Poptáváme stavební pozemek

Poptáváme stavební pozemek

Poptáváme stavební pozemek.

Vážení prodejci stavebních pozemků v Praze (J-Z) & kolem Berouna do 30 km,

oslovuji Vás se Zájmem o koupi stavebního pozemku našim dárcem o rozloze 10.000 m2(minimum 7.000 m2). Na pozemku může být budova, ne ruina, prosím.

Nabídky zasílejte, prosím, co nejdříve na email.

Děkujeme Vám předem!
Poptávka byla vložena dne:
03.11.2022 08:32

Platnost poptávky:
03.12.2022 07:26

Kontaktní osoba:
Pavel Kovařík a.k.a. Pavesa Bhante

Kontaktní email:

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realitní kancelář Opava s výbornými referencemi a doporučením - dobré recenze od klientu

Realitní kancelář Opava s výbornými referencemi a doporučením - dobré recenze od klientu

Pokud hledáte spolehlivou a ochotnou realitku v Opavě, jste na správném místě. AVAPO - realitní kancelář s.r.o. má díky svým zkušenostem a znalostem řadu spokojených klientu a nespočet kladných recenzí. Jsme tu pro Vás, ať už potřebujete pomoct při koupi, prodeji nebo pronájmu. Přijďte se k nám přesvědčit sami nebo se podívejte na naše doporučení či reference od naších klientů. Všem klientům se vždy snažíme vyjít vstříc a poskytnou odborné informace, které Vám pomohou se správně rozhodnout. Co od nás můžete očekávat: Na nás se můžete vždy spolehnout nabízíme vše, co je potřeba k prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti: - vše si pečlivě projdeme a sepíšeme - vezmeme si potřebné podklady pro správnou prezentaci nemovitosti - společně si dohodneme podmínky prodeje - připravíme internetovou prezentaci, fotografie a dobrý popis nemovitosti - vybavíme nabídku nemovitosti vizuálními poutači - nemovitost aktivně nabízíme naším klientům - dáváme zpětnou vazbu z prohlídek a pravidelně s Vámi komunikujeme - vybereme rezervační zálohu, abychom věděli, že to kupec myslí vážně - pro přípravu kupní smlouvy pošleme veškeré podklady advokátovi - všechnu administrativu a úřady vyřídíme za Vás. Neváhejte se obrátit na naší realitní kancelář AVAPO, zajistíme Vám také potřebný právní servis a poradenství.


Prodej a pronájem bytů pro Vaše lepší bydlení

Prodej a pronájem bytů pro Vaše lepší bydlení

Společnost Znojemské reality, Vám v sekci „BYTY“ pravidelně aktualizuje celkem obsáhlou nabídku bytů určených k prodeji, či k pronájmu. Obchodujeme s byty jak v osobním vlastnictví, tak v družstevním. Vždy se snažíme vyjít vstříc s cenami prodávajícím, avšak v závislosti na aktuální ekonomické situaci a lokalitě dané nemovitosti. Pokud Vám cena připadá až nepřiměřeně vysoká a máte zájem o námi nabízený byt, kontaktujte nás a o ceně zkusíme s prodávajícím ještě vyjednávat. Ceny za pronájem stanovujeme vždy za jeden kalendářní měsíc bez služeb spojených s užíváním bytu, které je nutno ještě připočíst. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je poskytne naše realitní makléřka, p. Pavla Svobodová na telefonním čísle 777 251 999.


Výkup a prodej nemovitostí zatížených exekucí, odborné poradenství

Výkup a prodej nemovitostí zatížených exekucí, odborné poradenství

Hrozí Vám exekuce? Předejděte jí včasným prodejem nemovitosti. Prodejte nemovitost dříve, než Vám ji exekutor zabaví, zvláště, pokud má vyšší hodnotu než dluh. Odborné poradenství a podporu v případě exekucí poskytuje realitní kancelář Alexandra Frinda Znojemské reality. Myslete na to, že na tento problém nejste sami. Víme, že k takovéto situaci může dojít zcela snadno, ať již z důvodu nemoci, krize či rozvodu. V případě finančních problémů poskytujeme právní poradenství a pomůžeme Vám najít pro Vás nejvýhodnější řešení. Pokud je Vaše nemovitost exekucí již zatížena, nevadí, vykoupíme ji, či zajistíme její řádný prodej. Pamatujte, pokud exekutor draží nemovitost v dražbě, je její vyvolávací cena vždy nižší, než znalecký posudek a nemusí pokrýt Vaše dluhy. Máte více otázek? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat!


Zprostředkování pronájmu i prodeje obchodních prostor, kanceláří, výrobních hal i skladů v okolí Brna, Ostravy a Prahy

Zprostředkování pronájmu i prodeje obchodních prostor, kanceláří, výrobních hal i skladů v okolí Brna, Ostravy a Prahy

Hledáte vhodnou kancelář pro svou práci? Nebo byste si rádi pronajali výrobní halu či sklad? Naše realitní kancelář I.E.T. Reality s.r.o. Vám velmi ráda pomůže s řešením a najdeme pro Vás vhodné místo za dobré ceny. Máme širokou nabídku inzercí komerčních, administrativních, obchodních, výrobních i skladových prostor v okolí Brna, Prahy a Ostravy. Ale rádi Vám pomůžeme i s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti. Díky našim zkušeným makléřům Vám ušetříme spoustu práce a starostí s administrativou i propagací Vaší inzerce. Dále Vám poskytneme bezplatné poradenství v oblasti nemovitostí. Zajistíme i advokátní servis, financování nákupu nemovitostí a hypotéky, pojištění nemovitostí a znalecké posudky.


Prodej a pronájem rodinných domů, bytů a pozemků včetně developerských projektů – komplexní služby realitní kanceláře

Prodej a pronájem rodinných domů, bytů a pozemků včetně developerských projektů – komplexní služby realitní kanceláře

Hledáte spolehlivou realitní kancelář, na kterou se můžete spolehnout? Potřebujete poradit s prodejem nebo pronájmem nemovitostí? V tom případě se obraťte na společnost Finanční poradenství Prostějov. Finanční poradenství Prostějov má vytvořenou širokou databázi nemovitostí, pomáhá najít nový domov, byt nebo vhodného kupce. Stejně tak se společnost postará o hladký a bezpečný prodej či pronájem rodinných domů, bytů a pozemků. Kupte si Váš nový domov výhodně a kontaktujte naše specialisty ještě dnes!


Oblíbená realitka, realitní kancelář - dobré zkušenosti a recenze

Oblíbená realitka, realitní kancelář - dobré zkušenosti a recenze

Prodej, koupi či pronájem bytů, domů nebo pozemků v Krnově i Ostravě pro Vás zajistí oblíbená realitka - realitní kancelář AVAPO - realitní kancelář s.r.o. z Opavy, která má dobré zkušenosti a recenze Můžete od nás čekat přátelský přístup, profesionalitu a zajištění komplexního servisu. Díky svým znalostem a mnohaletým zkušenostem v realitním oboru vždy poskytne tu nejlepší pomoc při koupi, prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Podívejte se na doporučení, zkušenosti a reference našich klientů a staňte se i vy naším spokojeným klientem. AVAPO - realitní kancelář s.r.o. - váš partner ve světě realit.