Kvalitní a pohodlné sedací soupravy od českých i zahraničních výrobců

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Kvalitní a pohodlné sedací soupravy od českých i zahraničních výrobců

Pokud chcete Váš byt či dům vybavit opravdu kvalitním a pohodlným nábytkem, navštivte prodejnu nábytku společnosti NÁBYTEK LINEA, s.r.o. v Liberci. Zabývají se prodejem sedacích souprav od českých i zahraničních výrobců. Na trhu s nábytkem působí již od roku 1994, a tak Vám mohou zaručit kvalitní nábytek od léty prověřených výrobců.

Vyhotovenie meteorologickej búdky a podstavca pod búdku

Vyhotovenie meteorologickej búdky a podstavca pod búdku

Vyhotovenie/dodanie štandardnej meteorologickej búdky v tvare drevenej skrinky s dvojitými žalúziovými stenami, s dvojitou strechou a drôteným dnom a podstavca pod búdku v počte 10 ks. Vonkajšie žalúzie sú naklonené von a vnútorné dovnútra búdky. Celá meteorologická búdka i so strechou a podstavcom pod meteorologickú búdku musí byť z vonkajšej i vnútornej strany natretá bielou lakovou farbou, ktorá odráža slnečné lúče. Bližšie sú rozmery ako aj podrobnejšia špecifikácia uvedené v súťažnej dokumentácii k zákazke- vo Výzve na predloženie ponuky, Príloha č. 1 tejto Výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský hydrometeorologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský hydrometeorologický ústav

Zadavatel IČ:
00156884

Zadavatel ulice:
Jeséniova 17

Zadavatel PSČ:
833 15

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr. Bernadeta Mudráková

Zadavatel telefon:
+421 259 415 434


Zadavatel web:
http://www.shmu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03419100-1
Výrobky zo stavebného dreva/reziva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba příhradových vazníků, realizace a rekonstrukce střech

Výroba příhradových vazníků, realizace a rekonstrukce střech

Naše společnost se specializuje na výrobu a dodávky příhradových vazníků, které slouží jako základní konstrukce většiny moderních střech. Jedná se o konstrukční řešení, které se vyznačuje rychlou montáží, vysokou úsporou materiálu a nízkou hmotností celé konstrukce. Naše vazníky je možné použít pro nejrůznější tvary střech a přístřešků. Šikmá či plochá střecha? Pro nás žádný problém! Náš tým vyškolených odborníků se stará o neustálé zvyšování kvality své práce, denně implementujeme do výroby nové technologie a držíme se nejnovějších trendů ve zhotovení a montáži dřevěných střešních konstrukcí. Mimo naši hlavní činnost poskytujeme také komplexní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Naší doménou je spokojený zákazník a rychlé a kvalitní zhotovení zakázky. Neváhejte se na nás obracet také ve věci výstavby dřevostaveb a zděných staveb na klíč, rádi se o Váš nový domov patřičně přičiníme. Sledujte náš web, anebo nás rovnou navštivte na adrese Okružní 283, 783 14 Hlušovice.


Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Hledáte spolehlivého výrobce dřevěných krovů a vyvýšených záhonů nebo si chcete pořídit kvalitní ošetřené řezivo? V tom případě se obraťte na společnost Sudolský dřevovýroba působící v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova. Společnost Sudolský dřevovýroba se zaměřuje na komplexní služby v oblasti zpracování dřeva. Kromě prodeje řeziva, jeho sušení a sterilizaci palet také provádí zakázkovou výrobu krovů, vazeb, vyvýšených záhonů a teras z různých dřevin. Nechte si splnit své představy a zašlete nám požadavky ještě dnes!


Příhradové vazníky a střešní konstrukce pro průmyslové a komerční objekty - výroba, montáž

Příhradové vazníky a střešní konstrukce pro průmyslové a komerční objekty - výroba, montáž

Příhradové vazníky a střešní konstrukce pro všechny typy střech vyrábí a montuje firma BAST CZ s.r.o. se sídlem v Kuřimi u Brna. Vyrábíme spolehlivé vazníky a střešní konstrukce pro průmyslové a komerční objekty, pro jednotlivce i stavební firmy. Zhotovujeme je pouze z kvalitního dřeva. Montáž střešních konstrukcí díky příhradovým vazníkům probíhá rychle, nenáročně a s výsledkem budete vždy maximálně spokojeni. Na střechy dodáváme libovolné střešní krytiny. Montujeme příhradové vazníky v regionech Brno, Blansko, Boskovice, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Vyškov


Zakázková výroba dřevěných sbíjených příhradových vazníků včetně dopravy a montáže

Zakázková výroba dřevěných sbíjených příhradových vazníků včetně dopravy a montáže

Potřebujete provést rekonstrukci staré střechy a uvažujete o vazníkové konstrukci? Sháníte firmu, která Vám zpracuje návrh vazníkové konstrukce a následně se postará o montáž vazníků na stavbě? Zakázkovou výrobu dřevěných sbíjených příhradových vazníků zajišťuje firma SOVYM, s.r.o. Našim zákazníkům rádi poradíme s výběrem správného typu vazníku pro rodinný dům nebo jiný typ stavby. Návrh vazníkové konstrukce včetně cenové nabídky zastřešení pro vás zpracujeme zdarma. Dřevěné sbíjené vazníky vyrobíme na míru a také se postaráme o jejich dopravu a montáž na místě stavby. Předností vazníkových konstrukcí je rychlost montáže a také možnost jejich instalace i v zimním období. Sbíjené vazníky mají navíc nízkou hmotnost a při jejich výrobě se spotřebuje mnohem méně řeziva než u klasických konstrukcí.


Dřevěné příhradové vazníky pro stavbu střechy domu, haly, altánu - výroba, montáž

Dřevěné příhradové vazníky pro stavbu střechy domu, haly, altánu - výroba, montáž

Dřevěné příhradové vazníky mají dnes uplatnění v celém stavebním průmyslu - nejčastěji se využívají pro stavbu střechy rodinného nebo bytového domu, halového objektu, supermarketu nebo i zahradního altánu. Další využití také naleznou při realizaci bednění mostů nebo dřevěných stropů. Pracovníci ve společnosti ROOFTRUSS s.r.o. se specializují především na výrobu příhradových vazníků, ale také dokážeme zajistit i stavbu střechy na klíč. Dřevěné příhradové vazníky jsou náhradou za klasické vázané krovy, ale také za ocelové nebo betonové prvky - jejich výhodami jsou lehkost, cena a ekologický aspekt. Navrhují se až na rozpětí 30 m bez mezilehlé podpory. Také lze vybírat z různých tvarů (sedlové, pultové, obloukové vazníky nebo s obytným podkrovím). Zajistíme vám návrh, výrobu i dodávku dřevěných příhradových vazníků - působíme po celé České republice (Ostrava, Olomouc, Šumperk, Prostějov, Brno, Znojmo, Uherské Hradiště, Vyškov a další). Záruku na příhradové vazníky poskytujeme 36 měsíců.


Spárovky, dveřní vlysy, dřevěné pelety, brikety - výhodný nákup přes eshop

Spárovky, dveřní vlysy, dřevěné pelety, brikety - výhodný nákup přes eshop

Přes eshop firmy PODHAJI s.r.o. pohodlně nakoupíte spárovky, dveřní vlysy, pelety i brikety. Při větších objednávkách nebo stálým zákazníkům poskytneme individuální slevu. I jednorázový nákup pro Vás bude tedy výhodný. Pokud si z naší široké nabídky spárovek nevyberete, můžete nás kontaktovat telefonicky 603117202 nebo přes formulář na webu a domluvíme se individuálně. Pro zákazníky z okolí Zlína, Vsetína je možný osobní odběr v Lutonině. Internetový obchod, nákup přes eshop: - spárovky - buk, dub, třešen, ořech - dveřní vlysy - lepené (sendvičové) hranoly pro výrobu dveří - pelety z lisovaných smrkových či borových pilin - v 15kg pytlích i po paletách. - brikety z tvrdého dřeva - baleny po 10 kg nebo 1000 kg na paletě.