Obstaranie služieb znalca za účelom ocenenia nehnuteľností

Obstaranie služieb znalca za účelom ocenenia nehnuteľností

Predmetom zákazky sú znalecké služby, ktorých výsledkom je vyhotovenie znaleckého posudku a poskytnutie informácie o všeobecnej hodnote nehnuteľností vo vlastníctve UNB, resp. všeobecnej hodnote nájmu a všeobecnej hodnote vecného bremena vo viacerých kategóriách.


Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 3 návrhu rámcovej dohody.
Veřejná zakázka vložena:
02.03.2023 11:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Zadavatel IČ:
31813861

Zadavatel ulice:
Pažítková 4

Zadavatel PSČ:
821 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Greguš

Zadavatel telefon:
+421 904 803 225


Zadavatel web:
https://www.unb.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71319000-7
Služby znalcov (expertíza)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Znalecké posudky nemovitostí, odhady hodnoty nemovitostí, Olomouc

Znalecké posudky nemovitostí, odhady hodnoty nemovitostí, Olomouc

Znalecké posudky nemovitostí a odhady nemovitostí provádí Ing. Milan Indra z Olomouce. Vypracuji pro vás znalecký posudek při převodu nemovitosti, majetkovém vyrovnání, vkladu do účetnictví a dědickém řízení. Odhady nemovitostí provádím pro určení daní při změně majitele nemovitostí, stanovení hodnoty nemovitostí při dědickém a rozvodovém řízení, zjištění tržní hodnoty nemovitostí a pro stanovení hodnoty nemovitostí pro účely pojištění nemovitostí.


Znalecké posudky a odhady cen nemovitostí v okrese Náchod - Eva Aulichová

Znalecké posudky a odhady cen nemovitostí v okrese Náchod - Eva Aulichová

Pokud chcete prodávat byt nebo dům, je třeba si předtím nechat vyhotovit odhad ceny nemovitosti. Pokud bydlíte v okrese Náchod a hledáte vhodnou osobu k tomu určenou, pak se bez obav můžete obrátit na paní Evu Aulichovou, která tyto služby provozuje. V rámci její činnosti se na ni můžete obrátit pokud potřebujete: - znalecký posudek - odhad ceny nemovitosti - tržní odhady V neposlední řadě se také věnuje realitní činnosti, takže Vám kromě posudku může pomoci najít i vhodný pronájem, nebo rovnou byt, pozemek či rodinný dům ke koupi. Pro více informací ji neváhejte kontaktovat a domluvte se na osobní schůzce, kde můžete probrat veškeré podrobnosti.


Znalec, odhadce na oceňování majetku s dlouholetou zkušeností

Znalec, odhadce na oceňování majetku s dlouholetou zkušeností

V oblasti oceňování nemovitostí, majetku nebo podniků má již dlouholeté zkušenosti. Zajistí vám komplexní služby včetně odhadů movitých i nemovitých věcí, nehmotného majetku, znalecké posudky, tržní odhady a další. Hodnotu vašeho majetku nejlépe posoudí nezávislý odborník a také je důležité pro jaký účel odhad potřebujete - proto se na nás neváhejte vždy obrátit. Pro naše klienty oceňujeme: - nemovitosti, obchodní korporace, movité věci, nehmotný majetek. Seznam podkladů co vše je potřeba ke správnému ocenění nemovitosti naleznete na našich webových stránkách.


Odborné zhodnocení, posudky ke kácení dřevin, návrh na kompenzaci výsadby stromů

Odborné zhodnocení, posudky ke kácení dřevin, návrh na kompenzaci výsadby stromů

Společnost ARVITA P spol. s r.o. Otrokovice dodá odborné zhodnocení, znalecké posudky ke kácení dřevin i návrhy na kompenzaci výsadby dřevin a vyřeší jednání s příslušnými úřady za Vás. Reference z realizovaných akcí i zpracovaných dokumentací jsou nejen v regionu Zlín, Kroměříž a Uherské Hradiště, ale z i z oblastí v okolí Znojma, Brna, Olomouce nebo Ostravy a Přerova. Kancelář firmy najdete na adrese - Otrokovice, Příčná 1541 - tel.: 577938161.  K pokácení vzrostlého stromu či jiné dřeviny rostoucí mimo les je potřeba povolení příslušného orgánu státní správy, tedy obecního úřadu, městského úřadu, respektive jejich oddělení k tomu určených. My jednání s příslušnými úřady řešíme za Vás a dodáme potřebné odborné posudky. Dále řešíme kácení dřevin - je nutné kompenzovat ekologickou újmu a zajistit náhradní výsadbu za pokácené keře, stromy. Dodáme návrhy na kompenzaci výsadby.


Odborné vedení stavby, stavební dozor Liberec, autorizace, znalecké posudky, revize projektů

Odborné vedení stavby, stavební dozor Liberec, autorizace, znalecké posudky, revize projektů

M-Stavby, s.r.o. Liberec Pro správný a funkční průběh stavby oslovte naší firmu, která ráda zajistí spolehlivého stavbyvedoucího, odborný stavební dozor či autorizaci, která je dle zákona nutná k realizaci a odbornému vedení Vaší stavby. Naše služby: - odborné vedení stavby - stavební dozor - autorizace - revize projektů - znalecké posudky - autorizovaný technik - TDI, revize Pokud Vás naše odborné vedení stavby včetně autorizace zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Kapličky 830/3, Liberec.


Soudní znalec Beroun, oceňování nemovitostí, domů, bytů, projekty rodinných domů

Soudní znalec Beroun, oceňování nemovitostí, domů, bytů, projekty rodinných domů

Představujeme Vám soudního znalce pana Jana Slavíka z okresu Beroun, který nabízí kompletní služby v oblasti soudního znalectví a projektů rodinných domů. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme především oceňování pozemků, rodinných domů, bytů nebo jiných objektů. Naše služby: - soudní znalec - oceňování nemovitostí - projekty rodinných domů. Pokud chcete znát cenu nějakého objektu nebo nemovitosti, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jabloňová 1281/6, Hořovice, Beroun.