Poptávám revizi plynonvého kotle Baxi

Poptávám revizi plynonvého kotle Baxi

Poptávám revizi plynonvého kotle Baxi
Poptávka byla vložena dne:
19.07.2021 09:19

Platnost poptávky:
19.08.2021 07:46

Kontaktní osoba:
Milan Janovský

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krbová kamna Domažlice

Krbová kamna Domažlice

Přední český výrobce a dodavatel kachlových a krbových kamen, firma EURO TEPLO a.s. z Domažlic, představuje širokou nabídku krásných a kvalitních krbových kamen, které Vám poskytnou nejen příjemné vytápění, ale navodí krásnou atmosféru domova. V současné době si můžete vybrat z nabídky krbových kamen Oblouk, Trouba, Mijava, Burrian a dalších. Mezi vyhledávané přednosti krbových kamen z naší nabídky patří jistě hospodárnost, tedy velká úspora dřeva při spalování, možnost připojení na externí přívod vzduchu, regulace sekundární klapkou a samozřejmě minimální dopad spalování na životní prostředí. Pokud Vás zajímají další informace o našich krbových kamnech, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Prodej krbových kamen, designových elektrických krbů a kamnářských potřeb

Prodej krbových kamen, designových elektrických krbů a kamnářských potřeb

Chystáte se do svého obydlí pořídit nový krb či krbová kamna? Tak neváhejte a obraťte se na naši firmu na Vysočině. Sídlíme v Jihlavě a nabízíme kachlová a krbová kamna. Kreslíme obrázky v 3D programu Palette cad. Jsme součástí cechu kamnářů. Pomůžeme Vám nejen vyřešit umístění krbových kamen, ale rádi poradíme i s jejich údržbou a dalšími nezbytnostmi k jejich užívání. Montujeme - vytápěcí systémy, krbové vložky, kombinace vložek se šamotovým výměníkem -hypocausty. Více informací najdete na webových stránkách.


Rekonstrukce kachlových kamen - s rozvody vzduchu, zpracování 3D návrhu

Rekonstrukce kachlových kamen - s rozvody vzduchu, zpracování 3D návrhu

Hledáte firmu na rekonstrukci kachlových kamen? Firma Kamna, krby Láznička - KALA Vysočina provádí rekonstrukci kachlových kamen na klíč. Provedeme Vám návrh i poradíme ohledně správného těsnění kamen a jak správně o něj pečovat a udržovat. V naší prodejně naleznete velký výběr sortimentu. Můžete se také těšit na velký výběr potřeb pro kamnáře, příslušenství ke kamnům i vysavače. Zastupujeme značky: -SPARTHERM, ROMOTOP, HEIN, SCHMID, HARK, STUV, NORDICA, MK PROFI, K&K POKER, BRULA, BODART & GONAY, EDILKAMIN. Jsme členem Cechu kamnářů. Podívejte se na naše práce na webových stránkách a nebo zavolejte.


Kvalitní a cenově dostupné krby a veškeré příslušenství

Kvalitní a cenově dostupné krby a veškeré příslušenství

Toužíte po večerní pohodě v teple domova, přesněji v křesle u krbu? Budujete nový dům, kde je krb nedílnou a povinnou součástí? Provádíte rekonstrukci a chcete nahradit stávající krb? Vybírejte z nabídky naší společnosti Eurokam systém s.r.o., prodáváme kvalitní a cenově přístupné zboží v našem oboru. Ve výběru naleznete rozsáhlou nabídku krbového zboží. Začínáme u dnes velmi populárních krbových vložek. Kdo hledá rychlé řešení, nebo nemá kapacitu na výstavbu krbu, může volit neotřelou klasiku v podobě volně stojících krbových kamen. Vlastníte-li chatu, vyberete si z krásných kachlových sporáků na dřevo, které dodávají správnou atmosféru. Specialitou v portfoliu jsou pizzové pece, pohybujete-li se v tomto oboru, určitě se informujte. Dále můžete nakupovat spoustu dalšího doplňkového sortimentu potřebného k realizaci, dokonce i stavební materiál. Výhodou pro naše zákazníky bude e-shop, kde naleznou celou nabídku. Pro dotazy využijte webový kontaktní formulář.


Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Využijte i Vy našich služeb v oblasti stavby krbu, krbových kamen či sporáků, která zahrnuje: - montáž, - konzultaci s technikem, - volbu ohniště, - připravenost pro stavbu, - přívod vzduchu ke krbu, - rozvody teplého vzduchu, - připojení ke kouřovodu. Jsme zde od toho, abychom Vám pomohli s komplexním řešením stavby krbu, kamen i sporáku. Správná realizace je základem také pro účinné fungování a tak je potřeba obrátit se v tomto směru na odborníka, který Vám bude velmi nápomocen a ušetří Vám spoustu starostí. Kontaktujte nás, náš personál Vám rád zodpoví veškeré dotazy a pokud se rozhodnete pořídit si jeden z těchto tepelných zdrojů, bude Vám v tomto směru k dispozici. Těšíme se na naši spolupráci!


Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Naše služby provádí kvalifikovaný revizní technik spalinových cest. Revize zajišťujeme převážně v rámci severní Moravy, přičemž znalecké posudky a soudní znalecké posudky provádíme po celé České republice. Díky revizi u svých komínů a kamen zjistíte: - funkčnost, - bezpečnost, - odvody spalin do ovzduší. Zajistěte si u nás revizi či znalecký posudek i Vy a předejděte tak případným problémům, které mohou nastat. Jsme zde pro Vás, stačí nás pouze kontaktovat!