Gumový válec, Německo

Gumový válec, Německo

Dobrý den,
potřeboval bych gumový válec s vysokou tvrdostí Shore pro přepravu úzkých dílů (150 mm), které jsou potaženy EVA fólií. Ta by měla být drážkovaná ve tvaru kosočtverce, vnější průměr 50 mm, šířka 130 mm, průměr jádra válečku 10 mm. Dokázali byste takovou roli vyrobit a jak rychle by to mohlo být v Německu?

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag,
ich bräuchte für die Beförderung von schmalen Teilen (150mm), die mit EVA-Folie beschichtet sind eine Gummirolle mit hoher Shore-Härte. Diese soll rautenförmig gerillt sein, Außendurchmesser 50mm, Breite 130mm, Walzerkerndurchmesser 10mm. Könnten Sie so eine Rolle fertigen und wie schnell könnte diese in Deutschland sein?
Poptávka byla vložena dne:
15.11.2022 11:47

Platnost poptávky:
15.02.2023 09:32

Kontaktní osoba:
Tilmann Hauck


Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba dynamických pryžových těsnění pro automobily

Výroba dynamických pryžových těsnění pro automobily

Výrobě dynamických pryžových těsnění pro automobily se věnuje společnost Saar Gummi Czech s.r.o. Vyrábí především těsnění pro dveře a kapoty automobilů. Těsnění jsou vyráběny z technické pryže technologií vytlačováním. Dodává těsnění přibližně na 3 miliony aut ročně, což pokrývá asi 20% evropského trhu pro těsnění automobilů. Výrobní závody společnosti Saar Gummi Czech s.r.o. naleznete v Červeném Kostelci a Velkém Poříčí, okres Náchod.


Vlnovcové hadice - nerezové, kovové, vysokotlaké hadice z PTFE

Vlnovcové hadice - nerezové, kovové, vysokotlaké hadice z PTFE

V potrubních systémem jsou významným prvkem i vlnovcové hadice. Společnost MACROFLEX z regionu Zlínský kraj dodá nerezové hadice, kovové hadice pro výfuková potrubí i vysokotlaké hadice z PTFE. Vlnovcové hadice jsou použitelné k zachycování pohybu při prodloužení materiálu, při zdvihových pohybech, k vyrovnání montážních nepřesností, jako hasicí hadice a plnicí hadice pro cisterny. Vhodné pro mnoho chemikálií, páru, vodu, olej, plyn, vakuum. Vlnovcové hadice z nerezové oceli: - bez opletu - Typ SE 110 - s opletem z drátu z nerezové oceli - Typ SE 111 - s dvojitým opletem - Typ SE 112. Vysokotlaké hadice z PTFE: - s jednoduchým opletem - Typ SP 6001 - s dvojitým opletem - Typ SP 6002 - Vlnovcové hadice z nerezové oceli s PTFE vložkou. Kovové hadice pro výfuková potrubí - pro odsávání a přepravu horkého a studeného vzduchu, páry, spalin, prachu a granulátů: - se samotěsnícím profilem - ASF - s těsnícím profilem - ASG. Na zakázku dodáme i vlnovcové hadice z jiných materiálů.


Pogumování válců, kladek měkkou mechovou, pěnovou i nelepivou gumou

Pogumování válců, kladek měkkou mechovou, pěnovou i nelepivou gumou

Pogumování: - válců mikroporézní gumou s broušeným povrchem popř. s povrchovým textilem - technických válců gumovou směsí - kladek - kol - válečků expandovanou pryží v provedení BASIC, ELAST a ELAST SOFT - výrobky z technické pryže. Povrch pogumovaného válce je broušený, lze jej opatřit i textilní vrstvou.


Rozhrnovací, roztahovací pogumované drážkované válce - výroba

Rozhrnovací, roztahovací pogumované drážkované válce - výroba

Pogumované válce jsou nedílnou součástí všech dopravníkových, navíjecích a dalších průmyslových strojů. Rozhrnovací, roztahovací pogumované drážkované válce slouží k rozhánění materiálu směrem ven od středu válce a tím se zabraňuje mačkání materiálu a tvorbě vrásek. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. provádí pogumování válců a následné vyřezání drážek levé a pravé šroubovice symetricky od středu válce. Tyto drážky roztahují dopravovaný materiál od středu do stran a nedochází tak k jeho krčení. Válce také zabraňují tvorbě vrásek a faldů. Můžou sloužit tak k napnutí a vyhlazení materiálu. Drážky zhotovujeme na NC stroji, počet drážek i úhel lze zadat libovolně. Válce nejsou lepené, což je výhoda drážkovaných pogumovaných válců. Drážka je přímo vyřezána do navulkanizované gumy. Drážkované válce: - válec s jemným obvodovým drážkováním - válec s křížovým drážkováním - válec s obdélníkovým drážkováním - válec s obvodovým drážkováním - válec se spirálovým drážkováním - váleček s jemným podélným drážkováním - válec se šikmým drážkováním - rozhrnovací pogumovaný válec - rozprostírací drážkové válce - spirálové pryžové válce. Pogumované válce vyrábíme dle požadavků zákazníka.


Nezlomitelné hadice pro rozvody vzduchu – vyšší flexibilita, malé poloměry ohybu

Nezlomitelné hadice pro rozvody vzduchu – vyšší flexibilita, malé poloměry ohybu

Sháníte odolné pneumatikářské hadice pro rozvod tlakového vzduchu, které se nezlomí? Pak jsou pro Vás tou pravou volbou hadice PUPA. Tyto vysoce flexibilní hadice s malým poloměrem ohybu dodává YETTY EU z Jihlavy. Jedná se o nový velmi odolný typ, vyrobený z ko-polyuretanové směsi, který výborně funguje i při teplotách od – 40°C do +100°C. Navíc, naše hadice nezlomíte! Klidně na nich můžete uvázat třeba uzel. Po jeho rozmotání však nepoznáte místo, kde jste jej udělali. Nemusíte se tedy bát, že hadice zůstane mechanicky poškozená a následně pod náporem tlaků praskne. Rádi byste se o této revoluční hadici dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat.


Kompenzátory do potrubních systémů Roth, Macoga

Kompenzátory do potrubních systémů Roth, Macoga

Společnost MACROFLEX Otrokovice dodává kompenzátory do potrubních systémů. Spolupracujeme s řadou českých a zahraničních dodavatelů kompenzačních prvků - Macoga, Roth. Vyrábíme i na zakázku kovové vlnovcové, tkaninové, gumové kompenzátory. Dodávané kompenzátory jsou certifikovány Institutem technické inspekce Praha a mnoha renomovanými zahraničními zkušebnami. Sídlo máme v okrese Zlín, dodáváme v rámci celé ČR - Morava i Čechy. Dodáváme standardní kompenzátory i atypické na zakázku: -vlnovcové kompenzátory Macoga - axiální, kloubové, kardanové laterální, univerzální -gumové kompenzátory -tkaninové kompenzátory Roth -pružné vlnovcové hadice z nerez oceli Roth -potrubní uložení a závěsy Pihasa.