Poptávám GPS pro vůz BMW

Poptávám GPS pro vůz BMW

Poptávám GPS pro vůz BMW.
Poptávka byla vložena dne:
28.06.2021 12:37

Platnost poptávky:
28.07.2021 12:36

Kontaktní osoba:
M. HERTL

Kontaktní email:

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nezávislé ochlazovače do aut

Nezávislé ochlazovače do aut

Jste majitelem staršího vozu bez klimatizace? Pokazila se vám nynější klimatizace ve vašem automobilu a potřebujete akutně v horkých dnech pomocníka na cesty? Kontaktujte TOP Servis – Holan s.r.o., doporučíme vám nejvhodnější řešení pro danou situaci. Nabídka se skládá z ochlazovačů pro autobusy, dodávky, kamiony, traktory, obytné vozy i karavany. Sortiment nabízí hned několik druhů klimatizátorů, které se liší funkcemi a použitím. K hlavním jednotkám prodáváme také příslušenství, jako jsou filtry, nádrže na vodu, dezinfekce, náhradní řídící jednotky a součástky. Ochlazovače jsou ve většině případů závislé na baterii vozu, takže fungují i při přestávkách a zastaveních. Jsou tiché, mají dálkové ovládání a snadnou údržbu. Chcete-li zjistit více podrobností o produktu, pošlete nám poptávku a mi vám obratem zašleme informace a cenovou nabídku. Nebo se podívejte rovnou na náš e-shop. Zastavte se za námi každý pracovní den od 7:00 do 15:30 na ulici Mladoboleslavská 790, Praha 9.


Kvalitní homologované nosiče jízdních kol - cyklonosiče pro upevnění na střechu auta

Kvalitní homologované nosiče jízdních kol - cyklonosiče pro upevnění na střechu auta

Uvažujete o pořízení nosiče kol? Nakupujte nosiče, které splňují podmínky silničního provozu v ČR. Nosiče kol s homologací pro ČR dodává společnost ASN HAKR Brno s.r.o. Kvůli nehomologovaným nosičům Vás může při cestě potkat řada nepříjemností. Nejenom, že Vám hrozí pokuta, v případě nehody Vám může pojišťovna odmítnout vyplatit pojistné plnění. Mezi našimi produkty naleznete nosiče jak pro občasnou přepravu kol tak i pro intenzivní použití, střešní nosiče a také nosiče na tažné zařízení. Přepravte svá kole rychle, pohodlně a bez zbytečných problémů. Kontaktujte ASN HAKR Brno s.r.o.


Autobaterie, akumulátory Stabat, Akuma, Fiamm, Varta, motobaterie

Autobaterie, akumulátory Stabat, Akuma, Fiamm, Varta, motobaterie

Pokud sháníte nový akumulátor do auta či motocyklu, využijte akce firmy Autobaterie Stabat a nechejte si dovézt nové motobaterie, autobaterie v okruhu 20 km zdarma - platí pro region Uherské Hradiště, Hodonín, Zlín. Naše firma nabízí kompletní sortiment akumulátorů: - do auta - Varta, Akuma, Stabat, Fiaam - do motocyklu - JP Moto - další akumulátory pro různé použití. Vyberte si typ baterie a my Vám ji přivezeme i nainstalujeme zdarma. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného typu autobaterie, motobaterie.


Produkty pro automobilový průmysl

Produkty pro automobilový průmysl

Pohybujete se v oblasti automobilového průmyslu? Je pro vás problém najít vhodného kandidáta na dodavatele dílů? Vyberte si nás, DETAIL CZ s.r.o., specialistu na kovoobrábění! V rámci naší činnosti obrábíme součástky zejména pro motory a převodovky. Nezaměřujeme se pouze na českou klientelu, ale dodáváme zboží i do zahraničí, kde máme spousty významných klientů. S téměř 300 profesionálními zaměstnanci tvoříme každý den produkty vysoké kvality, o kterých víme, že dokážou našeho klienta uspokojit. Jsme certifikovanou společností. Výrobní proces je zaměřen především na frézování, soustružení a broušení. Do sortimentu řadíme šrouby, pouzdra, podložky, rozpěrky a třmeny, které jsou vyráběny z tyčového materiálu. Pokud jsme vás oslovili, zašlete poptávku na kontaktní e-mailovou adresu. V případě dotazů volejte, je možno si domluvit individuální setkání v rámci budoucí spolupráce. Sídlo společnosti se nachází v Žirovicích na adrese Žižkova 771.


Použité náhradní díly z autovrakoviště na automobily všech značek

Použité náhradní díly z autovrakoviště na automobily všech značek

Potřebujete levně sehnat autokarosářské díly? Hledáte v okolí Lysovic a Vyškova autovrakoviště, kde můžete sehnat použité díly na automobily všech značek? Kontaktujte společnost AutoEkoŠrot – Martin Hrubý v Lysovicích. Prodáváme použité díly na automobily všech značek. Levně u nás pořídíte nejen karosářské autodíly, díly z podvozků automobilů, ale také zachovalá autopříslušenství. Použité a funkční díly získáváme z autovraků – odepsaných a nabouraných aut.


Repase turbodmychadel pro auta a dodávky Náchod, regenerace a servis turbodmychadel

Repase turbodmychadel pro auta a dodávky Náchod, regenerace a servis turbodmychadel

Naše společnost TurboExpert24 s.r.o. z okresu Náchod se zabývá regenerací a servisem turbodmychadel pro osobní auta a dodávky. Díky dílům špičkové kvality jsme schopni zajistit tu nejlepší regeneraci turbodmychadel. Skladem máme více než 20 000 turbodmychadel, které můžeme kdykoli regenerovat. Osobní odběr možný po telefonické dohodě. Pokud Vám zboží nevyhovuje, je možné ho do 14-ti dnů vrátit. Turbodmychadla pro osobní auta a dodávky: - regenerace - servis - sady těsnění pro turbodmychadla - elektronické regulační ventily pro turbodmychadla. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Třída T.G. Masaryka 885, Česká Skalice, okres Náchod.