Poptáváme úklid sněhu z ploché pochozí střechy

Poptáváme úklid sněhu z ploché pochozí střechy

Poptáváme úklid sněhu z ploché pochozí střechy.

S pozdravem M. Štrajbl
Poptávka byla vložena dne:
04.01.2022 08:48

Platnost poptávky:
04.02.2022 08:42

Kontaktní osoba:
CeWe Color a.s.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 196 919

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění střech, okapů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu - i další rizikové práce ve výškách

Čištění střech, okapů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu - i další rizikové práce ve výškách

Pokud budete potřebovat v rámci údržby rodinného, bytového domu či firemního objektu spolehlivou firmu, která se specializuje na rizikové práce ve výškách, v rámci regionu Uherské Hradiště, Uherský Brod, Hodonín, Veselí nad Moravou se můžete obracet na pana Jana Brucknera. Naší specializací je čištění střech, okapů, žlabů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu řešíme jak na bytových domech tak u rodinných domů. Další aktivity: - mytí oken aj. prosklených ploch ve výškách - mytí, wapování fasád - odklízení sněhu ze střech, odstraňování rampouchů - montáž a instalace zábran proti ptactvu či sněhu - kácení, ořez stromů - nátery konstrukcí a stožárů vysokého napětí - zednické práce, otloukání zdiva, - instalace, montáž či demontáž reklam - montáž a demontáž konstrukcí, hal.


Půjčování autojeřábů a zajišťování prací ve výškách

Půjčování autojeřábů a zajišťování prací ve výškách

Potřebujete pomoci s prací ve výškách? Poptáváte firmu, která Vám zapůjčí jeřáb, vysokozdvižnou plošinu a zajistí některou z nebezpečných prací? V rámci naší činnosti zajišťujeme nejenom půjčovnu techniky, ale i zaopatření potřebné společnosti k výkonu požadované práce – Zdeněk Jandl – autojeřáby Praha. Náš vozový park obsahuje tři vozidla, které se půjčují a účtují od hodinové sazby, při dlouhodobějším pronájmu jsou ceny výhodnější, víkendy lze po domluvě zařídit. Kontaktujte nás v případě, že hledáte potřebné služby pro montáže ve výškách, kácení a úpravy zeleně, fasádní a natěračské práce, umísťování reklamních bannerů a billboardů, přijďte ovšem s jakoukoliv poptávkou, pokusíme se vyhovět vašim přáním a zajistit cokoliv. Sídlíme v okrese Praha-Východ, ve vesnici Techov a otevřeno máme pro zákazníky od pondělí do pátku v rozmezí 8:00 až 20:00. V případě zájmu se kdykoliv zastavte. Informovat se můžete také na našem webu.


Čištění, ochrana omítek, fasád, střech, pomníků, náhrobků po celé Moravě

Čištění, ochrana omítek, fasád, střech, pomníků, náhrobků po celé Moravě

Firma Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco, s.r.o. provádí po celé Moravě a v Praze čištění omítek, úpravy a ochrana fasády, ochranné nátěry pro střechy ve výškách, pomníky, náhrobky a sochy. Zabýváme se především údržbou a opravami staveb a děláme výškové práce všeho druhu. Provedeme čištění a ochranu povrchů: -stavebních povrchů všech typů (obklady, omítky, hliníkové fasády) -omítky, obklady, hliníkové fasády -čištění, nátěry a impregnace střešních krytin -památek, soch, plastik, uměleckých děl, pomníků, hrobek -čištění fasády, mytí oken a výloh, výškové práce -odstranění graffity -odstraňování starých nátěrů fasád -průmyslových prostorů -čištění a impregnace střešních krytin -protipožární a antikorozní nátěry -nátěry fasád, ocelových a betonových konstrukcí -ochrana střech, okapů a svodů před sněhem a zamrzáním. Pro bližší informace prosím volejte na tel.:607213555.


Práce s montážní plošinou Šumperk, výškové práce za pomocí montážní plošiny, pronájem plošiny

Práce s montážní plošinou Šumperk, výškové práce za pomocí montážní plošiny, pronájem plošiny

Představujeme Vám firmu Václav Blanka z okresu Šumperk, která svoji činnost zaměřila na kompletní výškové práce za pomoci montážní plošiny AVIA MP13 s možným pohonem 230V. Dále svým zákazníkům z okresu Šumperk nabízíme přípravné a výkopové práce strojem CAT 303 a kontejnerovou dopravu vozy Avia 31. Naše služby: - práce s montážní plošinou - výškové práce - pronájem plošiny - přípravné práce pro stavby - výkopové práce - kontejnerová doprava Pokud Vás naše práce s montážní plošinou zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rájec 152, Šumperk.


Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Graffiti způsobené vandaly může trápit majitele domů i jiných objektů. Proto firma Čištění fasád Zlín poskytuje antigraffiti servis. Postará se o odstranění graffiti z fasády, plotu, auta, garáže, dveří i dalších ploch. Působí nejen na Zlínsku, ale také v regionu Praha, Brno. Antigraffiti servis - odstranění nepěkné malby provádíme speciálními chemickými prostředky v kombinaci tlakové vody. Poradíme si i s graffiti u ploch, které jsou opatřené nátěry, či u strukturovaných omítek na bázi umělých pryskyřic. Po vyčištění povrchu aplikujeme preventivní nátěr na omítky a fasády pro ochranu před graffiti v budoucnu. Při dalším znečištění povrchu s ochrannou vrstvou jde malba omýt snadno vodou se saponátem i čistou vodou. Neexperimentujte sami s odstraněním graffiti z fasády, neriskujte poškození majetku a obraťte se vždy na odbornou firmu.


Výškové práce - rizikové kácení, ořez stromů, mytí oken, montáž systémů proti ptactvu

Výškové práce - rizikové kácení, ořez stromů, mytí oken, montáž systémů proti ptactvu

Výškové práce průmyslovou i horolezeckou technikou spolehlivě provádí stavební sdružení Zednické a výškové práce Morava. Provádíme rizikové kácení, ořez stromů a zeleně, prořezávání korun stromů, mytí oken, instalaci reklamních billboardů, montáže systémů proti ptactvu, čištění okapů a svodů, nátěry a čištění výškových konstrukcí a budov. Naše služby jsou dostupné v Olomouci, Přerově, Prostějově, Lipníku nad Bečvou, Hranicích, Kroměříži i Bystřici pod Hostýnem. Nabízíme kompletní rizikové výškové práce: - mytí oken, výloh a výkladních skříní, zimních zahrad, fasád všech materiálů (ručně i tlakovou vodou) - čištění parapetních plechů a rámů oken, venkovních žaluzií, skleněných střech a slunolamů, světlíků z polykarbonátu - veškeré úklidové práce v těžko dostupných místech od čištění okapů, žaluzií, solárních panelů - kompletní servis při realizaci reklamy - instalace systémů proti ptactvu - a další práce ve výšce. Disponujeme také odborníky z oblasti arboristiky. V případě Vašeho zájmu o naše služby nás kontaktujte. Práce ve výškách odborně provádíme řadu let.