Výrobce dřevěných hraček, Německo

Výrobce dřevěných hraček, Německo

Hledám výrobce (dřevěné hračky), kteří budou sériově vyrábět mou vlastnoručně vyvinutou dřevěnou houpačku se šplhací funkcí, přizpůsobenou zákonným požadavkům (CE) (od 50-100 kusů).

Původní znění:
Anfrage
Suche Hersteller (Holzspielzeug), die meine selbst entwickelte Holzwippe mit Kletterfunktion angepasst an den rechtlichen Vorgaben (CE) in Serie (Anfangs 50-100Stück) produzieren.
Poptávka byla vložena dne:
19.01.2022 14:17

Platnost poptávky:
19.04.2022 11:50

Kontaktní osoba:
Maik Beckmeier

Kontaktní email:

Telefon:
015 110 442 743

Předpokládaná cena:
6 500 €

Země:
Deutschland, Nordrhein Westfal

Obrázek:
Výrobce dřevěných hraček, Německo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kuchyně na míru, vestavěné skříně a kvalitní dřevěný nábytek od Truhlářství Jaroslav Budka

Kuchyně na míru, vestavěné skříně a kvalitní dřevěný nábytek od Truhlářství Jaroslav Budka

Uvažujete o nové kuchyni, ale ty co jsou v obchodech nejsou ty pravé pro Vás? Nebo byste snad potřebovali do ložnice novou vestavěnou skříň? Pak to není problém. Obraťte se na pana Jaroslava Budku, který v Praze Sedlčanech provozuje Truhlářství. Truhlářství se zaměřuje na kvalitní výrobu nábytku, u kterého je každý kus vyráběn s pečlivostí a odborností, proto je každý kus také originálem. V Truhlářství se zaměřují na zakázkovou výrobu, a tak si u nich můžete nechat zhotovit: - kuchyně na míru - vestavěné skříně - pergoly, altány - dveře - schodiště - nábytek na zakázku do celého domu Jídelní stůl podle Vašich představ a k tomu židle, nebo třeba nábytek do ložnice, který Vám tam bude sedět na míru. Pro šikovné ruce pana Jaroslava Budka není nic problém. Nechcete si vypracovat projekt i s kalkulací ceny. A vybavte si svůj dům, byt či kancelář kvalitním nábytkem, který Vám bude sloužit dlouhá léta.


Výroba a prodej kancelářského nábytku a dalšího vybavení kanceláří

Výroba a prodej kancelářského nábytku a dalšího vybavení kanceláří

Hledáte-li výrobce kancelářského nábytku a dalšího vybavení do kanceláří, pak neváhejte a oslovte naše truhlářství Radim Sladký z Ivančic-Budkovic. Kancelářský nábytek by měl splňovat vždy určitou úroveň. V první řadě byl měl být kvalitní, splňovat účel a také hezky vypadat. Naše firma vybaví všechny typy kanceláří, od malých až po velké. Pěkně zařízená kancelář vypovídá o serióznosti a moderní stránce firmy. Vytvoříme grafický návrh a to bezplatně i včetně cenové kalkulace. Podíváme se na místo realizace, a rádi Vám se vším poradíme. Pracujeme s kvalitním materiálem. Nábytek přivezeme a namontujeme. Více informací najdete na webových stránkách.


Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Plánujete renovaci interiéru? Pak kontaktujte firmu Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní služby v oblasti rekonstrukce bytů a domů. Nechce si vše zrenovovat v rámci jednoho dodavatele a nebudete litovat. Provádíme instalace a montáže osvětlení, podlahových rozvodů a stropních podhledů, výměny parket a stoupaček, výrobu nadčasového nábytku na zakázku pro všechny typy místností, obklady stěn, renovace dveří, vymalování objektu a další stavební práce. Samozřejmostí je pro nás zpracování grafického návrhu pro Vaši lepší představu, profesionální poradenství s výběrem a vhodným umístěním zařízení, zajištění servisu a realizace zakázky na klíč, která zahrnuje návrh, výrobu, dodávku a montáž.


Renovace dveří a domovních dveří, napínaných stropních podhledů a schodů, odborný závod PORTAS, Havlíčkův Brod

Renovace dveří a domovních dveří, napínaných stropních podhledů a schodů, odborný závod PORTAS, Havlíčkův Brod

Firma Karel Kocman se sídlem v Havlíčkově Brodě je odborný závod společnosti PORTAS. Zabýváme se realizací moderních a aktuálních renovací s dlouhou životností. Nabízíme vám renovace dveří a domovních dveří, napínaných stropních podhledů a schodů. Kromě inovativních renovací s použitím materiálů prvotřídní kvality Vám zaručíme hladký průběh prací a absolutně dodržíme termín prací a vypočtenou cenu. Patříme k silnému sdružení PORTAS, jedničce na renovace v Evropě, s mnoha odbornými závody v 15 evropských zemích a již více než milionem spokojených zákazníků!


Modely autíček všech světových značek – limitované edice

Modely autíček všech světových značek – limitované edice

Patříte mezi nadšence nebo sběratele modelů autíček? Pak Vás jistě osloví nabídka společnost AUTO-MODELY.CZ Ing. Karla Cvejna z Prahy. Modely autíček všech světových značek od předních výrobců jsou zpracovány do nejmenších detailů. Jedná se kvalitní modely, které jsou vyráběny v limitovaných edicích a jsou sběratelsky velmi ceněné. V nabídce naleznete luxusní modely aut světových značek od sportovních vozů až po nákladní auta. Samozřejmostí je možnost zakoupení katalogů, vitrín určených k vystavování modelů, plakátů nebo figurek k modelům.


Kuchyně a kuchyňské sestavy do bytu vyráběné na míru

Kuchyně a kuchyňské sestavy do bytu vyráběné na míru

Potřebujete novou kuchyňskou linku do vašeho bytu? Kontaktujte truhlářskou dílnu Jiří Kafka, která se zabývá realizací kuchyňských linek a sestav v Třebíči. Zhotovíme kuchyňské sestavy, linky a kuchyňské skřínky i servírovací stolky a jídelní stůl se židlemi. Zaměření kuchyně do bytu a vytvoření grafického návrhu od nás obdrží naši klienti zcela zdarma. Poskytneme Vám také poradenství při výběru kuchyňských dvířek, pracovní desky, kování i korpusu kuchyně. Ke kuchyni navíc dodáváme i vestavěné spotřebiče a zajistíme také jejich zapojení. Vyrábíme kuchyňské sestavy v nadčasovém, moderním i rustikálním stylu.