Tkaniny

Tkaniny

Predmetom zákazky dodávka textílií vrátane dopravy pre ÚVTOS Košice-Šaca.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Zadavatel IČ:
00738395

Zadavatel ulice:
Budovateľská, priečinok 28 1

Zadavatel PSČ:
040 15

Zadavatel obec:
Košice-Šaca

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Grutka

Zadavatel telefon:
+421 552 832 803

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

19200000-8
Textílie a príbuzné položky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


E-shop, velkoobchodní prodej značkových cestovních a kabinových zavazadel

E-shop, velkoobchodní prodej značkových cestovních a kabinových zavazadel

Čeká Vás let letadlem a potřebujete kabinové zavazadlo vhodné na palubu letadla? Dosloužila Vám Vaše stará cestovní taška nebo kufr na kolečkách a potřebujete nový? Kabinová i cestovní zavazadla pro vaše toulky světem nakoupíte pohodlně z Vašeho domova na e-shopu levstra.cz. I nejnáročnější cestovatelé si u nás mohou vybrat zavazadla ve vhodné velikosti – prodáváme kabinová zavazadla, které je možné si vzít s sebou na palubu letadla, ale i velká cestovní zavazadla na kolečkách o objemu 60 litrů. Společníkem na cestách se Vám může stát některý z modelů cestovních zavazadel značek Benetton, Trendy, Ultra Logo nebo UCB.


Kvalitní potahové látky, které jsou odolné proti zašpinění a poškození

Kvalitní potahové látky, které jsou odolné proti zašpinění a poškození

Přemýšlíte, že by Vaše křeslo nebo sedací souprava potřebovali nový potah, ale nevíte, který si vybrat? A co takhle potahovou látku, která je odolná proti zašpinění a nebo látku, která je odolná proti poškození domácími mazlíčky? Tyto moderní a kvalitní potahové látky nyní můžete pořídit od jihlavské firmy BS-textil s.r.o., která je specialistou na potahové tkaniny. Potahová látka SERTA je kvalitní potahová látka, která je uzpůsobena pro majitele domácích mazlíčků a především koček. Látka má zvýšenou odolnost proti poškození drápky díky speciální vazební technice, která se skládá se syntetických texturovaných multifilů, frikční příze a netkané textilie s nanotechnologií. Potahová látka ESENZA je moderní potahová látka, která se skládá ze dvou vrstev: - 70% přírodní useň¨ - 30% broušený embasovaný PES úplet Tato potahová látka imituje kůži, je měkká, jemná a prodyšná. Plně se adaptuje na okolní teplotu a navíc je protialergení. Tato látka splňuje vysoké nároky na čalounický materiál. Pro více informací o potahových látkách SERTA a ESENZA a jejich cenách se obraťte na webové stránky firmy BS-textil s.r.o. nebo je kontaktuje pomocí emailu. S potahovými látky od firmy BS-textil s.r.o. se už nemusíte obávat pracného čistění skvrn a nečistot.


Dekorační látky a tkaniny pro čalouníky - originální bytový design

Dekorační látky a tkaniny pro čalouníky - originální bytový design

Poptáváte dekorační látky? Navštivte velkoobchodní čalounickou galanterii BS - textil s.r.o. z Jihlavy a vyberte si ze širokého spektra dekoračních látek pro čalouníky a tkanin včetně kovového příslušenství pro originální bytový design. Firma dodává různé: - listové žinylkové, žakárové a ploché potahové látky - nehořlavé tkaniny TREVIRA CS speciálně pro veřejné prostory - vlasové tkaniny - matracoviny včetně proševů, koženek, 3D tkanin a microfází - luxusní deky a povlečení s dětskými motivy Také zde naleznete interiérové látky, závěsy, záclony a odolné textilie proti drápkům zvířat či zašpinění.


Prádlové gumy neboli pruženky různých rozměrů do prádla, sportovního oblečení či pyžam

Prádlové gumy neboli pruženky různých rozměrů do prádla, sportovního oblečení či pyžam

Výroba stuh – ELAS Liberec Již dlouhou dobu se zabýváme moderní výrobou specifického galanterního zboží pro výrobce prádla, pro automobilový průmysl či zdravotnictví. Především se jedná o výrobu sportovního oblečení nebo spodního prádla či sportovní potřeby a zdravotnické pomůcky. V našem sortimentu naleznete lemovky, gumolana, lemovky, popruhy, gumy, stuhy nebo pruženky. Prádlové gumy neboli pruženky Výroba i barvení gum probíhá na nejmodernějších strojích kontinuálními a diskontinuálními postupy. Jedná se o elastické výrobky, a proto pamatujeme na dostatečnou pružnost, která je gumám při výrobě dodávána.


Velkoobchod se skořepinovými, látkovými a kabinovými kufry – nákup i pro jednotlivce přes e-shop

Velkoobchod se skořepinovými, látkovými a kabinovými kufry – nákup i pro jednotlivce přes e-shop

Uvažujete o koupi nového látkového kufru? Čeká Vás cestování letadlem a potřebujete kabinový kufřík? Látkové i skořepinové kufry všech velikostí v různých barevných provedeních včetně kabinových zavazadel nakoupíte u společnosti Levstra s.r.o. z Brna. Jsme výhradním dovozcem a distributorem kufrů značek Marina Galanti a Benetton do maloobchodních sítí v České republice. Zajišťujeme velkoobchodní prodej těchto zavazadel, ovšem kompletní sortiment látkových a skořepinových kufrů je k dispozici i na našem e-shopu, kde je možné si kufry také objednat.


Sériové velkokapacitní stříhání netkaných textilií a tkanin na stříhárně Cutter Bullmer

Sériové velkokapacitní stříhání netkaných textilií a tkanin na stříhárně Cutter Bullmer

Potřebujete zpracovat střihy na velkokapacitní řezačce? Hledáte firmu, která zajišťuje sériové stříhání nebo řezání látek a tkanin na zakázku? Pak se obraťte na firmu DISTING s.r.o. z Dukovan. Postaráme se o zakázkové, sériové velkokapacitní stříhání látek a tkanin pro firmy na velkokapacitní stříhárně Cutter Bullmer. Tato stříhárna si poradí se stříháním různých druhů materiálů – umí stříhat jak netkané textilie (nano-vlákenné, polypropylenové, rouno), tak i tkané textilie a tkaniny pro oděvní nebo automobilový průmysl, jako jsou filtrační vložky nebo těsnění. Stříháme vlastní materiály zákazníka, které nám zákazník dodá Poloautomatická stříhárna zpracovává výhradně digitální střihové konstrukce, které si zákazník může dodat vlastní, nebo mu digitální střihové konstrukce vytvoříme, případně papírové střihy zdigitalizujeme. Díky automatickému výřezu dílů ve vakuu zajistí naprostou přesnost řezaných tkanin i elastických materiálů.