Zabezpečenie servisných služieb pre vozový park

Zabezpečenie servisných služieb pre vozový park

Predmetom zákazky je servis motorových vozidiel. Verejný obstarávateľ/objednávateľ požaduje služby súvisiace s pozáručnými opravami, údržbou, servisom, prehliadkami, kontrolami a tiež poskytnutie doplnkových služieb pre služobné motorové vozidlá.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2021 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
35555777

Kontaktní osoba:
Ing. Svetlana Valentová

Zadavatel telefon:
+421 918 938 899


Zadavatel web:
http://www.scksk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50100000-6
Opravy, údržba a súvisiace služby pre vozidlá a príbuzné vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výměna oleje v automatických převodovkách

Výměna oleje v automatických převodovkách

Pokud jste vlastníkem ojetého či nového automobilu s automatickou převodovkou a nevíte si rady, na koho se obrátit s výměnou oleje v automatické převodovce, navštivte MOTORSERVIS Švec v Šumperku. Zde Vám jednak poradí, kdy je vhodné ve Vašem voze vyměnit olej v automatické převodovce,ale také odborně provedou samotnou výměnu oleje. Pravidelná výměna oleje v automatické převodovce Vám zajistí: - spolehlivost převodové soustavy - delší životnost automatické převodovky - odstranění nepřesného řazení - nápravu vynechávání přenosu jednotlivých stupňů - zbytečné náklady spojené s opravou převodovky


Autoservis Michal Škorpil Náchod, běžné opravy, opravy vozidel po havárii, kompletní servis vozidel

Autoservis Michal Škorpil Náchod, běžné opravy, opravy vozidel po havárii, kompletní servis vozidel

Představujeme Vám Autoservis Michal Škorpil z Náchodu, který poskytuje kompletní servisní služby pro vozy Ford. Jsme prvním neautorizovaným servisem Ford. Používáme originální náhradní díly. Platit je možné i kartou. Servisní služby, Autoservis Michal Škorpil Náchod: - kompletní servis osobních i dodávkových vozidel - servis klimatizací - opravy elektroinstalací - montáž tažných zařízení - výměny olejů – orig. Ford, Mobil - výměny čelních skel - opravy vozidel po havárii - generální opravy motorů Pokud Vás naše servisní služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Českoskalická ulice 252, Náchod.


Autoservis, autosalón, autorizovaný servis vozů Škoda

Autoservis, autosalón, autorizovaný servis vozů Škoda

Náš autoservis je kompletně vybaven a připraven Vašemu automobilu poskytnout servisní služby na té nejvyšší úrovni. Tým odborných pracovníků Vám rychle a spolehlivě zajistí tyto autoservisní služby - měření emisí, příprava a zajištění STK - pneuservis - laserová geometrie - desinfekce, plnění a servis klimatizací - karosářské a lakýrnické práce - výměna čelních skel z pojištění - ruční mytí vozů včetně motorů a další - odtahová služba. Hledáte-li kvalitní autoservis, na který se budete moci kdykoli s důvěrou obrátit, je pro Vás AUTO TOMAN, s.r.o. tou nejlepší volbou.


Servisní služby, autoservis Volvo Náchod, opravy motorů, opravy spojek, opravy brzd, elektroniky

Servisní služby, autoservis Volvo Náchod, opravy motorů, opravy spojek, opravy brzd, elektroniky

Představujeme Vám autoservis R-SPEED s.r.o. z Náchodu, která svoji činnost zaměřuje na komplexní servisní služby pomocí moderního vybavení a kvalifikovaného personálu. Specializujeme se na servis všech vozidel značek VOLVO pro větší firmy i pro jednotlivce. Specializujeme se na kompletní opravy, údržbu a servis, včetně originální diagnostiky všech elektronických systémů. Dále nabízíme komplexní opravy havarovaných či jinak poškozených vozů VOLVO za ceny srovnatelné s neznačkovými opravnami běžných typů automobilů. Rádi Vám pomůžeme s jakýmkoliv problémem na Vašem VOLVU. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Plhovská 340, Náchod.


Servis elektroagregátů – alternátory, startéry vozidel a strojů

Servis elektroagregátů – alternátory, startéry vozidel a strojů

Máte problémy s elektroagregátem u automobilu nebo zemědělského stroje? Sháníte v okolí Prostějova firmu, která se postará o kompletní servis alternátorů a startérů? Firma ADAMČÍK ELEKTRO s.r.o. se postará o pravidelný servis elektroagregátů všech značek a typů. Zajistíme pravidelný, záruční i pozáruční servis všech typů originálních startérů a alternátorů u osobních, užitkových a nákladních vozidel. Servis poskytujeme i na alternátory a startéry pracovních nebo zemědělských strojů. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Autoservis, oprava auta - profesionální provedení za skvělé ceny

Autoservis, oprava auta - profesionální provedení za skvělé ceny

Opravy provádíme kvalitně a v co nejkratším čase, tak aby byl klient vždy naprosto spokojen. Náš autoservis realizuje tyto služby: - diagnostiku elektronických systémů, - brzdové opravy, - likvidaci pojistných událostí, - výměnu čelních skel, - plnění a opravy klimatizací. Mimo jiné dodáváme náhradní díly, u kterých ručíme za jejich kvalitu. Provádíme také servisy vozidel různých značek, přičemž se nemusíte bát, že byste ztratily záruku na svém voze. Pokud nevíte, které firmě svůj vůz bez obav svěřit, jste na správné adrese. Využijte našich kvalitních služeb, kontaktujte nás nebo navštivte a staňte se našimi dalšími spokojenými zákazníky. Těšíme se na Vaši návštěvu.