Vyhotovenie meteorologickej búdky a podstavca pod búdku

Vyhotovenie meteorologickej búdky a podstavca pod búdku

Vyhotovenie/dodanie štandardnej meteorologickej búdky v tvare drevenej skrinky s dvojitými žalúziovými stenami, s dvojitou strechou a drôteným dnom a podstavca pod búdku v počte 10 ks. Vonkajšie žalúzie sú naklonené von a vnútorné dovnútra búdky. Celá meteorologická búdka i so strechou a podstavcom pod meteorologickú búdku musí byť z vonkajšej i vnútornej strany natretá bielou lakovou farbou, ktorá odráža slnečné lúče. Bližšie sú rozmery ako aj podrobnejšia špecifikácia uvedené v súťažnej dokumentácii k zákazke- vo Výzve na predloženie ponuky, Príloha č. 1 tejto Výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský hydrometeorologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský hydrometeorologický ústav

Zadavatel IČ:
00156884

Zadavatel ulice:
Jeséniova 17

Zadavatel PSČ:
833 15

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr. Bernadeta Mudráková

Zadavatel telefon:
+421 259 415 434


Zadavatel web:
http://www.shmu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03419100-1
Výrobky zo stavebného dreva/reziva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní řeznické prkno - krájecí deska, dřevěné prkénko do kuchyně, gastroprovozu

Kvalitní řeznické prkno - krájecí deska, dřevěné prkénko do kuchyně, gastroprovozu

V domácnostech i gastroprovozech pravidelně využijete dřevěné krájecí prkénko. Společnost BRENUS, s.r.o. vyrábí kvalitní řeznická, kuchyňská prkna z kantového dřeva (mix dřevin), která jsou vhodná na sekání a krájení masa. Na prodej je dřevěná deska s rozměrem 40x300x400mm. Jsme však schopni vyrobit řeznická prkna i v jiných rozměrech, dle požadavku zákazníka. Bytelnou desku stačí napustit olejem a můžete začít používat. Pokud povrch časem oschne, je vhodné napuštění olejem zopakovat. Firma BRENUS sídlí v Polešovicích u Uherského Hradiště.


Výroba dřevité vlny Čestice – přírodní obalový, dekorační materiál a podestýlka pod domácí zvířata

Výroba dřevité vlny Čestice – přírodní obalový, dekorační materiál a podestýlka pod domácí zvířata

Představujeme Vám společnost Podpalovače – Ekowood Jakožto tradiční výrobce dřevité vlny, jsme svůj sortiment rozšířili i o návaznou výrobu ekologických podpalovačů. Jedná se o čistý způsob jak roztopit krby, grily a jiná ohniště. Naše podpalovače vydrží hořet 8 – 12 minut a díky tomu a díky vysoké teplotě hoření jste schopni snadno zapálit například krb bez použití třísek.


Doplňkové dřevěné komponenty ke schodišti – šprušle, sloupky, koule

Doplňkové dřevěné komponenty ke schodišti – šprušle, sloupky, koule

Potřebujete šprušle nebo sloupky k sestavení dřevěného schodiště? Hledáte firmu, která se zabývá výrobou dřevěných komponentů pro schodiště? Vše potřebné nakoupíte u společnosti FK Dřevěné lišty. Náš výrobní program zahrnuje produkci dřevěných komponetů pro schodiště: - dřevěné koule – celokulaté bez povrchové úpravy s průměrem 20-200 mm - šprušle v délce 85-92 cm, průměr zakončení 25mm, možnost povrchové úpravy, různá tvarová a materiálová provedení (dub, buk, jasan,smrk) - sloupky – fixní délka 1250mm, bez povrchové úpravy


Dřevěný řeznický špalek - deska na krájení, sekání, zpracování masa

Dřevěný řeznický špalek - deska na krájení, sekání, zpracování masa

Součástí gastro vybavení pro restaurace, školní jídelny, prodejny masa uzenin i jiné potravinářské provozovny je i kvalitní řeznický špalek - dřevěná deska na sekání, krájení, porcování masa, zpracování ryb, zeleniny apod. Společnost BRENUS, s.r.o. je dodavatelem dřevařských materiálů, sídlí v Polešovicích u Uherského Hradiště - Zlínský kraj. Vyrábí i dřevěné řeznické špalky a řeznická prkna (desky z kantového dřeva - mix dřevin). Bytelný špalek stačí napustit stolním olejem a je připraven k použití. Po čase používání se může zdát povrch suchý, potom je vhodné napuštění olejem zopakovat. Kvůli nebezpečí odštípnutí krajních třísek při používání doporučujeme doplnit špalek i obručí. Rozměry řeznického špalku - 500x600x100 mm.


Masivní dřevěné terasy, prodej, pokládka Praha  - nejpřirozenější přechod mezi interiérem a exteriérem, příjemné na bosé nohy

Masivní dřevěné terasy, prodej, pokládka Praha - nejpřirozenější přechod mezi interiérem a exteriérem, příjemné na bosé nohy

Dřevěné terasy tvoří nejpřirozenější přechod mezi interiérem a exteriérem domu. Tyto terasy vizuálně rozšiřují obytný prostor až do venkovní zeleně, což u každého vyvolá příjemné pocity relaxace a spojení s přírodou. Navíc, podlahy na terasy ze dřeva jsou velmi příjemné na bosé nohy, jak v horkých letních dnech, tak i v chladnějším počasí. Dřevěné terasy přenášejí vždy takové množství tepla, které potřebujeme pro dobrý pocit a dokonalý komfort. V našem sortimentu masivních dřevěných teras najdete například venkovní rošty REAL DECK, DLH, BANGKIRAI, BUKIT, MERBAU, IPE, MASSARANDUBA, TEAK a další. Navštivte našeho odborníka na Praze 6 a vyberte si ten správný materiál pro vaši terasu. Firma Zahradník Parket Vám s výběrem vždy ráda poradí.


Odolné příhradové vazníky Greim pro výrobní haly a rodinné domy - montáž, výroba

Odolné příhradové vazníky Greim pro výrobní haly a rodinné domy - montáž, výroba

Rekonstruujete či stavíte novou střechu? Jsme společnost KARPEN PLUS s.r.o. z Brna a dodáváme kvalitní prvky pro střešní konstrukce. V případě zájmu se postaráme o kompletní dodávku střechy na klíč. Služby realizujeme také pro Znojmo, Břeclav, Hodonín a okolí. Vyrábíme a prodáváme příhradové vazníky GREIM, které splňují náročné požadavky na požární odolnost, ale i estetický vzhled. Dále se vyznačují vysokou tuhostí styčníku, přesným geometrických provedením, jednoduchou montáží a odolností. Tyto vazníky jsou vynikající volbou pro sportovní a firemní haly, občanské stavby, rodinné domy (nadkrokevní izolace), ale i pro výstavbu pergoly, nebo přístřešku na automobil. Neváhejte nás kontaktovat s vlastní poptávkou.