Výmena čelného skla a stierača na PP Z 308, Volvo

Výmena čelného skla a stierača na PP Z 308, Volvo

Predmetom zákazky je výmena čelného skla na vozidle PP Z 308, Bager Volvo EWR130E, výr. číslo 320360, VIN: VCEW130EP00320360rok výroby 2022- cestm. T.Štrba - viď príloha č.1 Opis predmetu zákazky
-Výmena čelného skla komplet1ks
-Výmena tesnenia1ks
-Výmena ramienka stierača1ks
-Montážna sada1ks

Výmena čelného skla a ramienka stierača musí byť realizované výhradným dodávateľom vozidla VOLVO, o čom musí záujemca priložiť aj doklad.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Marián Kikta

Zadavatel telefon:
+421 517 563 700

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50114000-7
Oprava a údržba nákladných vozidiel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Využijte možnost ušetřit při nákupu autodílů - z vrakoviště zakoupíte použité autodíly mnohem levněji. Autovrakoviště Kunovice - Uherské Hradiště se specializuje na značky Fiat, Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, VW, ale zakoupíte u nás plně funkční náhradní díly na všechny značky vozidel. Použité autodíly: - motory, převodovky - díly pro turba benzinové či dieslové - vstřikovací čerpadla, palivová čerpadla - elektroinstalace, řídící jednotky, kabelové svazky - světla, blinkry - interiérové díly vozidel - litá kola, ocelové disky i šrouby - díly podvozku - karosářské díly - pneumatiky - další autodíly.


Výměna autoskla, opravy autoskel, ochranné značení, tónování, autosklářství

Výměna autoskla, opravy autoskel, ochranné značení, tónování, autosklářství

Objevila se prasklina na předním skle Vašeho vozidla, a nevíte co s tím? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost Autoskla Vacek, s.r.o. je rodinná firma, která poskytuje služby v autosklářství již více než 10 let. Pokud máte problém s autosklem, pak jsme tu pro Vás. Pro naše zákazníky poskytujeme výměnu autoskel bezplatně při splnění pojistných podmínek, provádíme výměnu autoskla EXPRESS (do 2 hodin), umíme opravit praskliny bez nutnosti výměny autoskla metodou Glass Repair, provádíme také ochranné značení autoskel, značení bezpečnostním kódem, pískování. Tónujeme všechny typů a rozměry autoskel, děláme také demontáže fólií a další. Máme zajímavé ceny a práci provádíme kvalitně. Více informací najdete na webových stránkách.


Náhradní díly – použité díly na všechny značky aut z autovrakoviště

Náhradní díly – použité díly na všechny značky aut z autovrakoviště

Potřebujete náhradní díly pro starší typ vozidla? Hledáte autovrakoviště, kde za výhodnou cenu seženete použité autodíly? Zavítejte do společnosti IB – MET na Znojemsku. Na našem autovrakovišti naleznete více než 300 aut různých značek a modelů se širokým výběrem náhradních použitých dílů. Na skladě máme automobily evropských, asijských i amerických výrobců. Neváhejte nás kontaktovat – nabízíme použité autodíly za bezkonkurenční ceny.


Autosklo servis CZ Praha - výměna, oprava a montáž autoskel s největší sítí poboček v Praze

Autosklo servis CZ Praha - výměna, oprava a montáž autoskel s největší sítí poboček v Praze

S více než 20 lety zkušeností jsme se stali jedním z největších poskytovatelů služeb v oblasti autosklo servisu v Praze. Naši zákazníci využívají nejen naši službu výměny, opravy a montáže autoskel, ale také jsme pro ně ideálním partnerem v oblasti velkoobchodu s autoskly. Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven, což znamená, že výměna autoskla na pojišťovnu je pro Vás zdarma a my se postaráme o vyřízení všech náležitostí. Kromě toho jsme vybaveni moderním technickým vybavením, abychom byli schopni poskytnout Vám nejlepší službu a to i v případě, že potřebujete službu mobilního zasklívání. Naše pobočky v Praze 2, 4, 5, 6, 8, 9 a 10 jsou vždy připraveny na Vaši návštěvu a naši odborníci Vám rádi pomohou s jakoukoli výměnou, opravou či montáží autoskla. Kromě toho se můžete spolehnout na to, že u nás vždy najdete kvalitní autoskla od prověřených dodavatelů, která máme skladem v centrálním skladu na Praze 10 v Hostivaři.


Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Autoservis Došlík patří mezi certifikovaná pracoviště pro montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy. Zájemci z regionu Kroměříž, Přerov se mohou objednat telefonicky - 775299532. Veškerá tažná zařízení, která jsou u nás na prodej, jsou homologovaná, nepřijdete tedy o záruku na Váš vůz. Současně s montáží za Vás vyřídíme i zapsání do technického průkazu. V našem autoservisu opravujeme vozy všech značek, stálým zákazníkům poskytujeme slevy. Zakoupit u nás můžete náhradní díly na veškeré vozy za bezkonkurenční cenu.


Výměna čelních skel nákladních automobilů, zemědělských, stavebních strojů

Výměna čelních skel nákladních automobilů, zemědělských, stavebních strojů

Vlastníte nákladní automobil nebo zemědělskou či stavební techniku a potřebujete vyměnit čelní sklo? Kontaktujte TRUCKSERVIS v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde Vám zajistí nejen výměnu čelního skla, ale také kvalitní a kompletní servis. Jsme společnost AGRODÍLNY, spol. s.r.o.. Výměnu čelních skel nákladních automobilů, zemědělské a stavební techniky zajistíme subdodavatelsky u spolehlivých spolupracujících firem.