Poptáváme stavební pozemek

Poptáváme stavební pozemek

Poptáváme stavební pozemek.

Vážení prodejci stavebních pozemků v Praze (J-Z) & kolem Berouna do 30 km,

oslovuji Vás se Zájmem o koupi stavebního pozemku našim dárcem o rozloze 10.000 m2(minimum 7.000 m2). Na pozemku může být budova, ne ruina, prosím.

Nabídky zasílejte, prosím, co nejdříve na email.

Děkujeme Vám předem!
Poptávka byla vložena dne:
03.11.2022 08:32

Platnost poptávky:
03.12.2022 07:26

Kontaktní osoba:
Pavel Kovařík a.k.a. Pavesa Bhante

Kontaktní email:

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej činžovních domů, investiční (komerční) nemovitosti – rychlé vyřízení

Prodej činžovních domů, investiční (komerční) nemovitosti – rychlé vyřízení

Potřebujete rychle prodat nemovitost vhodnou k investici? Nebo jste se rozhodli investovat a koupit činžovní dům v Praze nebo v Brně? Pak se obraťte na realitní společnost I.E.T. Reality, s.r.o. se sídlem v Brně, ale i s pobočkami v Ostravě a v Praze. V naší databázi máme velký výběr činžovních domů k prodeji, komerčních nemovitostí a pozemků pro komerční účely. Naši realitní makléři Vám rádi umožní prohlídku a poskytnou veškeré informace. Klientům pomáháme s vyřízením veškeré administrace a s bezplatnou inzercí v případě, že by jste sami potřebovali prodat nemovitost. Dále poskytujeme bezplatné poradenství, advokátní servis, financování nákupu nemovitostí, hypotéky, rozparcelování pozemků, znalecké posudky a pojištění. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o koupi či poradenství.


Zajistíme bezpečný a rychlý prodej pozemků pro bydlení, komerční výstavbu, sklady i zemědělské pozemky

Zajistíme bezpečný a rychlý prodej pozemků pro bydlení, komerční výstavbu, sklady i zemědělské pozemky

Chystáte se stavět dům? Potřebujete pozemek pro stavbu skladu? Hledáte pozemky v okolí Ostravy? Nebo naopak potřebujete v Čechách? Nebo naopak prodáváte pozemky? O rychlý a především bezpečný prodej pozemků pro komerční výstavbu, pro bydlení, sklady, ale i zemědělské pozemky se postarají realitní poradci ze společnosti I.E.T. Reality s.r.o., které najdete na pobočkách v Brně, Ostravy i v Praze. Působíme po celé České republice. K prodeji máme připraven velký výběr pozemků o různých rozlohách. Stačí si vybrat, k čemu pozemek potřebujete a jak velký by měl být. Postaráme se o všechny služby spojené s prodejem, především o právní stránku prodeje i o financování Vámi vybrané nemovitosti či pozemku. Inzerujeme ve všech dostupných informačních médiích, časopisech a internetových portálech. Na naše vyškolené realitní makléře se můžete spolehnout, že se postarají o bezpečný i rychlý prodej. Ať už potřebujete prodat nebo koupit pozemek, obraťte se na nás a budete spokojeni.


Spolehlivý partner pro nákup, prodej nemovitostí - poradenství, servis

Spolehlivý partner pro nákup, prodej nemovitostí - poradenství, servis

Jste se Znojma a uvažujete o prodeji bytu, domu, komerčních prostor či pozemku nebo naopak sháníte nemovitost ke koupi? Hledáte spolehlivou realitní kancelář, která Vám poskytne kompletní servis a poradenství při obchodování s realitami? Obraťte se na Znojemské reality! Našim krédem je důvěra a kvalita služeb. Našim klientům poskytujeme Veškerý právní servis a pomoc se zprostředkováním úvěru zdarma. Investice do koupi nemovitosti se vyplatí. Našim klientům radíme, že je mnohem výhodnější si vzít hypotéku na vlastní nemovitost, než platit nájem. Pokud zakoupíte nemovitost, můžete ji následně pronajímat a získaným finančním obnosem lze pokrýt splátky na zakoupenou nemovitost.


Prodej domů, bytů, rekreačních objektů, pozemků a dalších nemovitostí

Prodej domů, bytů, rekreačních objektů, pozemků a dalších nemovitostí

Chcete si koupit dům, byt nebo rekreační objekt na Svitavsku? Hledáte pozemek ke koupi? Nebo naopak chcete využít naší pomoci s prodejem nemovitosti? Pak se obraťte na společnost PRIME REALITY. Pomůžeme Vám s koupí všech typů nemovitostí. Nemovitosti k prodeji můžete vybírat z portfolia naší realitní kanceláře, kde naleznete zděné nebo panelové byty, domy, vily, rekreační objekty, garáže nebo pozemky určené k prodeji. Pokud si z naší nabídky nevyberete, nevadí – stačí, když se prostřednictvím registračního formuláře zaregistrujete v naší databázi a pokud by se objevila nemovitost odpovídající Vašim požadavkům, obratem Vás budeme kontaktovat. Obrátit se na nás můžete také v případě, že chcete svoji nemovitost prodat.


Realitní kancelář, prodej a pronájem nemovitostí

Realitní kancelář, prodej a pronájem nemovitostí

Česká realitní kancelář Ellington, s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2005. Nabízí k prodeji a pronájmu nemovitosti různého druhu. Ellington, s.r.o. se zabývá prodejem domů, bytů, pozemků, nebytových prostor a novostaveb. Realitní kancelář také připraví vaši nemovitost k prodeji. Provádí, vyklízecí a úklidové práce, malování. Ellington, s.r.o. se zabývá prodejem a pronájem nemovitostí z Prahy, Středočeského, Ústeckého, Plzeňského, Karlovarského, Královehradeckého, Libereckého a Jihočeského kraje.


Prodej bytů v historické vile Liberec – projekt v lokalitě Keilův vrch před dokončením

Prodej bytů v historické vile Liberec – projekt v lokalitě Keilův vrch před dokončením

Pohodlné bydlení v historické vile s vysokými stropy, podlahovým vytápěním, vybavené tepelným čerpadlem, parkováním přímo u domu nabízí naše realitní kancelář RELIA s.r.o. Tento projekt je těsně před dokončením a v nabídce budou 3 samostatné bytové jednotky, a to o velikosti 2+1, 3+kk a mezonet 4+kk. Každý z těchto bytů se nachází na jednom patře, mezonetový byt se nachází ve 2 podlažích a všechny tyto byty jsou vybaveny luxusní italskou keramikou v koupelnách, dřevěnými podlahami a parapety z masivu, které dodávají moderní vzhled. Pokud sháníte komfortní bydlení, který má ještě navíc nízké provozní náklady bude tento projekt pro vás skvělou volbou. Pro více informací, se neváhejte podívat na naše webové stránky a pokud tam nenajdete vše potřebné kontaktujte nás na telefonním čísle.