Dodávka a montáž kuchynských liniek

Dodávka a montáž kuchynských liniek

Dodávka a montáž kuchynských liniek do zariadenia opatrovateľských služieb v Krásne nad Kysucou:
- Kuchynská linka dľ. 3440mm so spotrebičmi ( drez nerezový s okap. plochou, indukčná doska s 4 miestami na varenie, digestor, chladnička, rúra na pečenie) - 1ks
-Kuchynská linka dľ. 4050mm bez spotrebičov - 2 ks
Verejný obstarávateľ požaduje stredný štandard spotrebičov. Dvierka kuchynských liniek a predné listely šuflíkov budú z materiálu podyhovaná laťovka, konštrukcia linky a police z lamina, zadné strany linky zo sonolitu. Mechanizmus pántov z brzdou aj vodiace lišty na šuflíkoch s brzdou a automatickým zatvorením. Montáž kuchynských liniek musí byť prevedená na bezpečné ukotvenie vrchnej časti linky do nosnej steny. Verejný obstarávateľ požaduje vyhotovenie kuchynskej linky v bielom odtieni. Úchytky na kuchynských dvierkach požadujeme kovové v žltom alebo striebornom odtieni.
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Krásno nad Kysucou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Krásno nad Kysucou

Zadavatel IČ:
00314072

Kontaktní osoba:
Ing. Eva Tvrdá

Zadavatel telefon:
+421 905 975 147

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mestokrasno.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39141000-2
Kuchynský nábytok a vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

Elegantní, ale zároveň funkčí a praktické kuchyně podle Vašich představ Vám na Brněnsku navrhne a vyrobí v Truhlářství Jiří Kafka v Rosicích. Součástí naší zakázkové výroby kuchyňských linek je i zaměření a vytvoření 3D grafického návrhu Vaší vytoužené kuchyňské linky,a to zcela zdarma. Naši zákazníci si navíc mohou vybírat ze široké škály designů jak dvířek, tak i pracovní desky a samotného korpusu kuchyňské linky. Svou kuchyňskou linku Vám zároveň můžeme vybavit značkovými spotřebiči za zajímavé ceny. V rámci našich služeb poskytujeme zákazníkům dodávku a montáž kuchyní včetně zapojení kuchyňských spotřebičů zcela zdarma. Každý zákazník, který si u nás nechá vyrobit kuchyňskou linku na míru, navíc obdrží kuchyňský dřez v hodnotě 3 tisíce korun taktéž zcela zdarma.


Kuchyně a kuchyňské sestavy do bytu vyráběné na míru

Kuchyně a kuchyňské sestavy do bytu vyráběné na míru

Potřebujete novou kuchyňskou linku do vašeho bytu? Kontaktujte truhlářskou dílnu Jiří Kafka, která se zabývá realizací kuchyňských linek a sestav v Třebíči. Zhotovíme kuchyňské sestavy, linky a kuchyňské skřínky i servírovací stolky a jídelní stůl se židlemi. Zaměření kuchyně do bytu a vytvoření grafického návrhu od nás obdrží naši klienti zcela zdarma. Poskytneme Vám také poradenství při výběru kuchyňských dvířek, pracovní desky, kování i korpusu kuchyně. Ke kuchyni navíc dodáváme i vestavěné spotřebiče a zajistíme také jejich zapojení. Vyrábíme kuchyňské sestavy v nadčasovém, moderním i rustikálním stylu.


Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Hledáte spolehlivého výrobce kuchyňských linek? Chcete si nechat vyrobit novou kuchyňskou linku na míru? Firma Lamé se sídlem ve městě Břeclav, se zabývá výrobou kuchyňských linek a kuchyní na míru. Jsme českým výrobcem na trhu kuchyňských linek. Nabízíme dlouholeté zkušenosti s výrobou kuchyňských linek, naše firma se touto výrobou zabývá již 23 let. Zabýváme se i zakázkovou výrobu kuchyní dle požadavků zákazníka. Naší největší prioritou je spokojený zákazník, rychlá výroba a dodání za přijatelnou cenu. Kuchyně dodáváme na přání i se spotřebiči různých značek. Můžete si vybrat z různých materiálů, barev a designů. Vše ve vysoké kvalitě. Před výrobou pro Vás vypracujeme projekt ve 3D a vše si zaměříme přímo na místě. Pro více informací ohledně výroby kuchyňských linek nás neváhejte kontaktovat telefonicky a nebo nás navštivte osobně na sídle firmy ve městě Břeclav.


Originální teakový nábytek dovezený přímo z Asie za atraktivní ceny

Originální teakový nábytek dovezený přímo z Asie za atraktivní ceny

Chcete si pořídit nábytek, který odolá povětrnostním vlivům a je vhodný i do vlhkého prostředí? Líbí se Vám nábytek z teaku a hledáte prodejnu nábytku, kde si můžete teakový nábytek koupit? Navštivte prodejnu TPZ v Příměticích u Znojma, kde najdete široký sortiment teakového nábytku. Prodáváme originální teakový nábytek za atraktivní ceny, který dovážíme přímo od výrobce z Asie. Teakové dřevo je odolné vůči povětrnostním podmínkám i je stabilní i ve vlhku, proto je vhodný na zahradu, terasu, do vináren a vinných sklípků. Díky jeho vlastnostem vydrží se správnou údržbou dlouhá léta. Na prodejně si můžete prohlídnout a také zakoupit teakový bar, komodu, židle a stoly, ale také neotřelé a originální sety stolů a židlí z teakového dřeva.


Kvalitní nábytek, vestavěné skříně a kuchyňské linky vyráběné na zakázku

Kvalitní nábytek, vestavěné skříně a kuchyňské linky vyráběné na zakázku

Hledáte výrobce kvalitního nábytku? Firma Pavel Hilscher vám vyrobí jakýkoliv kousek na míru. Působíme v okolí Přerova, Hranic a Olomouce. Výrobou se zabýváme již od roku 1999 a k dispozici máme ty nejzkušenější pracovníky. Zhotovíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, stolky, komody a jiný nábytek v různých rozměrech a dekorech, přesně tak, jak si představujete. Materiály používáme od ověřených rakouských a německých značek s dlouholetou zárukou. Našim zákazníkům garantujeme nejnižší ceny, záruční a pozáruční servis, ale také zaměření a zpracovaní cenové kalkulace zdarma. Neváhejte a zavolejte nám!


Nábytková dvířka odolná proti škrábancům, odření, skvrnám - nový materiál Softixx s nanočásticemi

Nábytková dvířka odolná proti škrábancům, odření, skvrnám - nový materiál Softixx s nanočásticemi

Inovativní výrobek mezi nábytkovými dvířky firmy Trachea Holešov je materiál Softixx s nanočásticemi - Nábytková dvířka patří do prémiové řady EXTRA DELUXE, jde o kombinací estetického řešení s výjimečnými technologickými parametry, díky využití nanotechnologie a akrylových pryskyřic nové generace. Dvířka jsou vhodná do interiéru domu, bytu, pro obchodní a firemní prostory i pro oblast pohostinství a zdravotnictví. Využití je pro horizontální i pro vertikální povrchy - kuchyňská dvířka i nábytková dvířka, na stěny, materiál pro plochu stolu, přepážky, knihovny apod. Povrch panelu má jedinečné vlastnosti: - výrazně matný povrch - vynikající intenzita a hloubka barvy - odolnost proti světlu - nízká odrazivost světla díky extrémní neprůsvitnosti - nanočástice povrchu způsobují vysokou odolnost proti škrábancům, odření, suchému teplu i skvrnám - tepelná oprava povrchových mikroskopických škrábanců - vysoká odolnost proti kyselým rozpouštědlům a přípravkům pro domácnost - na materiálu nejsou vidět otisky prstů a je příjemně měkký na dotek - zlepšené antibakteriální vlastnosti - hygienický materiál, vhodný pro kontakt s potravinami. Provoz firmy: - Tovární 1209, Holešov - Zlínský kraj.