Drevotriesková doska laminovaná, hranovacia páska ABS

Drevotriesková doska laminovaná, hranovacia páska ABS

Logický celok č. 1 Drevotriesková doska laminovaná (DTDL), Hranovacia páska ABS a doplnkový materiál
Logický celok č. 2 Kovania a doplnkový materiál pre drevo výrobu
Verejný obstarávateľ oznamuje uchádzačom, že verejné obstarávanie bude ukončené s dvoma víťaznými uchádzačmi. Výsledkom verejného obstarávateľa bude cena Rámcovej dohody, výška predpokladanej hodnoty zákazky z ktorej sa budú čerpať finančné zdroje. Verejný obstarávateľ bude čiastkovými objednávkami objednávať u víťazných uchádzačov, ktorí verejnému obstarávateľovi ponúkli vo svojej ponuke najnižšiu jednotkovú cenu bez DPH.
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 10:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum účelových zariadení

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.11.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum účelových zariadení

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44191300-8
Drevotriesková doska

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sušárna na sušení řeziva a dřeva se systémem měření vlhkosti dřeva

Sušárna na sušení řeziva a dřeva se systémem měření vlhkosti dřeva

Společnost PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína nabízí zákazníkům sušení řeziva a dřeva ve svých sušárnách o celkové kapacitě 400 m3. Máme dlouholeté zkušeností nejen se sušením, ale také se zpracováním dřeva, proto se snažíme svým zákazníkům nabídnout komplexní služby. Poskytujeme také hoblování a broušení dřeva, prodej řeziva či lepení vlastního materiálu. Sušení provádíme v komorových sušárnách, kde je celý technologický proces a sušící režim řízen automaticky pomocí počítačů, které vyhodnocují vlhkost dřeva v sušárně za pomocí čidel pro měření klimatu v komoře. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem garantujeme kvalitní vysušení Vašeho řeziva. Celý systém pro sušení řeziva je tvořen následujícími prvky: - kompletním elektrorozvaděčem - čidly pro měření klimatu v komoře - akčními členy (servopohony, solenoidovými ventily) - systém měření vlhkosti dřeva - vlastním řídícím počítačem. Sušení dřevěného materiálu přispívá ke snížení hmotnosti, snížení vlhkosti a likvidaci škůdců. Také pomáhá zvýšit pevnost konstrukčních spojů.


Kvalitní lamináty Formica HPL německé výroby

Kvalitní lamináty Formica HPL německé výroby

DUET CZ, s.r.o. Hlinsko, Chrudim Máme pro vás připraveny kvalitní, odolné a designově zajímavé HPL lamináty Formica. HPL lamináty Formica nabízejí pro každého něco. Jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu a jsou tak velmi pevné a odolné proti poškrábání. HPL materiály Formica lze navíc snadno udržovat a ani v náročných podmínkách se neopotřebují. Barevnou stálost a krásný vzhled vám tak zaručí v interiéru, ale i ve venkovních podmínkách. Ani na terase či zahradě se tak nemusíte omezovat a můžete si dopřát originální obklady, které vám budou všichni závidět.


Řezivo na střešní vazby, krovy pro tesaře-trámy, fošny, latě z pily Lubná

Řezivo na střešní vazby, krovy pro tesaře-trámy, fošny, latě z pily Lubná

Pro tesaře z regionu Kroměříž nabízí Pila Lubná-Kroměříž výhodné ceny stavebního řeziva na střešní vazby, krovy. Na zakázku můžete odebírat trámy, hranoly, latě, fošny, vaznice, pozednice. Řezivo z naší pily je převážně ze smrkového dřeva. Firmy i soukromé osoby mohou odebírat i materiál na výrobu pergol, dřevěných altánů, zahradních domků. Provádíme i impregnaci dřeva namáčením jako ochranu proti hnilobě a dřevokaznému hmyzu. Kontaktovat nás můžete na tel.: 733729880.


Prodej z pily-střešní latě, vazby, stavební řezivo, fošny, desky

Prodej z pily-střešní latě, vazby, stavební řezivo, fošny, desky

Pila Lubná z okr. Kroměříž nabízí firmám na prodej stavební řezivo, fošny, desky i trámy, střešní latě a vazby. Vyrábíme ze dřeva tyto: - stavebního řezivo - trámy - střešní latě, vazby - fošny - dřevěné desky smrkové, jedlové, modřínové a další. U nás zakoupíte kvalitní produkty ze dřeva. Firmy i kutilové si u nás vyberou a jakýkoliv potřebný materiál pro výrobu pergol, dřevěných domků nebo altánů. V Pile Lubná pořežeme kulatinu a zpracujeme ji do podoby trámů, desek či fošen až do délky až 12 metrů včetně úpravy povrchů výrobků. Kontaktujte nás na tel.: 733729880.


Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Sháníte kvalitní obkladové palubky? Vsaďte na modřín, který je ideální pro venkovní i vnitřní použití a dopřejte svému interiéru nový, moderní vzhled díky modřínovým palubkám. Obkladové palubky v kvalitě A vyrábí společnost Wood Rakušan, jejíž pobočky naleznete v Mladoňovicích a Jemnicích. Obkladové palubky v kvalitě A, bez suků a jiných vad, dodáváme o síle 18 mm, šířce 140 a 105 mm, délce 4 a 5 m. Hoblované řezivo vyrábíme na čtyřstranné 6ti hřídelové hoblovací fréze. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Truhlářské řezivo z kvalitních výřezů - prodej i na zakázku

Truhlářské řezivo z kvalitních výřezů - prodej i na zakázku

Máte stavební firmu, truhlářství, nebo vyrábíte nábytek na zakázku a potřebujete kvalitní prkna a fošny z různých druhů dřevin? Pak se obraťte na společnost Wood Rakušan, kde seženete truhlářské řezivo i na zakázku! Máme v prodeji truhlářské řezivo - prkna a fošny o tloušťce 25, 30, 40, 50, 60, 70 a 80mm a délce 3 - 5 metrů. Řezivo vyrábíme z různých druhů dřevin, jako smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jilm a další. Prodáváme čerstvé, vysušené na 8-12% nebo vzduchosuché řezivo v různých kvalitách, od čistého materiálu bez suků a vad až po rustikální řezivo. U nás nemusíte čekat, řezivo máme skladem a taky Vám rádi upravíme rozměr řeziva dle Vašich požadavků. Více informací naleznete na našich webových stránkách.