Náhradné diely na automobily IVECO

Náhradné diely na automobily IVECO

Náhradné diely budú slúžiť na vykonávanie pozáručného servisu a opráv automobily IVECO, ktoré sú vo výbave HaZZ.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2021 11:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.06.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubomír Války

Zadavatel telefon:
+421 911 748 271

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.aomvsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34320000-6
Mechanické náhradné súčiastky okrem motorov a ich častí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nezávislé topení vytopí vaše auto za každého počasí - Praha

Nezávislé topení vytopí vaše auto za každého počasí - Praha

Zimní měsíce znamenají komplikace nejen pro motorová vozidla, ale i pro jejich řidiče. Zdlouhavé škrábání ranní námrazy a omrzlé prsty za volantem teď mohou být díky nezávislému topení minulostí. Nezávislé topení pro osobní a nákladní vozidla od firmy TOP Servis – Holan totiž ohřeje vaše vozidlo ještě dříve, než ráno stihnete vstát z postele. Námraza na oknech a nízká teplota v autě jsou nejen nepříjemné, ale především velmi nebezpečné. V naší firmě proto nabízíme spolehlivá nezávislá topení od světově úspěšných firem Eberspächer, Webasto a Ateso. Sami si tak můžete určit kdy a na kolik stupňů se má vaše auto pomocí nezávislého topení zahřát. Nezávislé topení můžete ovládat také pomocí malé vysílačky nebo mobilního telefonu. Ještě než ráno vstanete z postele tak budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř vašeho auta. Firma TOP Servis – Holan se snaží nabídnout to nejlepší řidiči každého vozidla. Nabízíme proto nezávislé topení do aut benzínových, naftových i poháněných zemním plynem. Vybrat si můžete jednodušší teplovzudšné topení, nebo komfortní teplovodní model, který navíc ohřívá i motor a chrání vaše auto před studenými starty. Nezávislé topení ocení nejen řidiči osobních aut. Tento druh topení můžete skvěle využít v kabinách náklaďáků, ve stavebních i zemědělských strojích, lodích nebo například k vytápění velkých skladovacích prostor. Nezávislé topení vám zkrátka zajistí teplo kdekoli i za nejhoršího počasí.


Montáž autofolií s atestem | Liberec, redukce ostrého slunečního světla

Montáž autofolií s atestem | Liberec, redukce ostrého slunečního světla

Montáž autofolií s atestem, je jednou z našich činností, kterou provozujeme na naší centrále v Liberci. Montáží tak zajistíte redukci ostrého slunečního světla a zvýšíte si tím komfortnost Vaší jízdy. A autofolií bude VAše vozidlo vypadat nejen originálně a lépe, ale zajistí Vám i vyšší soukromí. Autofolie Vám pomáhá chránit také interiér automobilu. Nemusíte se tak bát, že Vám předčasně ztratí barvu Vaše potahy. Nepříjemné ostré sluneční světlo a riziko oslnění už pro Vás s naší folií budou minulostí. Ozvěte se nám! Rádi pomůžeme i Vám!


Půjčovna přívěsů Liberec, přívěsy bržděné i nebržděné, přepravníky aut a přepravníky motocyklů

Půjčovna přívěsů Liberec, přívěsy bržděné i nebržděné, přepravníky aut a přepravníky motocyklů

Představujeme Vám firmu Petr Karásek z Liberce, která nabízí služby půjčovny přívěsů od 100 Kč na den. Nyní AKCE dovolená! Možnost platby kartou. Jedete na dovolenou a máte víc věcí než se vejdou do kufru auta? Jste vášnivý motorkář a potřebujete si svoji motorku čas od času někam převést? Váš problém vyřeší Liberecká půjčovna přívěsů, vozíků a přepravníků. Půjčovna přívěsů Liberec: bržděné i nebržděné s plachtou i bez přepravníky aut přepravníky dodávek přepravníky motocyklů Ceníky půjčovného: přívěsy od 100 KČ/ DEN různé druhy, odtah aut, dodávek, motocyklů Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Hadice sání vzduchu - tuzemské i zahraniční značky vozidel - prodej e-shop

Hadice sání vzduchu - tuzemské i zahraniční značky vozidel - prodej e-shop

Firma AUTOLA provozuje e - shop s náhradními díly a autodíly, na kterém seženete hadice sání vzduchu pro všechny typy vozidel všech tuzemských i zahraničních značek. Prodáváme hadice sání vzduchu motoru pro evropské, asijské i americké automobilové značky. Pokud nenaleznete potřebný typ hadice sání vzduchu, nezoufejte - zavolejte nám a naši prodejci hadici sání vzduchu pro daný typ vozu pro Vás vyhledají a zároveň Vám jej nacení.


Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Využijte možnost ušetřit při nákupu autodílů - z vrakoviště zakoupíte použité autodíly mnohem levněji. Autovrakoviště Kunovice - Uherské Hradiště se specializuje na značky Fiat, Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, VW, ale zakoupíte u nás plně funkční náhradní díly na všechny značky vozidel. Použité autodíly: - motory, převodovky - díly pro turba benzinové či dieslové - vstřikovací čerpadla, palivová čerpadla - elektroinstalace, řídící jednotky, kabelové svazky - světla, blinkry - interiérové díly vozidel - litá kola, ocelové disky i šrouby - díly podvozku - karosářské díly - pneumatiky - další autodíly.


Opravy a servis spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Opravy a servis spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Potřebujete na Vašem nákladním automobilu opravit spojovací hřídel či kloub a nebo jen provést běžný servis pro správný chod a nevíte kam se obrátit? Pak je tu naše společnost právě pro Vás! Firma Kardany s.r.o. je vybavena klasickými obráběcími stroji, má svařovací pracoviště vybavené svářecím poloautomatem a pracoviště pro vyvažování kardanových hřídelí, osazené vyvažovacím zařízením od firmy CEMB. Oprava kardanových hřídelí: - provádíme na počkání dle požadavků zákazníka Nabízíme opravy spojovacích a kloubových hřídelí, zejména pro: - silniční motorová vozidla - stavební stroje - průmyslové pohony. Pro rychlé zajištění Vašeho požadavku opravy a servisu doporučujeme objednání on-line prostřednictvím formuláře: http://www.kardanybites.cz/cs/napiste-nam/