Poptávám sklo na stůl

Poptávám sklo na stůl

Poptávám sklo na jídelní stůl o průměru 70 cm....a rozříznout jej na půl....potřebuji z toho udělat 2 půlkruhy jako stoly přidělané ke zdi.

Děkuji

Kochtová
Poptávka byla vložena dne:
01.09.2021 11:35

Platnost poptávky:
01.10.2021 07:23

Kontaktní osoba:
Hana Kochtová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 086 002

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řezání, vrtání a broušení skla, zrcadel ve sklenářské dílně

Řezání, vrtání a broušení skla, zrcadel ve sklenářské dílně

Potřebujete nařezat skleněné tabule? Vyvrtat dírky na šrouby pro uchycení zrcadla? Nebo obrousit ostré hrany na skle? Potom navštivte sklenářství Josef Müller. Naši sklenářskou dílnu najdete v Uničově nebo Šumvaldu. Pomůžeme Vám s opracováním skla nebo zrcadel. Provádíme sklenářské práce, jako je řezání, vrtání nebo broušení skla. Z dalších sklenářských prací Vám také rádi poskytneme pískování skel a zrcadel.


Zakázková výroba designových skleněných sprchových koutů a zástěn do koupelny

Zakázková výroba designových skleněných sprchových koutů a zástěn do koupelny

Chcete si nechat vyrobit na míru skleněný sprchový kout? Hledáte sklenářství, které Vám na zakázku zhotoví skleněnou koupelnovou zástěnu? Sklenářství Olejník z Veselí nad Moravou se postará o kompletní dodávku skleněných sprchových koutů a zástěn vyráběných na míru. Naše sklenářství Vám sestaví nový sprchový kout nebo zástěnu do Vaši koupelny. Stačí si vybrat design skla a další doplňky, jako je kování nebo madla. Skla pro výrobu sprchových koutů a zástěn jsou dostupná ve variantě čirá, pískovaná, matná, barevná nebo se speciálními pískovanými vzory. Dodejte Vaší koupelně šmrnc a nádech elegance díky skleněným sprchovým koutům a zástěnám od firmy Sklenářství Olejník.


Sklenářství - výroba, montáž zrcadla, zasklívání, běžné i speciální sklenářské práce

Sklenářství - výroba, montáž zrcadla, zasklívání, běžné i speciální sklenářské práce

Specializujeme se nejen na tyto služby, ale také na další práce se sklem jako jsou například skleněné obklady, protihlukové stěny, výtahové šachty, skleněné střechy či stěny. Se sklem provádíme tyto běžné práce: - výrobu zrcadel, - rámování, - sámování, - broušení, - vrtání, - řezání skel (čirých či ornamentních), - výrobu obrázkových klipů, která je na míru, - montáže skel (barevných i grafoskel), - prosklené zábradlí, - zasklívací práce, - lepení čirým lepidlem (UV lampa). Svěřte výrobu a montáž zrcadla, zasklívání či jiné práce se sklem společnosti Sklenářství Kohoutek, s. r. o., která je jedničkou ve svém oboru a budete jistě i Vy dalšími spokojenými zákazníky.


Zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů

Zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů

Firma K plasty s.r.o. Nové Město nad Metují provádí zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů. Je to ideální řešení, jak si zvětšit váš prostor a ještě se zbavit negativních vlivů prostředí. Jistě oceníte, že díky zasklení lodžií zamezíte tepelným ztrátám, a že chytře ušetříte na energiích. Vybírat můžete z několika druhů a barev lodžií a vytvořit tak originální prvek šitý na míru přesně vašim potřebám i celé stavbě. Zasklívací systém lze použít pro: lodžie rovné lodžie rohové lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté


Skleněné zábradlí na míru - výplně mezi sloupky i celoskleněné provedení

Skleněné zábradlí na míru - výplně mezi sloupky i celoskleněné provedení

Skleněné zábradlí je designovým prvkem moderního interiéru, podle vkusu se můžete rozhodnout pro celoskleněné provedení nebo výplně ze skla mezi sloupky. V lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se můžete obrátit na společnost Skloservis-Brod s.r.o.. Skleněné zábradlí propouští více světla než klasické dřevěné či kovové, z hlediska bezpečnosti samozřejmě splňuje požadované normy. Pokud tedy oceníte jednoduché a vzdušné řešení schodiště, neváhejte se na nás obrátit. Jsme schopni vyhovět individálním požadavkům a dodat na míru i další skleněné výrobky - dveře, stěny do interiéru, koupelnové zástěny, zrcadla apod.


Sklenářství, sklenářské práce - skla na míru, zasklívání oken, dveří a výloh

Sklenářství, sklenářské práce - skla na míru, zasklívání oken, dveří a výloh

Sklenářství Hranol v Ostravě Vítkovicích vám nabízí sklenářské práce na vysoce kvalitní úrovni a naši pracovníci vám splní vaše přání, představy a očekávání. Poskytujeme tyto sklenářské práce: - skla na míru - zasklívání oken, dveří a výloh - sprchové zástěny na míru - řezání, vrtání, broušení skla a jeho další opracování - opracování, broušení a řezání zrcadel. Naše firma se zabývá touto činností od roku 1995, proto jsou naše služby velmi kvalitní a profesionální, tak neváhejte a přijďte do našeho sklenářství!