bude trvat? Naše firma IQ KONSTRUKT s.r.o. z okresu Náchod Vám garantuje rychlou realizaci, třeba možnost bydlení cca do půl roku. Díky technologiím a strojnímu CNC vybavení naše stavby dosahují té nejvyšší kvality bez zbytečných průtahů a odpadu. Odborná realizace dřevostaveb: – rodinné domy: montované domy, roubenky – konstrukce krovů – zahradní konstrukce: pergoly, zimní zahrady, altány – zemědělské a atypické konstrukce Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čáslavky 11, Dolany okres Náchod.