Poptávám stomatologa

Poptávám stomatologa

Dobrý den hledám zubaře pro dítě 13let, 17 let, 19let a pro sebe, v blízkosti Rožnova p Radhoštěm .Jsem pěstounka, mám již 65let, nemám auto, mám potíže s chůzi ., závratě, všichni naši předešlí zubaři odešli do důchodu a opravdu nutně potřebujeme zdravotní ošetření.
Poptávka byla vložena dne:
07.09.2022 13:56

Platnost poptávky:
07.10.2022 13:46

Kontaktní osoba:
Zdenka Chumchalová


Telefon:
+420 737 639 612

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ortodoncie pro bezchybný úsměv-keramická, kovová, fixní rovnátka na zuby

Ortodoncie pro bezchybný úsměv-keramická, kovová, fixní rovnátka na zuby

Potřebné informace spojené s nápravou křivých zubů Vám poskytne MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o. Otrokovice. Pacienty přijímáme z okolí Zlína. Poradíme Vám zda pro rovnání zubů použít fixní rovnátka-kovové zámečky na zuby či keramická rovnátka-snímací aparátek. Poskytujeme kompletní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé. Pro různé vady ve skusu doporučíme nejvhodnější rovnátka. Kovové zámečky na zuby s barevnými gumičkami jsou nejčastěji používaným ortodontickým aparátem k aktivní léčbě - průměrná doba léčby jsou 2 roky, může být však delší i kratší v závislosti na závažnosti vady. Při dodržení ústní hygieny nehrozí, že by se zuby pod zámečky kazily. Termín návštěvy je možné si domluvit na telefonu: 577921865.


Soukromá stomatologická ambulance Praha 5 – kompletní péče pro dospělé

Soukromá stomatologická ambulance Praha 5 – kompletní péče pro dospělé

Určitě to známe všichni. Začne nás bolet zub a my to odkládáme a odkládáme, dokud je bolest nesnesitelná a pak narychlo sháníme zubaře který by nás ošetřil. Leckdy odcházíme velmi nespokojeni a v nejhorším případě se nám ani nepodaří sehnat lékaře který by nás ošetřil a využít tak musíme večerní nebo víkendovou pohotovost. To se vám u nás rozhodně nestane. Nabízíme ambulantní základní vyšetření v naší ordinaci a kompletní péči o váš chrup pomocí moderní techniky. Využít u nás také můžete nově dentální hygienu, která je nezbytnou součástí v péči o váš chrup. Spolupracujeme s několik zdravotními pojišťovnami, které to jsou zjistíte na našich webových stránkách, kde také najdete kompletní informace o našem vyšetření. Pro více informací nás také můžete kontaktovat na telefonním čísle. Přijďte se nechat ošetřit včas, vyhnete se tak zbytečné bolesti.


Řešení, léčba nerovností chrupu pomocí rovnátek na zuby

Řešení, léčba nerovností chrupu pomocí rovnátek na zuby

Různé nerovnosti chrupu lze v dnešní době účinně řešit pomocí rovnátek na zuby. Ortodontická léčba je možná v každém věku. V regionu Zlínsko, Zlín se obraťte na specialistu MUDr. Helenu Dvořákovou - Ortodoncie Otrokovice. Řešení nerovností chrupu u dětí je vhodné konzultovat již okolo 7-8 roku. U dospělých dochází často k estetickým vadám vlivem stěsnání zubů či pokřivení vlivem paradentózy, proto doporučujeme poradit se co nejdíve. Pomocí fixních rovnátek docílíme posunutí jednotlivých zubů do požadované polohy. Včasným rozhodnutím pro ortodontickou léčbu prodloužíte živostnost vašeho chrupu.


Neviditelná plastová rovnátka od Beyli Dental, Praha

Neviditelná plastová rovnátka od Beyli Dental, Praha

Chcete mít dokonalý úsměv? Potřebujete srovnat zuby či odstranit předkus? V dnešní moderní době již nemusíte mít díky rovnátkům drátěný úsměv či špatnou výslovnost. Stačí navštívit naši kliniku Dental Office H33 s.r.o., která se nachází v Praze 4. Zde Vám nabídneme možnosti rovnání zubů neviditelnými rovnátky. Zákazníkům doporučujeme estetická a pohodlná rovnátka od Beyli Dental, která jsou zhotovena z průhledného plastu. Tato rovnátka si můžete kdykoliv sundat či ponechat v ústech po celý den. Dále poskytujeme fixní neviditelná rovnátka Incognito 3D, jejich zlaté zámky jsou umístěny na vnitřní straně zubů a tak je Vaše okolí ani nezpozoruje.


Ortodoncie Brno, snímací rovnátka, fixní rovnátka, dentální hygiena

Ortodoncie Brno, snímací rovnátka, fixní rovnátka, dentální hygiena

Hledáte v Brně ortodoncii s osobním přístupem a velkou pečlivostí? Potřebujete služby dentální hygieny nebo srovnání křivých zubů? Neváhejte navštívit Ortodoncii MUDr. František Filipi v Brně na ulici Jana Babáka 11. Poskytujeme ortodontickou léčbu té nejvyšší kvality za přijatelné ceny. Nejsme zaměřeni na určité věkové kategorie. Léčbu nabízíme dospělým i dětem. Díky rovnátkům Vám křivé zuby srovnáme a Vy budete mít krásný úsměv. Ke srovnání křivých zubu používáme snímací, fixní, lingvální nebo fóliová rovnátka. Využít můžete také služby dentální hygieny. Vaše zuby pomůže dentální hygiena udržet zdravé a krásné.


Fixní rovnátka pro korekci chrupu - Ortodoncie Zlínsko

Fixní rovnátka pro korekci chrupu - Ortodoncie Zlínsko

Pokud vás trápí vada či anomálie chrupu, objednejte si konzultace u MUDr. Dvořákové - Ortodoncie Otrokovice. Fixní rovnátka jsou vhodná pro korekci chrupu u dětí i dospělých. Nemusíte se obávat jejich dlouhodobějšího nošení, fixní rovnátka mohou být i módním doplňkem. Pacienty přijímáme především z regionu Zlín, Zlínsko. Fixní rovnátka řeší různé problémy: - nesprávně postavené zuby a různé anomálie - silné stěsnání zubů i mezery mezi nimi - úprava chrupu poškozeného paradentozou - zhoršené žvýkání - špatné podmínky pro správnou hygienu vlivem špatného postavení zubů. Kovové zámečky jsou nalepeny přímo na zuby speciálním lepidlem, a pomocí drátku protaženého zámečky tlakem docílíme posunutí zubů do požadované polohy. Správným postavením zubů prodloužíme životnost chrupu. Proto neváhejte a kontaktujte nás.