Držáky a redukce na světla i pouliční lampy veřejného osvětlení – profesionální výroba

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Držáky a redukce na světla i pouliční lampy veřejného osvětlení – profesionální výroba

Hledáte spolehlivého dodavatele a výrobce držáků a redukcí na svítidla a pouličních lamp? Přejete si kvalitní a cenově dostupné produkty splňující veškeré standardy? V tom případě se obraťte na společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. vyrábí držáky na světla, které slouží k dodatečné montáži jako příslušenství a při výměně lamp. Výrobky jsou certifikovány a vhodné nejen pro města a technické služby. Mějte kvalitně osvětlen park, náměstí i parkoviště a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou a řešením na míru ještě dnes!

Poptávám kompletní rekonstrukci chrupu

Poptávám kompletní rekonstrukci chrupu

Měl bych zájem o kompletní rekonstrukci chrupu.
Poptávka byla vložena dne:
09.02.2023 08:08

Platnost poptávky:
09.03.2023 07:33

Kontaktní osoba:
Pavel Pivoda

Kontaktní email:

Telefon:
+420 722 774 462

Okres:
Blansko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 -  nechte se ošetřit na nejlepší úrovni

Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 - nechte se ošetřit na nejlepší úrovni

Stomatologická klinika Dental Office H33 s.r.o. nabízí v Praze 4 nejlepší stomatologické ošetření s využitím nejmodernějšího vybavení. Naši zkušení zubní lékaři poskytují komplexní péči od preventivních prohlídek až po náročnější zákroky. Jsme hrdí na to, že naši pacienti mohou využít nejmodernější technologie a materiály, díky čemuž je naše stomatologické ošetření nejefektivnější a nejbezpečnější. Pokud hledáte v Praze 4 zubního lékaře, který Vám poskytne komplexní a profesionální péči, neváhejte a navštivte nás v Dental Office H33.


Perfektní úsměv díky implantátům v Dental Office H33 - kvalita v každém detailu

Perfektní úsměv díky implantátům v Dental Office H33 - kvalita v každém detailu

Zubní implantáty jsou efektivním řešením pro nahrazení chybějících zubů, ať už v důsledku nehody, genetiky, nebo onemocnění. Tyto implantáty, které v Dental Office H33 používáme, jsou malé titanové nebo zirkon-titanové šroubky, které nahrazují kořen původního zubu. Díky moderní implantologii je vhodným kandidátem pro zubní implantáty téměř každý s dobrou ústní hygienou a zdravotním stavem. Léčba zahrnuje zavedení implantátu a péči po implantaci, přičemž implantace trvá přibližně 20-30 minut a je bezbolestná. Celková doba léčby se pohybuje od 7 do 12 týdnů, v závislosti na individuálních faktorech, jako je nutnost augmentace kosti nebo extrakce původního zubu. V Dental Office H33 pracujeme s kvalitními švýcarskými implantáty Straumann a Camlog, které poskytují dlouhodobou životnost a komfort. Cena za jeden implantát je 22 000 Kč, plus 15 900 Kč za korunku. Po implantaci je důležité dodržovat předepsanou péči, včetně užívání antibiotik, aplikace chladivých obkladů, omezení vyplachování, a přizpůsobení stravy a fyzické aktivity. V případě komplikací je nutné okamžitě kontaktovat lékaře. V Dental Office H33 se můžete spolehnout na kvalitní péči v souladu s mezinárodními standardy.


Moderně vybavená zubní ordinace, kde jste v péči nejlepšího zubaře

Moderně vybavená zubní ordinace, kde jste v péči nejlepšího zubaře

Zubní klinika Rafael Zlín a Dentální centrum Happy Smile Otrokovice jsou zárukou nejlepší zubařské péče i dentální hygieny na zlínsku. Naše zubní ordinace jsou moderně vybavené a setkáte se zde jen s perfektně vyškoleným personálem. Využijte možnosti využít nadstandardní péče pro dospělé i pro děti. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči. Poskytujeme služby v oboru: - endodoncie - estetická stomatologie - dětská stomatologie - dentální hygiena - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů spojených s péčí o zuby.


Zubní klinika v Praze 4 – moderní komplexní péče o chrup

Zubní klinika v Praze 4 – moderní komplexní péče o chrup

Komplexní péči o Váš chrup i chrup celé Vaší rodiny Vám poskytne zubní klinika Dental Office H33 v Praze, kde tým kvalifikovaných zubařů a moderní vybavení nabízí nejen preventivní prohlídky, profesionální zubní hygienu, ošetření kazů a zubní implantáty, ale také oddělení dětské stomatologie. Na naší klinice dále naleznete oddělení stomatologické chirurgie, ortodoncie, záchovné stomatologie, parodontologie nebo oddělení mikroskopické endodoncie. Aby Váš úsměv zářil, můžete využít i některou z metod bělení zubů, kterou zubní klinika Dental Office H33 v Praze nabízí.


Stomatochirurgie, kompletní rekonstrukce chrupu, krásné, nové zuby

Stomatochirurgie, kompletní rekonstrukce chrupu, krásné, nové zuby

MUDr. Chajrušev působí v oboru Stomatochirurgie a Estetická stomatologie. Každému pacientovi na klinice ve Zlíně i Otrokovicích doporučíme vhodné řešení, díky kterému získá krásné nové zuby - provádíme kompletní rekonstrukce chrupu a zavádíme jednotlivé zubní implantáty jako náhrady chybějících zubů. Výhodou implantátů je, že funkčně i vzhledově jsou srovnatelné s původním zubem, jejich životnost je tedy v případě správné péče o chrup několik desítek let. Pro konzultace nás kontaktujte na tel.:571117495.


Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Na Zubní klinice Rafael Zlín i v Dentálním centru Otrokovice proběhne preventivní prohlídka Vašeho dítěte u zubaře v pohodové atmosféře a beze strachu. Dětský zubař nesmí budit strach, proto již prostředí čekárny na obou našich provozovnách navodí pohodu, najdete zde i dětský koutek. Děti v rámci prevence učíme jak správně pečovat o chrup, využíváme pohádky a hračky pro názorné ukázky. Team našich lékařů najdete na webových stránkách. Budete rádi, pokud nás v naší ordinaci ve Zlíně či Otrokovicích navštívíte. Doporučujeme přijít na 1.prohlídku k zubaři již s ročním dítětem.