Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

MIVOTOP s.r.o.

Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

Nejen dodání, montáž a servis tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů, ale také montáž a servis klimatizací a chladicích zařízení stropních, mobilních nebo nástěnných jsou součástí nabídky profesionálních služeb společnosti MIVOTOP s.r.o., sídlící v Opavě v Moravskoslezském kraji.

Vyhotovenie meteorologickej búdky a podstavca pod búdku

Vyhotovenie meteorologickej búdky a podstavca pod búdku

Vyhotovenie/dodanie štandardnej meteorologickej búdky v tvare drevenej skrinky s dvojitými žalúziovými stenami, s dvojitou strechou a drôteným dnom a podstavca pod búdku v počte 10 ks. Vonkajšie žalúzie sú naklonené von a vnútorné dovnútra búdky. Celá meteorologická búdka i so strechou a podstavcom pod meteorologickú búdku musí byť z vonkajšej i vnútornej strany natretá bielou lakovou farbou, ktorá odráža slnečné lúče. Bližšie sú rozmery ako aj podrobnejšia špecifikácia uvedené v súťažnej dokumentácii k zákazke- vo Výzve na predloženie ponuky, Príloha č. 1 tejto Výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský hydrometeorologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský hydrometeorologický ústav

Zadavatel IČ:
00156884

Zadavatel ulice:
Jeséniova 17

Zadavatel PSČ:
833 15

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr. Bernadeta Mudráková

Zadavatel telefon:
+421 259 415 434


Zadavatel web:
http://www.shmu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03419100-1
Výrobky zo stavebného dreva/reziva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Hledáte spolehlivého výrobce dřevěných krovů a vyvýšených záhonů nebo si chcete pořídit kvalitní ošetřené řezivo? V tom případě se obraťte na společnost Sudolský dřevovýroba působící v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova. Společnost Sudolský dřevovýroba se zaměřuje na komplexní služby v oblasti zpracování dřeva. Kromě prodeje řeziva, jeho sušení a sterilizaci palet také provádí zakázkovou výrobu krovů, vazeb, vyvýšených záhonů a teras z různých dřevin. Nechte si splnit své představy a zašlete nám požadavky ještě dnes!


Dřevěné příhradové vazníky pro stavbu střechy domu, haly, altánu - výroba, montáž

Dřevěné příhradové vazníky pro stavbu střechy domu, haly, altánu - výroba, montáž

Dřevěné příhradové vazníky mají dnes uplatnění v celém stavebním průmyslu - nejčastěji se využívají pro stavbu střechy rodinného nebo bytového domu, halového objektu, supermarketu nebo i zahradního altánu. Další využití také naleznou při realizaci bednění mostů nebo dřevěných stropů. Pracovníci ve společnosti ROOFTRUSS s.r.o. se specializují především na výrobu příhradových vazníků, ale také dokážeme zajistit i stavbu střechy na klíč. Dřevěné příhradové vazníky jsou náhradou za klasické vázané krovy, ale také za ocelové nebo betonové prvky - jejich výhodami jsou lehkost, cena a ekologický aspekt. Navrhují se až na rozpětí 30 m bez mezilehlé podpory. Také lze vybírat z různých tvarů (sedlové, pultové, obloukové vazníky nebo s obytným podkrovím). Zajistíme vám návrh, výrobu i dodávku dřevěných příhradových vazníků - působíme po celé České republice (Ostrava, Olomouc, Šumperk, Prostějov, Brno, Znojmo, Uherské Hradiště, Vyškov a další). Záruku na příhradové vazníky poskytujeme 36 měsíců.


Dřevěný řeznický špalek - deska na krájení, sekání, zpracování masa

Dřevěný řeznický špalek - deska na krájení, sekání, zpracování masa

Součástí gastro vybavení pro restaurace, školní jídelny, prodejny masa uzenin i jiné potravinářské provozovny je i kvalitní řeznický špalek - dřevěná deska na sekání, krájení, porcování masa, zpracování ryb, zeleniny apod. Společnost BRENUS, s.r.o. je dodavatelem dřevařských materiálů, sídlí v Polešovicích u Uherského Hradiště - Zlínský kraj. Vyrábí i dřevěné řeznické špalky a řeznická prkna (desky z kantového dřeva - mix dřevin). Bytelný špalek stačí napustit stolním olejem a je připraven k použití. Po čase používání se může zdát povrch suchý, potom je vhodné napuštění olejem zopakovat. Kvůli nebezpečí odštípnutí krajních třísek při používání doporučujeme doplnit špalek i obručí. Rozměry řeznického špalku - 500x600x100 mm.


Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Představujeme Vám firmu IQ KONSTRUKT s.r.o. Náchod, která se zabývá projekcí a celkovou realizací široké škály dřevěných konstrukcí včetně atypických staveb. Potřebujete rychle bydlet? Chcete si nechat postavit pěknou dřevěnou roubenku, pergolu, altán či zimní zahradu? Máte obavy jak dlouho to bude trvat? Naše firma IQ KONSTRUKT s.r.o. z okresu Náchod Vám garantuje rychlou realizaci, třeba možnost bydlení cca do půl roku. Díky technologiím a strojnímu CNC vybavení naše stavby dosahují té nejvyšší kvality bez zbytečných průtahů a odpadu. Odborná realizace dřevostaveb: – rodinné domy: montované domy, roubenky – konstrukce krovů – zahradní konstrukce: pergoly, zimní zahrady, altány – zemědělské a atypické konstrukce Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čáslavky 11, Dolany okres Náchod.


Dřevěné komponenty a soustružené díly, výroba z masivního dřeva

Dřevěné komponenty a soustružené díly, výroba z masivního dřeva

Hledáte kvalitní a originální dřevěné komponenty a soustružené díly pro vaše nábytkářské, stolařské, dekorační projekty? Nebo toužíte po doplňkách moderního bydlení a HORECA? Pak je naše společnost FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s.r.o. spolehlivým a zkušeným partnerem pro vaše projekty se dřevem. Specializujeme se na výrobu dřevěných komponentů a soustružených dílů z masivního dřeva a zajistíme širokou škálu možností i řešení. Disponujeme moderním technologickým vybavením pro soustružení a frézování z masivního dřeva. Všechny výrobky jsou vyráběny s vysokou přesností a kvalitou. Dále provádíme povrchové úpravy - lakování od matu až po vysoký lesk, olejování a voskování. Pracujeme s různými druhy dřeva, jako jsou buk, dub, ořech, javor, jasan, třešeň, smrk nebo zirbe. Také jsme ale schopni dle domluvy zajistit jiný druh dřeva. Dekorativní předměty, nábytkové komponenty, designové prvky a užitkové předměty pro různé využití naleznete v našem letáku, stačí kliknout na naše webové stránky a po té nás kontaktovat.


Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků pro nové střechy rodinných domů

Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků pro nové střechy rodinných domů

Potřebujete novou střechu pro váš rodinný dům? Jste z Jihomoravského kraje? Objednejte si dřevěné příhradové vazníky od společnosti BAST CZ s.r.o., se sídlem v Kuřimi u Brna. Střešní příhradové vazníky představují moderní konstrukci pro vaši střechu. Vyrábíme a montujeme příhradové vazníky pro střechy rodinných domů. Vyrábíme příhradové vazníky z kvalitního dřeva na všechny typy střech pro jednotlivce i stavební firmy. Naši profesionální tesaři, pokrývači a klempíři používají nejmodernější technologie při výrobě a montážích střech. Vazníky dodáváme přesně podle požadavků zadavatele. Máme dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou, ale i s montáží. Máme mnoho spokojených zákazníků. Dodáváme a montujeme příhradové vazníky v regionech Brno, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Vyškov, Blansko, Boskovice, Letovice.