PÁKISTÁN; Manikúra a pedikúra

PÁKISTÁN; Manikúra a pedikúra

Zhotovujeme manikůrní a pedikůrní nástroje. Hledáme importéry.

Původní znění:
Hello we are the makers of the surgical Manicure andpedicure instruments .we are the expoters if some one want to make a deal then contact us
Poptávka byla vložena dne:
09.03.2009 14:55

Platnost poptávky:
20.04.2009 14:55

Kontaktní osoba:
Fahad Amjad

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Pakistan

Obrázek:
PÁKISTÁN; Manikúra a pedikúra

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér, pan Petr Fadrhons, je naprostým profesionálem v oboru a pyšní se mnoha divadelními a filmovými zkušenostmi. Svou kariéru zahájil přímo v Národním divadle a dnes pracuje pro velké muzikály. Zastupuje již čtvrtou generaci tohoto řemesla. Náplní jeho práce vysoké úrovně v oboru je především návrh líčení při změně vzhledu herců, vytváření speciálních efektů všeho druhu od vyrobení umělé pleše, změny tónu pleti, vytvoření umělých poranění s krví, vytvoření vrásek a zestaršení herců, ale také vytváření účesů. Není to obyčejný vizážista, je to divadelní a filmový maskér - mistr svého oboru.


Kosmetický salon Sakura, to nejlepší, co můžete Vaší pleti dát

Kosmetický salon Sakura, to nejlepší, co můžete Vaší pleti dát

Potřebujete pravidelné ošetření Vaší pokožky? Zakládáte si na profesionálně odvedené práci a kvalitě? Chcete si odpočinout od každodenních povinností, uvolnit svou mysl od stresu, nechat své tělo relaxovat a zastavit čas? Přijďte si užít jedinečnou relaxaci a nejlepší péči do našeho salonu SAKURA v Táboře. Umíme ošetřit všechny typy pleti, od mladistvé se sklony k akné, přes citlivou až po zralou pleť. Nabízíme rozbor vaší pleti, po kterém navrhneme ošetření na míru. Poté také doporučíme triky pro domácí ošetření. Mezi naše služby patří čištění, depilace, masáž obličeje i dekoltu, úprava obočí a mnoho dalších. Pracujeme s nejmodernějšími přístroji a technikami. Užijete si jedinečný rituál pro vaši pokožku. Svěřte se do našich rukou a nebudete litovat.


Permanentní make-up - permanentní tetování, rtů, obočí i očí

Permanentní make-up - permanentní tetování, rtů, obočí i očí

Rády byste měli stále perfektně nalíčené oční linky, dokonalý tvar obočí či rtů, bez každodenního líčení? Pak vyzkoušejte permanentní make-up, který Váš problém vyřeší. V našem studiu Vám zajistíme odborný přístup, kvalitní barvy a co nejpřirozenější efekt permanentního make-upu. Můžete si u nás nechat zamaskovat třeba rozštěp či jizvy, ale také si můžete nechat vylepšit tvar obočí, oční linky jak u horního tak i dolního víčka , konturu rtů ad. Veškeré kosmetické služby provádí odborně kvalifikovaný personál, náročnější zákroky pak MUDr. Irena Procházková. Na kosmetické služby je třeba se objednat alespoň 7 dní předem. Více informací k našim službám naleznete na našich www stránkách.


Kosmetické studio v centru Brna

Kosmetické studio v centru Brna

Bydlíte v centru nebo okolí Brna a hledáte kvalitní kosmetické studio, kde by jste si odpočinuly? Pak právě pro Vás jsme tu! Poskytujeme dermatologické i kosmetické služby jak pro ženy tak i pro muže. U nás Vám poskytneme manikúru, pedikúru, různé masáže, solárium. Pomůžeme Vám odstraněním vrásek pomocí botulotoxinu. Pokud Vás trápí nějaké to kilo navíc, pak můžete využít našeho programu na hubnutí. Prostě každý si u nás najde své. Proto neváhejte a vydejte se k nám si odpočinout a zkrášlit se. Na Vaši návštěvu se bude těšit odborně kvalifikovaný team. Více informací ke službám naleznete na našich www stránkách.


Péče o pleť - kosmetická ošetření, ultrazvuková špachtle, omlazení pleti pomocí radiofrekvence R4

Péče o pleť - kosmetická ošetření, ultrazvuková špachtle, omlazení pleti pomocí radiofrekvence R4

Aby Vaše pleť byla krásná co nejdéle je nutná pravidelná péče o pleť. Pokud se svěříte do rukou odborníků ve Studiu Estetika ve Zlíně, výsledky pocítíte hned po prvním ošetření. Dopřejte si omlazení pleti pomocí radiofrekvence či mezoterapie, provádíme mnohá kosmetická ošetření, jejichž výsledky pomůže znásobit ultrazvuková špachtle. Omlazení pleti R4 - pomocí radiofrekvence docílíme vypnutí pokožky, zvýší se elasticita pokožky, pomáhá zmenšit tukové buňky. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Mezoterapie - mírně invazivní proces s omlazujícím účinkem na pleť v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Kosmetická ošetření: - liftingové ošetření - hydratační ošetření - Pureness - ošetření standard, basic či ošetření mladé, aknematozní pleti - Royal Jelly - ošetření s mateří kašičkou a výtažkem z pornatky kokosové Ultrazvuková špachtle SKIN CLEANER: - přístroj odstraňuje odumřelé kožní buňky, hloubkově stimuluje pokožku a zlepšuje vstřebávání kosmetiky a zapracování sér. Pomáhá čistit pleť včetně komedomů bez podráždění a zbavuje ji přebytku kožního mazu, bakterií a toxických látek. Další služby: - barvení obočí - chemický peeling - depilace - vizážistika. Svěřte se do našich rukou.


Botulotoxin|Třinec, odstranění vrásek, snížení pocení

Botulotoxin|Třinec, odstranění vrásek, snížení pocení

Trpíte nadměrným pocením či si chcete nechat odstranit vrásky z obličeje? Můžeme Vám s tím snadno a rychle pomoci. Botulotoxin v Třinci aplikuje PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE. Objednejte se u nás na tel.558322821 na konzultaci a následné odstranění. Botulotoxin se musí injekčně píchat do svalu a výsledek vidíte už po třech dnech. Účinky botulotoxinu jsou viditelné po dobu až 15 měsíců, kdy se vrásky vrací do původní podoby a proto je nutné injekce opakovat. Botulotoxinem lze snížit nadměrné pocení nohou, podpaží či dlaní. Zákrok provádíme ambulantně a účinky se projeví zhruba do 14 dní. Naši PLASTICKOU A KOSMETICKOU CHIRURGII najdete v Třinci na Lesní 511.