Poptávám povrchovou úpravu kovů

Poptávám povrchovou úpravu kovů

Hledáme firmu, která má zkušenosti s povrchovou úpravou kovů proti otěru, abrazi a kavitaci.
Poptávka byla vložena dne:
29.04.2022 08:07

Platnost poptávky:
29.05.2022 07:59

Kontaktní osoba:
Antonín Čupřík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 805 779

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborné nátěry ocelových konstrukcí, tryskání, pískování rychle a kvalitně

Odborné nátěry ocelových konstrukcí, tryskání, pískování rychle a kvalitně

Práce realizujeme po celé Moravě a Čechách a řadíme se mezi nejvýznamnější firmy v tomto oboru, díky našim dlouholetým zkušenostem. Čištění povrchů provádíme tryskáním: - suchým, které je účinné pro čistění starých nátěrů, rzí, okují a provádí se pomocí křemičitého písku, ekologické strusky, syntetické drti, ocelové nebo litinové drti a korundu, - mokrým, pomocí tlakové vody s příměsí křemičitého písku. Vlastníme tryskací box s rozměry 5x4x15 cm a pro materiál větších rozměrů máme připraven volný prostor pro tryskání. Následně provádíme také nátěry pomocí vysokotlakého bezvduchového stříkacího zařízení společnosti Wagner, Graco, Larius. Tyto zařízení jsou schopny dosáhnout tlaku až 400Atm. Nátěrové hmoty: - syntetické, - epoxidové, - polyeuretanové, aj. Povrchová úprava kovů je velmi důležitá, protože napomáhá snižovat náklady na opravy a údržbu a proto jsou na ni kladeny také vysoké nároky. Proto neváhejte a kontaktujte nás, odvádíme kvalitní práci, se kterou budete jistě spokojeni i Vy.


Broušení, leštění nerezové plechy, kovovýroba, úhlová, pásová bruska

Broušení, leštění nerezové plechy, kovovýroba, úhlová, pásová bruska

Pomůžeme Vám v oblasti zpracování a upravování tenkých plechů a výrobě strojů. Jsme specialisty na broušení a leštění nerezových plechů. Činnost provádíme pomocí úhlových a pásových brusek. Nerezové plechy leštíme do vysokého lesku, pomůžeme Vám sjednotit povrch pro sváření či broušení s vysokými požadavky na drsnost broušeného povrchu. Našich služeb lze využít především pro potravinářský a farmaceutický i jiný průmysl. Ozvěte se nám, rádi Vám se vším pomůžeme.


Lakování kovových předmětů, práškové lakování, povrchová úprava kovů - Nová Paka

Lakování kovových předmětů, práškové lakování, povrchová úprava kovů - Nová Paka

Hledáte spolehlivou společnost na lakování kovových předmětů? Prášková lakovna Čermák je stabilní firma s více než 25ti letou tradicí v oboru práškového lakování a předúpravou kovů. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce a dodržení termínů. Náš zkušený tým pracovníků pro Vás najde vždy optimální řešení. Nabízíme Vám práškové lakování kovového nábytku, speciálních konstrukcí kancelářských stolů a postelí, reklamních stojanů a drátěného programu. Nabízíme možnost práškového lakování i jednotlivých kusů, např. bezpečnostních rámů automobilů, ALU a kovových disků, různých tuningových autodoplňků a mnoho dalšího. Nedílnou součástí naší činnosti je předúprava kovů, která spočívá v průmyslovém odstranění mastných nečistot a olejových filmů. Dokonalé odmaštění je velmi důležitý základ pro přilnutí práškové barvy při následném lakování.


Kvalitní lakování ocelových konstrukcí v průmyslové lakovně

Kvalitní lakování ocelových konstrukcí v průmyslové lakovně

Hledáte na Vysočině specialisty na lakování ocelových konstrukcí a další povrchové úpravy? Navštivte naši provozovnu, kde Vám se vším pomůžeme. Nátěrové systémy používáme typu syntetika, alkyd, epoxid a polyuretany a odvíjí se od přání zákazníka a norem. Správná volba systému závisí na životnosti a koroznímu prostředí. Z povrchových úprav si poradíme také s pískováním, zinkováním a s tryskáním suchým ledem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Nová prášková lakovna pro lakování dílů až do 50 kg - nejmodernější technologie

Nová prášková lakovna pro lakování dílů až do 50 kg - nejmodernější technologie

Naše prášková lakovna splňuje nejpřísnější limity v ekologickém provozu. Používáme nejmodernější technologie, exteriérové i interiérové barvy, které dlouhodobě ochrání povrch lakovaných dílů. V nové lince provádíme předúpravu lakování, mytím, fosfátováním, dle požadavků zákazníka provádíme omílání i pískování. Barvy renomovaných firem rychle vyměníme. Tloušťka povlaku je 80-120 mikronů v kterémkoliv barevném odstínu. Obraťte se na profesionály.


Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pro pájení ocelového i nerezového materiálu, trubek a dalších komponent se v hojné míře využívá jako pájecí materiál čistá 100% měď ve formě plastické, tekuté pasty. Pájení s měděnou pastou přináší velmi dobré výsledky díky dobré kapilaritě mědi a vysoké pevnosti spoje. Pokud máte zájem o pájení nerezu obraťte se na společnost D&K Brazing s.r.o. se sídlem v Olomouci a působnosti po celé České republice. V současné době získávají na popularitě pájecí pasty na bázi Ni a Cr jako náhrada pasty na bázi Cu. Výhodou těchto pájecích past je: - vyšší pevnost spoje - vyšší odolnost korozivnímu prostředí - nižší teplota pájení pro některé Ni-Cr pájecí pasty. Velmi oceňovaná vlastnost je také menší ovlivnění struktury základního materiálu. Pro celkový pozitivní dojem působí i barevná blízkost spoje barvě okolního základního materiálu, na rozdíl od výrazné červenohnědé barvy spoje pájecí pastou na bázi mědi.