Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics

Mechatronic, spol. s r.o.

Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics

Optimální řešení rozhraní mezi kabelem a konečným zařízením získáte prostřednictvím kontektorových systémů renomovaného výrobce Inotec Electronics. Mechanicky odolné, funkční, maximálně stabilní konektory Inotec nabízí v České republice přední distributor a výhradní obchodní zástupce Inotec Electronics – společnost MECHATRONIC z Prahy.

Dodávka pevných palív – koksu a plynu – propán s nadzemnými zásobníkmi s regulátorom tlaku

Dodávka pevných palív – koksu a plynu – propán s nadzemnými zásobníkmi s regulátorom tlaku

Predmetom tejto zákazky je dodávka pevných palív koksu a plynu propánu na zabezpečenie vykurovania objektov a prípravu teplej úžitkovej vody pre potreby útvarov v správe Centra podpory Bratislava.
Veřejná zakázka vložena:
27.05.2021 09:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Škvarka

Zadavatel telefon:
+421 250 944 337

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09100000-0
Palivá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Chcete si udělat zásoby palivového dřeva? Naše firma WOOD RAKUŠAN vyrábí a prodává palivové dřevo měkké a tvrdé v délkách 25, 30, 33, 40, 45 a 50cm(popřípadě 1m). Z měkkého palivového dřeva nabízíme smrk a borovice, z tvrdého pak buk, dub, břízu, jasan a akát. Palivové dřevo prodáváme jako volně sypané(tj. krychle o straně 1m, kam je dřevo volně nasypané). = 1 PRMs(jeden prostorový metr sypaný) Palivového dřevo o délce 1m prodáváme jako skládaný metr(tj. krychle o straně 1m vyskládána metrovými poleny). = 1 PRMr(jeden prostorový metr rovnaný). Při odběru 8 PRMs je doprava do 20 km zdarma (za další kilometr navíc účtujeme 17 Kč), při odběru menšího množství se účtuje 17kč/km. Naše produkty jsou dostupny zákazníkům nejen z kraje Vysočina, ale i z kraje Jihomoravského. Kompletní nabídku truhlářského řeziva a ceník paliv naleznete na webových stránkách.


Uhelné sklady Votice, černé uhlí, koks, uhelné brikety, štěrkopísek, betonárna, autodoprava

Uhelné sklady Votice, černé uhlí, koks, uhelné brikety, štěrkopísek, betonárna, autodoprava

Představujeme Vám firmu UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o. Votice, která svým zákazníkům nabízí prodej a dopravu kvalitního uhlí, koksu, uhelných briket, písku, štěrku, kačírku atd. Dále zajišťujeme skládání uhlí pásovým dopravníkem, nákladní autodopravu, přepravu nadrozměrných nákladů. Působíme v oblastech Votice, Svinky, Benešov a Tábor. Naše služby, prodej: - černé, hnědé uhlí - koks - uhelné brikety - písky - drcené kamenivo - kačírek Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dopravní 847, Votice.


Prodej volně sypaného palivového dřeva

Prodej volně sypaného palivového dřeva

Chcete-li zásobu palivového dřeva, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše společnost WOOD RAKUŠAN se zabývá výrobou a prodejem volně sypaného nejen palivového dříví. Na výrobu používáme dřevo z certifikovaných lesů s certifikátem PEFC, které si sami vybíráme, abychom si zajistili kvalitu vstupních materiálů a tím i konečnou kvalitu výrobků. Na výběr máte dřevo měkké (smrk, borovice) i tvrdé (dub, buk, bříza, jasan, akát). Palivové dřevo prodáváme jako volně sypané(krychle o straně 1m, kam je dřevo volně nasypané). = 1 PRMs (jeden prostorový metr sypaný). Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš hlavní sklad v Mladoňovicích v okrese Třebíč. Kompletní nabídku palivového dříví a jejich ceník naleznete na webových stránkách.


Prodej a dodávka palivového dříví až k Vám do domu, kvalitní dřevo

Prodej a dodávka palivového dříví až k Vám do domu, kvalitní dřevo

Sháníte dodavatele palivového dříví v okolí Znojma? Potom neváhejte a kontaktujte nás. K dostání je kvalitní dřevo, na výběr máte tvrdé listnaté, ale i měkké jehličnaté. Dřeviny dodáváme převážně z buku, habru, dubu, břízy, smrku, borovice a nebo modřínu. Dřevo prodáváme krácené i štípané a v délce 25cm, 33cm a 100 cm. Vyberete si vhodnou délku, kterou potřebujete. Těžkou práci přenechejte nám, nemusíte mít techniku na řezání dřeva. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej pytlovaného uhlí, uhelné a dřevěné brikety, dřevo Praha, regionální rozvoz paliva až domů

Prodej pytlovaného uhlí, uhelné a dřevěné brikety, dřevo Praha, regionální rozvoz paliva až domů

Představujeme Vám firmu MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic z Prahy, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem pevných paliv. Především se jedná o prodej uhlí a dřeva v pytlích, tvrdé palivové dřevo v bednách nebo volně ložené uhlí. Naše firma MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic Vám vybrané palivo doveze až přímo k Vám domů. Zaregistruj se a získej extra bonus 250 Kč k množstevní slevě na nákup paliva! Velkoobchodní a maloobchodní prodej paliva: - pytlované uhlí - volně ložené uhlí - uhelné brikety - dřevěné pelety - dřevěné brikety - tvrdé palivové dřevo v bednách Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Francouzská 172, Praha.


E-shop černé a hnědé uhlí, koks a palivové dříví - objednávejte z pohodlí domova

E-shop černé a hnědé uhlí, koks a palivové dříví - objednávejte z pohodlí domova

Dochází Vám naštípané dříví? Potřebujete doplnit zásoby uhlí nebo briket? Navštivte webové stránky firmy BOŠ – palivovedrivi-znojmo.cz, kde si můžete dřevo nebo tuhá paliva jednoduše objednat. Stačí, když si požadované produkty – palivové dříví, uhlí, koks, hnědé nebo černé uhlí či brikety - vyberete na našem e-shopu. Vaši objednávku telefonicky potvrdíme a dovezeme Vám ji na dohodnutou adresu. Kalkulaci dopravy vyčíslíme na základě zadané adresy pro doručení. Za zboží zaplatíte řidiči při jeho doručení – o termínu dodání Vás vždy předem telefonicky informujeme.