Poptávám lakování karbonového silničního rámu kola

Poptávám lakování karbonového silničního rámu kola

Poptávám lakování karbonového silničního rámu kola Author Charisma 77. Je možné jej nalakovat do matné černé? Popřípadě jaká je cena?

S pozdravem
Štěpán Koukal
Poptávka byla vložena dne:
06.01.2022 14:13

Platnost poptávky:
06.02.2022 14:01

Kontaktní osoba:
Štěpán Koukal

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 276 190

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní autoservis a diagnostika pro Váš vůz - oprava i servis autoklimatizace, výfuků

Kompletní autoservis a diagnostika pro Váš vůz - oprava i servis autoklimatizace, výfuků

Potřebujete na Vašem autě opravit autoklimatizaci, výfuk nebo jiný servis? Jste na tom správném místě. Společnost Auto Kozelský se specializuje na diagnostiku, opravy a servis automobilů. Poskytujeme tyto služby: - autodiagnostika - oprava a servis výfuků, klimatizace, plastů - lakýrnické, karosářské práce - oprava, servis havarovaných aut - výměna baterie, olejů, svíček - seřízení geometrie - 3D - pneuservis - likvidace pojistných událostí - správa vozového parku. Díky našemu rozsáhlému vozovému parku náhradních vozidel jsme Vám schopni zajistit stálou mobilitu vozidel, které si u nás můžete zapůjčit v době opravy Vašeho vozu. Pokud nemáte čas vůz k opravě přivést, vyzvedneme si ho přímo u Vás a po servise přistavíme nazpět. Budeme Vašim spolehlivým partnerem!


Lakování karbonových výrobků Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Lakování karbonových výrobků Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Umělecké malování na auto, motorku či přilbu? Ano, vše je možné u opravdových profesionálů v oboru. Autolakovna BOSS Dušan Sedláček využívá techniky airbrush. Jde o velice jemnou technikou malby využívající stlačeného vzduchu a speciální pistole k nanášení velmi tenkých vrstev barvy a tímto postupem následně vytváří vlastní motiv, obraz, barevné spektrum, nebo plynulý přechod z jednoho odstínu barvy do druhé. Vše je následně přelakováno lakem, který otěruvzdorný a opatřen UV filtrem, který zabraňuje blednutí malby. Malujeme helmy, motocykly, automobily a díly, střešní boxy, jízdní kola, vodní skútry, lodě, modely a jiné. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Ošetření, renovace a ochrana laku karoserie i interiéru nákladního nebo osobního vozidla

Ošetření, renovace a ochrana laku karoserie i interiéru nákladního nebo osobního vozidla

Společnost SEPAJACOM s.r.o. v Olomouci nově nabízí komplexní program na ošetření, renovaci a ochranu laku karoserie i interiéru vašeho nákladního nebo osobního vozidla. Speciálně vyškolený tým pracovníků se vám postará o vaše osobní i nákladní vozidlo- zajistí ochranu před extrémními podmínkami jako je sluneční záření, tuhý mráz nebo sůl a poskytnou ošetření a renovaci laku karoserie i interiéru vozidla. Používají jen osvědčené a špičkové přístroje a profesionální chemii os společnosti CHEMICAL GUYS. Programové postupy, čištění, metody a ceny vám rádi sdělí na pobočce v Olomouci.


Odborná renovace, oprava laku vozidel-autolakovna Zlín-Příluky

Odborná renovace, oprava laku vozidel-autolakovna Zlín-Příluky

Pavel Bilík provádí odborně renovace laku vozidel, především veteránů, v regionu Zlínský kraj. Autolakovna je na ul.Vizovická v areálu uhelné sklady, Zlín-Příluky. Oprava laku provedená u nás, to je zaručeně nejlepší péče pro Váš automobil. Ať už Váš vůz potřebuje nový autolak z jakéhokoliv důvodu, obraťte se na nás s důvěrou - tel.: 605932341. Máme dlouholetou praxi s lakováním vozidel všech typů včetně veteránů i motocyklů. Prováděné práce: - lakování osobních automobilů – barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků - opravy, renovace autolaku - autolakýrnické práce na přání - oprava karoserie vozidla, klempířské práce na rovnacím zařízení - renovace světel, předních světlometů. Používáme laky, autolaky značky DuPont. Jsme schopni namíchat i barvu dle přineseného vzorku laku nebo dle kódu barvy vozidla.


Keramická ochrana laku, renovace laku na autech, karavanech

Keramická ochrana laku, renovace laku na autech, karavanech

Aby zůstala karoserie auta ve skvělém stavu, vyplatí se permanentní ochrana laku. Zákazníci z okolí Zlína se mohou obráti na firmu Petr Šimáček - PAPEC. Děláme pro Váš vůz to nejlepší a tím je právě keramická ochrana laku na autech nebo karavanech. Po nanesení vznikne na laku průhledný povlak o minimální tloušťce, díky kterému je lak chráněný i několik let před nepříznivými vlivy různých vnějších činitelů, zabrání se tak jeho poškozování a vyhnete se nákladnějším opravám laku. Ochrana laku auta proti: - mechanickému poškození - škrábancům - působení posypové soli - kyselým dešťům - UV záření. O odvoz a dovoz Vašeho vozu na místo určení se postaráme. V případě zájmu provedeme i vyčištění iteriéru Vašeho vozidla.


Zakázkové lakování - veteránů, motoveteránů, amerik, oživení laku

Zakázkové lakování - veteránů, motoveteránů, amerik, oživení laku

Sháníte na Brněnsku kvalitní lakovnu, která by se postarala o novou fasádu Vašeho veterána? Pak neváhejte navštívit naši Autolakovnu BOSS, kde se o všechno postaráme! V naší autolakovně děláme převážně renovaci laků u automobilů, motocyklů, amerik, veteránů, motoveteránů, plastových dílů ad. Disponujeme míchacím zařízením Standox, lakováním i airbrushem RC modelů. Zajistíme kompletní nebo i bodové opravy karosérie. Naše zaměstnance posíláme na pravidelná školení, takže odvádíme kvalitní práci. Snažíme se splňovat nejvyšší kvalitu a také dodržet termíny domluvených zakázek. Více informací na webových stránkách.