Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Poptávám zásuvkové pojezdy do podlahy

Poptávám zásuvkové pojezdy do podlahy

Poptávám pojezdy zásuvkový 1000 mm celovýsuv do podlahy s nosností min 20kg.
Děkuji
Mühlheim Karel
Poptávka byla vložena dne:
27.04.2021 10:50

Platnost poptávky:
27.05.2021 10:37

Kontaktní osoba:
Mühlheim Karel

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Železářství – šrouby, vruty, hřebíky a další spojovací materiál

Železářství – šrouby, vruty, hřebíky a další spojovací materiál

Potřebujete si pořídit hmoždinky, několik šroubků nebo vruty? Hledáte v okolí Brna železářství se širokým sortimentem spojovacího materiálu? Vše potřebné nakoupíte v prodejně Ungrmat. V oddělení železářství nakoupíte spojovací materiál pro hobby i profesionální použití. Na skladě máme šrouby, vruty, hřebíky, kotvící prvky, matice a podložky, nýty, hmoždinky, konzoly a háky nebo hadicové spony či gola sady. Náš ochotný personál Vám velice rád pomůže s výběrem všeho potřebného pro váš projekt.


Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Potřebujete šroubovací nebo navařovací body? Podívejte se na E-shop společnosti Pavlínek s.r.o., zabývající se vázacími a manipulačními prostředky. Vázací body máme pevné, otočné, šroubovací a navařovací třídy 8 i 10 od špičkových výrobců CODIPRO, RUD, JDT, Waltermann, PEWAG, YOKE a řady dalších. Vybírat můžete z tohoto sortimentu: - Šroubovací body – vázacích bodů k našroubování máme velké množství – vázací body otočné k našroubování – AP 0, AP 90, INOX STAR, LBG RS, otočný závěsný šroub tř. 10, vysokopevnostní šrouby a matice, vázací body pevné k našroubování – RBG 8 VRBG, RBG 3, háky k našroubování – VABH-B, VCGH-G a další. - Navařovací body – široký výběr – háky k navaření VABH-V a VCGH-S, háky na bagr, háky pro navaření typ TBA, navařovací oko na hranu, navařovací oko otočné, oka k navaření – typ APA, typ SAG a typ VRBS, vázací bodk navaření nerez LBS-RS, VLBS a další. - Body DIN 582 (šrouby s okem) a DIN 580 (matice s okem) – materiál C15E – provedení holé nebo pozinkované, různé typy závitů (metrický, UNC atd.). Šrouby a matice mohou být i v provedení nerezovém, vysokopevnostní, ale oblíbené jsou i z materiálu C15, které by ale neměly být používány pro bezpečnostně technické účely.


Kvalitní kloubové a teleskopické hliníkové žebříky za příznivé ceny - široký výběr

Kvalitní kloubové a teleskopické hliníkové žebříky za příznivé ceny - široký výběr

Uvažujete o koupi hliníkového žebříku? Hledáte e-shop se širokým sortimentem kloubových a teleskopických hliníkových žebříků? Navštivte e-shop zebrik.cz, kde si můžete vybrat z několika typů hliníkových žebříků za velice příjemné ceny. Z naší nabídky si vyberete žebříky jak pro profesionální, tak hobby použití, které je možné používat v domácnosti, na zahradě nebo v dílně. Některé teleskopické žebříky mají unikátní konstrukci, kterou lze složit do co nejmenší úložné velikosti. Kloubové žebříky je pak díky jednoduchému složení možné převést i v autě, přestavět na štafle nebo opatřit plošinou.


Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Ať už potřebujete žebříky do dílny, do domácnosti nebo na zahradu, pouze v kamenné prodejně HROMEK s.r.o. v Hodoníně si můžete vybrat z rozmanitého sortimentu hliníkových a dřevěných žebříků. Zakoupíte u nás hliníkové žebříky – jednoduché, štafle, dvoudílné, třídílné, teleskopické nebo kloubové a také hliníkové schůdky. Z dřevěných žebříků máme k dispozici opěrné žebříky nebo štafle. Pokud v našem sortimentu nenajdete, co hledáte, můžete si u nás objednat žebřík zhotovený na míru vašim potřebám.


Okapový systém Legos Kolín -  z ocelového pozinkovaného plechu

Okapový systém Legos Kolín - z ocelového pozinkovaného plechu

LEGOS s.r.o. Nová Ves, Kolín Potřebujete nové okapy i s příslušenstvím? Sháníte někoho, kdo Vám zajistí kompletní okapový systém?Nevíte na koho se obrátit? Od toho jsme tu my, naše firma LEGOS s.r.o. Nová Ves, Kolín. Dodáváme kompletní okapový systém dodávaný v rozměrech 125/89 mm a 150/98 mm. Navíc je vyroben z ocelového pozinkovaného plechu s oboustranným potahem 50/50 µ. Mezi jeho přednosti patří: vysoká mechanická pevnost dlouhá životnost vysoká antikorozní odolnost minimální nároky na údržbu Kompletní okapový systém- žlaby, svody, příslušenství.


Upevňovací technika a spojovací prvky pro montážní, instalatérské, stavební práce

Upevňovací technika a spojovací prvky pro montážní, instalatérské, stavební práce

Potřebujete kvalitní upevňovací techniku? Navštivte e-shop shop.reca.cz, kde naleznete vše od DIN, normovaných dílů, nýtování, instalatérských a montážních systémů až po řadu šroubů. Na naši upevňovací techniku je spolehnutí! Jsme dodavatelem montážního materiálu s širokým sortimentem výrobků. Na našem e-shopu naleznete mnoho druhů šroubů, jako jsou šrouby se šestihrannou hlavou, hrubé šrouby, šrouby s vnitřním šestihranem, závitové tyče, stavěcí závrtné a samozávrtné šrouby. Dále matice, vruty, podložky, hmoždinky, nýty či lanovou techniku. Ve společnosti RECA naleznete kompetentního spolehlivého partnera.