Oprava a údržba vozidiel do 3,5 t

Oprava a údržba vozidiel do 3,5 t

Predmetom zákazky je poskytovanie servisných služieb súvisiacich s vykonaním záručných a pozáručných opráv a údržby vozidiel do 3, 5 tony.
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 11:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestské služby mesta Trnava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestské služby mesta Trnava

Zadavatel IČ:
00598135

Zadavatel ulice:
Piemyselná ulica 5

Zadavatel PSČ:
917 00

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Mgr. Kamil Vaňa

Zadavatel telefon:
+421 908 025 979


Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální montáž a servis kvalitního nezávislého naftového topení

Profesionální montáž a servis kvalitního nezávislého naftového topení

Kvalitní instalaci, montáž a servis nezávislého naftového topení Vám zajistí společnost Lichnovský s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti, proto jsou jejich služby na špičkové úrovni. Nezávislé naftové topení se využívá k vytápění obytných vozidel, kempingových přívěsů, lodí, ale také kabin stavebních, zemědělských, lesních strojů a dodávkových vozidel. Všude tam, kde není dostupný elektrický proud, můžete využít tento způsob vytápění. Naftu lze čerpat ze samostatné přídavné nádrže nebo přímo z nádrže vozidla. Zajistíme pravidelnou kontrolu včetně údržby. Díky našemu servisu bude Vaše nezávislé naftové topení fungovat spolehlivě a dlouho, proto nás neváhejte kontaktovat!


Autoservis osobních a nákladních vozidel, motorek

Autoservis osobních a nákladních vozidel, motorek

Potřebujete provést prohlídku auta z dovozu? Máte problémy s brzdami? Hledáte v okolí Telče autoservis, kde Vám zkontrolují stav provozních kapalin v nákladním voze? Navštivte Autoservis Telč, kde se o Váš vůz či motorku perfektně postarají. Opravujeme osobní a nákladní automobily a také motocykly. Zajistíme mechanické práce, jako jsou výměny jednotlivých autodílů, ale také výměnu provozních kapalin a pravidelný servis. Provádíme diagnostiku vozidel, evidenční kontroly. Pokud jsi si koupili auto z dovozu, zajistíme také jeho prohlídku a pečlivě zkontrolujeme technický stav vozu.


Svěřte svůj vůz Hyundai do autorizovaného servisu s kompletními servisními službami

Svěřte svůj vůz Hyundai do autorizovaného servisu s kompletními servisními službami

Porouchal se Vám automobil a potřebujete rychle vyřešit jeho opravu nebo provést pravidelnou servisní prohlídku? Objednejte se ještě dnes k profesionálům z autorizovaného servisu vozů Hyundai - T-CAR spol. s r.o. v Boskovicích, který poskytuje kompletní servisní služby. Pošlete si k nám on-line nezávaznou poptávku servisu z pohodlí Vašeho domova, ve které vyplníte pouze své základní osobní a kontaktní údaje a informace o Vašem vozidle. Samozřejmě si můžete i vybrat termín, kdy se servis bude realizovat. Jakmile poptávku odešlete, neprodleně Vás bude kontaktovat náš servisní tým, který Vám poptávku obratem potvrdí. Na náš profesionální servisní tým se můžete spolehnout. V případě potřeby si u nás můžete objednat i náhradní díly.


Servis a profesionální opravy automatických a manuálních převodovek

Servis a profesionální opravy automatických a manuálních převodovek

Jde vám ztuha řadit? Vyskakují vám rychlosti? Pak je na čase navštívit Autoservis Dolina, kde se o vaše auto postarají. Provádíme kompletní opravy a servis automatických i manuálních převodovek do osobních a užitkových automobilů všech značek. Nejčastější poruchy převodovek: - řazení jde ztuha - hluk v převodovce - vyskakování rychlostí - špatná synchronizace převodů - netěsnost na skříni převodovky. Servis a profesionální opravy automatických a manuálních převodovek: - výměna nebo oprava poškozených dílů - nové nastavení převodovky - výměna nebo oprava řadicí vidlice, ozubených kol a dílů zavěšení - výměna synchronizačních kroužků a převodového oleje - kontrola ložiska, výměna nebo oprava ozubeného kola - výměna těsnicích kroužků - přetěsnění skříně převodovky. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme také schopni poskytnout poradenskou činnost v oblasti oprav automatických převodovek. Ať už máte jakýkoli problém s převodovkou, neváhejte nás navštívit v našem Autoservisu Dolina v Kudlovicích nedaleko Uherského Hradiště.


Kompletní servis kamionů, návěsů, přívěsů - truckservis, který dostane váš nákladní vůz do kondice

Kompletní servis kamionů, návěsů, přívěsů - truckservis, který dostane váš nákladní vůz do kondice

Potřebuje Váš nákladní vůz běžnou údržbu, generální opravu nebo vyměnit čelní sklo? Náš TRUCKSERVIS Vám zajistí kompletní servis kamionů, návěsů i přívěsů všech značek. Jsme společnost AGRODÍLNY, spol. s.r.o. sídlící Hrušovanech nad Jevišovkou na Znojemsku nedaleko Moravského Krumlova. Pracujeme rychle, opravy plánujeme tak, aby jste si svůj nákladní vůz co nejdříve odvezli. Co vše vám náš truckservis poskytne: - svářečské i zámečnické práce (svařování hliníkových i nerezových dílů), příprava na STK, měření emisí, montáže a opravy hydraulických systémů, kontroly účinností brzd, klimatizace, diagnostika, opravy posuvných podlah návěsů, údržba kompresorů a další. Také jsme smluvním partnerem pojišťoven Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna - zajistíme výměnu čelních skel nejen nákladních automobilů, ale také zemědělské a stavební techniky.


Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, podvozku a světel

Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, podvozku a světel

Chcete mít připravený vůz na pravidelnou technickou kontrolu v perfektní kondici? Vše jednoduše zařídíte u firmy JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova. Zkontrolujeme funkčnost všech stanovených prvků automobilu, který si po dohodě vyzvedneme a bezprostředně po splnění kontroly přivezeme zpět majiteli. Vůz provedeme kontrolou bez jakéhokoliv problému. Vlastnoručně opravíme i sebemenší odhalené vady. Zaměříme se na funkčnost podvozku, brzd, přední nápravy. Dále na povinnou výbavu, správné seřízení světel, pneumatiky a přední sklo. Ještě váháte? Navštivte nás a nebudete litovat. Opravíme také drobné defekty pneumatik a nikdy vás nenecháme na holičkách.