Poptávám stomatologa

Poptávám stomatologa

Dobrý den hledám zubaře pro dítě 13let, 17 let, 19let a pro sebe, v blízkosti Rožnova p Radhoštěm .Jsem pěstounka, mám již 65let, nemám auto, mám potíže s chůzi ., závratě, všichni naši předešlí zubaři odešli do důchodu a opravdu nutně potřebujeme zdravotní ošetření.
Poptávka byla vložena dne:
07.09.2022 13:56

Platnost poptávky:
07.10.2022 13:46

Kontaktní osoba:
Zdenka Chumchalová


Telefon:
+420 737 639 612

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ordinační bělení zubů - profesionální vybělení zubů

Ordinační bělení zubů - profesionální vybělení zubů

Rafael dentální klinika s.r.o. MUDr. Chajruševa Zlín provádí profesionální bělení zubů. Pokud tedy máte zuby zažloutlé po užívání ATB, konzumaci kávy či kouření, navštivte naše dentální centrum. Při ordinačních bělení zubů docílíme štěpení pigmentů, které se na vašich zubech usadili. Provádíme vybělení zubů dvěma způsoby: - ordinační bělení pomocí gelu, jehož aplikace se provádí až 3x při jednom sezení, dle požadovaného odstínu zubů - vnitřní bělení u mrtvého zubu, vyčištěním dřeňové dutiny zubu a vyplněním dutiny bělícím gelem. Po ordinačním bělení je možné udržet bělost zubů díky domácímu bělení. Nutné je držet se pokyny lékaře či dentální hygienistky.


Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Není důvod mít obavy z ošetření zubů, pokud se rozhodnete pro návštěvu moderní ordinace Zubní kliniky Rafael MUDr. Chajruševa ve Zlíně nebo Centra Happy Smile Otrokovice. Ošetření Vám provedeme bez bolesti. Naše Centrum estetické stomatologie má moderní vybavení zubní ordinace a perfektně vyškolený personál. Využijte možnosti nadstandardní péče nejen pro dospělé, ale i pro děti - rádi Vás uvítáme. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči, při které využíváme moderní techniku a navíc bezbolestně. Poskytujeme komplexní bezbolestnou péči o Váš chrup: - endodoncie - estetická stomatologie - dentální hygiena - dětská stomatologie - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů zubní péče. Už se nemusíte bát zubaře. U nás víme jak na to a nic Vás bolet. Navštivte nás ve Zlíně, nebo využijte naši provozovnu Otrokovice - Dentální centrum Happy Smile.


Objevte špičkovou zubní péči v Dental Office H33 - v moderní zubní klinice s nadstandardním vybavením

Objevte špičkovou zubní péči v Dental Office H33 - v moderní zubní klinice s nadstandardním vybavením

Klinika Dental Office H33 v Praze 4 poskytuje komplexní zubní péči, která kombinuje moderní technologie a individuální přístup. Její tým odborníků se věnuje nejen běžným stomatologickým procedurám, ale i pokročilým metodám léčby, jako jsou implantologie, estetická stomatologie a ortodoncie. Klinika klade velký důraz na pohodlí a bezbolestnost všech zákroků. Pacienti mohou očekávat nejen vysoce kvalitní léčbu, ale i přátelský a empatický přístup ze strany personálu. Dental Office H33 je místem, kde se snoubí odbornost, moderní technologie a lidský přístup, což z ní činí ideální volbu pro všechny, kteří hledají výjimečnou zubní péči. Dental Office H33 je místem, kde se setkává vysoká odbornost a péče o klienta. Ať už potřebujete preventivní péči nebo komplexní zubní léčbu, zde najdete přátelské prostředí a profesionální přístup, který hledáte.


Estetická stomatologie-keramické korunky, fazety, náhrady zubu přístrojem CEREC 3D

Estetická stomatologie-keramické korunky, fazety, náhrady zubu přístrojem CEREC 3D

Rafael dentální klinika Zlín působí v oboru Estetická stomatologie, díky přístroji CEREC 3D Vám dokážeme během dvou hodin zhotovit keramické zubní korunky, fazety, plnohodnotné náhrady zubu. Tento počítačový systém sám virtuálně navrhne a vytvoří model celokeramické zubní korunky, plomby či fasety. V prvé řadě je nutné odstranění nefunkční náhrady či zubního kazu a naskenování zubu a jeho okolí speciální kamerou z několika úhlů, dále software navrhne optimální rekonstrukci, kterou lékař finálně doladí. Z keramického bločku během krátké doby vyrobí přístroj náhradu zubu, kterou lékař nasadí a dle potřeb upraví či doleští. Kompletní ošetření proběhne při jedné návštěvě ordinace. Nepotřebujete žádnou provizorní výplň nebo korunku. Keramické náhrady mají špičkovou kvalitu a dlouhou životnost.


Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Na Zubní klinice Rafael Zlín i v Dentálním centru Otrokovice proběhne preventivní prohlídka Vašeho dítěte u zubaře v pohodové atmosféře a beze strachu. Dětský zubař nesmí budit strach, proto již prostředí čekárny na obou našich provozovnách navodí pohodu, najdete zde i dětský koutek. Děti v rámci prevence učíme jak správně pečovat o chrup, využíváme pohádky a hračky pro názorné ukázky. Team našich lékařů najdete na webových stránkách. Budete rádi, pokud nás v naší ordinaci ve Zlíně či Otrokovicích navštívíte. Doporučujeme přijít na 1.prohlídku k zubaři již s ročním dítětem.


Stomatologie, stomatochirurgie, zubní ordinace Brno, komplexní stomatologická péče

Stomatologie, stomatochirurgie, zubní ordinace Brno, komplexní stomatologická péče

Hledáte kvalitní a moderní stomatologickou péči v Brně? Pak je pro vás správnou volbou Primadent, s.r.o., která provozuje stomatologickou a stomatochirurgickou ordinaci v Zdravotním středisku Konstancie. Primadent, s.r.o. nabízí širokou škálu služeb pro zdraví a krásu vašeho chrupu. Ať už potřebujete preventivní prohlídku, výplň, extrakci, rentgen, nebo náhradu zubů, u Primadent, s.r.o. se vám dostane odborné a individuální péče. Tým zkušených lékařů a zdravotních sester vám poskytne profesionální a příjemnou atmosféru. Primadent, s.r.o. také dbá na nejnovější technologie a vybavení, aby vám zajistila co nejlepší výsledky. V ordinaci najdete například digitální rentgen, intraorální kameru, nebo laserové ošetření. Primadent, s.r.o. také spolupracuje s renomovanými laboratořemi a dodavateli materiálů, aby vám nabídla kvalitní a estetické zubní náhrady. Neváhejte a kontaktujte Primadent, s.r.o. na telefonním čísle 541 214 377 nebo e-mailu primadent@konstancie.cz. Ordinační hodiny jsou od pondělí do pátku od 7:30 do 15:00 hodin. Primadent, s.r.o. - váš spolehlivý stomatolog v Brně.