Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Profesionální služby v oblasti projektování, prodeje, montáže a servisu vzduchotechnických zařízení přináší spolehlivá firma bbklima99 s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Vzduchotechnické potrubní rozvody společně s rekuperačními jednotkami, které zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu, instalujeme nejen do rodinných domů, nýbrž i do průmyslových a komerčních objektů. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti vzduchotechniky a klimatizace jsem obdrželi certifikát systému managementu kvality.

Poptáváme rekonstrukci dřevěného plotu

Poptáváme rekonstrukci dřevěného plotu

Hledáme dodavatele na obnovu stávajícího plotu kolem zahrady rodinného domu. Jedná se o výměnu dřevěných laťkových částí plotu Podezdívka a jednotlivé sloupky jsou z betonových tvárnic. Rozpětí mezi sloupky je 1, 9 m a plot obsahuje 9 polí. Jedná se nám o demontáž stávajících dřevěných polí a montáž nových včetně nátěru. Současně by se jednalo ještě o výměnu vrat na zahradu, která jsou plně dřevěná. Jednotlivá pole pole plotu mají dřevěnou výplň do oblouku, nepřesahující výši sloupku cca 150 cm. Výše "soklu" je cca 80 cm na terénem. Prosím o předběžnou kalkulaci ceny.
Poptávka byla vložena dne:
31.05.2021 10:58

Platnost poptávky:
30.06.2021 10:58

Kontaktní osoba:
Jindřiška Vozáková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 713 751

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální dodávka a montáž stylových garážových vrat, například výklopná či sekční

Profesionální dodávka a montáž stylových garážových vrat, například výklopná či sekční

Přemýšlíte nad novou garáží? Nebo provádíte rekonstrukci a vybíráte nová garážová vrata? Záleží Vám na vzhledu, ale především na kvalitě a spolehlivosti? Rádi by jste oslovili firmu, která Vám vrata nejen namontuje, ale postará se i o následný servis? Tak to Vás jistě zaujme společnost vašežaluzie.cz se sídlem v Hlučíně. Staráme se o kompletní služby v oblasti garážových vrat a stínící techniky. Působíme v okolí Ostravy a v celém Moravskoslezském kraji. Garážová vrata: - výklopná – nejoblíbenější, jsou velmi bezpečné, minimálně hlučné a lze je využívat i při výpadku elektřiny – ocelová i dřevěná - sekční – buď ocelová nebo s dřevěnými sekcemi - rolovací Před koupi garážových vrat se s námi neváhejte poradit. Poskytujeme i poradenství a pomůžeme Vám se správným výběrem vrat. Dále se postaráme i o montáž a následný servis.


Sekční garážová vrata z lepeného dřeva pro elegantní vzhled vašeho domu

Sekční garážová vrata z lepeného dřeva pro elegantní vzhled vašeho domu

Vlastníte garáž a hledáte vrata, která budou dokonale pasovat k vašemu domu? Vyberte si z naší nabídky sekčních garážových vrat, které vyrábíme pro garáže na jedno nebo dvě auta. Sekční garážová vrata si můžete vybrat v různých barvách a variantách lepeného dřeva, ze kterého jsou vyráběny: - smrk, - modřín, - meranti, - dub. Překvapí vás především jejich jednoduchá obsluha a elegance, která dotváří celkový dojem garáže i celého domu. Jednotlivé sekce vrat, které jsou členěny podélně, do sebe díky speciálním zámkům perfektně zapadají. Vyberte si sekční garážová vrata, která vám nebudou v prostoru překážet, právě u nás! Rádi pro vás vytvoříme vrata, která budou odpovídat přesně vašim představám a rozměrům, které potřebujete!


Dodávka dřevěných stěn na klíč s kvalitní povrchovou úpravou pro dokonalé soukromí

Dodávka dřevěných stěn na klíč s kvalitní povrchovou úpravou pro dokonalé soukromí

Dřevěné ploty Jaroslav Nálevka Dolní Přím, Hradec Králové Dřevěné ploty, dřevěné stěny, balkóny - výroba – montáž – povrchová úprava. Naše dodávky všech dřevěných produktů jsou kompletní od zaměření, návrhu, výroby, povrchové úpravy, dopravy a montáž. Vyrábíme a dodáváme dřevěné stěny na klíč se špičkovou povrchovou úpravou, která barevně ladí s celým okolím. Kvalitní nátěry budou dřevěné stěny chránit za každého počasí a v každém ročním období před povětrnostními vlivy. Dřevěné stěny realizujeme nejen v těchto městech: Hradec Králové, Praha, Pardubice.


Kvalitní garážové vrata a brány z Opavy

Kvalitní garážové vrata a brány z Opavy

Již od roku 2004 se zaměřujeme na kompletní dodávku garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran a protiprůvanových clon. Specializujeme se na dodávky a realizaci v rámci Moravskoslezského kraje a naší doménou je rychlé a bezproblémové provedení na přání zákazníka. Projekty pro naše zákazníky řešíme od samého začátku. Poradenské služby a výběr vhodného řešení jsou u nás samozřejmostí. Ať už nová vrata nebo bránu potřebujete pro svůj dům nebo pro objekt Vaší společnosti, uděláme všechno pro to, abychom našli ideální řešení, které bude vyhovovat Vašim požadavkům a nejmodernějším standardům v našem oboru. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes – vrata a brány Herrman to je záruka Vaší spokojenosti.


Výroba, montáže a opravy dřevěných plotů Pardubice

Výroba, montáže a opravy dřevěných plotů Pardubice

Jaroslav Nálevka Hradec Králové, Pardubice Vyrábíme, dodáváme a opravujeme dřevěné ploty a to včetně stavebních prací a zámečnických prací. Kompletní výstavba dřevěných plotů na klíč: - vrata - branky - ocelové sloupky - pohony na brány Zajišťujeme také dodávky kompletních stavebnic dřevěných plotů. Můžete si u nás vybrat plotovky, hranoly, plotová pole,kompletní stavebnice dřevěných plotů, balkonových výplní, dřevěných stěn a palubkových obkladů.


Sekční garážová vrata otvíravá - zateplená, nezateplená

Sekční garážová vrata otvíravá - zateplená, nezateplená

Společnost TVT EURO-okna z regionu Uherské Hradiště vyrábí otvíravá sekční garážová vrata, eurookna i vchodové dveře. Neslevujte ze svých nároků na kvalitu a využijte možnost sjednotit vzhled celého domu - garážová vrata, okna i dveře u nás můžete pořídit ve stejném designu. Převážně působíme v regionu Zlínský kraj a Praha. Sekční garážová vrata vyrábíme z dřevěných sekcí jako zateplená i nezateplená, nebo jsou sekce z PUR panelů. Garážová vrata mají automatické otvírání dálkovým ovládáním, při otevírání zajíždějí po kolejnicích pod strop a zabírají tak minimum místa. Vrata mohou být designovým doplňkem domu. Vyrábíme i eurookna, dřevohliníková okna a vchodové dveře, Vy tak můžete sjednodit vzhled vrat s vybranými okny a dveřmi. Používáme stejné povrchové materiály. Samozřejmostí je poradenství při výběru garážových vrat i oken, dveří či doplňků. Rádi Vás přivítáme na naší provozovně v Babicích u Uherského Hradiště.