Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek Opava neorientuje svoje sběratelské zájmy pouze na starožitné kapesní a náramkové pánské hodinky Prim, Omega, nástěnné hodiny či vojenské letecké hodinky, ale vykoupí od Vás sběratelské předměty starožitné a z období socialismu – vyznamenání, odznaky, řády, plakety, pohlednice, starožitné vázy, sošky, dekorativní sklo a porcelán.

Poptávám stomatologa

Poptávám stomatologa

Dobrý den hledám zubaře pro dítě 13let, 17 let, 19let a pro sebe, v blízkosti Rožnova p Radhoštěm .Jsem pěstounka, mám již 65let, nemám auto, mám potíže s chůzi ., závratě, všichni naši předešlí zubaři odešli do důchodu a opravdu nutně potřebujeme zdravotní ošetření.
Poptávka byla vložena dne:
07.09.2022 13:56

Platnost poptávky:
07.10.2022 13:46

Kontaktní osoba:
Zdenka Chumchalová


Telefon:
+420 737 639 612

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 -  nechte se ošetřit na nejlepší úrovni

Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 - nechte se ošetřit na nejlepší úrovni

Stomatologická klinika Dental Office H33 s.r.o. nabízí v Praze 4 nejlepší stomatologické ošetření s využitím nejmodernějšího vybavení. Naši zkušení zubní lékaři poskytují komplexní péči od preventivních prohlídek až po náročnější zákroky. Jsme hrdí na to, že naši pacienti mohou využít nejmodernější technologie a materiály, díky čemuž je naše stomatologické ošetření nejefektivnější a nejbezpečnější. Pokud hledáte v Praze 4 zubního lékaře, který Vám poskytne komplexní a profesionální péči, neváhejte a navštivte nás v Dental Office H33.


Perfektní úsměv díky implantátům v Dental Office H33 - kvalita v každém detailu

Perfektní úsměv díky implantátům v Dental Office H33 - kvalita v každém detailu

Zubní implantáty jsou efektivním řešením pro nahrazení chybějících zubů, ať už v důsledku nehody, genetiky, nebo onemocnění. Tyto implantáty, které v Dental Office H33 používáme, jsou malé titanové nebo zirkon-titanové šroubky, které nahrazují kořen původního zubu. Díky moderní implantologii je vhodným kandidátem pro zubní implantáty téměř každý s dobrou ústní hygienou a zdravotním stavem. Léčba zahrnuje zavedení implantátu a péči po implantaci, přičemž implantace trvá přibližně 20-30 minut a je bezbolestná. Celková doba léčby se pohybuje od 7 do 12 týdnů, v závislosti na individuálních faktorech, jako je nutnost augmentace kosti nebo extrakce původního zubu. V Dental Office H33 pracujeme s kvalitními švýcarskými implantáty Straumann a Camlog, které poskytují dlouhodobou životnost a komfort. Cena za jeden implantát je 22 000 Kč, plus 15 900 Kč za korunku. Po implantaci je důležité dodržovat předepsanou péči, včetně užívání antibiotik, aplikace chladivých obkladů, omezení vyplachování, a přizpůsobení stravy a fyzické aktivity. V případě komplikací je nutné okamžitě kontaktovat lékaře. V Dental Office H33 se můžete spolehnout na kvalitní péči v souladu s mezinárodními standardy.


Moderně vybavená zubní ordinace, kde jste v péči nejlepšího zubaře

Moderně vybavená zubní ordinace, kde jste v péči nejlepšího zubaře

Zubní klinika Rafael Zlín a Dentální centrum Happy Smile Otrokovice jsou zárukou nejlepší zubařské péče i dentální hygieny na zlínsku. Naše zubní ordinace jsou moderně vybavené a setkáte se zde jen s perfektně vyškoleným personálem. Využijte možnosti využít nadstandardní péče pro dospělé i pro děti. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči. Poskytujeme služby v oboru: - endodoncie - estetická stomatologie - dětská stomatologie - dentální hygiena - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů spojených s péčí o zuby.


Zubní klinika v Praze 4 – moderní komplexní péče o chrup

Zubní klinika v Praze 4 – moderní komplexní péče o chrup

Komplexní péči o Váš chrup i chrup celé Vaší rodiny Vám poskytne zubní klinika Dental Office H33 v Praze, kde tým kvalifikovaných zubařů a moderní vybavení nabízí nejen preventivní prohlídky, profesionální zubní hygienu, ošetření kazů a zubní implantáty, ale také oddělení dětské stomatologie. Na naší klinice dále naleznete oddělení stomatologické chirurgie, ortodoncie, záchovné stomatologie, parodontologie nebo oddělení mikroskopické endodoncie. Aby Váš úsměv zářil, můžete využít i některou z metod bělení zubů, kterou zubní klinika Dental Office H33 v Praze nabízí.


Stomatochirurgie, kompletní rekonstrukce chrupu, krásné, nové zuby

Stomatochirurgie, kompletní rekonstrukce chrupu, krásné, nové zuby

MUDr. Chajrušev působí v oboru Stomatochirurgie a Estetická stomatologie. Každému pacientovi na klinice ve Zlíně i Otrokovicích doporučíme vhodné řešení, díky kterému získá krásné nové zuby - provádíme kompletní rekonstrukce chrupu a zavádíme jednotlivé zubní implantáty jako náhrady chybějících zubů. Výhodou implantátů je, že funkčně i vzhledově jsou srovnatelné s původním zubem, jejich životnost je tedy v případě správné péče o chrup několik desítek let. Pro konzultace nás kontaktujte na tel.:571117495.


Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Na Zubní klinice Rafael Zlín i v Dentálním centru Otrokovice proběhne preventivní prohlídka Vašeho dítěte u zubaře v pohodové atmosféře a beze strachu. Dětský zubař nesmí budit strach, proto již prostředí čekárny na obou našich provozovnách navodí pohodu, najdete zde i dětský koutek. Děti v rámci prevence učíme jak správně pečovat o chrup, využíváme pohádky a hračky pro názorné ukázky. Team našich lékařů najdete na webových stránkách. Budete rádi, pokud nás v naší ordinaci ve Zlíně či Otrokovicích navštívíte. Doporučujeme přijít na 1.prohlídku k zubaři již s ročním dítětem.