Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

TOM střechy

Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

Jako specialisté na tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce nabízíme opravy a rekonstrukce plochých i sedlových střech, krovů, podkroví, komínů, výměnu střešních krytin, zateplení a izolace střech. Přenechte starosti s vaší střechou společnosti TOM střechy ze Zlínského kraje.

Poptávám skleněnou stěnu ke sprchovému koutu

Poptávám skleněnou stěnu ke sprchovému koutu

Poptávám skleněnou stěnu ke sprchovému koutu.
Poptávka byla vložena dne:
07.07.2021 10:46

Platnost poptávky:
06.08.2021 15:41

Kontaktní osoba:
Dana Dytrychová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 165 301

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce skleněného vybavení a komponentů

Výrobce skleněného vybavení a komponentů

V dnešní době, kdy vládne svěží moderní design a minimalismus, jsou skleněné komponenty v domácnostech, bytech a veřejných prostorách čím dál více oblíbených prvkem. Hledáte firmu, která vám dokáže skleněné vybavení zprostředkovat? SAŠ GLASS s.r.o. čeká na první kontakt. Specializujeme se jak na zakázkovou výrobu, tak i na výrobu drobnějšího sortimentu. V případě zakázkové výroby, začínáme spolupráci společnou konzultací a vyjasněním si představ, přes dodání návrhu a koncovou instalaci produktu. Mezi naše hlavní produkty patří výroba skleněných dveří, různých prostorových stěn, skleněného schodiště a zábradlí, do koupelen dodáváme sprchové stěny a kouty, obklady nebo zrcadla. Naší předností je dlouhodobá zkušenost a orientace v oboru. Z drobnějších prací jsme schopni realizovat rámování obrazů, zpracování skla a další. Kontakty, reference a bližší informace naleznete na webe společnosti.


Zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů

Zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů

Firma K plasty s.r.o. Nové Město nad Metují provádí zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů. Je to ideální řešení, jak si zvětšit váš prostor a ještě se zbavit negativních vlivů prostředí. Jistě oceníte, že díky zasklení lodžií zamezíte tepelným ztrátám, a že chytře ušetříte na energiích. Vybírat můžete z několika druhů a barev lodžií a vytvořit tak originální prvek šitý na míru přesně vašim potřebám i celé stavbě. Zasklívací systém lze použít pro: lodžie rovné lodžie rohové lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté


Stylové skleněné obklady s grafickými motivy do koupelen - úprava na přesné rozměry

Stylové skleněné obklady s grafickými motivy do koupelen - úprava na přesné rozměry

Ať už rekonstruujete starou, nebo realizujete novou koupelnu, vyberte si stylové prvky, které oživí vzhled vašeho interiéru. Jsme firma Grafické sklo, působící v Opavě, Ostravě, Olomouci, Krnově, zkrátka na celé Moravě i v Čechách. Skleněné obklady jsou vhodné pro koupelny, jako třeba obložení sprchového koutu, vany, zrcadla nad umyvadlem či toalety. Dostupná je široká škála pestrých motivů, případně vám vyrobíme obklad z vlastní fotografie. Aplikace je možná celoplošně, nebo vsazením mezi keramické obklady. Vybraný formát vám upravíme na přesné rozměry, a to včetně výřezů na sanitární techniku. Provádíme zaměření na místě a ještě před montáží sanitární techniky. Naším cílem je instalace co největších formátů a minimalizace vzniku nevzhledných spár a napojení. Neváhejte a vyzkoušejte nové materiály, které vás mohou jedině překvapit (např. jednoduchou údržbou a originálním designem). Rádi vám zpracujeme konkrétní cenovou kalkulaci, stačí jen zaslat poptávku.


Skleněná stěna pro reprezentativní prostředí autosalonu Ferrari Praha | ACERA SKLO

Skleněná stěna pro reprezentativní prostředí autosalonu Ferrari Praha | ACERA SKLO

Chcete, aby byl Váš interiér reprezentativní? Skvělou volbou je v tomto případě obklad stěny smaltovaným sklem, který zvolili architekti pro Ferrari autosalon Scuderia v Praze. Kromě krásného vzhledu má skleněná stěna řadu dalších výhod. Proto se velmi často využívá také v kancelářských prostorech. Pro obklad smaltovaným sklem můžete vybrat jakoukoliv barvu, která se bude dokonale hodit do Vašeho interiéru. Zkušení sklenáři dokážou navíc obložit sklem stěny velkých rozměrů… Nejenže vzniknou moderní a reprezentativní prostory, ale také jejich údržba bude velmi snadná. Pokud se Vám stěny obložené smaltovaným sklem líbí, doporučuje obrátit se na profesionály, které najdete například v pražské společnosti ACERA SKLO, jež má v této oblasti bohaté zkušenosti a může se pochlubit mnoha referenčními zakázkami včetně již zmíněného Ferrari autosalonu Scuderia.


Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Provádíme různé typy skleněných střech a zároveň pro ně zajišťujeme dodávky skel a samotnou montáž. Skleněných střech a stěn je možné využít na vlakových, autobusových zastávkách, při nadstřešení podchodů či realizaci prosklených koridorů. Díky naší technice, která je speciálně vybavena přísavkou pro nás není problém dostat sklo i do míst, které jsou hůře přístupné. Navíc vytváříme i kvalitní protihlukové stěny. Stačí nás pouze kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a zároveň společně najdeme řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům!


Celoprosklené bezrámové příčky AL I -  moderní vybavení firemních interiérů

Celoprosklené bezrámové příčky AL I - moderní vybavení firemních interiérů

Chcete moderní vzhled kanceláře? Pořiďte si celoprosklené bezrámové příčky AL I od firmy WOODYGLASS s.r.o. z Brna. Celoprosklené bezrámové stěny akusticky oddělí prostor, a zároveň splňují vysoké požadavky pro reprezentativní účely. Disponují vzduchovou neprůzvučností prosklení až 39 dB a dveří 32 dB, takže budete mít dostatek soukromí při jakémkoliv důležitém jednání. Celkový systém příček je jednoduše řešen z hliníkových profilů. Profily mohou být v povrchu nerez, , elox a RAL variantě. Kování si může zákazník vybrat podle vlastních požadavků. Více informací naleznete na webových stránkách. Chcete nás oslovit přímo? Pak využijte výše uvedené kontakty.